تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 35 اولاول ... 45678910111218 ... آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 349

نام تاپيک: تمام مباحث مربوط به نرم افزار Steam ، آموزش ،اخبار ، لیست کاربران P30 World و ...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

کسی نمیخواد کمک کنه؟!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

سلام . یه سوال . من میخوام یه بازی رو گیفت کنم (هدیه) به یه اکانت دیگه ای .لطفا راهنماییم کنید . در این حد بلدم که یه اکانت بسازم و بعد سی دی کی رو بهش بشناسونم و بازی کنم و کلا همه چیز رو میدونم بجز گیفت کردن بازی ها . یعنی میشه یه بازی در اکانت خودم رو گیفت کنم به یه اکانت دیگه ؟

کاربر فعال انجمن ادبیات - Saman -'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    ا مـپـر ا طـو ر ی پـا ر س

پيش فرض

سلام . یه سوال . من میخوام یه بازی رو گیفت کنم (هدیه) به یه اکانت دیگه ای .لطفا راهنماییم کنید . در این حد بلدم که یه اکانت بسازم و بعد سی دی کی رو بهش بشناسونم و بازی کنم و کلا همه چیز رو میدونم بجز گیفت کردن بازی ها . یعنی میشه یه بازی در اکانت خودم رو گیفت کنم به یه اکانت دیگه ؟

سلام!

بله، البته كه امكان گيفت دادن در استيم وجود داره، اما در شرايطي كه خود شما بازي و يا هر آيتمي (از قبيل DLC و ...) رو از استيم (با اعتبار مالي كه در اكانت شما وجود داره، با كارت اعتباري و يا اكانت پي پال) خريداري مي كنيد، دو آپشن رو در هنگام خريد داريد، يك اينكه براي شخص خود و يا اينكه به شخص ديگري هديه كنيد، كه در صورت انتخاب هديه دادن مي توانيد هديه رو به ليست دوستان خود بدهيد و يا مستقيما به اي ميل شخصي كه مي خواهيد گيفت رو بدهيد، ارسال كنيد.

نكته ديگر هم استفاده از Inventory هست كه مي توانيد آيتم هايي كه از Workshop دريافت مي كنيد و يا حتي بازي ها يي كه به صورت گيفت مي گيريد (كه در اين صورت دو انتخاب به شما داده ميشه،‌ يك اضافه كردن بازي به اكانت خود شما و يا اضافه كردن بازي به Inventory) در Inventory خود نگاه داشته و به دوستان خود در استيم بفرستيد.

توجه داشته باشيد كه هرگز امكان هديه دادن بازي كه از قبل در اكانت شما اكتيو شده، به هيچ عنوان وجود ندارد و بازي (و يا آيتم) تنها به شخص خود شما تعلق دارد.

اميدوارم توضيحات من جامع و كافي بوده باشد.

4. 2 کاربر از - Saman - بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Arrowtic's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض

با تشکر از جواب کاملی که بهتون دادن.
    برای گیفت فرستادن برید به Inventory و اون بازی(مثلا Key Dota2 ) رو انتخاب کنید و سمت راست گزینه Send Gift یا چنین چیزی رو بزنید و بعد ایمیل یا اکانت استیم دوستتونو وارد کنید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

سلام من تازه استیم نصب کردم ودارم بازی دانلود میکنم ولی بازی به صورت پارت پارت خیای کوتاه دانلود میشه میشه راهنماییم کنید چکار کنم مداوم دانلود بشه وسرعت دانلودم ثابت بشه؟؟
    ممنون میشم اگه کمکم کنین

داره خودمونی میشه Persian__Boy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2012
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام من تازه استیم نصب کردم ودارم بازی دانلود میکنم ولی بازی به صورت پارت پارت خیای کوتاه دانلود میشه میشه راهنماییم کنید چکار کنم مداوم دانلود بشه وسرعت دانلودم ثابت بشه؟؟
    ممنون میشم اگه کمکم کنین
    منم همین مشکلو دارم یکی کمک کنه لطفا

آخر فروم باز pharm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2004

پيش فرض

دوستان من استیم رو دانلود کردم بعد میگه دقیق 98 مگ رو دانلود کن خوب این 98 مگ کل اپدیت استیمه یا نه بعدش هم اپدیت داره؟ و هر وقت هم میخوام اپدیت کنم وسطش قطع میشه میگه steam neads to be online و ...
    درحالی که اینترنت وصله و داره دانلود میشه 10 بار هم رفتم نشده مطمأنم فیلتر شده سرورش :@

در آغاز فعالیت behzad1147's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2013

پيش فرض

دوستان من استیم رو دانلود کردم بعد میگه دقیق 98 مگ رو دانلود کن خوب این 98 مگ کل اپدیت استیمه یا نه بعدش هم اپدیت داره؟ و هر وقت هم میخوام اپدیت کنم وسطش قطع میشه میگه steam neads to be online و ...
    درحالی که اینترنت وصله و داره دانلود میشه 10 بار هم رفتم نشده مطمأنم فیلتر شده سرورش :@
    سلام منم مشکل این دوستمون رو دارم
    میشه راهنمایی کنید

حـــــرفـه ای Arrowtic's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض

عجیبه,من به چنین مشکلی بر نخوردم تا حالا.راحت استیم خودش آپدیت میشه,دیروزم Team Fortress2 با حجم 12.2 گیگ رو دانلود کردم و Loadout رو هم 500 مگ آپدیت کردم بدون مشکل.
    به نظر من با ساکـــــس هم تست کنید به احتما زیاد برطرف بشه.

آخر فروم باز pharm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2004

پيش فرض

عجیبه,من به چنین مشکلی بر نخوردم تا حالا.راحت استیم خودش آپدیت میشه,دیروزم Team Fortress2 با حجم 12.2 گیگ رو دانلود کردم و Loadout رو هم 500 مگ آپدیت کردم بدون مشکل.
    به نظر من با ساکـــــس هم تست کنید به احتما زیاد برطرف بشه.
    با ساکس هم هیچ فایده ای نداشت

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •