تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 22

نام تاپيک: مشکلات من با ویندوز7

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    کرمانشاه

8 مشکلات من با ویندوز7

سلام
    اولین مشکلم اینه که هیچ کدوم از تنظیماتی که انجام میدم ذخیره نمیشن!!!یعنی اگه دستی ریست بشه سیستم یا برق قطع بشه و... اون تنظیمات هم به حالت اولیه برمیگردن.
    تنظیماتی مثل روشن نشدن سیستم با موس وکیبرد ، پسورد نخواست موقع بالا اومدن ویندوز و...
    حتی history اینترنت اکسپلور رو هم پاک میکنه!!!

مشکل دوم نشون ندادن عکس های متحرک GIF هست تو ود ویندوز...

مشکل سوم ویندوز مدیا پلیر اگه زیاد باهاش آهنگ پخش کنم هنگ میکنه وهیچ آهنگی رو پخش نمیکنه...حتما باید ریست کنم!!!

داره خودمونی میشه mehdy.sms's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    بشرویه

پيش فرض

مال من هم عکس های متحرک رو به صورت متحرک نشون نمیده و فکر کنم مربوط به خود ویندوز 7 باشه.
    من یه مشکل دارم اینه که پس زمینه عکس ها زرد شده و این رنگ در واقع روی خود عکس هم هست چون عکس ها حالت تیره به خودشون میگیرن در حالی که واقعاً خود عکس ها اینقدر تیره نیستن. برای اینکه منظورم رو بهتر متوجه بشید چندتا عکس میزارم. این مشکل رو تا جایی که متوجه شدم بعد از آپدیت کردن ویندوز بوجود میاد.
    عکس اصلی

عکس باز شده:

حـــــرفـه ای Dew Drop's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

سلام
    اینکه فایلهای GIF بصورت متحرک نشون داده نمیشن...این مشکل نیست.تو ویندوز سون نمایش فایلهای GIF به این صورت هستش,می تونید از نرم افزارهای جایگزین مثل ACD see استفاده کنید و یا از IE برای دیدن این تصاویر استفاده کنید.

برای مشکل مدیا پلیر ... کدک نصب کردید؟ و چی؟

مال من هم عکس های متحرک رو به صورت متحرک نشون نمیده و فکر کنم مربوط به خود ویندوز 7 باشه.
    من یه مشکل دارم اینه که پس زمینه عکس ها زرد شده و این رنگ در واقع روی خود عکس هم هست چون عکس ها حالت تیره به خودشون میگیرن در حالی که واقعاً خود عکس ها اینقدر تیره نیستن. برای اینکه منظورم رو بهتر متوجه بشید چندتا عکس میزارم. این مشکل رو تا جایی که متوجه شدم بعد از آپدیت کردن ویندوز بوجود میاد.
    دوست عزیز برای مشکلات و سوالاتتون تاپیک جدید ایجاد کنید.
    برای مشکل تصاویرتون هم
    تو search قسمت start بنویسید color management بعد این گزینه رو انتخاب کنید
    بعد use my setting for the device رو تیک بزنید و قسمت پایینش اگه پروفایلی هست اون رو remove کنید
    بعد با یه بار ریستارت کردن مشکلتون حل میشه ولی میتونید این کاررو هم در ادامه اش انجام بدید
    تو همون قسمت تو add کلیک کنید و بین گزینه ها این رو انتخاب کنید sRGB IEC61966-2.1
    و بعد Set as Default Profile رو بزنید و بعد ریستارت کنید.

4. 3 کاربر از Dew Drop بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

ممنون.
    هیچی نصب کردم همونی که رو خوده ویندوزه!
    راه حلی واسه بقیشون نیست؟!

حـــــرفـه ای Dew Drop's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

ممنون.
    هیچی نصب کردم همونی که رو خوده ویندوزه!
    راه حلی واسه بقیشون نیست؟!
    کدک نصب کنید ( K_Lite ) به احتمال زیاد مشکل مدیاپلیر حل میشه.

در مورد سوال اولتون !!! دوستان دیگه شاید بتونن کمکتون کنند.

7. این کاربر از Dew Drop بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

دوست عزیز نصب کردم ولی مشکل هنوز پا بر جاست!!!

دوستان راه حلی برای مشکل اول ندارین؟!

آخر فروم باز saeed774's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

کامپیوتر شخصی هست؟ احیانا برنامه ای بنام Deep Freeze نصب نکردید؟! از لحاظ ویروسی بودن سیستم رو اسکن کردید؟ بعضی از ویروس ها چنین قابلیتی دارند. باطری مادربرد رو هم تعویض کنین.
    برای فایل های GIF هم متاسفانه چنین قابلیتی ویندوز 7 نداره . میتونی فایل های Gif رو با انترنت اکسپلورر باز کنی!
    زمانی که ویندوز مدیا در حال پخشه به نت هم وصل هستین؟ ویندوز مدیا امکانی بنام Multicast Streams داره که اطلاعات مربوط به فایل در حال پخش رو از طریق نت چک میکنه و بطور پیش فرض پـــــروکسی براش فعاله که باید روی Automatic بذارید یا No رو انتخاب کنین.
    وارد تنظمات مدیا پلیر بشین و به تب Network برین . چک کنین که تیک گزینه پایینی حتما زده شده باشه . داخل کادرپایینی روی Http کلیک کنین و پایین Configure رو بزنین و بعد گزینه اول یعنی Autodetect رو بزنین.

10. 2 کاربر از saeed774 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

کامپیوتر شخصی هست؟ احیانا برنامه ای بنام Deep Freeze نصب نکردید؟! از لحاظ ویروسی بودن سیستم رو اسکن کردید؟ بعضی از ویروس ها چنین قابلیتی دارند. باطری مادربرد رو هم تعویض کنین.
    ممنون از جوابتون ، بله شخصی هستش.نه همچین برنامه ای نصب نکردم!Nod32 آپدیت دارم و هیچ ویروسی نداره سیستم.اگه باتری تموم شده باشه تنظیمات مادربورد هم نباید ذخیره بشه!؟
    برای فایل های GIF هم متاسفانه چنین قابلیتی ویندوز 7 نداره . میتونی فایل های Gif رو با انترنت اکسپلورر باز کنی!
    بله دیگه این فایل ها رو باز میکنم خود IE بازشون میکنه.
    زمانی که ویندوز مدیا در حال پخشه به نت هم وصل هستین؟ ویندوز مدیا امکانی بنام Multicast Streams داره که اطلاعات مربوط به فایل در حال پخش رو از طریق نت چک میکنه و بطور پیش فرض پـــــروکسی براش فعاله که باید روی Automatic بذارید یا No رو انتخاب کنین.
    وارد تنظمات مدیا پلیر بشین و به تب Network برین . چک کنین که تیک گزینه پایینی حتما زده شده باشه . داخل کادرپایینی روی Http کلیک کنین و پایین Configure رو بزنین و بعد گزینه اول یعنی Autodetect رو بزنین.
    بله اغلب به نت وصلم.این تنظیماتی که گفتین رو اعمال کردم باید تست کنم ببینم چی میشه نتیجه!

بازم ممنون

آخر فروم باز saeed774's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

بله دیگه این فایل ها رو باز میکنم خود IE بازشون میکنه.
    من از نرم افزار AcdSee برای دیدن عکس استفاده میکنم شما هم میتونی نصبش کنی.

اولین مشکلم اینه که هیچ کدوم از تنظیماتی که انجام میدم ذخیره نمیشن!!!یعنی اگه دستی ریست بشه سیستم یا برق قطع بشه و... اون تنظیمات هم به حالت اولیه برمیگردن.
    تنظیماتی مثل روشن نشدن سیستم با موس وکیبرد ، پسورد نخواست موقع بالا اومدن ویندوز و...
    حتی history اینترنت اکسپلور رو هم پاک میکنه!!!
    ویندوز عملیات سیو تنظیمات رو به هنگام خروج صحیح از ویندوز انجام میده . شما اگه عادت داری دستی ریست کنی !! قبل از ریست یکبار Logoff کن تا تنظیمات اعمال بشه . برق هم که یدفعه قطع میشه همین جریان رو داره .
    ولی اگه یکبار این تنظیمات بصورت صحیح سیو بشه و در دفعات بعدی با ریست کردن دستی دوباره ، سیو ، بهم بخوره ، جای تامل داره و باید دنبال چاره بود؟
    History فکر نکنم ربطی به سیو داشته باشه . برنامه هایی هستن که به هنگام خروج محتویات IE رو پاک میکنن. مثلا Ult ra Surf

13. این کاربر از saeed774 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

درست هم ریست یا خاموش کنم باز همین اتفاق میفته!درضمن همیشه هایبرنیت میکنم...
    ولی اگه یکبار این تنظیمات بصورت صحیح سیو بشه و در دفعات بعدی با ریست کردن دستی دوباره ، سیو ، بهم بخوره ، جای تامل داره و باید دنبال چاره بود؟
    دقیقا مشکل منم همینه!احساس میکنم از کرک میندوز باشه...
    history هم بعضی وقتا تازگیا پاک نمیشه!!! از اونم استفاده نمیکن.!

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •