تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: آیا به طور کلی خرید لب تاپی از برند DELL را پیشنهاد می کنی

راي دهنده
16. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • بلی

11 68.75%
  • خیر

5 31.25%
نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: تجربیات تلخ و شیرین در رابطه با لب تاپ های DELL

داره خودمونی میشه haghili's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض تجربیات تلخ و شیرین در رابطه با لب تاپ های DELL

خدمت همه دوستان سلام عرض می کنم.

من مدتیه که دنبال خرید لب تاپ هستم و به این فکر کردم تا تاپیکی ایجاد کنم که دوستانی که تجربه ی استفاده از لب تاپ های DELL رو دارن، یا با کاربران این مارک برخورد نزدیک داشته اند، در اینجا تجربیات تلخ و شیرین خودشون رو اعلام کنن تا من و همه ی دوستانی که به فکر خرید مدلی از این برند هستیم، آشنایی بیشتری با ویژگی های این مارک داشته باشیم. پیشاپیش از دوستانی که تجربیاتشون رو در اختیار ما می گذارن تشکر می کنم.

فقط لطف کنین با اعلام مدل لب تاپتون، تجربیاتتون رو بیان کنین...
    Last edited by haghili; 31-05-2011 at 22:24.

آخر فروم باز sayanermia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

من Inspiron 5010 دارم. تا به امروز بدی ای ازش ندیدم. خیلی راحت و کار راه اندازه. کیفیت صفحه اش خوبه ، کیبورد کامل داره ، ظاهر زیبایی داره و تاچ پدش هم خیلی خوب جواب میده. منتهی از کیفیت صدای اسپیکرش حتی با تکنولوژی SRS Premium Sound ای که داره به نظرم جالب نیست و توی یک محیط مثلا دانشگاه صداش دلچسب نیست.

کیفیت بدنه اش هم می تونست خیلی بهتر از این باشه. من الان یه ناخن بندازم روی درز درش که مانیتورش توش جاسازی شده خیلی راحت می تونم دو قاب رو از هم جدا کنم.

اما از نظر زیبایی و سادگی واقعا من از این برند راضی ام. چون همسان این Acer هم داشت که از ظاهرش واقعا خوشم نیومد

در کل راضی ام و کار من دانشجو رو خیلی راه می ندازه. خیلی هم با دستگاه ها بد تا میکنم. کلا بین دوستانم معروف شدم. هرچیزی باشه یا پرت میکنم یا بی احتیاطی دارم توی استفاده اش. این بدبخت هم از این قاعده مستثنی نبوده ولی واقعا تا به امروز سربلند بیرون اومده

3. این کاربر از sayanermia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

من Inspiron 5010 دارم. تا به امروز بدی ای ازش ندیدم. خیلی راحت و کار راه اندازه. کیفیت صفحه اش خوبه ، کیبورد کامل داره ، ظاهر زیبایی داره و تاچ پدش هم خیلی خوب جواب میده. منتهی از کیفیت صدای اسپیکرش حتی با تکنولوژی SRS Premium Sound ای که داره به نظرم جالب نیست و توی یک محیط مثلا دانشگاه صداش دلچسب نیست.

کیفیت بدنه اش هم می تونست خیلی بهتر از این باشه. من الان یه ناخن بندازم روی درز درش که مانیتورش توش جاسازی شده خیلی راحت می تونم دو قاب رو از هم جدا کنم.

اما از نظر زیبایی و سادگی واقعا من از این برند راضی ام. چون همسان این Acer هم داشت که از ظاهرش واقعا خوشم نیومد

در کل راضی ام و کار من دانشجو رو خیلی راه می ندازه. خیلی هم با دستگاه ها بد تا میکنم. کلا بین دوستانم معروف شدم. هرچیزی باشه یا پرت میکنم یا بی احتیاطی دارم توی استفاده اش. این بدبخت هم از این قاعده مستثنی نبوده ولی واقعا تا به امروز سربلند بیرون اومده
    ممنون از نظرت...
    منم از هر کس درباره این مارک پرسیدم، فارغ از خوبی یا بدیهاش، معتقد بوده که خیلی خر کاره...

5. این کاربر از haghili بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه dandelionsland's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

واقعیتش من که از طراحیش خوشم نمیاد
    واقعا بنظر شما وقتی سری های پاویلیون اچ پی باشن یه خورده دل قیافه ش تو ذوق نمیزنه؟
    البته سلیقه ایه ولی من که اصلا نمی پسندم
    البته اون سری پاویلیون که گفتم طراحیش عالیه ولی خب صفحه ش ....

7. این کاربر از dandelionsland بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

واقعیتش من که از طراحیش خوشم نمیاد
    واقعا بنظر شما وقتی سری های پاویلیون اچ پی باشن یه خورده دل قیافه ش تو ذوق نمیزنه؟
    البته سلیقه ایه ولی من که اصلا نمی پسندم
    البته اون سری پاویلیون که گفتم طراحیش عالیه ولی خب صفحه ش ....
    البته مدلای 6080 و 6090 HP Pavilion که سیستم های قدرتمندی هستند و این توش حرفی نیست، ولی تو این تاپیک بحث DELL ه...

تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

تاپیکی برای ارائه تجربیات در رابطه با لب تاپ های HP هم ایجاد شد.

دوستانی که در دنیای HP سیر می کنن، لطف کنن و تجربیاتشون رو در اون تاپیک به ما هدیه کنن.

پیشاپیش از همه دوستان ممنون...

حـــــرفـه ای Pami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

تاپیک مدت زیادی باز نمیمونه ، چون برای بیان تجربیات و نظرها تاپیک مخصوص این برند رو داریم

11. این کاربر از Pami بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •