تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 104 از 314 اولاول ... 45494100101102103104105106107108114154204 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,031 به 1,040 از 3137

نام تاپيک: طرفداران HP dv6-6090ee

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

دوستان من دنبال خرید 6050 HP بودم . ولی چند تا فروشنده رایمو زدن سره خرید این مدل .
    گفتن چون سفارش خاورمیانه هست داغ میکنه و کلا ارزش خرید نداره. مدل 6000 رو پیشنهاد دادن چون سفارش اروپا بود ظاهرا و اینکه میگفتن مشکل گرمایی نداره .
    درعوض مدل 5110 dell رو پیشنهاد دادن که گرافیکش از 6050 ضعیفتر هست . من تا 1100 میتونم هزینه کنم وسنگین ترین کاربرد لپتاپ هم بازی هست البته نه 24 ساعته .
    چیزی که توجهمو جلب کرد این فروشنده ها میگفتن سفارش اروپایی HP که 6000 هست مشکل گرمایی نداره . حالا نمیدونم چرا این حرفو میزدن چون چیزی که من دیدم بدنه و ابعاد این مدل با 6050 یکی بود در حالی که مدل اروپایی حدود 200 تومن گرونتر بود .
    حالا با این اوصاف میفرمایین مسائل حرارتی HP حل شده یا نه ؟ پس این حرف که عمر مفید 6050 از 5110 کمتره صحیح نیست ؟
    البته منظور بنده از گیمینگ هم نه بصورت حرفه ای بلکه مثلا فقط روزی دو ساعت و بیشتر کار کردن با نت هست .
    حالا شما راهنماییتون چیه ؟ لطفا بین همین 2 مدل راهنمایی کنین .
    و اینکه قیمت 6050 رو با گارانتی و کیفو موس 1100 قیمت دارم و 5110 با همون شرایط ولی بدون ویندوز 1030

دلیل اصلی فروشنده این میتونه باشه که چون 6050 نسبت به 1 ماه پیش حدود 100-120 تومن ارزون شده و سود کمی برای فروشنده داره . ولی مدلهایی که رو دستشون مونده هی تبلیغ میکنن .
    من موندم چطوری 5110 dell رو با 6050 hp مقایسه کرده و این که میبینه شما به دنبال cpu intel هسیتید به شما hp 6000 پیشنهاد داده که با cpu AMD هست .

2. این کاربر از arseh666 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال fmps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

سلام
    منم این لپتاپ رو دارم
    مال من فنش اکثرا روشن هست حتی وقتی موسیقی گوش میدم
    مال شما هم اینجوری هست؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    پیش عشقم Justin

پيش فرض

سلام
    منم این لپتاپ رو دارم
    مال شما هم اینجوری هست؟
    دوست عزیز نباید وقتی به موزیک گوش می دید و یا حتی فیلم می بینید فنش طوری کار کنه که بتونید صداشو بشنوید....
    احتمالا این مساله به تنظیملت فن در power option بر می گرده...
    به این صورت وارد این قسمت بشین..
    power option>balanced>change plan setting>change advance power setting>processor power management>system cooling policy .....
    و هر دو گزینه مربوط به فن رو روی active بزارین....
    و اینم چک کنید که گرافیک روی intel قرار داشته باشه....

5. 3 کاربر از em0fab0y بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Persian_1984's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

سلام
    منم این لپتاپ رو دارم
    مال شما هم اینجوری هست؟
    میتونه مربوط به تنظیمات coolsense هم باشه. start رو بزن توی box تایپ کن coolsense بعد اجراش کن. توی محیط برنامه دو بخش داره که یکیش برای کار کردن روی میزکار هست که به معنی اتصال مستقیم به برق هست و بعدی برای کار کردن در وضعیت باطری هست . اگر تنظیمش روی coolest mode باشه بیشتر فن روشن میشه و برای زمانی که با برق مستقیم کار میکنید مناسب هست. ببین روی کدوم تنظیم شده. اگر coolest mode بود تا حدی میتونه کارکرد فن شما عادی باشه. سعی کن روی حالت quietest mode نزاری چون توی این حالت لپ تاپ تا حد امکان فن رو روشن نمیکنه. تا اونجایی که دما خیلی بالا بره روشن نمیکنه.
    حالت performance optimized mode هم وضعیت مناسبی هست. توی این حالت فقط وقتی که لازم باشه فن رو روشن میکنه. دمای پردازشگر توی این حالت در کارکرد عادی 53 تا 55 هست و در حالت coolest mode دما 43 تا 45.

درضمن با برنامه speed fan دمای پردازشگر رو چک کن وقتی که فن روشن میشه. بعد اینجا بگو دما رو تا بهت بگم عادی هست یا نه.

7. 3 کاربر از Persian_1984 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال fmps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

دوست عزیز نباید وقتی به موزیک گوش می دید و یا حتی فیلم می بینید فنش طوری کار کنه که بتونید صداشو بشنوید....
    احتمالا این مساله به تنظیملت فن در power option بر می گرده...
    به این صورت وارد این قسمت بشین..
    power option>balanced>change plan setting>change advance power setting>processor power management>system cooling policy .....
    و هر دو گزینه مربوط به فن رو روی active بزارین....
    و اینم چک کنید که گرافیک روی intel قرار داشته باشه....
    از کجا نگاه کنم که روی intel هست؟

پروفشنال fmps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

میتونه مربوط به تنظیمات coolsense هم باشه. start رو بزن توی box تایپ کن coolsense بعد اجراش کن. توی محیط برنامه دو بخش داره که یکیش برای کار کردن روی میزکار هست که به معنی اتصال مستقیم به برق هست و بعدی برای کار کردن در وضعیت باطری هست . اگر تنظیمش روی coolest mode باشه بیشتر فن روشن میشه و برای زمانی که با برق مستقیم کار میکنید مناسب هست. ببین روی کدوم تنظیم شده. اگر coolest mode بود تا حدی میتونه کارکرد فن شما عادی باشه. سعی کن روی حالت quietest mode نزاری چون توی این حالت لپ تاپ تا حد امکان فن رو روشن نمیکنه. تا اونجایی که دما خیلی بالا بره روشن نمیکنه.
    حالت performance optimized mode هم وضعیت مناسبی هست. توی این حالت فقط وقتی که لازم باشه فن رو روشن میکنه. دمای پردازشگر توی این حالت در کارکرد عادی 53 تا 55 هست و در حالت coolest mode دما 43 تا 45.

درضمن با برنامه speed fan دمای پردازشگر رو چک کن وقتی که فن روشن میشه. بعد اینجا بگو دما رو تا بهت بگم عادی هست یا نه.
    اینم از دماش
    از صبح روشن هست ولی کار سنگینی نکردم ولی صدای فنش همیشه میاد خیلی کم صداش قطع میشه

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    پیش عشقم Justin

پيش فرض

از کجا نگاه کنم که روی intel هست؟
    اگه درایو گرافیک کامل نصب کرده باشی وقتی روی صفحه کلیک راست کنی از طریق configure switchable graphics می تونی گزینه های مربوط به گرافیک اینتل و اختصاصی ببینی...
    تنظیمات مربوط به فن هم تو power option اعمال کن....
    جفتش باید روی active باشه نه passive....
    اینم در نظر داشته باش دمای محیط و مکان قرار گیری نوت بوک هم خیلی مهمه ولی این نمی تونه دلیل اصلی کار کردن بیهوده فن باشه....
    cool sense هم تنظیماتش مهمه ولی اگه تاحالا ازش استفاده نکرده باشی نمی تونه علت اصلی باشه ...
    ولی چک کن ببین روی coolest mode نباشه...

11. 2 کاربر از em0fab0y بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال fmps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

اونا همش درسته
    امروز امتحانش كنم نشد فردا ببرمش

داره خودمونی میشه Persian_1984's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

اینم از دماش
    از صبح روشن هست ولی کار سنگینی نکردم ولی صدای فنش همیشه میاد خیلی کم صداش قطع میشه
    این دمایی که من میبینم احتمالا روی coolest mode هست. پس تا حدی طبیعی هست که فن زیاد کار کنه . منم معمولا میزارم روی coolest mode

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

دوستان یه سوال به من گفتن تفاوت قیمت اچ پی بین تهران و شهرستانها حدود 200 تومنه،میخواستم ببینم حقیقت داره؟
    و یه سوال دیگه کیبورد dv6-6080 استاندارده؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •