تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 8 12345 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 73

نام تاپيک: گيرنده ديجيتال کمبو (گيرنده، DVD پلير، خروجي HDMI، کابل HDMI، فلش خور، رم خور)

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

6 گيرنده ديجيتال کمبو (گيرنده، DVD پلير، خروجي HDMI، کابل HDMI، فلش خور، رم خور)

دوستاني که دنبال يک گيرنده با همه امکانات مي گردند اين را هم يک نگاهي بکنند!
    ----T و DVD لومکسي T3601

عکس با کیفیت بالا
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    عکس با کیفیت پایین
    Last edited by isfahaneshop; 26-06-2011 at 13:33.

2. 4 کاربر از isfahaneshop بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

دریافت کننده دیجیتال تلویزیون

- وضوح تصوير بسيار بالا و پشتيباني كامل از سيستم (,1080i,720P,576P,576i)
    - قابلیت دریافت و پخش دیجیتالMPEG-4 صدها شبکه تلویزیونی و رادیویی باکیفیت عالی بدون هرگونه نویز ، برفک و سایه
    - منو فارسی با دسترسی آسان و تلتکست فارسی
    - دارای راهنمای برنامه الکترونیکی (EPG)

دستگاه ضبط شخصی

- قابلیت ضبط شبکه های تلویزیونی و رادیویی بر روی فلش مموری یا هارد خارجی و نمایش آنها توسط دستگاه و یا کامپیوتر
    - قابلیت ضبط در ساعات تعیین شده از قبل حتی هنگام خاموش بودن تلویزیون(schedule)
    - قابلیت ضبط یک کانال هنگام مشاهده کانال های دیگر در یک فرکانس مشترک
    - مشاهده تصویر ضبط شده یک برنامه در حال ضبط به طور همزمان (Timeshift)

پخش کننده فایل های چند رسانه ای فیلم ، عکس و صدا (MultiMedia player)

- قابلیت پخش DVD
    - قابلیت ساپورت رم SD/MMC
    - قابلیت پخش فیلم از فلش مموری و هارد خارجی
    - پشتیبانی از انواع فرمت های رایج و حرفه ای صوتی-تصویری (MKV,XVID,DIVX,MPG,VOB,DAT,MP4,AVI, … )
    - پخش زیرنویس فارسی SRT
    - نمایش عکس همزمان با پخش موزیک(Slide Show)

دیگر امکانات :

- دارای خروجی ها Composite, Component ,HDMI , SPDIF
    - دارای کنترل از راه دور حرفه ای و کامل
    - دارای قفل کودک با تعیین رمز عبور دلخواه
    - بروز رسانی نرم افزار از طریق USB
    - پشتیبانی نرم افزاری و خدمات پس از فروش
    - گارانتی طلایی تعویض یک ساله

متعلقات
    یک دستگاه گیرنده کمبو ، کابل HDMI با 2عدد نویزگیر، کابل AV ، کنترل و باطری، کارت ضمانت، دفترچه فارسی
    Last edited by isfahaneshop; 26-06-2011 at 14:33.

4. 6 کاربر از isfahaneshop بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

ضبط زمان بندی شده اکثر دستگاه ها داره ولی فعلاً به جز تهران توی شهرهای دیگه (طبق گفته های مسئول فنی شرکت .....) از طرف صدا و سیما ساعت ارسال نمیشه و بنابراین دستگاه ها توی ضبط برنامه ریزی شده دچار مشکل شدند و تا وقتی که این مشکل از طرف صدا و سیما حل نشه همه دستگاه ها این مشکل را داره
    دستگاه قابلیتش را داره ولی من 6 تا دستگاه مختلف را تست کردم همین مشکل را داشت
    فعلاً هیچ قولی در این مورد نمی تونم بدهم ولی امکانش را دستگاه داره
    قیمتش هم توی سایتمون می تونی ببینی چون اینجا قیمت دادن تبلیغات حساب میشه!

6. 3 کاربر از isfahaneshop بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

ساخت کجاست؟ یه عکس می تونی از یه فیلم با زیرنویس بذاری که ببینیم فونتش چطوریه؟
    آیا امکان upscaling هنگام پخش فورمتهای مختلف رو داره؟
    زیرنویس فارسی sub/idx پخش میکنه؟

ممنون

8. 3 کاربر از Pedram_IR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

ساخت کجاست؟ یه عکس می تونی از یه فیلم با زیرنویس بذاری که ببینیم فونتش چطوریه؟
    آیا امکان upscaling هنگام پخش فورمتهای مختلف رو داره؟
    زیرنویس فارسی sub/idx پخش میکنه؟

ممنون
    جان من پرسیدن داره؟؟!!!
    این گیرنده های دیجیتال همه اش چینی است
    الان فرصت ندارم باشه در اولین فرصت برات عکس هم می گیرم
    1080
    قابلیت تغییر سایز فونت هم داره ولی یک مقدار به نظر من میاد که فونت بزرگش خیلی بزرگ نیست (البته توی ال سی دی ندیدم، وصلش کردم به مانیتور کامپیوتر!)
    زیرنویس فقط SRT بقیه اش را نداشتم تست کنم، شاید جواب داد اما گفتن فقط SRT
    Last edited by isfahaneshop; 30-11-2011 at 01:32.

10. 3 کاربر از isfahaneshop بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

جان من پرسیدن داره؟؟!!!
    این گیرنده های دیجیتال همه اش چینی است
    الان فرصت ندارم باشه در اولین فرصت برات عکس هم می گیرم
    ایییییییین که گفتی یعنی چه؟!! upscaling
    قابلیت تغییر سایز فونت هم داره ولی یک مقدار به نظر من میاد که فونت بزرگش خیلی بزرگ نیست (البته توی ال سی دی ندیدم، وصلش کردم به مانیتور کامپیوتر!)
    زیرنویس فقط SRT بقیه اش را نداشتم تست کنم، شاید جواب داد اما گفتن فقط SRT
    upscaling یعنی یه تصویر وقتی مثلا رزولوشنش 720*1280 باشه اون DVD player یا blu-ray player میاد برای اینکه توی یه full hd tv با اندازه درست حسابی نشونش بده (یعنی بالا و پائین تصویر خالی نباشه) رزولوشنشو افزایش میده و میکنش 1080*1920.
    به طور خلاصه یعنی هر فیلمی با هر رزولیشینی بهش بدی اون فیلم رو در صفحه تلویزیون full screen می کنه.
    یعنی اینجوری نیست که اگر رزولیشن فیلمی پایین باشه اون فیلم رو فقط وسط یه تلویزیون فول اچ دی نشون بده و اطراف تصویر تاریک باشه بلکه تصویر رو می کشه تا کل صفحه نمایش پوشش داده بشه.

منتظر عکس زیرنویس هستم ( لطفا یه فیلمی رو انتخاب کن که تمام صفحه و حتی الامکان روشن باشه تا مشخص بشه وقتی مثلا تصویر پشت زیرنویس سفیده (مثلا نمای برفه) آیا زیرنویس قابل خوندنه یا نه؟)

زیرنویس sub/idx هم اگر نداری من برات پ.خ می کنم.
    Last edited by Pedram_IR; 28-06-2011 at 14:43.

12. 4 کاربر از Pedram_IR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

upscaling یعنی یه تصویر وقتی مثلا رزولوشنش 720*1280 باشه اون DVD player یا blu-ray player میاد برای اینکه توی یه full hd tv با اندازه درست حسابی نشونش بده (یعنی بالا و پائین تصویر خالی نباشه) رزولوشنشو افزایش میده و میکنش 1080*1920.
    به طور خلاصه یعنی هر فیلمی با هر رزولیشینی بهش بدی اون فیلم رو در صفحه تلویزیون full screen می کنه.
    یعنی اینجوری نیست که اگر رزولیشن فیلمی پایین باشه اون فیلم رو فقط وسط یه تلویزیون فول اچ دی نشون بده و اطراف تصویر تاریک باشه بلکه تصویر رو می کشه تا کل صفحه نمایش پوشش داده بشه.

منتظر عکس زیرنویس هستم ( لطفا یه فیلمی رو انتخاب کن که تمام صفحه و حتی الامکان روشن باشه تا مشخص بشه وقتی مثلا تصویر پشت زیرنویس سفیده (مثلا نمای برفه) آیا زیرنویس قابل خوندنه یا نه؟)

زیرنویس sub/idx هم اگر نداری من برات پ.خ می کنم.
    زیر نویسش قابلیت تغییر رنگ و سایز و بک گراند (ترانس پرنت و رنگی) را داره
    بقیه اش را تست کنم و بنویسم
    زیرنویس sub/idx هم ندارم!

14. این کاربر از isfahaneshop بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    نقش جهان

پيش فرض

دوستاني که دنبال يک گيرنده با همه امکانات مي گردند اين را هم يک نگاهي بکنند!
    ----T و DVD لومکسي T3601

عکس با کیفیت بالا
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    عکس با کیفیت پایین
    پروویژن یک دستگاه همینطوری داره قیمتش 99000$ است
    این قیمتش چقدر است؟ گیرندگی اش خوب هست؟
    آخه من کلاً از پروویژن خوشم نمیاد(یک بار ازش دستگاه خریدم ، دیگه همچین قصدی ندارم)
    با توجه به اینکه یکی از بستگانمون یک دستگاه با همین مارک داره و ازش راضی است فکر کنم گزینه بهتری نسبت به پروویژن باشه؟ درسته؟
    اون مدل LE-1005 لومکسی را داره، یک هفته پیش خریده و نسبت به دستگاه قبلی اش (Dvision با اسم فیلیپس است ولی ارزش پول حروم کردن نداره) از اون راضی است
    نمی دونم از کجا خریده آخه مدل LE-1000 را توی اینترنت دیدم ولی LE-1005 را توی هیچ سایتی ندیدم!
    دستگاه خیلی کوچکی است و با خروجی HDMI و کابلش 64000$ خریده

16. 3 کاربر از mohamad369 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

پروویژن یک دستگاه همینطوری داره قیمتش 99000$ است
    این قیمتش چقدر است؟ گیرندگی اش خوب هست؟
    آخه من کلاً از پروویژن خوشم نمیاد(یک بار ازش دستگاه خریدم ، دیگه همچین قصدی ندارم)
    با توجه به اینکه یکی از بستگانمون یک دستگاه با همین مارک داره و ازش راضی است فکر کنم گزینه بهتری نسبت به پروویژن باشه؟ درسته؟
    اون مدل LE-1005 لومکسی را داره، یک هفته پیش خریده و نسبت به دستگاه قبلی اش (Dvision با اسم فیلیپس است ولی ارزش پول حروم کردن نداره) از اون راضی است
    نمی دونم از کجا خریده آخه مدل LE-1000 را توی اینترنت دیدم ولی LE-1005 را توی هیچ سایتی ندیدم!
    دستگاه خیلی کوچکی است و با خروجی HDMI و کابلش 64000$ خریده
    عزیزم یک بار دیگه هم گفتم قیمت دادن اینجا حکم تبلیغ را داره و به همین دلیل معذرت می خوام که قیمت نمی دهم
    ، توی سایتمون قیمت هست برو ببین، ولی آنچه مسلم است هم قیمتش ارزانتر از اون مارکی است که شما گفتی و هم مشکلاتی که اون مارک محترم داره را بعضاً یا نداره و یا اگر داشته یاشه حداقل مشتری به من نگفته.
    شما از مارک .... خوشت میاد یا نه به خودت ربط داره و من نمی تونم برند یک نفر دیگه را زیر سوال ببرم ولی اون
    LE-1005 را که گفتی اگه خریدتون توی اصفهان بوده ، با توجه به تاریخی که شما اعلام کردی و تاریخی که دستگاه وارد اصفهان شده به احتمال 100% خریدشون از فروشگاه خودمون بوده، چون یک دستگاه جدیده (در حدی که هنوز بچه ها فرصت نکردند بذارند توی سایتمون)
    فقط همین را می تونم بگم که کوچکترین و ارزانترین دستگاهی است که تا حالا توی بازار دیدم و خروجی و کابل HDMI داره و امکاناتش با دستگاه 85 هزار تومانی یکی است.
    یک محصول جدید هم تو راهه که بازار را منفجر می کنه!

18. 2 کاربر از isfahaneshop بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه majid.jon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    shahinshahr "isfahan"

پيش فرض

عزیزم یک بار دیگه هم گفتم قیمت دادن اینجا حکم تبلیغ را داره و به همین دلیل معذرت می خوام که قیمت نمی دهم
    ، توی سایتمون قیمت هست برو ببین، ولی آنچه مسلم است هم قیمتش ارزانتر از اون مارکی است که شما گفتی و هم مشکلاتی که اون مارک محترم داره را بعضاً یا نداره و یا اگر داشته یاشه حداقل مشتری به من نگفته.
    شما از مارک .... خوشت میاد یا نه به خودت ربط داره و من نمی تونم برند یک نفر دیگه را زیر سوال ببرم ولی اون
    LE-1005 را که گفتی اگه خریدتون توی اصفهان بوده ، با توجه به تاریخی که شما اعلام کردی و تاریخی که دستگاه وارد اصفهان شده به احتمال 100% خریدشون از فروشگاه خودمون بوده، چون یک دستگاه جدیده (در حدی که هنوز بچه ها فرصت نکردند بذارند توی سایتمون)
    فقط همین را می تونم بگم که کوچکترین و ارزانترین دستگاهی است که تا حالا توی بازار دیدم و خروجی و کابل HDMI داره و امکاناتش با دستگاه 85 هزار تومانی یکی است.
    یک محصول جدید هم تو راهه که بازار را منفجر می کنه!
    این که به نسبت قیمتش و امکاناتش خوبه ، تخفیف هم داره!!! (اصفهانی شدم)
    پروویژن که انگار هنوز دستگاهش نیومده توی بازار، ولی مدل های قبلی اش شاکی زیاد داره
    دور از جان شما مردم که ... نیستند! خودشون سریع میفهمند کی به کی است
    این که شما میگی "
    شما از مارک .... خوشت میاد یا نه به خودت ربط داره و من نمی تونم برند یک نفر دیگه را زیر سوال ببرم" خیلی خوبه ولی آیا دستگاه خودت خوب هست؟ امکاناتش کامل است؟
    مثل پروویژن نیست؟ قیمتش که ارزانتر بود ولی کیفیتش چی؟
    البته همیشه "ماست فروش نمیگه ماست من ترش است" ولی چه کنیم غیر از شما کسی در موردش اطلاعاتی نداره!
    هرچی جستجو میکنی همه اش اصفهان ای... است چیکار کردی ؟ بیکار بودی همه اینترنت را پر کردی.
    ببخشید اینطوری حرف زدما ، خواستم شوخی بکنم

20. 2 کاربر از majid.jon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 8 12345 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •