تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 7 اولاول ... 234567 آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 62

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی ذوب آهن اصفهان | سپید پوشان آهنین

آخر فروم باز king of the kings's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    تاریکی اسم:عماد

پيش فرض

حدادی‌فر قراردادش را با ذوب‌آهن تمدید کرد

هافبک تیم فوتبال ذوب‌آهن قراردادش را با این باشگاه تمدید کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس، قاسم حدادی‌فر امروز قراردادش را با باشگاه ذوب آهن برای یک فصل دیگر تمدید کرد.

این در حالی است که حدادی‌فر از باشگاه پرسپولیس پیشنهاد داشت و در نهایت به این پیشنهاد پاسخ منفی داد و در تیم ذوب آهن ماندگار شد.

مدیر رسانه‌ای باشگاه ذوب‌آهن در گفت‌وگو با فارس این خبر را تایید کرد.

اگه نباشه جاش خالی می مونه SaMsUnG's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

بوناچیچ هم که سرمربی شد
    با اینکه به نظرم مربیه خوبیه ولی خوب بود یاوری را نگه میداشتند ناسلامتی تیم را تو لیگ نگه داشت

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

رفتار خشن و غیر اخلاقی با یک عذرخواهی ساده پاک نمی‌شود!

ورزش > لیگ برتر - سایت باشگاه ذوب آهن با انتشار عکسی از چشم آسیب‌ دیده سینا عشوری نسبت به بازی خشن آندرانیک تیموریان اعتراض کرد.
    به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ سایت باشگاه ذوب‌آهن ضمن ابراز نگرانی نسبت به سلامتی چشم سینا عشوری، به نحوه بازی آندارنیک تیموریان اعتراض کرد. در این گزارش که تصویر چشم آسیب دیده عشوری هم در آن دیده می شود، آمده است:
    خطای شدید آندرانیک تیموریان در دیدار تیم های ذوب آهن و استقلال تهران در دیدار دو تیم در جام حذفی به قیمت در خطر انداختن سلامت چشمان هافبک تیم ذوب آهن رقم خورد.
    علی رغم گذشت دو روز از دیدار تیم های ذوب آهن و استقلال تهران خطای غیرفنی آندرانیک تیموریان که طی دو دیدار گذشته متاسفانه چهره خشنی از خود در اذهان به جا گذاشته است موجب آسیب دیدگی شدید چشم چپ سینا عشوری شده ، آسیب دیدگی که به شدت چشم این بازیکن متعصب اصفهانی را با خطر روبرو ساخته است.
    آنچه در هفته های پایانی لیگ برتر بعضا مشاهده می شود، کسب پیروزی به هر قیمتی است که بعضا می تواند به قیمت از دست رفتن سلامتی رقیبان در مستطیل سبز فوتبال شود که این موضوع به هیچ وجه پسندیده و قابل قبول نخواهد بود. رفتار خشن و غیر اخلاقی که با یک عذر خواهی ساده از ذهن ها پاک نخواهد شد.
    نکته دیگر این است که با توجه به این اتفاق و به جای دلجویی، شوخی ها، انکارها و سرپوش ها جایگزین اخلاق حرفه ای می شود که این امر نیز از نگاه تیز بین مردم فهیم و ورزش دوست ایران عزیز به هیچ وجه دور نخواهد ماند.
    بدون تردید جام ها و لیگ ها یکی پس از دیگری به اتمام خواهد رسید و آنچه باقی می ماند نام نیک و رفتار اخلاق مدارنه خواهد بود.

4. 3 کاربر از اورست بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

آقای علی خسروی تو برنامه نود گفت که گل حنیف عمرانزاده کاملا خطا و مردود بود! 3 امتیاز حساس ذوب رو خوردن که چای تاسف داره متاسفم واسه این فوتبال!

6. 2 کاربر از اورست بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن مشکلات نصب و اجرای بازیها clau's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    rasht

پيش فرض

گل‌محمدي: انتظاراتم در نفت برآورده نشد

سرمربي جديد تيم فوتبال ذوب‌آهن گفت: انتظاراتم در نفت برآورده نشد به همين دليل با آنها به توافق نرسيدم.
    يحيي گل‌محمدي درباره ترک نفت تهران و حضورش در ذوب‌آهن اصفهان گفت: يکي از مهمترين مسائلي که باعث جدايي‌ام از نفت تهران شد انتظاراتي بود که من داشتم اما متاسفانه عملي نشد. من از هيچ‌کس ناراحت نيستم و قسمت من اين بود که امسال در خدمت نفت نباشم.

به گزارش فارس، وي افزود: بحث اين نيست که خودم دوست داشته باشم يا نداشته باشم بالاخره امسال مسئولان نفت از لحاظ اقتصادي در مضيقه بودند و محدوديت‌هايي را داشتند به همين دليل و به خاطر اينکه شايد اين موضوع خداي‌ناکرده بعدا به تيم ضربه مي‌زد من تصميم گرفتم که در خدمت نفت در فصل جاري نباشم.

وي در پاسخ به اين سوال که آيا شما هم پيشنهاد نجومي و 600 ميليوني نسبت به فصل قبل به نفتي‌ها داده بوديد يا خير گفت: نه اينطور نبود من پيشنهاد خودم را به نفت دادم و نفت هم پيشنهاد خودش را به من داد پيشنهاد نفتي‌ها همان مبلغ سال گذشته بود و سپس من هم پيشنهادي به آنها دادم اما در کل به توافق نرسيديم در اين ميان پيشنهادي نجومي و از اين حرف‌ها نبود و من نمي‌دانم چرا بحث اين مبالغ را مطرح کرده‌اند اما براي نفتي‌ها آرزوي موفقيت مي‌کنم و اميدوارم که بتوانند در آينده هم موفق باشند.

گل‌محمدي در مورد انتخاب ذوب‌آهن نيز تاکيد کرد: من قبلا با آذري کار کرده‌ام و به خوبي ايشان را مي‌شناسم. ذوب‌آهن باشگاه کوچکي نيست امکانات و تشکيلات خوبي دارد و احساس کردم که اگر به اصفهان بروم مي‌توانم به اين تيم کمک کنم و انشاءالله ذوب‌آهن را به جايگاه اصلي‌اش برسانم البته من قصد اين را ندارم تا زحمات گذشتگان را زير سوال ببرم و فقط با توجه به پيشنهاد ذوب‌آهن و بررسي‌هاي لازمه متوجه شدم که مي‌توانم به اين تيم کمک کنم.

وي افزود: ذوب‌آهن تيمي پر طرفدار و داراي هواداراني پرشور و متعصب است و دوست دارم با اين هواداران دوباره نام ذوب‌آهن را حتي در آسيا مطرح کنم، کار سختي است اما مطمئن باشيد با کمک همه عوامل ذوب‌آهن مي‌توانيم با نتايج خوب خستگي کارگراني که در کوره‌هاي اصفهان تلاش مي‌کنند را جبران کنيم.

گل‌محمدي ادامه داد: همينجا هم مي‌گويم من از مسئولان نفت ناراحت نيستم اصلا چرا بايد از نفتي‌ها ناراحت باشم. با آنها توافق مالي نداشتم چون آنها محدوديت‌هايي هم دارند. من يک سال بسيار خوب را در نفت داشتم و همينجا جا دارد از تمام مسئولان نفت که همه‌جوره امکانات خوبي در اختيار من گذاشتند و همه با هم کمک کردند تا اين افتخار به اين باشگاه برسد تشکر کنم من دوست داشتم با نفت در آسيا باشم اما قسمت نشد قطعا با يک مقدار تقويت نفت مي‌توانست به عنوان نماينده خوب و موفق در آسيا بدرخشد اما شرايط جور نشد و من براي نفت از صميم قلب آرزوي موفقيت مي‌کنم.

سرمربي ذوب‌آهن در پاسخ به سوال ديگري که هدفتان امسال در اين تيم اصفهاني چيست گفت: بالاخره سازمان ليگ سياستي مبني بر جوانگرايي دارد من باز هم بايد اين را تاکيد کنم من هيچ مبلغ نجومي به نفت پيشنهاد ندادم. نفتي‌ها همان مبلغ فصل گذشته را به من پيشنهاد دادند اما درخواست من چيز ديگري بود بالاخره بايد از اين مسئله گذشت و امسال سعي مي‌کنيم با تلفيقي از جوانان و با تجربه‌ها تيمي بسازيم که هواداران از آن لذت ببرند. شخصا به کار کردن با جوان‌ها علاقه دارم اما باتجربه‌ها هم بايد کنار تيم باشند همه با هم بايد کمک کنيم تا ذوب‌آهن رو به جلو حرکت کند و گذشته تلخش را از بين ببرد البته همه براي اين تيم زحمت کشيده‌اند و من خدايي‌ناکرده نمي‌خواهم هيچ‌کس را زير سوال ببرم.

گل‌محمدي در مورد دستيارانش نيز خاطرنشان کرد: فعلا مجتبي حسيني در کنار من خواهد بود و در مورد سايرين بعدا تصميم مي‌گيرم کار ما سخت است هواداران اصفهاني بايد 10 برابر گذشته به تيم خودشان و ما کمک کنند تا از آبروي ذوب‌آهن در فوتبال ايران و حتي آسيا دفاع کنيم. روزي رضايت پيدا مي‌کنم که هواداران ذوب‌آهن فولادشهر را مثل چند مدت گذشته مملو از هوادار کنند و از بازي‌هاي ذوب‌آهن لذت ببرند. من سعي مي‌کنم در انتخاب‌هايم دقت کنم تا يک تيمي خوب و پرتلاش داشته باشيم.

سرمربي ذوب‌آهن در مورد شرايط تيم‌ملي کشورمان نيز گفت: شرايط تيم ملي بد نيست درست است همه بچه‌ها در اردوي قبلي نبودند اما در اردوي پيش رو بالاخره به نظر مي‌رسد که همه هستند اميدوارم چند بازي تدارکاتي که در پيش داريم به تيم ملي کمک کند تا هماهنگ‌تر شود من به اين تيم ملي خوشبينم.

وي افزود: متاسفانه الان صحبت‌هايي در مورد لباس‌هاي جام جهاني و تيم ملي مطرح شده که من اين پيشنهاد را مي‌دهم که نبايد اجازه دهيم اين موضوع تمرکز تيم‌ملي را از بين ببرد. اين مشکل حل مي‌شود و همه با تمرکز بالا فقط به موفقيت تيم‌ملي فکر مي‌کنند. 30 روز مانده تا جام جهاني لباس مشکل بزرگي نيست و از رسانه‌ها مي‌خواهم که اين مسئله را زياد بزرگ نکنند تا ديگران سوءاستفاده نکنند.

گل‌محمدي در پايان در مورد سفرش به اصفهان نيز تاکيد کرد: من روز سه‌شنبه به اصفهان مي‌روم و سپس به تهران برمي‌گردم انشاءالله تمرينات را از اواسط خرداد دنبال مي‌کنيم و اصلا مشخص نيست که چند درصد از تيم مي‌مانند يا مي‌روند. روز سه‌شنبه همه چيز را بررسي خواهيم کرد و تصميم نهايي را در مورد بازيکنان و ليست خواهيم گرفت من باز هم مي‌گويم همه خانواده ذوب‌آهن بايد به من کمک کنند و من همينجا قول مي‌دهم با تمام توانم به اين تيم خوب اصفهاني کمک کنم تا بتواند دوباره موفق باشد.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

8. 3 کاربر از clau بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

l i T e R a t U r E Ahmad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    The Green Mile

پيش فرض

از نماد عروسکی باشگاه ذوب آهن رونمایی شد

این نماد که تمساح سبز می باشد،نمادی از مقاومت،سرسختی و جنگندگی است که برگرفته از تمساح پوزه کوتاه ایرانی(گاندو) است از گونه های در معرض خطر خزندگان است.
    باشگاه ذوب آهن در راستای رسالت خود در حمایت از محیط زیست،برای حمایت از این گونه جانوری اقدام به ساخت نماد عروسکی خود با شکل تمساح كرد.

خبرآنلاین و به نقل از سایت باشگاه ذوب‌آهن

.............

به گاندو در ایران، تمساح ایرانی نیز گفته می‌شود. زیستگاه اصلی این تمساح 380 هزار هکتار مساحت دارد که بخشی از آن در چابهار و بخش دیگر آن در شهرستان سرباز قرار دارد. این مناطق با نام منطقهٔ حفاظت شدهٔ گاندو تحت حفاظت سازمان محیط زیست ایران قرار دارند. بیشتر این تمساح‌ها در برکه‌های میان راسک و باهوکلات و باتلاق‌های دلگان و کلانی (در جنوب استان سیستان و بلوچستان) متمرکز هستند. تعداد این گونه در ایران حدود 300 تا 400 رأس برآورد می‌شود.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

10. 2 کاربر از Ahmad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن طراحی صفحات وب kian98's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2014
    محل سكونت
    در لباس هایم

پيش فرض

مدافع لبناني به ذوب‌آهن پيوست

مدافع لبناني به ذوب‌آهن پيوست

مدافع تيم فوتبال لبنان به تيم فوتبال ذوب‌آهن پيوست.

به نقل از سایت باشگاه ذوب‌آهن، علی حمام که از هفته گذشته در تمرینات ذوب‌آهن اصفهان حضور پیدا کرده بود، توانست رضایت کادر فنی این تیم را برای حضور در جمع سبزپوشان اصفهانی و بازی در رقابت‌های لیگ برتر به دست بیاورد.
    با تأیید فدراسیون فوتبال لبنان، به زودی قرارداد این بازیکن با تیم ذوب‌آهن اصفهان به ثبت خواهد رسید. حمام هشت گل در تیم باشگاهی خود به ثمر رسانده و 85 بازی و دو گل ملی را در کارنامه دارد که در دو بازی نیز به همراه تیم کشورش به مصاف تیم ملی کشورمان رفته که در هر دو دیدار عملکرد قابل قبولی را از خود به نمایش گذاشت.

12. این کاربر از kian98 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

تیم‌های فوتبال ذوب‌آهن و فنرباغچه در ورزشگاه دوزچه کشور ترکیه به مصاف هم می‌روند.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از تسنیم ، تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان که برای برگزاری اردویی تدارکاتی ۱۸ تیرماه راهی ترکیه می‌شود، در دیداری دوستانه به مصاف تیم فنرباغچه خواهد رفت.

این دیدار بیستم تیر در ورزشگاه دوزچه که در حد فاصل کمپ بلو (کمپ تمرینی ذوب‌آهن) و شهر استانبول قرار دارد، برگزار خواهد شد.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

تیم ذوب آهن در دیداری دوستانه برابر تیم فنرباغچه هفت برصفر شکست خورد.

به گزارش ورزش 11، تیم ذوب آهن ایران قهرمان جام حذفی در دیداری دوستانه به مصاف تیم فنرباغچه ترکیه رفت که نانی، ستاره فوتبال پرتغال که به تازگی به عضویت تیم فنرباغچه درآمده گل چهارم این تیم ترکیه‌ای را به ثمر رساند. فرناندو، میروسلاو، توپال، نانی، سوزا، توپوز و سوو گلزنان بودند و با نتیجه سنگین ۷ بر صفر ذوب اهن را شکست دادند.

15. این کاربر از MƐΛИĪИƓĿƐSS بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

17. این کاربر از EhsanCPU بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •