تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 47 از 55 اولاول ... 37434445464748495051 ... آخرآخر
نمايش نتايج 461 به 470 از 547

نام تاپيک: مشاوره خرید دوربین فیلمبرداری

ناظر انجمن عکاسی و دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و میکس و مونتاژ Переклад не's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

دوستمون RED Scarlet-X رو پیشنهاد کردند
    ن
    من چنتا دوربین معرفی کردم اما شما فقط به این گیر دادید

2. این کاربر از Переклад не بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز koroshfe's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Santiago Bernabeu

پيش فرض

دوربینی بود اسمش یادم نیست که میتونه 1 میلیون فریم بر ثانیه فیلم ضبط کنه .البته جدیدا دوربینی اختراع شده که میتونه با سرعت نور هم فیلم بگیره
    120 فریم خودش کافیه که تو همین دورربین هایی که معرفی کردم هستش .شما که بیش از این نیاز نخواهید داشت. دوربینی که بتونه تو رزلیشن 1080 با 1000 فریم بر ثانیه فیلم ضبط کنه برای خریدش باید رو خونه و ماشینتون حساب باز کنید.

بله RED Scarlet-x بهترین هست اما بسیار گران و نایاب و دست نیافتنی.اگه میشد بدستش اوورد من دوربین های دیگه ای رو معرفی نمیکردم.تازه اون قیمتی هم که نوشتم برای پارسال و به دلار هست .25 هزار دلار مثلا

لنز های پیشرفته و حرفه ای هستن مخصوصا لنز های خوده کانن که به این دوربینا میان (همشون) شما مستند میسازید باید چنتا لنز داشته باشید.لنز زوم و لنز ماکرو و با دیافراگم ثابت و محدوده ی وسیع.مسئله ی سختی هم نیست که نتونید انتخاب کنید.

نه اونا 3d نیستن

بله .با استفاده از این پلاگین حتی فیلمهای موبایلتون هم حرفه ای آهسته میشن

در نظر داشته باشید با DSLR ها نمیشه مستند ساخت! دوستانی که از روی بی اطلاعی اظهار نظر میفرمایند خودشون هم میگن که برای ساخت تیزر که سکانسهای کوتاه و میزانسون های کم و جزئی دارن . DSLR ها در مقابل مستند سازی حرفی برای گفتن ندارن و قطعا حسگرشون نابود میشه
    اگه شما هم قصد ساخت تیزر دارید ، دوربینی مانند CANON 5D MARK III بسیار کار آمد خواهد بود

پاینده باشید
    برادر ، من قصد جسارت نداشتم ، فقط خواستم چند تا نظرخواهی کنم و بهترین رو انتخاب کنم ، همین ، وگرنه من به شما جسارت نکردم ! شرمنده
    منظورم این بود که نظر شما بیشتر روی این دوربین بود ، نظر دوستمون رو هم بپرسم و جمع بندی کنم
    با تشکر

4. این کاربر از koroshfe بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای *Alucard*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    A Town Called Hypocrisy

پيش فرض

خیلی خیلی ممنون از پاسخ گویی
    بنده همون چیزهایی که گفتم اصلی ترین هدف ها هست و دوربین رو برای همون کار ها می خوام
    یک چیزی رو هم اشاره نکردم ، که فکر کنم خیلی هم مهم باشه ، همون طور که اشاره کردید ، مستند سازی ما زیرشاخه ی حیاط وحش و جهان هستی هستش ( فیلم سازی سینمایی محسوب نمی شه ، برای مثال تو رده ی میراث آلبرتا نیست ، منظورم رو متوجه شدید ؟؟؟ کاملاً مربوط به حیاط وحش و جهان هستی می شه و ما می خوایم فوق العاده ترین کیفیت موجود رو داشته باشیم تا تصاویر رو به وضوح به تصویر بکشیم )
    پلان های اولیه و بخش اول مربوط به تغییرات می شه ، پس فریم بر ثانیه مهمه
    کیفیت هم که همون طور بارها گفتم ، بسیار مهمه
    فعلاً مشکل بودجه ی مالی نیست ، فقط چالش تهئه ی مواد اولیه هستش ! احتمالاً مشکلی نخواهیم داشت از نظر مالی ! فقط به جنبه ی بهترین بودن از نظر کارایی فکر کنید !
    دوستمون RED Scarlet-X رو پیشنهاد کردند
    پ.ن : مشکل ما در زمینه ی فیلمبردار و صدابردار و نورپرداز و کارگردان و ... نیست ! شرایط و اخبار گروهمون رو انشاءالله بعد از شروع دوره ی اصلی پروژه تو هیمن انجمن به روز می کنیم
    خب ، با این تفاسیر ، پیشنهاد شما چیه ؟؟؟
    با تشکر فراوان
    دوست عزیز این بحث اینقدر وسیع و فنی هست که نمیشه نظر مشخصی داد چون برای هر پروژه solution های (راه حل) مختلف مطرح هست شما باید خیلی عوامل رو تو کار حرفه ای در نظر بگیری یک بخش کار در نظر گرفتن نیازها و شرایط برای زمانی هست که شما فیلم میگیرد و ضبط میکنید یک بخش کار در نظر گرفتن امکانات برای زمانی هست که شما فیلمهارو ادیت میکنید و میبرید روی workflows بعد قسمت مهمتر کار مشخصات اون مقصدی هست که شما قصد پخش تصاویرو دارین و .... تا اونجا که من میدونم اکثر شبکه هایی که حیات وحش حرفه ای و مستند تهیه میکنن مثل شبکه national geographic یا بی بی 30 با دوربینهای Broadcasting حرفه ای این برنامه هارو تهیه کردن دلیلش هم قدرت این دوربینها در فیلمبرداری در شرایط مختلف محیطی از حرارت و رطوبت بگیر تا میزان نور و ... هست.
    لیست بعضی برنامه های خیلی معروف و دوربینهای استفاده شده با ذکر منبع:

Planet Earth شبکه BBC با دوربینهای:
    دوربین اصلی:
    Panasonic Varicam مدلهای مختلف در قسمتهای مختلف

دوربین کمک:
    Sony HDW-750 HDCAM

برای سوپر اسلو موشنها:
    Phorton camera

برای فیلمبرداری با هلیکوپتر:
    Sony HDC-F950 با لنز HJ40 Canon
    به همراه کیت ضد لرزش تصویر
    منبع:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Human Planet شبکه BBC:
    دوربین اصلی:
    Panasonic Varicam HPX2000
    از مدلهای دیگه Varicam هم استفاده کردن.

برای قسمتهای زیر آب:
    Sony مدلش مشخص نیست ولی معمولا از دوربینهای کوچیک و حتی الامکان ارزون قیمت برای این مواقع استفاده میکنن.
    منبع:

Discovering the secret of lion شبکه National Geographic
    Panasonic AJ-HPX3000 به صورت4 : 2: 2 در فرمت AVintra 100
    این فیلم جایزه Top 10 شبکه CBS رو هم گرفته

منبع:

expedition grizzly شبکه National Geographic:
    دوربین اصلی:
    Panasonic HPX500 به همراه لنز Fujinon HA42
    Panasonic HPX3000 به همراه لنز Fujinon HA13X4.5

دوربین کمکی:
    Sony HDC-F950 با کیت ضد لرزش به همراه لنز Fujinon HA42X9.7

منبع:
    Last edited by *Alucard*; 10-12-2012 at 18:53.

6. 5 کاربر از *Alucard* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه M_E_H_D_I's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    http://www.iranwebstyle.com

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان عزیز..

ما قصد داریم برای ضبط برنامه های مجلسهای حسینیه و پخش برای شبکه های ماهواره ای دوربینی تهیه کنم.

متاسفانه بودجه اونقدری نیست که بتونیم بهترین ها را بگیرم. اما با بعضی از دوستان که قبلا اینکار را کرده بودن و با خرید دوربین sony sr11 , sr12 براحتی ضبط و پخش در شبکه را نیز داشتن صحبت کردیم. اما گویا این مدل قدیمی هست. این نوع دوربینهای جواب کار ما را میدهد.

حداکثر هزینه ای که میتونیم بکینم حدود 2 میلیون هست. .. ترجیحا میخوایم دوربین فیلمبرداری باشه تا عکس برداری (چون خیلی جاها پیشنهاد میکنن که دوربین عکاسی بگیریم..!)

دوربین مدنظر بنده panasonic HDC - HS900 می باشد. البته دوربین های سونی مدلهای بسیار زیادی دارن.

ولی کلا دنبال دوربینی میگردیم که در حد sr12 باشه.. حتما هم دارای هارد دیسک باشه..

ممنون میشم دوستان در خرید این نوع دوربین ما را راهنمایی کنن.

باتشکر.

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    A Town Called Hypocrisy

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان عزیز..

ما قصد داریم برای ضبط برنامه های مجلسهای حسینیه و پخش برای شبکه های ماهواره ای دوربینی تهیه کنم.

متاسفانه بودجه اونقدری نیست که بتونیم بهترین ها را بگیرم. اما با بعضی از دوستان که قبلا اینکار را کرده بودن و با خرید دوربین sony sr11 , sr12 براحتی ضبط و پخش در شبکه را نیز داشتن صحبت کردیم. اما گویا این مدل قدیمی هست. این نوع دوربینهای جواب کار ما را میدهد.

حداکثر هزینه ای که میتونیم بکینم حدود 2 میلیون هست. .. ترجیحا میخوایم دوربین فیلمبرداری باشه تا عکس برداری (چون خیلی جاها پیشنهاد میکنن که دوربین عکاسی بگیریم..!)

دوربین مدنظر بنده panasonic HDC - HS900 می باشد. البته دوربین های سونی مدلهای بسیار زیادی دارن.

ولی کلا دنبال دوربینی میگردیم که در حد sr12 باشه.. حتما هم دارای هارد دیسک باشه..

ممنون میشم دوستان در خرید این نوع دوربین ما را راهنمایی کنن.

باتشکر.
    متاسفانه بودجه خیلی کمه و باید بین همین دوربینهایی که حدفاصل دوربینهای مصرف خونگی و حرفه ای هستن انتخاب کنید همین HS900 فکر میکنم الان بالای 2 میلیون قیمت داره به جای HS900 اگه گیر آوردی HS750 بگیر درسته یک مقدار قدیمی تر هست ولی چند تا حسن داره یکی اینکه قیمتش قبلا خیلی افت کرده و خوشبختانه چون خرید قبلی هست رشد قیمتی کمی داشته مسئله بعدی اینه که low light performance بهتری داره و تو نور کم کمی بهتر فیلم میگیره تصویر HS900 فقط یک مقدار شارپتر هست و دقت رنگ بهتری داره , کلا تو این دو سه ساله اخیر پاناسونیک دوربینهای رده consumer رو زیاد آپگرید نکرده سری 900/800/700 همشون سنسورهای یکسان دارن فقط از نظر امکانات و کمی هم سرعت فوکاس تفاوت دارن احتمالا امسال دوربینهای جدید با سنسور جدید معرفی میکنن.
    Canon HF G10 هم تو این رده دوربینها دوربین خیلی عالی ای هست تو نور کم خیلی خوب عمل میکنه ولی فکر میکنم قیمت خیلی بالاتری از بودجه شما داره نقطه ضعف خاصی هم نداره شاید کمی تصویرش soft باشه و اگر قابلیت عکس برداری دوربین برای شما مهم باشه رزولوشن عکسهایی که میگیره کمی پائین هست.

9. 3 کاربر از *Alucard* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه M_E_H_D_I's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    http://www.iranwebstyle.com

پيش فرض

متاسفانه بودجه خیلی کمه و باید بین همین دوربینهایی که حدفاصل دوربینهای مصرف خونگی و حرفه ای هستن انتخاب کنید همین HS900 فکر میکنم الان بالای 2 میلیون قیمت داره به جای HS900 اگه گیر آوردی HS750 بگیر درسته یک مقدار قدیمی تر هست ولی چند تا حسن داره یکی اینکه قیمتش قبلا خیلی افت کرده و خوشبختانه چون خرید قبلی هست رشد قیمتی کمی داشته مسئله بعدی اینه که low light performance بهتری داره و تو نور کم کمی بهتر فیلم میگیره تصویر HS900 فقط یک مقدار شارپتر هست و دقت رنگ بهتری داره , کلا تو این دو سه ساله اخیر پاناسونیک دوربینهای رده consumer رو زیاد آپگرید نکرده سری 900/800/700 همشون سنسورهای یکسان دارن فقط از نظر امکانات و کمی هم سرعت فوکاس تفاوت دارن احتمالا امسال دوربینهای جدید با سنسور جدید معرفی میکنن.
    Canon HF G10 هم تو این رده دوربینها دوربین خیلی عالی ای هست تو نور کم خیلی خوب عمل میکنه ولی فکر میکنم قیمت خیلی بالاتری از بودجه شما داره نقطه ضعف خاصی هم نداره شاید کمی تصویرش soft باشه و اگر قابلیت عکس برداری دوربین برای شما مهم باشه رزولوشن عکسهایی که میگیره کمی پائین هست.
    ممنون از راهنمایی شما دوست گرامی..

البته همانطور که گفته بودم دوربینهایی در حد HR12 سونی هم جواب کار ما را میدهد. حالا آیا HS750 از اون ضعیفتره؟
    و اینکه مدلی در حد HR12 (چون دیگه نیست) از برند سونی چی پیشنهاد میکنید؟

بازهم بابت راهنماییتان ممنونم.

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    A Town Called Hypocrisy

پيش فرض

ممنون از راهنمایی شما دوست گرامی..

البته همانطور که گفته بودم دوربینهایی در حد HR12 سونی هم جواب کار ما را میدهد. حالا آیا HS750 از اون ضعیفتره؟
    و اینکه مدلی در حد HR12 (چون دیگه نیست) از برند سونی چی پیشنهاد میکنید؟

بازهم بابت راهنماییتان ممنونم.
    SR12 حداکثر 1080i فیلمبرداری میکنه ولی HS7xx به صورت 1080p فیلمبرداری میکنه و موشن هندلینگ بهتری داره و روی اجسام متحرک تفاوت خودشو نشون میده تصویر HS7xx شارپتر هست و روی تی وی HD متوجه تفاوت میشید ولی به صورت کلی اگر دنبال تفاوت خیلی زیاد میگردید فاصله زیادی از هم ندارن مگر اینکه HD فیلمبرداری کنید.

پروفشنال ahmad72's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    Teh

پيش فرض

عرض سلام خدمت دوستان عزیز

یه سوال داشتم.

سونی HDR-XR260V برای یه کاربر عادی و در حد کارای روزمره چطوره؟

مشکل خاصی نداره؟

تشکر ...

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

دوستان من قبلا هم این سوال رو پرسیدم من یه دوربین کوچیک میخوام که بتونه تصاویر و صدا رو خوب ظبط کنه قیمتس مهم نیست هر چی کوچیکتر باشه بهرته

کاربر فعال انجمن سخت افزار Hamed DC's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    پایتخت تاریخ و تمدن

پيش فرض

دوستان من قبلا هم این سوال رو پرسیدم من یه دوربین کوچیک میخوام که بتونه تصاویر و صدا رو خوب ظبط کنه قیمتس مهم نیست هر چی کوچیکتر باشه بهرته
    برای چه کاری میخواین؟؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •