تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 53 از 59 اولاول ... 343495051525354555657 ... آخرآخر
نمايش نتايج 521 به 530 از 589

نام تاپيک: اینترنت شهر کاشان

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

قرعه کشی ماهانه بایت برای ماه بهمن انجام شد... به هرکدام از برندگان ۵گیگ ترافیک هدیه که در دوره جاری ایشان قابل استفاده است، اختصاص یافت... اسامی برندگان در سامانه الکترونیک بایت به آدرس:
    CRM.byteisp.com

در ضمن ب اطلاع کلیه مشترکین گرامی میرساند تعداد ۱۰۰۰ مشترک خوش شانس، تا انتهای سال در هنگام خرید ترافیک یا تمدید سرویس بطور غیر حضوری، از اکانت یک ماهه سرویس رسانه اینترنتی بایت بهره مند خواهند شد...
    با آرزوی سربلندی برای همه ‎‎

Sent from my Nokia Lumia using Tapatalk

2. این کاربر از mheidarian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال BursT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

فقط دلم میخواد بگم از شرکت بایت تشکر میکنم که با سیاست های جدیدش کاری کرد من از این شرکت جدا بشم برم شاتل و راحت بشم، دوست عزیزی که از بایت شب از ساعت 3 تا 7 با سرعت 100 کیلوبایت دانلود میکنی من با اینترنت شاتل از ساعت 1 شب تا 8 صبح با سرعت 256 کیلوبایت دانلود میکنم و محدودم نشدم و نمیشم کاری به شهرهای دیگه هم ندارم مهم اینه تا اینجا بعد از حدود 5 ماه من از شاتل راضیِ راضیم
    من از همین شاتل در شهر اصفهان دارم آشغال به تمام معناست...من بیش از 2 سال هست که شاتل دارم ولی کیفیتش بده...متاسفانه سطح ISP های اصفهان اصلا رضایت بخش نیست(پینگ بیشتر ISP ها بالای 300 هست)ولی به دلیل stable بودن شاتل،هنوز مشتریش هستم
    در ضمن اگه شما محدود نشدی به خاطر اینه که شاتل دنبال جذب مشتری هست...به محض اینکه به حد نصاب مشتری جذب کرد سیاست های محدودیش شروع میشه...
    شما باید تعداد مشترکین شاتل در کاشان را با بایت مقایسه کنی ..تا جایی که من می دونم 70 % ساکنین کاشان مشترک بایت هستند و ارائه خدمات پایدار برای این تعداد کاربر مشکل تر از تعداد کاربر به نسبت کمتر هست
    و اما بحث شیرین و جذاب:گویا شرکت زیر ساخت هزینه لینک هارو 35% کاهش داده تا کاربران با تخفیف 20%ای از سرویس های اینترنتی استفاده کنند
    آقای حیدری این بحث 20% ارزان شدن اینترنت ها هنوز ابلاغ نشده؟!پارس آنلاین سرویس هاشو ارزان کرد..منتظر خبر های خوش از بایت باشیم یا نه؟!
    برنامه ای برای جشنواره جدید به مناسبت عید نوروز ندارید؟
    سرویس های شبیه به ART چی؟برنامه ای برای ارائه همچین خدماتی ندارید؟!

پ.ن:فرزین جان شما چند گیگ دانلود کردی که محدود نشدی؟

4. این کاربر از BursT بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

آقای حیدری این بحث 20% ارزان شدن اینترنت ها هنوز ابلاغ نشده؟!پارس آنلاین سرویس هاشو ارزان کرد..منتظر خبر های خوش از بایت باشیم یا نه؟!
    با ابلاغ رسمی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به شرکت های PAP، قیمت ترافیک اضافه به میزان 20% کاهش خواهد داشت. توجه داشته باشید که مصوبه 181 سازمان تنظیم تنها قیمت ترافیک اضافه را کاهش داده و نه قیمت پایه هر سرویس. بنابراین کاربران از کلیه سرویس دهندها نباید توقع کاهش شدید متوقع باشند ضمن اینکه مالیات ارزش افزوده برای سال 93 به میزان 2% افزایش یافته و به 8% می رسد.
    ضمن اینکه بزودی یک اتفاق فوق العاده در سرویس های بایت اتفاق خواهد افتاد. این تغییر در راستای مقررات و مصوبات قبلی سازمان تنظیم می باشد که تاکنون تنها یک سرویس دهنده نسبت به اجرای آن اقدام کرده است.

برنامه ای برای جشنواره جدید به مناسبت عید نوروز ندارید؟
    درحال حاضر به دلیل تکمیل ظرفیت مراکز و جلوگیری از کاهش کیفیت سرویس ها برنامه ای برای جذب گسترده مشترک با ابزار جشنواره نیست. اما برای مشترکین فعلی فروش ویزه پیش بینی شده است که اطلاع رسانی خواهد شد

در کل مشترکین از بابت تخفیف 35% ای به شرکت های PAP برای پهنای باند اینترنت، می بایست توقع افزایش کیفیت را داشته باشند تا کاهش هزینه ها. چون قیمت های اینترنت چند سالی است با وجود تورم بالا و افزایش هزینه های جانبی مثل نیروی انسانی، برق و ... افزایش نیافته است و باید واقع بیباننه به مسئله نگاه شود.

6. 2 کاربر از mheidarian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

:. جشنواره بهاره بايت آغاز شد .:

به اطلاع می رساند جشنواره بهاره بایت از تاریخ 15 الی 21 اسفند با شرایط ویژه آغاز شد. جهت کسب اطلاعات بیشتر به [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مراجعه فرمائید.

لازم به ذکر است زمان جشنواره براي مشترکين فعلي از تاريخ پنجشنبه 15 اسفند تا پايان روز چهارشنبه 21 اسفند ماه (ساعت 24) خواهد بود.
    Last edited by mheidarian; 09-03-2014 at 10:55.

8. این کاربر از mheidarian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال BursT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

آقای حیدری شرکت شاتل و پارس آنلاین قیمت گیگ اضافه سرویس هاشونو کاهش دادن
    شرکت بایت برنامه ای برای کاهش قیمت گیگ فروشی نداره؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

آقای حیدری شرکت شاتل و پارس آنلاین قیمت گیگ اضافه سرویس هاشونو کاهش دادن
    شرکت بایت برنامه ای برای کاهش قیمت گیگ فروشی نداره؟
    بزودی تغییرات نرم افزاری لازم انجام خواهد شد و خبرهای خوبی علاوه بر این مورد، به مشترکین اعلام می شود.

11. 2 کاربر از mheidarian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

بزودی تغییرات نرم افزاری لازم انجام خواهد شد و خبرهای خوبی علاوه بر این مورد، به مشترکین اعلام می شود.
    امیدوارم انشاال... تغییراتی برای سرویس های نامحدود هم اعمال بشه.

13. 2 کاربر از fastfind بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

امیدوارم انشاال... تغییراتی برای سرویس های نامحدود هم اعمال بشه.

در سرویسهای نامحدود با توجه به محدودیتهای سازمان تنظیم مقررات جهت ارائه، هرگونه تغییر می بایست ناقض مصوبات قانونی نباشد بنابراین فعلا تغییر خاصی در این سرویس ها وجود نخواهد داشت جز این نکته که کیفیت سرویس های نامحدود به سمت ضریب اشتراک پایین تر حرکت کند.
    بزودی هزینه ترافیک اضافی کاهشی بیست درصدی خواهد داشت و ضمنا در میزان ترافیک پایه سرویس ها تغییرات زیادی رخ خواهد داد...
    در نحوه محاسبه ترافیک نیز طبق مصوبه اخیرسازمان تنظیم مقررات تغییراتی اتفاق خواهد افتاد

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

در سرویسهای نامحدود با توجه به محدودیتهای سازمان تنظیم مقررات جهت ارائه، هرگونه تغییر می بایست ناقض مصوبات قانونی نباشد بنابراین فعلا تغییر خاصی در این سرویس ها وجود نخواهد داشت جز این نکته که کیفیت سرویس های نامحدود به سمت ضریب اشتراک پایین تر حرکت کند.
    بزودی هزینه ترافیک اضافی کاهشی بیست درصدی خواهد داشت و ضمنا در میزان ترافیک پایه سرویس ها تغییرات زیادی رخ خواهد داد...
    در نحوه محاسبه ترافیک نیز طبق مصوبه اخیرسازمان تنظیم مقررات تغییراتی اتفاق خواهد افتاد

بسیار عالی. پس صبانت و شاتل و پارس آنلاین که 128 نامحدودش برای مصرف منصفانه سرعت رو حتی روی 1 مگ یا 2 مگ میبندند
    کلا قانون سازمان رادیویی رو نقض میکنن؟ پس باید در این شرکتها رو ببندند دیگه؟
    باید قبول کرد خیر بایت به مشترکین نمیرسه. واقعا متاسفم.

16. این کاربر از Ballspielverein بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

بسیار عالی. پس صبانت و شاتل و پارس آنلاین که 128 نامحدودش برای مصرف منصفانه سرعت رو حتی روی 1 مگ یا 2 مگ میبندند
    کلا قانون سازمان رادیویی رو نقض میکنن؟ پس باید در این شرکتها رو ببندند دیگه؟
    باید قبول کرد خیر بایت به مشترکین نمیرسه. واقعا متاسفم.
    واقعا متوجه نمی شوم از کدام جمله توضیحات بنده این استنباط را داشتید که سرویس های شرکت های همکار ناقض مقررات سازمان تنظیم مقررات است!!؟؟
    هر سرویس دهنده بر اساس منافع خود میتواند در چارچوب مقررات قانونی تغییراتی را در ارائه سرویس ها اعمال کند. در جریان باشید طبق مصوبات سازمان تنظیم، چیزی به عنوان سرویس نامحدود وجود خارجی ندارد ولی با تعیین کف دریافت توسط سرویس دهنده ها، این خلع قابل رفع می باشد. شما می توانید هم اکنون به سایت سازمان تنظیم به آدرس cra.ir مراجعه و مصوبه آخر یعنی مصوبه شماره 181 را دانلود کنید و در صورت وجود سرویسی به عنوان سرویس نامحدود (حتی یک کلمه ضمنی یا صریح!) ، یک جایزه خیلی خوب از مجموعه شرکت بایت و پیشگامان دریافت فرمائید
    لطفا با آگاهی کامل از قوانین و مقررات صحبت فرمائید. ضمنا بد نیست این محاسبه را به صورت سرانگشتی داشته باشید که آیا سرویس نامحدود با سرعت واقعی به چه میزان دریافت دارد و سرویس دارای سرعت 128 که مثلا تا 1 مگابیت باز است و مصرف منصفانه نیز چاشنی کار خود دارد، به چه میزان دریافت اطلاعات خواهد داشت!؟؟

همواره به این نکته توجه کنید که تمام همکاران سرویس دهنده، به رضایت حداکثری توجه دارند... با آرزوی موفقیت

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •