تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 52 از 59 اولاول ... 242484950515253545556 ... آخرآخر
نمايش نتايج 511 به 520 از 589

نام تاپيک: اینترنت شهر کاشان

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام دوستان
    برای پیش شماره ی 531 از کدام isp ها میشود سرویس گرفت؟
    ممنونم

دوست عزیز تنها میتوانید از مخابرات منطقتون بشرط وجود پورت خالی در مرکز استفاده کنید...

Sent from my Nokia Lumia using Tapatalk

2. این کاربر از mheidarian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

سلام دوستان
    برای پیش شماره ی 531 از کدام isp ها میشود سرویس گرفت؟
    ممنونم
    سلام. همینطور که دوست عزیز هم اشاره کردند
    فقط با این پیش شماره میشه مخابرات اینترنت گرفت تازه اونم شانس اگه پورت خالی باشه.
    راه های دیگه هم مثل وایمکس و وایرلس و یا سیمکارتهای به ظاهر(!) نسل سوم هست, که خوب معمولا خرج اولیه مودمش یا آنتن و اینا داره.

4. این کاربر از fastfind بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

خوب به سلامتی انگار های وب هم وارد کاشان شد!ا
    لبته فعلا با پشتیبانی از پیش شماره های 551 و 542 ...!
    15 ماهه 45 گیگ 140ت با مودم وایرلس رایگان....
    امیدوارم به سرنوشت پارس آنلاین دچار نشه.
    فقط نمیدونم چرا غیر از بایت و شاتل که پورت خالی به اندازه کافی دارند به بقیه ی شرکت ها پورت اختصاص نمیدهند.
    های وب خیلی زودتر از اینها باید میومد, الانم فقط ناجی آباد و راوند رو پورت دادند!!
    شما فک کن چندتا مشترک داره این مناطق!
    آسیاتک و چندتا شرکت دیگه هم که اصلا معلوم نیست که پاشون به کاشون باز بشه.
    من فقط امیدوارم شرکتهای جدید و با کیفیت نمایندگی ایجاد کنن که اینترنت کاشون
    از یک یا دوقطبی بودن الانش بیاد بیرون! (میدونید که چی میگم.
    و جدا از این بحث, یه نکته ی جالب اینکه به نسبت 2 ماه پیش الان در حال حاضر بالای 75 درصد کافی نتهای کاشون رو که آی پی
    میگیری آی پی بایت نشون میده :)))) برای مثال 2 تاشون که وایرلس داشتند جمع کردند از اینجا گرفتند. منطقی به نظر میرسه دیگه, درسته؟ :)))))))

اینم واسه رفع koti

یه زمانی زیر 150 بود. یه جمله نوشته SLOWER THAN 90% OF IR این باعث غروره :n09:
    Last edited by fastfind; 17-02-2014 at 18:11.

6. 2 کاربر از fastfind بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

خوب به سلامتی انگار های وب هم وارد کاشان شد!ا
    لبته فعلا با پشتیبانی از پیش شماره های 551 و 542 ...!
    15 ماهه 45 گیگ 140ت با مودم وایرلس رایگان....
    امیدوارم به سرنوشت پارس آنلاین دچار نشه.
    فقط نمیدونم چرا غیر از بایت و شاتل که پورت خالی به اندازه کافی دارند به بقیه ی شرکت ها پورت اختصاص نمیدهند.
    های وب خیلی زودتر از اینها باید میومد, الانم فقط ناجی آباد و راوند رو پورت دادند!!
    شما فک کن چندتا مشترک داره این مناطق!
    آسیاتک و چندتا شرکت دیگه هم که اصلا معلوم نیست که پاشون به کاشون باز بشه.
    من فقط امیدوارم شرکتهای جدید و با کیفیت نمایندگی ایجاد کنن که اینترنت کاشون
    از یک یا دوقطبی بودن الانش بیاد بیرون! (میدونید که چی میگم.
    و جدا از این بحث, یه نکته ی جالب اینکه به نسبت 2 ماه پیش الان در حال حاضر بالای 75 درصد کافی نتهای کاشون رو که آی پی
    میگیری آی پی بایت نشون میده ))) برای مثال 2 تاشون که وایرلس داشتند جمع کردند از اینجا گرفتند. منطقی به نظر میرسه دیگه, درسته؟ ))))))

اینم واسه رفع koti

یه زمانی زیر 150 بود. یه جمله نوشته SLOWER THAN 90% OF IR این باعث غروره
    حضور رقبای مختلف در نهایت به نفع مشترک نهایی تمام می شود و ما به سهم خود از ورود رقیبان با کیفیت و نه فقط اسمی استقبال می کنیم.
    در نظر داشته باشید که تجربه پارس آنلاین در کاشان نشان می دهد که همیشه رقیب با کیفیت تر، رقیب ضعیف را در خود هضم می کند! اسم ها تا مدتی جذب مشترک می کنند اما در نهایت آنچه مهم می شود و باقی می ماند، کیفیت است.

8. این کاربر از mheidarian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

حضور رقبای مختلف در نهایت به نفع مشترک نهایی تمام می شود و ما به سهم خود از ورود رقیبان با کیفیت و نه فقط اسمی استقبال می کنیم.
    در نظر داشته باشید که تجربه پارس آنلاین در کاشان نشان می دهد که همیشه رقیب با کیفیت تر، رقیب ضعیف را در خود هضم می کند! اسم ها تا مدتی جذب مشترک می کنند اما در نهایت آنچه مهم می شود و باقی می ماند، کیفیت است.
    البته اگر مخابرات همکاری لازم رو داشته باشه با شرکتهای رقیب!
    نه اینکه مثل پارس آنلاین فقط چند مرکز مخابراتی رو بهش پورت بدهند اونم با تعداد اندک و خوب بدبختها نمیتونن کار کنن دیگه!
    در کاشان وقتی کسانی مثل بنده و امثال بنده کیفیت رو در سرعت روزانه دانلود بالای 700
    ولی در شب 1 هفتم همین سرعت و با 4 ساعت رایگان
    بهترین اینترنت حتی در ایران میدونه باید یک isp خاص بدون رقیب باشه.
    وقتی کاربر کاشانی با سرعت رایگان دانلود 100 تا 120 این شرکت راضیه ؛
    بحث فقط یک شرکت نیست, بحث سر وضعیت اسفبار ....
    بقیه شهر ها حتی قم که نزدیک کاشان هست با سرعت شبانه 1 مگابایت بر ثانیه
    از ساعت 1 تا 8 صبح ساعت رایگان دارند ولی ما کاشونی ها به سرعت شبانه 110 کیلوبیت 4 ساعته.
    اصلا همه خوبیم, واقعا راست گفتند هر چی کمتر بدونی راحت تری اعصابت هم راحت تره.
    انشاال.. همه باشند, برقرار و سربلند.
    با غرور؛ سرویس گیم بایت:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by fastfind; 24-02-2014 at 22:07.

10. 2 کاربر از fastfind بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال BursT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

البته اگر مخابرات همکاری لازم رو داشته باشه با شرکتهای رقیب!
    نه اینکه مثل پارس آنلاین فقط چند مرکز مخابراتی رو بهش پورت بدهند اونم با تعداد اندک و خوب بدبختها نمیتونن کار کنن دیگه!
    در کاشان وقتی کسانی مثل بنده و امثال بنده کیفیت رو در سرعت روزانه دانلود بالای 700
    ولی در شب 1 هفتم همین سرعت و با 4 ساعت رایگان
    بهترین اینترنت حتی در ایران میدونه باید یک isp خاص بدون رقیب باشه.
    وقتی کاربر کاشانی با سرعت رایگان دانلود 100 تا 120 این شرکت راضیه ؛
    بحث فقط یک شرکت نیست, بحث سر وضعیت اسفبار ....
    بقیه شهر ها حتی قم که نزدیک کاشان هست با سرعت شبانه 1 مگابایت بر ثانیه
    از ساعت 1 تا 8 صبح ساعت رایگان دارند ولی ما کاشونی ها به سرعت شبانه 110 کیلوبیت 4 ساعته.
    اصلا همه خوبیم, واقعا راست گفتند هر چی کمتر بدونی راحت تری اعصابت هم راحت تره.
    انشاال.. همه باشند, برقرار و سربلند.
    با غرور؛ سرویس گیم بایت:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    دوست من،من اهل اصفهانم و در اصفهان 5 تا آی اس پی شاتل،پرنیان نت،مخابرات و صبا نت و پارس آنلاین و در کاشان از شاتل و بایت استفاده کردم...رشته تحصیلی من هم مهندسی کامپیوتر هست
    باور کن باور کن اینترنت بایت عالیه...یعنی فوق العادس...
    شما سرعت شبانه بایت را با شرکت های دیگه مقایسه کن:
    سرعت شبانه بایت 100 کیلوبایت دانلود،بدون محدودیت...
    حالا شرکت های دیگه:
    پارس آنلاین:کلا ناپایدار هست...یک روز سرعتت 200 هست فرداش 20 هستش
    شاتل:اگر زیاد دانلود کنی محدودت می کنه و توی 2 ماه اخیر افتضاح بود...25% پکت لاست و پینگ بالای 500 و دی سی های مکرر
    صبانت:این شرکت علاوه بر امنیت پایین،کاملا خر تو خر هست..یعنی هر شهری هر منطقه ای،یه حالت خاص برات داره...دزدی ترافیک هم توش زیاده و خیلی از کاربران از بقیه کاربرانش دزدی می کنند...سرعت شبانش هم گویا کم شده(من 3 سال پیش مشتری این شرکت بودم)
    مخابرات اصفهان هم نه شبانه رایگان داره،نه پشتیبانی،و تازه در محاسبه حجم هم کاربران شهر اصفهان مدعی هستند که ترافیکشون بیش از حد کم میشه(و سامانه ای به اسم پلوتون که به معنای واقعی فاجعه هست)
    پرنیان نت هم که ماکسیموم سرعتش 1 مگابیت در روز هست و شبانه اش در بهترین حالت 70-80 میگیره...گیگی 3500 حساب می کنه و سرویس 1 مگابیتش هم با حجم 2 گیگ در ماه 20 هزارتومن هست...
    حالا این شرکت هارو مقایسه کن با بایت که سرعت +700 در روز میده+شبانه 90-100 کیلوبایت،پینگ پایین و پشتیبانی خوب(البته قبول دارم که هنوز می توانند بهتر بشن و پینگشون هم نسبت به قبل بدتر شده)
    باور کن که کیفیت اینترنت بایت بسیار عالی هست و قدرش را باید بدونید
    شما هم اگه پست هایی از افراد میبینی که زیادی دانلود کردند،تعداد اون افراد محدود هست و روش هایی هم که استفاده می کنند نامتعارف هست(مثلا استفاده از وی پی ان داخلی برای دانلود از شاتل که در آخر باعث محدود کردن سرعت های اینترانت توسط شاتل شد)
    در مورد های وب هم تا جایی که من در تاپیکشون خوندم اکثر کاربران ادعا می کنند که بیش از حد ترافیک کم می کنه و علاوه بر اون،سرعت دانلود شبانش رو بعد از یک مدت کم می کنه

داره خودمونی میشه farzin07's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    کاشان

پيش فرض

دوست من،من اهل اصفهانم و در اصفهان 5 تا آی اس پی شاتل،پرنیان نت،مخابرات و صبا نت و پارس آنلاین و در کاشان از شاتل و بایت استفاده کردم...رشته تحصیلی من هم مهندسی کامپیوتر هست
    باور کن باور کن اینترنت بایت عالیه...یعنی فوق العادس...
    شما سرعت شبانه بایت را با شرکت های دیگه مقایسه کن:
    سرعت شبانه بایت 100 کیلوبایت دانلود،بدون محدودیت...
    حالا شرکت های دیگه:
    پارس آنلاین:کلا ناپایدار هست...یک روز سرعتت 200 هست فرداش 20 هستش
    شاتل:اگر زیاد دانلود کنی محدودت می کنه و توی 2 ماه اخیر افتضاح بود...25% پکت لاست و پینگ بالای 500 و دی سی های مکرر
    صبانت:این شرکت علاوه بر امنیت پایین،کاملا خر تو خر هست..یعنی هر شهری هر منطقه ای،یه حالت خاص برات داره...دزدی ترافیک هم توش زیاده و خیلی از کاربران از بقیه کاربرانش دزدی می کنند...سرعت شبانش هم گویا کم شده(من 3 سال پیش مشتری این شرکت بودم)
    مخابرات اصفهان هم نه شبانه رایگان داره،نه پشتیبانی،و تازه در محاسبه حجم هم کاربران شهر اصفهان مدعی هستند که ترافیکشون بیش از حد کم میشه(و سامانه ای به اسم پلوتون که به معنای واقعی فاجعه هست)
    پرنیان نت هم که ماکسیموم سرعتش 1 مگابیت در روز هست و شبانه اش در بهترین حالت 70-80 میگیره...گیگی 3500 حساب می کنه و سرویس 1 مگابیتش هم با حجم 2 گیگ در ماه 20 هزارتومن هست...
    حالا این شرکت هارو مقایسه کن با بایت که سرعت +700 در روز میده+شبانه 90-100 کیلوبایت،پینگ پایین و پشتیبانی خوب(البته قبول دارم که هنوز می توانند بهتر بشن و پینگشون هم نسبت به قبل بدتر شده)
    باور کن که کیفیت اینترنت بایت بسیار عالی هست و قدرش را باید بدونید
    شما هم اگه پست هایی از افراد میبینی که زیادی دانلود کردند،تعداد اون افراد محدود هست و روش هایی هم که استفاده می کنند نامتعارف هست(مثلا استفاده از وی پی ان داخلی برای دانلود از شاتل که در آخر باعث محدود کردن سرعت های اینترانت توسط شاتل شد)
    در مورد های وب هم تا جایی که من در تاپیکشون خوندم اکثر کاربران ادعا می کنند که بیش از حد ترافیک کم می کنه و علاوه بر اون،سرعت دانلود شبانش رو بعد از یک مدت کم می کنه
    فقط دلم میخواد بگم از شرکت بایت تشکر میکنم که با سیاست های جدیدش کاری کرد من از این شرکت جدا بشم برم شاتل و راحت بشم، دوست عزیزی که از بایت شب از ساعت 3 تا 7 با سرعت 100 کیلوبایت دانلود میکنی من با اینترنت شاتل از ساعت 1 شب تا 8 صبح با سرعت 256 کیلوبایت دانلود میکنم و محدودم نشدم و نمیشم کاری به شهرهای دیگه هم ندارم مهم اینه تا اینجا بعد از حدود 5 ماه من از شاتل راضیِ راضیم

13. این کاربر از farzin07 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

فقط دلم میخواد بگم از شرکت بایت تشکر میکنم که با سیاست های جدیدش کاری کرد من از این شرکت جدا بشم برم شاتل و راحت بشم، دوست عزیزی که از بایت شب از ساعت 3 تا 7 با سرعت 100 کیلوبایت دانلود میکنی من با اینترنت شاتل از ساعت 1 شب تا 8 صبح با سرعت 256 کیلوبایت دانلود میکنم و محدودم نشدم و نمیشم کاری به شهرهای دیگه هم ندارم مهم اینه تا اینجا بعد از حدود 5 ماه من از شاتل راضیِ راضیم
    دوست عزیز اگر منظور شما این است که با پرداخت هرماه ۳۵۰۰ تومان شبانه شما رایگان هست تصور میکنم مفهوم رایگان را خوب توجیه نشده اید ‎

ب شما و سایر عزیزان توصیه میکنم ب جای اینکه در مورد یک سرویس دهنده انفرادی قضاوت کنید، سری ب انجمن های مربوطه که نقطه نظر همه مناطق در آن منعکس می شود مراجعه کنید. ضمن اینکه هرکدام از سرویس دهندگان سرویس اینترنت پرسرعت، همواره تعدادی مشترک خ ناراضی دارند که معمولا نباید ب خواسته های زیادطلبانه و ناتمام آنها وقعی گذارند و حتما هم نمیگذارند.
    با آرزوی موفقیت برای تمام همکاران حوزه شرکتهای ندا و کاربران منصف آنها... همین

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

8 مگ محدود شاتل کاشان:

پینگ:

Microsoft Windows XP [Version 5.1.2600]
    (C) Copyright 1985-2001 Microsoft Corp.

C:\Documents and Settings\>ping 4.2.2.1

Pinging 4.2.2.1 with 32 bytes of data:

Reply from 4.2.2.1: bytes=32 time=146ms TTL=50
    Reply from 4.2.2.1: bytes=32 time=147ms TTL=50
    Reply from 4.2.2.1: bytes=32 time=139ms TTL=50
    Reply from 4.2.2.1: bytes=32 time=137ms TTL=50

Ping statistics for 4.2.2.1:
    Packets: Sent = 4, Received = 4, Lost = 0 (0% loss),
    Approximate round trip times in milli-seconds:
    Minimum = 137ms, Maximum = 147ms, Average = 142ms

C:\Documents and Settings\>ping 8.8.8.8

Pinging 8.8.8.8 with 32 bytes of data:

Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=160ms TTL=42
    Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=160ms TTL=42
    Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=152ms TTL=42
    Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=151ms TTL=42

Ping statistics for 8.8.8.8:
    Minimum = 151ms, Maximum = 160ms, Average = 155ms

C:\Documents and Settings\>ping shatel.ir

Pinging shatel.ir [94.182.197.74] with 32 bytes of data:

Reply from 94.182.197.74: bytes=32 time=54ms TTL=122
    Reply from 94.182.197.74: bytes=32 time=55ms TTL=122
    Reply from 94.182.197.74: bytes=32 time=55ms TTL=122
    Reply from 94.182.197.74: bytes=32 time=54ms TTL=122

Ping statistics for 94.182.197.74:
    Minimum = 54ms, Maximum = 55ms, Average = 54ms

سرعت دانلود بین 900 کیلوبایت تا 1024 کیلوبایت.
    پینگ داخل حدود 50 تا 60... پینگهای اروپا زیر 160.
    پروفایل مخصوص گیم فعلا فعال نشده, بعد از فعال شدن براتون تست میذارم احتمالا پینگهای اروپا حدود 100 میلی ثانیه بشه.
    حالا مقایسه کنید با چند پست قبلی که از بایت تست گذاشته شده!
    دوست عزیزی که شاتل رو زیر سوال بردی, شاید شهر و منطقه ی شما مشکل داره. تستهای بالا کاملا گویاست.
    فراموش نکنید دست بالای دست بسیار است.

داره خودمونی میشه farzin07's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    کاشان

پيش فرض

دوست عزیز اگر منظور شما این است که با پرداخت هرماه ۳۵۰۰ تومان شبانه شما رایگان هست تصور میکنم مفهوم رایگان را خوب توجیه نشده اید ‎

ب شما و سایر عزیزان توصیه میکنم ب جای اینکه در مورد یک سرویس دهنده انفرادی قضاوت کنید، سری ب انجمن های مربوطه که نقطه نظر همه مناطق در آن منعکس می شود مراجعه کنید. ضمن اینکه هرکدام از سرویس دهندگان سرویس اینترنت پرسرعت، همواره تعدادی مشترک خ ناراضی دارند که معمولا نباید ب خواسته های زیادطلبانه و ناتمام آنها وقعی گذارند و حتما هم نمیگذارند.
    با آرزوی موفقیت برای تمام همکاران حوزه شرکتهای ندا و کاربران منصف آنها... همین

دوست عزیز وقتی من پول اینترنت 128 یا 256 کیلوبیت میدم و با سرعت اینترنت 2 مگابایت دانلود میکنم 3500 تومان که هیچی 6000 تومان هم حاضرم بدم. در ضمن از یادم نرفته که اون موقع که کاربر بایت بودم و تازه داشتید زمینه سازی برای اعمال سیاست های جدیدتون میکردید در پاسخ سوالم از پشتیبانی در مورد کاهش سرعت اینترنت 512 کیلوبیت من به زیر 128 کیلوبیت در ساعات رایگان به من گفتید که بعضی کاربران شب ها خیلی دانلود میکنند بخاطر همینه. خب عزیز من ، من دارم ماهانه کلی پول بیشتر نسبت به یه کاربر 128 کیلوبیت میدم که شب دانلود کنم وگرنه عاشق اسم شرکتتون که نیستم که کاربرتون شدم!

17. این کاربر از farzin07 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •