تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 11 اولاول ... 4567891011 آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 108

نام تاپيک: میزان فرسوده شدن باتری لپتاپ خود را ببینید!

پروفشنال amin_947's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

این برنامه واسه همه نوع لپتاپی جواب میده ؟

Sent from my iPad using [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

برنامش واقعا کار میکنه؟

آخر فروم باز lionf3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    ایــــ تهــران ـــران

پيش فرض

دوستان من چندان این برنامه رو پیشنهاد نمیدم چون به خودم اطلاعات غلط داده!
    به جاش میتونید از Battery Care استفاده کنید.
    ۹۹.۸ ٪ هم درستِ!
    اینم [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برنامه.

اگه نباشه جاش خالی می مونه air_damned's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

سلام دوستان
    بنده لپ تاپ N550 ایسوس هست و الان 4 ماهه خریدمش و همینطور که میدونید از این باطریهای لیتیوم هست که داخل لپ تاپ هست داره.
    بنده همیشه لپ تاپم به برق وصل هست و بعضی وقتها تا صبح هم روشن میمونه برای دانلود... ولی از شارژ استفاده نمیشه..
    الان از اکثر برنامه ها که میبینم میزان استهلاک رو زده 7 الی 8 ایا طبیعی هست ؟

آخر فروم باز lionf3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    ایــــ تهــران ـــران

پيش فرض

سلام دوستان
    بنده لپ تاپ N550 ایسوس هست و الان 4 ماهه خریدمش و همینطور که میدونید از این باطریهای لیتیوم هست که داخل لپ تاپ هست داره.
    بنده همیشه لپ تاپم به برق وصل هست و بعضی وقتها تا صبح هم روشن میمونه برای دانلود... ولی از شارژ استفاده نمیشه..
    یه مقدار زیاد به نظر میاد و به خاطرِ استفاده نادرست میتونه باشه
    شما در طول هفته حدِ اقل یک بار شارژ و دی شارژ رو باید داشته باشید وگرنه سلول های باطری به اصطلاح تنبل میشن
    و از کاار میافتن.

داره خودمونی میشه hyorin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

اقا من با برنامه cpuid hardware monitor pro چک کردم شد 40 % ...یعنی فقط 60 % باقی مونده از عمر باطری :(

دوستان من چندان این برنامه رو پیشنهاد نمیدم چون به خودم اطلاعات غلط داده!
    به جاش میتونید از Battery Care استفاده کنید.
    ۹۹.۸ ٪ هم درستِ!
    اینم [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برنامه.
    این برنامه نصب نشد برا من بهرحال

پروفشنال oOomid.M's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    گـنـبـد کـاووس 0172

پيش فرض

سلام
    من هردو برنامه CPUID و Battery Care رو تست کردم جواباشون یکی هست

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

سلام دوستان
    1. هیچوقت نذارید میزان شارژ به زیر %20 درصد برسه. طبق آزمون عملی که شخصا انجام دادم هر بار که باتری رو تا آخر خالی کنید باتری حداقل %10 از ظرفت شارژ خودش رو برای همیشه از دست میده
    2. اگر مثل من همیشه به برق وصل کردید هر ماه یک یا دو بار بذارید تا مرز %25-20 باتری کار کنه تا سلولهای باتری دیرتر مستهلک بشه
    3.عمر مفید باتریهای Li-ion و Li-po در هر حال زیر 2.5 سال هست و بعد از اون مدت دیگه مستهلک شده و ظرفیت نگهداری شارژشون به زیر %20 میرسه و عملا چندان به کار نمیاد لذا لازم میشه یا یک باتری نو تهیه کنید و یا سلولهای باتری کهنه رو تعویض کنید که باید توسط تعمیرکار مجرب انجام بشه
    ولی خرید باتری نو با برند اصلی بیشتر پیشنهاد میشه

9. این کاربر از 3274 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال oOomid.M's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    گـنـبـد کـاووس 0172

پيش فرض

1. هیچوقت نذارید میزان شارژ به زیر %20 درصد برسه. طبق آزمون عملی که شخصا انجام دادم هر بار که باتری رو تا آخر خالی کنید باتری حداقل %10 از ظرفت شارژ خودش رو برای همیشه از دست میده
    2. اگر مثل من همیشه به برق وصل کردید هر ماه یک یا دو بار بذارید تا مرز %25-20 باتری کار کنه تا سلولهای باتری دیرتر مستهلک بشه
    3.عمر مفید باتریهای Li-ion و Li-po در هر حال زیر 2.5 سال هست و بعد از اون مدت دیگه مستهلک شده و ظرفیت نگهداری شارژشون به زیر %20 میرسه و عملا چندان به کار نمیاد لذا لازم میشه یا یک باتری نو تهیه کنید و یا سلولهای باتری کهنه رو تعویض کنید که باید توسط تعمیرکار مجرب انجام بشه
    ولی خرید باتری نو با برند اصلی بیشتر پیشنهاد میشه
    سلام
    من چندین و چندبار شارژ باتریم در حدود 7 - 8 درصد اومده ، یک بار هم کلا گذاشتم خاموش بشه تا ته تموم کردم باتری رو ، هنوز Wear Level صفر هست که

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

سلام
    من چندین و چندبار شارژ باتریم در حدود 7 - 8 درصد اومده ، یک بار هم کلا گذاشتم خاموش بشه تا ته تموم کردم باتری رو ، هنوز Wear Level صفر هست که
    حرفای دوستانو جدی نگیر لپ تاپ من دو ساله که به مدت حداقل دوازده ساعت در روز توی برقه و ماهی یکبار دوشاخه رو از پریز میکشم و میذارم خودش خاموش بشه ! تاحالا هم باتری رو خارج نکردم چون قطعا کار احمقانه-ایه !! میزان Wear Level هم 3%
    نظرت ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •