تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2483 از 2600 اولاول ... 14831983238324332473247924802481248224832484248524862487249325332583 ... آخرآخر
نمايش نتايج 24,821 به 24,830 از 25991

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان تهران

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

سلام. آیا در پنل شما کمپین ماندگار سرعت چهار و دو گیگی هست ؟
    برای من فقط کمپین ماندگار شانزده و هشت گیگی نمایش میده.

آخر فروم باز Xx Hossein xX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام دوستان من برای اینکه خطم Fast باشه تیکت میزنم و انجام میدن. ولی معمولا بعد 3 روز دوباره برمیگرده به حالت عادی. راهی هست که اینطوری نشه؟
    فکر میکنم مخابرات یک سیستمی داره که هر چند روز یک بار پروفایل همه رو به حالت اسمی برمیگردونه بخاطر همین اینطوری میشه.

3. این کاربر از Xx Hossein xX بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2005

پيش فرض

سلام دوستان من برای اینکه خطم Fast باشه تیکت میزنم و انجام میدن. ولی معمولا بعد 3 روز دوباره برمیگرده به حالت عادی. راهی هست که اینطوری نشه؟
    فکر میکنم مخابرات یک سیستمی داره که هر چند روز یک بار پروفایل همه رو به حالت اسمی برمیگردونه بخاطر همین اینطوری میشه.
    طبق تجربه ام دو حالت داره :

1. پشتیبانی به صورت تست داره فعال میکنه. باید بگید که تست نباشه و خط پایدار هست و کلن فست بزارن.( شما خودت باید ببینی توی اون حالت فست چراغ لینک پرش داره یا نه، اگر نداشت بهشون بگو که دیگه کلن فعال بشه )
    2. پیش اومده برام که یکی از پشتیبانی ها بدون اجازه مشترک، خط رو دستکاری میکنن و تغییر میدن تنطیمات کارشناس قبلی رو. باید بگید اون پشتیبانی که فست رو فعال میکنه، یه نوشته ای چیزی ثبت کنه که بقیه پشتیبانی ها دست به خط نزنند.
    Last edited by h_gh_gamkhor; 09-09-2020 at 20:04.

5. این کاربر از h_gh_gamkhor بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

درود بر دوستان
    بنده یک سوالی دارم. خط من که رو حالت
    interleave قرار میگیرد SNR روی عدد 21 می ماند ولی بعد از اینکه روی حالت fast قرار میکره SNR میشود 6.8 . اصلا کدام حالت بهتر هستش ؟

7. این کاربر از peagle بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال alottadamage's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2020

پيش فرض

درود بر دوستان
    بنده یک سوالی دارم. خط من که رو حالت
    interleave قرار میگیرد SNR روی عدد 21 می ماند ولی بعد از اینکه روی حالت fast قرار میکره SNR میشود 6.8 . اصلا کدام حالت بهتر هستش ؟

حالت Fast پینگ کمتری نسبت به interleave داره، ولی نیاز به خط باکیفیت تری داره و رو هم خطی ممکنه سرعت بالا جواب نده و قطعی ایجاد شه. و اینکه تفاوت snr شما رو interleave و Fast خیلی زیاده... امکان نداره تو یه سرعت "یکسان" بین interleave و fast، حدودا 14db اختلاف باشه، احتمالا خط شما رو روی حالت fast سرعت بالاتر میبندن، اگه بگید رو سرعت پایین تر fast ببندن، snr بالاتر میاد.

الان روی چند مگ Fast بسته شده؟

9. 4 کاربر از alottadamage بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن نجوم و اخترشناسی Mr.Crow's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

دوستان شما میتونین وارد پنل اینترنت بشین؟ این آدرس: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

11. این کاربر از Mr.Crow بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال ariobarzan2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

باز نمیشه حتی با قندشکن

13. این کاربر از ariobarzan2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن نجوم و اخترشناسی Mr.Crow's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

باز نمیشه حتی با قندشکن
    آره کلاً منهدم شده. حجمم لب مرز هست ولی نه با اینترنت خونه و نه موبایل نمی‌تونم بازش کنم ببینم چقدر مونده!
    توی خود سایتش گشتم، یه قسمت هست به نام «مخابرات من» که وقتی یوزرنیم و پسورد پنل رو می‌زنم میگه اشتباهه. ثبت نام هم که می‌زنم میگه این شماره موبایل تکراریه! حالا موندم فراموشی رمز رو بزنم یا نه، چون سیستم اینا خیلی داغونه و یه دفعه همون رمز پنل رو هم می‌ترکونه و رمز جدید بهم نمیده.

15. این کاربر از Mr.Crow بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

آره کلاً منهدم شده. حجمم لب مرز هست ولی نه با اینترنت خونه و نه موبایل نمی‌تونم بازش کنم ببینم چقدر مونده!
    توی خود سایتش گشتم، یه قسمت هست به نام «مخابرات من» که وقتی یوزرنیم و پسورد پنل رو می‌زنم میگه اشتباهه. ثبت نام هم که می‌زنم میگه این شماره موبایل تکراریه! حالا موندم فراموشی رمز رو بزنم یا نه، چون سیستم اینا خیلی داغونه و یه دفعه همون رمز پنل رو هم می‌ترکونه و رمز جدید بهم نمیده.
    آدم به عذاب الیم گرفتار بشه بهتر از اینه که گیر این مخابرات بیفته

17. این کاربر از ariobarzan2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

اون قسمت مخابرات من در مورد تلفن ثابت و دیدن قبضش هست اگر اشتباه نکنم فکر نکنم ربطی به اینترنت داشته باشه

19. این کاربر از ariobarzan2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •