تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 50 از 55 اولاول ... 40464748495051525354 ... آخرآخر
نمايش نتايج 491 به 500 از 547

نام تاپيک: مشاوره خرید دوربین فیلمبرداری

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

کسی نبود جواب ما رو بده؟!!
    عجب فروم بی بخاری هست اینجا

2. این کاربر از amhs بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض خرید دوربین فیلمبرداری برای ضبط خاطرات تا 1/500/000

با سلام خدمت دوستان عزیز.
    من استفاده ام از دوربین برای ضبط خاطرات افراد و یه همچین چیزایی هست. یعنی سوژه ثابت نشسته و صحبت میکنه، پس امکانات جانبی مثل لرزشگیر و...، اصلا برام مهم نیست؛ فقط باید به کامپیوتر مستقیم وصل بشه.
    حالا بهترین دوربین فیلمبرداری تا قیمت 1/500 ، برای این کاری که من دارم چه مارکی و چه مدلی هست؟ اگه مدلی هم باشه که قیمتش 200 الی 300 تومن بیشتر باشه ولی کیفیتش نسبت به قیمتش ارزش داشته باشه، میتونم هزینه کنم، البته هرچی ارزونتر باشه بهتره.
    ممنون میشم سریعتر راهنمایی کنید، کارم یکم عجله ای هست.
    باتشکر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

دوستان یعنی واقعا کسی نمیتونه من رو کمک کنه؟!!!
    من اگر وقت داشتم که تحقیق کنم مزاحم دوستان نمیشدم؛ واقعا الان وقتش رو ندارم و باید سریع انتخاب کنم؛ لطفا سریع راهنمایی کنید

حـــــرفـه ای *Alucard*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    A Town Called Hypocrisy

پيش فرض

سوالاتی که اکثر دوستان تو این چند پست اخیر مطرح کردن بیشتر در مورد قیمت هست , به دلیل نوسانات مداوم قیمت ارز همچنین محدودیتهای اعمال شده برای واردات برخی کالاها قیمت دوربینهای فیلمبرداری دائما در حال نوسان هست مثلا دوربینی که تا سه چهار ماه پیش 700 هزار تومن بود الان یک میلیون دویست الی یک میلیون و سیصد هزار تومن قیمت گذاری میشه و برخی فروشنده ها با همین قیمت هم از فروش امتناع میکنن برای همین اطلاع داشتن از قیمت دوربینها نیازمند مراجعه مداوم به بازار هست سایتهای اینترنتی هم اکثرا قیمتهایی رو اعلام میکنن که واقعی نیست من خودم چند مورد رو تماس گرفتم و بعد از پیگیر شدن قیمتهای دیگه ای رو به من اعلام کردن و گفتن که قیمتها تغییر کرده.
    ولی به صورت تجربی من به این نتیجه رسیدم قیمتی که سایتهای بریتانیایی به پوند برای لوازم الکتریکی اعلام میکنن با در نظر گرفتن نرخ برابری پوند به تومان تقریبا معادل قیمتها در ایران هست که شاید دلیلش مشابه بودن درصد اعمال مالیات و گمرک ای باشه که لوازم الکتریکی تو انگلستان دارن , برای همین پیشنهاد من اینه که اگر تو رنج قیمت مشخصی قصد خرید دورین فیلمبرداری دارین بهتره به سایتهای بریتانیایی مراجعه کنید و قیمت دوربینها رو به پوند ضرب در عدد 5200 (قیمت تقریبی هر پوند به تومان در روزهای اخیر) بکنید تا قیمت مشابه در بازار ایران رو حدودی به دست بیارین مثلا دوربینی که 700 پوند قیمت داشته باشه تو ایران 3 میلیون و 500 الی 600 هزار تومن قیمتش هست.

مثلا یکی از سایتهایی که تقریبا همه مدل دوربین رو بررسی میکنه و قیمتهاشون رو هم به پوند میزنه این سایت هست:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

که با مراجعه به اون هم میتونید از قیمت تقریبی اون دوربین تو ایران مطلع بشین هم میتونید با مطالعه ریویوهاشون تا حدودی با نقطه ضعف و قوت دوربینهای مختلف آشنا بشین.اگر دوربین خاصی رو که مورد نظرتون بود پیدا کردین و تو ترجمه متن مشکل داشتین تو همین تاپیک اطلاع بدین تا من کمکتون کنم.

6. 3 کاربر از *Alucard* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

سایز و اندازه پیکسل :
    5k 4800 * 2700
    4k 4096 * 2304
    3k 3072 * 1728
    2k 2048 * 1152
    1k 1024 * 576

و ....

1080p 1920 * 1080
    720p 1280 * 720
    480p 720 * 480
    یعنی 1080p نزریک به 2k هست که اکثرا به اشتباه اونو به عنوان 1k معرفی میکنن
    k به معنی 1000 هست و اولین عددی که یکی از توانهای 2 باشه و از 1000 بزرگتر باشه 1080 هست.

8. این کاربر از imanse7en بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال khore mobile's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    همین نزدیکی ها یه کم دور

پيش فرض

کسی نیست راهنمایی کنه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

سوالاتی که اکثر دوستان تو این چند پست اخیر مطرح کردن بیشتر در مورد قیمت هست , به دلیل نوسانات مداوم قیمت ارز همچنین محدودیتهای اعمال شده برای واردات برخی کالاها قیمت دوربینهای فیلمبرداری دائما در حال نوسان هست مثلا دوربینی که تا سه چهار ماه پیش 700 هزار تومن بود الان یک میلیون دویست الی یک میلیون و سیصد هزار تومن قیمت گذاری میشه و برخی فروشنده ها با همین قیمت هم از فروش امتناع میکنن برای همین اطلاع داشتن از قیمت دوربینها نیازمند مراجعه مداوم به بازار هست سایتهای اینترنتی هم اکثرا قیمتهایی رو اعلام میکنن که واقعی نیست من خودم چند مورد رو تماس گرفتم و بعد از پیگیر شدن قیمتهای دیگه ای رو به من اعلام کردن و گفتن که قیمتها تغییر کرده.
    ولی به صورت تجربی من به این نتیجه رسیدم قیمتی که سایتهای بریتانیایی به پوند برای لوازم الکتریکی اعلام میکنن با در نظر گرفتن نرخ برابری پوند به تومان تقریبا معادل قیمتها در ایران هست که شاید دلیلش مشابه بودن درصد اعمال مالیات و گمرک ای باشه که لوازم الکتریکی تو انگلستان دارن , برای همین پیشنهاد من اینه که اگر تو رنج قیمت مشخصی قصد خرید دورین فیلمبرداری دارین بهتره به سایتهای بریتانیایی مراجعه کنید و قیمت دوربینها رو به پوند ضرب در عدد 5200 (قیمت تقریبی هر پوند به تومان در روزهای اخیر) بکنید تا قیمت مشابه در بازار ایران رو حدودی به دست بیارین مثلا دوربینی که 700 پوند قیمت داشته باشه تو ایران 3 میلیون و 500 الی 600 هزار تومن قیمتش هست.

مثلا یکی از سایتهایی که تقریبا همه مدل دوربین رو بررسی میکنه و قیمتهاشون رو هم به پوند میزنه این سایت هست:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

که با مراجعه به اون هم میتونید از قیمت تقریبی اون دوربین تو ایران مطلع بشین هم میتونید با مطالعه ریویوهاشون تا حدودی با نقطه ضعف و قوت دوربینهای مختلف آشنا بشین.اگر دوربین خاصی رو که مورد نظرتون بود پیدا کردین و تو ترجمه متن مشکل داشتین تو همین تاپیک اطلاع بدین تا من کمکتون کنم.
    با تشکر از راهنماییتون. اما سوال من در مورد قیمت نبود که الان دو هفته است دنبال دوربینم و یک مورد مناسب پیدا نکردم. دوربین فیلمبرداری که من میخوام بگیرم برای ضیط خاطرات هست و بالاترین کیفیت برام مهم هست. (مثلا زوم زیاد یا هارد داشتن یا لرزشگیر فوق العاده و... برام مهم نیست.).
    حالا اگه دوستان زحمتشون نیست راهنمایی بفرمایند.

11. این کاربر از amhs بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه BraveKnight's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

سلام رفقا
    من قصد دارم به دوربین فیلمبرداری تا قیمت دو میلیون تومان خریداری کنم. شما چه مدلی رو پیشنهاد میدید؟
    قیمت Panasonic HDC-SD900 الان چند شده؟
    ممنون

اگه نباشه جاش خالی می مونه BraveKnight's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

سلام رفقا
    من قصد دارم به دوربین فیلمبرداری تا قیمت دو میلیون تومان خریداری کنم. شما چه مدلی رو پیشنهاد میدید؟
    ممنون
    چرا اینجا اینقدر سوت و کوره؟!
    اصلا کسی به اینجا سر میزنه؟!
    مثل اینکه وضعیت اقتصادی و گرانی ها اینجا رو هم تحت تأثیر قرار داده!

ناظر انجمن عکاسی و دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و میکس و مونتاژ Переклад не's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام رفقا
    ممنون
    چرا اینجا اینقدر سوت و کوره؟!
    اصلا کسی به اینجا سر میزنه؟!
    مثل اینکه وضعیت اقتصادی و گرانی ها اینجا رو هم تحت تأثیر قرار داده!
    دقیقا ! مسائل اقتصادی باعث شده دیگه از قیمتها هم خبری نباشه
    الان مدل پاناسونیک HDC-SD900 بالای 3 تمن باید باشه
    اما تا 2 تمن بهرین انتخاب میتونه سونی HDR-XR260E باشه
    دوربین عالیه

15. این کاربر از Переклад не بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •