تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: به نظر شما این مانیتور ارزش خرید دارد ؟

راي دهنده
26. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • بله

17 65.38%
  • خیر

9 34.62%
صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 35

نام تاپيک: مانیتور samsung - bx2285

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

11 مانیتور samsung - bx2285

سلام دوستان عزیز :
    با توجه به کمبود نقد ها و برسی های مانیتور سامسونگ bx2285 این تاپیک رو ایجاد کردم تا نظرات افراد را در این زمینه بدانیم .

مشخصات :

samsung bx2285

ورودی hdmi
    سایز : 22 اینچ
    led
    full hd

قیمت نمایندگی حدید 290 تومان .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

سلام :

لطفا دوستانه که این مانیتور رو از نزدیک دیدن یا در در حال حاضر از اون استفاده میکنن یا اطلاعاتی در مورد مشکلاتش و یا مزیت هاش دارند بیان بگن .

داره خودمونی میشه masih65's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    Esfahan

پيش فرض

سلام

من تقریبا دو هفته‌ای هست این مانیتور رو گرفتم از اصفهان به قیمت: 300

من بیشتر سرو کارم با خواندن متن از فایل‌های pdf یا صفحات وب هست و به طور متوسط حدود 10 ساعت در روز رو جلوی مانیتور هستم. و این مانیتور را برای اتصال به لپ تاپم خریدم چون LCD لپ تاپم 13 هست و نور اطراف رو هم بازتاب میداد.
    من لپ تاپ رو به صورت مستقیم با کابل HDMI به اون وصل کردم.
    تا حالا که مشکل خاصی با اون نداشتم و به نظرم مانیتور بسیار خوبی هست در این رنج قیمت.
    برخلاف صحبتی که تو برخی تاپیک ها در مورد رنگ مشکی اون شده بود ، هیچ مشکلی نداره و بسیار رنگ مشکی رو خوب نشون میده.
    این مانیتور سه ورودی داره: 2 تا HDMI و یک RGB (قابلیت سوئیچ بین ورودی های مختلف رو به سادگی داره)مزیت اینکار در اتصال هم زمان مثلا کنسول بازی و PC هست یا اتصال دو سیستم مثلا یک لپ تاپ و یک PC
    یک خروجی صدا هم برای وقتی که کابل HDMI رو وصل کردید داره.

از نظر ظاهری هم زیبا و چشم نواز هست
    به نظر من برای بازی و فیلم دیدن هم عالیست.

این مواردی بود که به ذهنم رسید . اگه موردی هست بپرسید
    راستی مدلی که تو اینترنت باید دنبالش بگردید BX 2250 هست سام سرویس در ایران با نام BX2285‌ میفروشه
    Last edited by masih65; 22-06-2011 at 13:44.

4. 3 کاربر از masih65 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

سلام

من تقریبا دو هفته‌ای هست این مانیتور رو گرفتم از اصفهان به قیمت: 300

من بیشتر سرو کارم با خواندن متن از فایل‌های pdf یا صفحات وب هست و به طور متوسط حدود 10 ساعت در روز رو جلوی مانیتور هستم. و این مانیتور را برای اتصال به لپ تاپم خریدم چون LCD لپ تاپم 13 هست و نور اطراف رو هم بازتاب میداد.
    من لپ تاپ رو به صورت مستقیم با کابل HDMI به اون وصل کردم.
    تا حالا که مشکل خاصی با اون نداشتم و به نظرم مانیتور بسیار خوبی هست در این رنج قیمت.
    برخلاف صحبتی که تو برخی تاپیک ها در مورد رنگ مشکی اون شده بود ، هیچ مشکلی نداره و بسیار رنگ مشکی رو خوب نشون میده.
    این مانیتور سه ورودی داره: 2 تا HDMI و یک RGB (قابلیت سوئیچ بین ورودی های مختلف رو به سادگی داره)مزیت اینکار در اتصال هم زمان مثلا کنسول بازی و PC هست یا اتصال دو سیستم مثلا یک لپ تاپ و یک PC
    یک خروجی صدا هم برای وقتی که کابل HDMI رو وصل کردید داره.

از نظر ظاهری هم زیبا و چشم نواز هست
    به نظر من برای بازی و فیلم دیدن هم عالیست.

این مواردی بود که به ذهنم رسید . اگه موردی هست بپرسید
    راستی مدلی که تو اینترنت باید دنبالش بگردید BX 2250 هست سام سرویس در ایران با نام BX2285‌ میفروشه
    دوست عزیز خسیلی ممنون از کمکتون .

پس یعنی هیچ مشکلی نداره و شما پیشنهاد میکنید ؟؟؟

تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    Esfahan

پيش فرض

دوست عزیز خسیلی ممنون از کمکتون .

پس یعنی هیچ مشکلی نداره و شما پیشنهاد میکنید ؟؟؟
    همانطور که گفتم برای کارایی که من باهاش انجام میدم تاحالا مشکلی باهاش نداشتم
    ممکنه شما اگه بخواهید باهاش کارای گرافیکی فوق دقیق انجام بدید باهاش به مشکل بربخورید. اما کارهایی مثل فیلم و بازی و وب فکر نکنم.
    شما هم بستگی به کاربرد و جیبتون داره ، قطعا با بودجه‌ی بیشتر، مدل‌های شاید بهتری بتونید بگیرید. اما فک کنم حداقل در سایز 22 اینچ تو بازار ایران بی رقیب باشه با این کیفیت و امکانات.

در ضمن مدل‌های ASUS هم زیاد تو بازار هست اما من از طراحیشون زیاد خوشم نیومد. کیفیت تصویرشون هم زیاد جالب نبود (حداقل چند مدلی که من دیدم)

موفق باشید.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    Northern Avizona

پيش فرض

2250 هم دو تا hdmi داره! فکر نکنم. عکسهاش رو دیدید از سایت اصلی یا پستهای دیگه من رو خوندید که گفتم اینا خیلی به هم شبیه هستن؟

قیمت به روزش چنده؟ قیمتی که نماینده میخرهخ و قیمتی که به کاربر میده؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

سلام دوستان عزیز :

من یکی خریدم هیکی اطلاعات یا سوالی داشت بگه .

تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    Esfahan

پيش فرض

2250 هم دو تا hdmi داره! فکر نکنم. عکسهاش رو دیدید از سایت اصلی یا پستهای دیگه من رو خوندید که گفتم اینا خیلی به هم شبیه هستن؟

قیمت به روزش چنده؟ قیمتی که نماینده میخرهخ و قیمتی که به کاربر میده؟
    بله همونطور که گفتم دقیقا یکی هست فقط تو ایران چون مونتاژ میشه به نام BX 2285 plus عرضه میشه
    قیمتش رو خود سام سرویس تهران گفت 302 هزار تومن تعیین کردیم یعنی از هرجایی که میخرید نباید بالاتر از این بفروشند. اما معمولا زیر این قیمت میتونید پیدا کنید

شما یه چندماهی هست دارید مانیتور میخرید، هنوز انتخاب نکردید؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    Northern Avizona

پيش فرض

شما یه چندماهی هست دارید مانیتور میخرید، هنوز انتخاب نکردید؟
    چرا عزیزم انتخاب که کردم اینا رو :
    23720
    2285
    238

آخرش هم 2285 سفارش دادم هنوز نیامده گفتم 23720 هم بود بفرسته
    من نمیدونم این فروشنده ها که اینقدر وعده سر خرمن میدن و سرکار میزارن از کجا پول در میارن!!؟
    2285 هم که بوده هنوز نیاورده چه برسه 23720 تازه اینا چند سایلی هست اومده قدیمی شده اگه بخوام مدلهای جدید رو بگیرم باید چند سالی صبر کنم.
    با این همه که اذتم کردن سر آوردن یه مانیتور سامسونگ و بعدش هم معلوم نیست چه جوری میخوان ساپورتم کنن باز ته دلم فکر میکنم سامسونگ بهتر از ال جی هست. لطفا یکی بیاد من رو به خاطرذ این اشتباه که دارم میکنم توجیه کنه نرم سامسونگ بخرم.
    دو سه تا مدل LG هم تراز به من بدید حداقل LG فروشنده بیشتر داره میتونم انتخاب کنم نه مثل این سامسونگ تو شهر ما فقط یه نماینده داره معلوم نیست چه جور ادمیه!!

تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    Esfahan

پيش فرض

چرا عزیزم انتخاب که کردم اینا رو :
    23720
    2285
    238

آخرش هم 2285 سفارش دادم هنوز نیامده گفتم 23720 هم بود بفرسته
    من نمیدونم این فروشنده ها که اینقدر وعده سر خرمن میدن و سرکار میزارن از کجا پول در میارن!!؟
    2285 هم که بوده هنوز نیاورده چه برسه 23720 تازه اینا چند سایلی هست اومده قدیمی شده اگه بخوام مدلهای جدید رو بگیرم باید چند سالی صبر کنم.
    با این همه که اذتم کردن سر آوردن یه مانیتور سامسونگ و بعدش هم معلوم نیست چه جوری میخوان ساپورتم کنن باز ته دلم فکر میکنم سامسونگ بهتر از ال جی هست. لطفا یکی بیاد من رو به خاطرذ این اشتباه که دارم میکنم توجیه کنه نرم سامسونگ بخرم.
    دو سه تا مدل LG هم تراز به من بدید حداقل LG فروشنده بیشتر داره میتونم انتخاب کنم نه مثل این سامسونگ تو شهر ما فقط یه نماینده داره معلوم نیست چه جور ادمیه!!
    LG‌ همطراز این مدل وجود نداره تقریبا امکاناتش مثل این هست اما LCD هست نه LED.
    زنگ بزن به سام سرویس بگو این چه نمایندگیه دارید. ببین چی میگند. شاید یکی دیگه بهت معرفی کنند

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •