تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 171 اولاول ... 23456789101656106 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 1707

نام تاپيک: طرفداران Dell Inspiron 5110

اگه نباشه جاش خالی می مونه karnavaleroos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    DreamZ

پيش فرض

سلام به تمامیه برو بچ... من به تازگی لپ تاپ 5110 i5 گرفتم... دوتا مشکل دارم...
    اول اینکه برای کانکت شدن به نت از طریق موبایل:
    من گوشیم سامسونگ 8510 و همیشه با پی سی و با استفاده از برنامه سویت خود موبایل همیشه با پکیج های ایرانسل کانکت میشم... اما روی لپ تاپ مشکل دارم و اینکه ویندوز نمیتونه مودم گوشیم رو نصب کنه و هنگام کانکت مودم رو پیدا نمیکنه...

دومیش اینکه برای اجرای بازی pes11 با رزولیشن 680*460 میاد بالا و در تنظیمات بازی هر کار میکنم اندازه تغییر نمیکنه و حتی روی گزینه high هم نمیاد...
    شما باید درایور گرافیک رو نصب کنی و اگه نصب کردی درست نصب نیس شما روی مای کامپیوتر کلیک راست کن پروپرتیس رو بزن برو دیوایس منیجر قسمت دیسپلای اگه گرافیکت نصب نباشه پیشفرض درایور ویندوزی روش نصبه درایورتو نصب کن درست میشه

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

سلام به تمامیه برو بچ... من به تازگی لپ تاپ 5110 i5 گرفتم... دوتا مشکل دارم...
    اول اینکه برای کانکت شدن به نت از طریق موبایل:
    من گوشیم سامسونگ 8510 و همیشه با پی سی و با استفاده از برنامه سویت خود موبایل همیشه با پکیج های ایرانسل کانکت میشم... اما روی لپ تاپ مشکل دارم و اینکه ویندوز نمیتونه مودم گوشیم رو نصب کنه و هنگام کانکت مودم رو پیدا نمیکنه...

دومیش اینکه برای اجرای بازی pes11 با رزولیشن 680*460 میاد بالا و در تنظیمات بازی هر کار میکنم اندازه تغییر نمیکنه و حتی روی گزینه high هم نمیاد...
    در مورد مشکل دوم به خاطر سیستم اپتیموس کارت گرافیک هست که روی گرافیک اینتل بازی را اجرا میکنه و گرافیک 525 را نمیشناسه .
    یک سری به صفحات آخر کلوپ 5742 ایسر بزن اونجا هم دقیقا همین مشکل را داشتن و گفتن چجوری مشکل برطرف میشه

داره خودمونی میشه a.0611's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    0311-0611

پيش فرض

کارت گرافیکم نصبه و بازی black ops رو راحت اجرا میکنه... به گفته کلوب 5742 هم هر دو لانچر رو روی گرافیک دوم اد کردم اما بازم تغییر نکرد

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    0311-0611

پيش فرض

????????????????????

اگه نباشه جاش خالی می مونه MeHrDaD-91's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

دوستان من می خوام این لپ تاپ را بخرم به نظرتون این لپ تاپ خوب هست؟
    اصلا فرقش با 5010 چی هست؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

خوب دوستان من با این مدل که گرافیکش GT 525m سی پی یو core i7 بازی های مختلفی را تست کردم بازی های NFS Shift 2 و Resident Evil 5 و Flash Pointکه به راحتی اجرا شد Crysis 2 همون طور که توی سایت نوت بوک ریویو هم قبلا دیده بودم روی HardCore تقریبا 19فریم میداد که کمی مشخص بود ولی روی Advance و Gamer خوب اجرا شد.
    مورد دیگه اینکه بعد از 45 دقیقه بازی Crysis 2 دمای ماکسیمم هسته ها به 98 دمای گرافیک حدود 97 رم ها حدود 61 و هارد به 51 رسید البته بدون کول پد تست شده.
    عیب این مدل به نظر من اینه که خیلی جای انگشت روش میمونه هم پشت led و هم روی قسمت های جلویی صفحه کلید و تاچ پد عیب دیگه ای من توی این 3 هفته که دارمش ندیدم.
    نظرتون در مورد دما چیه؟ زیاد نیست؟

7. 2 کاربر از FremderJunge بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

کارت گرافیکم نصبه و بازی black ops رو راحت اجرا میکنه... به گفته کلوب 5742 هم هر دو لانچر رو روی گرافیک دوم اد کردم اما بازم تغییر نکرد
    دوست عزیز برو تو کنترل پنل Nvidia Control Panel رو باز کن توی تگ های سمت چپی 3d setting رو + رو بزن باز شه 2 دومی یعنی Manage 3d Setting رو انتخاب کن از وسط صفحه Global Settings رو که انتخاب کن از نوار پایین رونده گزینه High Performance Nvidia Processor رو انتخاب کن Apply کن بازی رو اجرا کن الان با این کار سیستم فقط از گرافیک gt 525m استفاده میکنه و حتما مشکلت بر طرف میشه البته یادت باشه بعد برگردونی به حال اولیه.
    اگه هم به جای Program Settings ,Global Settings رو انتخاب کنی خودت میتونی بازی ها یا برنامه هایی که می خوای با گرافیک اصلی اجرا بشن رو اضافه کنی.
    البته باید خودش به صورت خودکار سوییچ کنه که نمیدونم چرا این کارو نمیکنه.

9. این کاربر از FremderJunge بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    0311-0611

پيش فرض

دوست عزیز برو تو کنترل پنل Nvidia Control Panel رو باز کن توی تگ های سمت چپی 3d setting رو + رو بزن باز شه 2 دومی یعنی Manage 3d Setting رو انتخاب کن از وسط صفحه Global Settings رو که انتخاب کن از نوار پایین رونده گزینه High Performance Nvidia Processor رو انتخاب کن Apply کن بازی رو اجرا کن الان با این کار سیستم فقط از گرافیک gt 525m استفاده میکنه و حتما مشکلت بر طرف میشه البته یادت باشه بعد برگردونی به حال اولیه.
    اگه هم به جای Program Settings ,Global Settings رو انتخاب کنی خودت میتونی بازی ها یا برنامه هایی که می خوای با گرافیک اصلی اجرا بشن رو اضافه کنی.
    البته باید خودش به صورت خودکار سوییچ کنه که نمیدونم چرا این کارو نمیکنه.
    عزیز ممنون که جوابم رو میدی... اما اینکاری رو هم که گفتی کردم اما نشد... دوباره مثله اوله و تو تنظیمات روی high نمیره و بازی رو هم همونجور اجرا میکنه...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

عزیز ممنون که جوابم رو میدی... اما اینکاری رو هم که گفتی کردم اما نشد... دوباره مثله اوله و تو تنظیمات روی high نمیره و بازی رو هم همونجور اجرا میکنه...
    منم مشکل شما رو داشتم البته PES 2011 رو هنوز تست نکردم ولی همین کاری رو که گفتم انجام دادم مشکل توی بازی های NFS Shift 2 و Crysis 2 حل شد مطمئن شو که گرافیک کامل نصب شده اگه گرافیک درسته پس مشکل یا از خود بازی هست یا ویندوز یا از Directx.

---------- Post added at 11:37 PM ---------- Previous post was at 11:34 PM ----------

دوستان کسی میدونه Battry meter توی این مدل با چه کلیدی اجرا میشه توی 5010 با fn+f3 بوده البته battry meter توی power option هست که اون نیست.

12. این کاربر از FremderJunge بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    0311-0611

پيش فرض

منم مشکل شما رو داشتم البته PES 2011 رو هنوز تست نکردم ولی همین کاری رو که گفتم انجام دادم مشکل توی بازی های NFS Shift 2 و Crysis 2 حل شد مطمئن شو که گرافیک کامل نصب شده اگه گرافیک درسته پس مشکل یا از خود بازی هست یا ویندوز یا از Directx.

.
    عزیز گرافیک که کامل نصبه چون shift - black ops رو راحت اجرا میکنه...بازی رو هم تا قبلش روی پی سی اجرا میکردم...ویندوز هم که تازه دو روزه نصب کردم . چون سیستم رو تازه گرفتم...directx هم ورژن 11 ... شانسم نمیدونم از چیه ...کسی نیست به دادم برسه...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •