تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 117 از 167 اولاول ... 1767107113114115116117118119120121127 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,161 به 1,170 از 1662

نام تاپيک: پرسش و پاسخهای متداول در مورد HDTV ـها (پست اول را مطالعه کنید)

داره خودمونی میشه roohroba's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

با سلام. تلویزیون من مدل lh700yr ال جی هستش، میخوام بهش هدفون وصل کنم ولی مثل اینکه خروجیش را نداره، میخواستم بدونم راهی واسه وصل هدفون وجود داره؟

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

با سلام. تلویزیون من مدل lh700yr ال جی هستش، میخوام بهش هدفون وصل کنم ولی مثل اینکه خروجیش را نداره، میخواستم بدونم راهی واسه وصل هدفون وجود داره؟
    دوست عزیز
    اگر از دستگاه جانبی استفاده می کنید از خروجی صدای آن با یک تبدیل به هدفن وصل شوید و یا از خروجی بلندگو تلویزیون و با استفاده از یک مبدل به هدفن وصل شوید.

3. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال babak-online's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

با سلام

نحوه آپدیت سونی 42R500 رو میخوستمl.

با تشکر

داره خودمونی میشه roohroba's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

دوست عزیز
    اگر از دستگاه جانبی استفاده می کنید از خروجی صدای آن با یک تبدیل به هدفن وصل شوید و یا از خروجی بلندگو تلویزیون و با استفاده از یک مبدل به هدفن وصل شوید.
    باید از چه تبدیل یا مبدلی استفاده کنم؟ در ضمن آیا مدل lg مدل lh700yr گیرنده دیجیتال داره که بشه با ورود به منوی مخفیش اونو فعال کرد؟
    Last edited by roohroba; 15-06-2014 at 05:44.

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

باید از چه تبدیل یا مبدلی استفاده کنم؟ در ضمن آیا مدل lg مدل lh700yr گیرنده دیجیتال داره که بشه با ورود به منوی مخفیش اونو فعال کرد؟
    دوست عزیز
    بسته به خروجی صدا از دستگاه مورد نظر متفاوت است مانند
    Last edited by matinpour; 15-06-2014 at 19:21.

7. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

با سلام به همگی دوستان من یه تلویزیون الجی مدل 66000 خریدم از مادیران روز دوم متوجه یه پیکسل سوخته تو تلویزیون شدم یا حالا بعضی ها میگن پیکسل معیوب چون رنگش سبز بود بد از چند بار تماس و فرستادن تکنسین از ال جی امروز اومدن تلویزیون رو بردن و یه دونه جدید و به اصتلاح نو اوردن که جعبه پلومپ هست ولی یه چیزیش مشکوکه روی جعبه زده غیر قابل فروش و دو طرف جعبه زده SVC شما اطلاعاتی دارین که دقیقا یعنی چی من خودم فکر میکنم که تلویزیون نو نیست و تعمیریه که اینجوری رو جعبش نوشته لطفا کمک کنیدددددددددد مرسیییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییی

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

با سلام به همگی دوستان من یه تلویزیون الجی مدل 66000 خریدم از مادیران روز دوم متوجه یه پیکسل سوخته تو تلویزیون شدم یا حالا بعضی ها میگن پیکسل معیوب چون رنگش سبز بود بد از چند بار تماس و فرستادن تکنسین از ال جی امروز اومدن تلویزیون رو بردن و یه دونه جدید و به اصتلاح نو اوردن که جعبه پلومپ هست ولی یه چیزیش مشکوکه روی جعبه زده غیر قابل فروش و دو طرف جعبه زده SVC شما اطلاعاتی دارین که دقیقا یعنی چی من خودم فکر میکنم که تلویزیون نو نیست و تعمیریه که اینجوری رو جعبش نوشته لطفا کمک کنیدددددددددد مرسیییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییی
    دوست عزیز
    شما باید این را از خود نمایندگی سوال کنید که اگر روی جعبه زده غیر قابل فروش چرابه شما دادند و این ابهام را برایتان برطرف کنند.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

دوست عزیز
    شما باید این را از خود نمایندگی سوال کنید که اگر روی جعبه زده غیر قابل فروش چرابه شما دادند و این ابهام را برایتان برطرف کنند.

مرسی از اینکه جواب دادین از نمایندگی سوال کردم گفتن که به خاطر اینه که سو استفاده نکنن و نتونن تلویزیون رو جایی دیگه بفروشن حرفشون تقریبا منطقی میومد و لی من دوس داشتم بازم مطمن باشم که واقعاتلویزیون نوی نو هستش همین نمایندگیکه میگه اکبنده خدا کنه آکبند باشه

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

مرسی از اینکه جواب دادین از نمایندگی سوال کردم گفتن که به خاطر اینه که سو استفاده نکنن و نتونن تلویزیون رو جایی دیگه بفروشن حرفشون تقریبا منطقی میومد و لی من دوس داشتم بازم مطمن باشم که واقعاتلویزیون نوی نو هستش همین نمایندگیکه میگه اکبنده خدا کنه آکبند باشه
    دوست عزیز
    پس اعتماد کنید ممکن است حق با آنها باشد.

12. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

س
    من تلویزیون سامسونگ 55F8880 دارم
    مرورگر خود تلویزیون بعضی سایتا رو زبان فارسیشون رو خوب نشون نمیده حروف رو بصورت جدا از هم می نویسه راهی هس که درس بشه؟
    ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •