تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 163 از 167 اولاول ... 63113153159160161162163164165166167 آخرآخر
نمايش نتايج 1,621 به 1,630 از 1662

نام تاپيک: پرسش و پاسخهای متداول در مورد HDTV ـها (پست اول را مطالعه کنید)

داره خودمونی میشه shahriyar ps4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

سلام دوستان،من میخام تلویزیون سونی بخرم بین این دو مدل موندم SONY 950G و 950H مدل H جدیده فرقشون چیه؟
    درضمن با فروشگاهی که تلویزیون سونی قبلی رو از اونجا خریدم میگه که مدل 950H بانه ای هستش و دست ما نرسیده فعلا، امتحانش هم پس نداده نمیتونم تایید کنم ،ایشون 950G رو تایید میکنن
    تشکر میکنم راهنمایی کنید
    Last edited by shahriyar ps4; 06-03-2020 at 12:21.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

با سلام و احترام
    دوستان یه مدل الجی که هم کنترل جادویی و هم ماشین زمان داشته باشه تو سایز 32 یا 37 یا 40 یا نهایتا 42 معرفی میفرمایید
    ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

با سلام و احترام&nbsp;<br>دوستان یه مدل الجی که هم کنترل جادویی و هم ماشین زمان داشته باشه تو سایز 32&nbsp; یا 37 یا 40 یا نهایتا 42 معرفی میفرمایید&nbsp;<br>ممنون

آخر فروم باز dooste.man83's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

با درود
    دو سوال داشتم :
    1- این کنترل 55x9500g سونی توی ایران چرا با مدل جهانیش فرق داره و اون دکمه رکورد رو در پایین کنترل نداره و بعضی دکمه ها جابجا هستن نسبت به کنترلی که توی عکس های این مدل هست ؟
    2- این HDMI ای که( eARC ( ARC داره رو توضیح می فرمایید چی هست و به چه دردی میخوره ؟ و فرقش با بقیه HDMI های ورودی چیه ؟

Last edited by dooste.man83; 01-04-2020 at 23:22.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2014

پيش فرض

سلام دوستان. میخواستم بدونم تو تلویزیون های اندروید سونی امکان پخش آهنگ از گوشی روی تلویزیون از طریق بلوتوث (نه screen mirroring) هست؟
    مدل تلویزیون من Sony 49x8500f

تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

دوستان نظر شما رو می خوام بدونم
    تلویزیون 55X9500G رو طبقه دوم منزل آوردن نصب کردن اما الان می خوام بیارمش طبقه اول
    این تلویزیون پنل VA داره که خیلی حساس هست

الان دو راه دارم یا خود تلویزیون رو با کمک دوستم دو طرفش رو بگیریم از پله ها بیاریم پایین و بیاریم طبقه اول
    یا اینکه مجدد پایه هاش رو در بیارم و دوباره بزارم تو جعبه اش و بیارم طبقه اول و مجدد از جعبه در بیارم و پایه ها رو نصب کنم

از یک طرف راه اول خیلی برام راحت تره و اینکه بخوام مجدد فوم ها رو قرار بدم و تلویزیون رو در جعبه بزارم و مجدد در بیارم و ... یکم برام سخته
    مهم اینه که تلویزیون سالم بمونه .
    شما کدوم کار رو پیشنهاد میدید ؟ و چگونه انجام بشه ؟
    ممنون
    Last edited by dooste.man83; 30-03-2020 at 09:13.

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

دوستان نظر شما رو می خوام بدونم
    تلویزیون 55X9500G رو طبقه دوم منزل آوردن نصب کردن اما الان می خوام بیارمش طبقه اول
    این تلویزیون پنل VA داره که خیلی حساس هست

الان دو راه دارم یا خود تلویزیون رو با کمک دوستم دو طرفش رو بگیریم از پله ها بیاریم پایین و بیاریم طبقه اول
    یا اینکه مجدد پایه هاش رو در بیارم و دوباره بزارم تو جعبه اش و بیارم طبقه اول و مجدد از جعبه در بیارم و پایه ها رو نصب کنم

از یک طرف راه اول خیلی برام راحت تره و اینکه بخوام مجدد فوم ها رو قرار بدم و تلویزیون رو در جعبه بزارم و مجدد در بیارم و ... یکم برام سخته
    مهم اینه که تلویزیون سالم بمونه .
    شما کدوم کار رو پیشنهاد میدید ؟ و چگونه انجام بشه ؟
    ممنون
    دوست عزیز
    احتیاط شرط عقل است اگر تلویزیون اینقدر تلویزیون حساس است روش دوم بهتر است.

8. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

دوست عزیز
    احتیاط شرط عقل است اگر تلویزیون اینقدر تلویزیون حساس است روش دوم بهتر است.
    سپاس از مدیر عریز بابت پاسخگویی
    خوب قطعا اینکه فرمودید با جعبه جابجا بشه کار عاقلانه تری هست اما من یک خاطره بد از این موضوع دارم
    دقیقا چندین سال پیش همچین جابجایی داشتم و تلویزیون LED رو در جعبه قرار دادم و به طبقه پایین تر منتقل کردم اما موقعی که در جعبه می خواستم قرار بدم بخاطر اینکه جا دادن فوم با یک دست سخته و تلویزیون هم جا دست نداره یک سمت تلویزیون از فاصله 20 سانتی رها شد و البته داخل فوم افتاد ولی به هرحال ضربه نسبتا بدی خورد طوری که صداش کاملا واضح بود و بعد از نصب مجدد تلویزیون دیدم تلویزیون مشکل پیدا کرده و بعد هم پیگیری و ... از همه بدتر عذاب وجدان که چرا این اتفاق افتاد !!!!
    پنل اون تلویزیون هم VA بود.
    شما تجربتون زیاده اگر بفرمایید بدون جعبه آسیب میبینه پس همون راه حل جعبه رو مجدد انجام میدم اما بنظرتون با توجه به اینکه مسافت فقط یک طبقه هست اگر بدون اینکه تلویزیون به جایی برخورد کنه دو نفری بلندش کنیم و بیاریمش طبقه پایین ممکنه بازم آسیبی ببینه ؟ ( یعنی پنل VA این مقدار حساس هست ؟ ) این راه برای من واقعا آسون تر هست اگر شدنی باشه
    منتظر نظر شما بزرگوار هستم
    Last edited by dooste.man83; 31-03-2020 at 00:09.

تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

با درود
    دو سوال داشتم :
    1- این کنترل 55x9500g سونی توی ایران چرا با مدل جهانیش فرق داره و اون دکمه رکورد رو در پایین کنترل نداره و بعضی دکمه ها جابجا هستن نسبت به کنترلی که توی عکس های این مدل هست ؟
    2- این HDMI ای که( eARC ( ARC داره رو توضیح می فرمایید چی هست و به چه دردی میخوره ؟ و فرقش با بقیه HDMI های ورودی چیه ؟
    دوستان جواب این دو سوال رو کسی میدونه
    ممنون

تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

دوستان لطفا کمک کنید
    تلویزیون 55x9500g رو آپدیت کردم به آندرویید 9 و بعدش ریست فکتوری کردم و بالا اومد و منطقه رو ایران گزاشتم الان وقتی به vpn وصل میشم تلویزیون از اینترنت قطع میشه دلیلش اینه که منطقه رو ایران گذاشتم یا دلیل دیگه ای داره ؟ چجوری درستش کنم ؟
    لطفا راهنمایی کنید
    Last edited by dooste.man83; 03-04-2020 at 21:52.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •