تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 32

نام تاپيک: مشاوره برای ارتقاء RAM , CPU , Motherboard

اگه نباشه جاش خالی می مونه Danitondar's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

خواهش میکنیم وظیفه بود!امیوارم موفق باشی! در ضمن رم هم اون Adata خوبیش Heat Sink هستش که برای گیم خیلی مناسبه!

2. این کاربر از Danitondar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه don mohsen's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    مشهــــد الرضـــا

پيش فرض

دست همگی درد نکنه و امیدوارم همیشه شاد باشید و موفق!

با تشکر.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

دوستان منم میخواستم cpu و مادربرد بگیرم

cpu گه انتخخاب کردم با توجه به بودجه ای که دارم
    intel core i5_2.9 GHz-2310 هست و این cpu قابلیت Intel HD Graphics 2000 رو داره
    حالا سوال من این هست چه مادربردی از برند asus بگیرم که این سیستم Intel HD Graphics 2000 رو ساپورت کنه
    من مد نظرم مادربرد ASUS - P8H67 هست ولی نمیدونم که intel HD graphics رو ساپورت میکنه یا نه قیمتش هم 160 هست

اگه همین ساپورت میکنه من همین رو بگیرم اگه ساپورت نمیکنه لطفا از همین برند asus یه مادربرد پیشنهاد کنید که ساپورت کنه
    چون من نیاز دارم به این ساپورت چون کارت گرافیکم 8800 gts supar هست و خیلی قدرتمند هست میخوام فشار بهش کمتر بیاد

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

حالا سوال من این هست چه مادربردی از برند asus بگیرم که این سیستم Intel HD Graphics 2000 رو ساپورت کنه
    من مد نظرم مادربرد ASUS - P8H67 هست ولی نمیدونم که intel HD graphics رو ساپورت میکنه یا نه قیمتش هم 160 هست

اگه همین ساپورت میکنه من همین رو بگیرم اگه ساپورت نمیکنه لطفا از همین برند asus یه مادربرد پیشنهاد کنید که ساپورت کنه
    چون من نیاز دارم به این ساپورت چون کارت گرافیکم 8800 gts supar هست و خیلی قدرتمند هست میخوام فشار بهش کمتر بیاد

هیچ کس نیست سر در بیاره ؟

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

در سری سندی بریج شما هر مینی با چیپ سری h بگیرید میتونید از گرافیک مجتمع اون سی پی یو استفاده کنید یعنی شما میتونید از HD 2000 استفاده کنید
    ولی اینکه شما اینو بگیرید و به گرافیکتون فشار کمتر بیاد یا به کمک گرافیکتون بیاد اشتباه چون این دو مستقل از هم کار میکنند شما یا باید از گرافیک مجتمع استفاده کنید یعنی کابل دیتا به خروجی مین باید زده بشه
    یا اینکه از گرافیک استفاده کنید یعنی کابل دیتا یه خروجی گرافیک زده باشه همزمان با هم نمیشه استفاده کرد
    تنها راه برای اینکه بتونید از هر دوVGA استفاده کنید استفاده از چیپ های Z68 هست
    که تو این چیپ ها هم همزمان نمیشه از دو VGA استفاده کرد و باید بین دو تا VGA سوئیچ کنید

7. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

ممنونم بابت پاسخت

ولی من یه چیز رو متوجه نشدم

یعنی شما میفرمایید که اگه این مدل cpu رو یگیرم اگه کارت گرافیک هم نداشته باشم سیستم بالا میاد با گرافیک مجتمع اون cpu ؟
    و میشه باهاش بازی کرد ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

سلام مادربرد گیگابایت که usb3 داره usb2 رو جواب میده چه فرقی با مادربرد های دیگه داره با تشکر

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

ممنونم بابت پاسخت

ولی من یه چیز رو متوجه نشدم

یعنی شما میفرمایید که اگه این مدل cpu رو یگیرم اگه کارت گرافیک هم نداشته باشم سیستم بالا میاد با گرافیک مجتمع اون cpu ؟
    و میشه باهاش بازی کرد ؟
    در صورتی که مین خروجی تصویر داشته باشه میتونید با گرافیک مجتمع سی پی یو بیاین بالا
    که در چیپ سری h و z68 هست
    ولی مثلا با چیپ سری p شما نمیتونید از گرافیک مجتمع سی پی یو استفاده کنید و اورکلاکش هم نمیتونید بکنید

اگه نباشه جاش خالی می مونه mjd323232's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    ایران - اصفهان

پيش فرض

اقا یه سوال مبتدی
    این اور کلاک در چه مواردی به کار میاد میشه یه توضیحی بدین تا توی انتخاب مین و پروسسور با دید بازتری انتخاب داشته باشیم
    ممنون

داره خودمونی میشه amirarsenal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

سلام
    خسته نباشید
    آقا میخواستم نظرتون رو در مورد این بدونم
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •