تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 4 اولاول 1234
نمايش نتايج 31 به 37 از 37

نام تاپيک: زیور آلات و طلا و جواهر

Super Moderator Ezel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام دوستان
    من میخوام انگشتر طلا زرد مردونه بخرم
    تقریبا چند گرم میخوره به انگشترهای مردونه؟منظورم اینه که تقریبا انگشتر مردونه ها چند گرمی اند؟(پرسیدم بخاطر اینکه خشنتر و سنگینتر از زنونه هاست دیگه)
    دست دوم رو از کجاها میشه خرید؟ و درکل پیشنهاد میدید نو بخرم یا دست دوم؟(ترجیحا بدون نگین یا با حداقل نگین)

ممنون
    سلام /

حلقه های اسپرت مردونه هست که معمولا اکثرشون وزنی ( به عبارت درست تر جرمی ) بین 4-5 گرم تا 7-8 گرم دارند ، نگین برلیان البته سنگین تر از نگینهای اتمی هست و به همین علت موقع فروش افت قیمت انگشتر و حلقه با نگین برلیان به مراتب بیشتر از انگشتر و حلقه با نگین اتمی هست .

اگر هم انگشتر های سنگین مردونه مد نظرتون هست ( نظیر کارهایی که روی رکابشون طرح هایی نظیر لنگر و شیر و ... دارند ) وزن اونها بالغ بر 13-14 گرم هست .

معمولا اکثر طلافروشی کارهای دست دوم هم دارند و خوبی اونها اینه که اجرت ساخت به طلاهای دست دوم تعلق نمیگیره و از لحاظ اقتصادی به صرفه تر هست و نهایتا با یک آبکاری ساده میشه جرم های طلا رو پاک کرد و ظاهری تازه به اون بخشید .

پروفشنال salar_aziz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

سلام /

حلقه های اسپرت مردونه هست که معمولا اکثرشون وزنی ( به عبارت درست تر جرمی ) بین 4-5 گرم تا 7-8 گرم دارند ، نگین برلیان البته سنگین تر از نگینهای اتمی هست و به همین علت موقع فروش افت قیمت انگشتر و حلقه با نگین برلیان به مراتب بیشتر از انگشتر و حلقه با نگین اتمی هست .

اگر هم انگشتر های سنگین مردونه مد نظرتون هست ( نظیر کارهایی که روی رکابشون طرح هایی نظیر لنگر و شیر و ... دارند ) وزن اونها بالغ بر 13-14 گرم هست .

معمولا اکثر طلافروشی کارهای دست دوم هم دارند و خوبی اونها اینه که اجرت ساخت به طلاهای دست دوم تعلق نمیگیره و از لحاظ اقتصادی به صرفه تر هست و نهایتا با یک آبکاری ساده میشه جرم های طلا رو پاک کرد و ظاهری تازه به اون بخشید .
    نه در حد حلقه و نه در حد اونی که گفتید بزرگ.مثه کارایی که توی سایت zar.ir هست(ولی خداییش خیلی گرون اند!!)
    خوب حالا بفرمایید که طلا که الان شده حدود80تومن هرگرمی حدود یکماه پیش که بازار آروم بود و ارزون بود تا چند اومده بود پایین؟
    نسبت به قیمت الان میفرمایید که تقریبا یه کم وزنش تو مایه های 10 گرم دست دوم و نو چند میشه حدودا؟
    (به نظرت دست دومش راه خوبی برای سرمایه گذاری هم هست؟چون تو فکر این جنبه اش هم بودم)

ممنون

Super Moderator Ezel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

نه در حد حلقه و نه در حد اونی که گفتید بزرگ.مثه کارایی که توی سایت zar.ir هست(ولی خداییش خیلی گرون اند!!)
    خوب حالا بفرمایید که طلا که الان شده حدود80تومن هرگرمی حدود یکماه پیش که بازار آروم بود و ارزون بود تا چند اومده بود پایین؟
    نسبت به قیمت الان میفرمایید که تقریبا یه کم وزنش تو مایه های 10 گرم دست دوم و نو چند میشه حدودا؟
    (به نظرت دست دومش راه خوبی برای سرمایه گذاری هم هست؟چون تو فکر این جنبه اش هم بودم)

ممنون
    البته حلقه های اسپرت که گفتم اکثرشون تقریبا شبیه همون کارهای سایت فوق هستند ولی علت اصلی قیمتهای جواهرات اون سایت ، نگینهای گران قیمت اون انگشتر هاست .

فکر میکنم طلا تا حدود 59 هزارتومان بابت هر گرم پایین اومده بود ، برای محاسبه ی قیمت طلا ی ساخته شده طبق فرمول زیر عمل میشه :

قیمت خام ( ارزش هر گرم ضربدر مقدار عددی گرم ) + اجرت ساخت (بسته به نوع کار - حداقل 3-4 هزار تومان) ضربدر مقدار عددی هر گرم + 4% از قیمت بدست آمده از مرحله ی قبل به عنوان مالیات بر ارزش افزوده + 7 درصد سود خالص فروشنده از قیمت بدست آمده تا این مرحله

فرمول فوق برای طلای نو هست ، برای طلای دست دوم فقط مقدار اجرت ساخت از فرمول فوق حذف میشه .

در رابطه با سرمایه گذاری هم من نظر خاصی ندارم چون شرایط غیرقابل پیش بینیه .

4. این کاربر از Ezel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه SNOOP DOGG's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    Windows 7

پيش فرض

سلام من بتازگی ازدواج کردم و حلقه پلاتین خریدم خیلی گرون دراومد
    میخوام بفروشم طلا سفید بخرم 
    شهرستان ما خیلی سخت پلاتین میخرن 
    میخوام بدونم کجای تهران میتونم براحتی و نرخ روز بفروشم 

داره خودمونی میشه SNOOP DOGG's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    Windows 7

پيش فرض

سلام من بتازگی ازدواج کردم و حلقه پلاتین خریدم خیلی گرون دراومد
    میخوام بفروشم طلا سفید بخرم 
    شهرستان ما خیلی سخت پلاتین میخرن 
    میخوام بدونم کجای تهران میتونم براحتی و نرخ روز بفروشم 
    کسی چیزی نمیدونه؟؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

بازار تهران
    با مترو برو ایستگاه 15 خرداد پیاده شو فقط کاغذ خریدشم با خودت ببر که بز نخرن ازت
    میتونی قبل از اینکه انگشتر رو بفروشی همونجا قیمت روز پلاتین رو بگیری

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2023

پيش فرض

ممنون از سایت خوبتون. در رابطه با خرید و فروش طلا می تونید به وب سایت سانسی گلد گالری سر بزنید. در سانسی گالری پر از طلاهای کم اجرت هستش کی می تونید به همسر و یا کسی که دوستش دارید هدیه بدید. ممنون از سایت خوب پی سی ورلد.

صفحه 4 از 4 اولاول 1234

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •