تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: کدام گزارشگر های ایرانی فوتبال را می پسندید؟

راي دهنده
351. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • محمدرضا احمدی

34 9.69%
  • عباس بهروان

1 0.28%
  • جواد خیابانی

52 14.81%
  • مهدی سیانکی

4 1.14%
  • بهرام شفیع

5 1.42%
  • (سرهنگ) علیرضا علیفر

29 8.26%
  • عادل فردوسی‌پور

300 85.47%
  • اسکندر کوتی

9 2.56%
  • جهانگیر کوثری

9 2.56%
  • مزدک میرزایی

85 24.22%
  • پیمان یوسفی

43 12.25%
  • - سایر افراد

10 2.85%
Multiple Choice Poll.
صفحه 23 از 23 اولاول ... 131920212223
نمايش نتايج 221 به 230 از 230

نام تاپيک: گزارشگران فوتبال

Animation Deliberation Morteza4SN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    Violet Orient

پيش فرض

حتما دیگه شنیدید که خیابانی کاندیدای مجلس شده. و حتی مدعی شده «مطمئن باشید در مجلس چرت نمی‌زنم»! ولی بعضی از سوتی‌های ایشون فقط با چرت زدن حین گزارش قابل توجیه و خب به نظر می‌رسه فقط جای خواب قراره عوض بشه اینکه خیابانی مناسب این حوزه‌ی جدید هست و اصلا مجلسیون چه کسانی هستند بماند اما در صورت موفقیت، خیابانی کرسی گرم گزارشگری و مجری‌گری تی.وی رو از دست خواهد داد و اون موقع است که در خلا بزرگش بقیه‌ی گزارشگرهای سیما باید به خوبی جاشو پر کنن این تاپیک هم داغ بمونه

اما یه نفر هم هست که می‌تونه با یک هوار خواب هر چرت‌گزاری رو متلاشی کنه؛ جناب سرهنگ که با فرمایشات اخیرش یادآور شد که چرا علیفر نه؟!

محتوای مخفی: نکنه ستاره‌ای بیاد یاد تو رو نیاره 

با دو هفته در فوتبال ایران انقلاب می‌کنم
    علیفر: مورینیو و گواردیولا مربی نیستند!

علیرضا علیفر یک نام شناخته شده در گزارشگری فوتبال ایران است. چهره‌ای که به دلیل ایرادگیری‌های همیشگی از تاکتیک‌ها در بازی‌های روز دنیا مشهور شده است.

به گزارش "ورزش سه"، علیفر که با عنوان سرهنگ نیز از او یاد می‌شود، در گفت‌وگویی با هفته‌نامه تماشاگران درباره اصولی که از آنها در رقابت‌های فوتبال حرف می‌زند و با آن مربیان بزرگ جهان را نقد می‌کند، صحبت کرده است. حرف‌هایی که شگفت‌انگیز به نظر می‌رسد و به هر حال ممکن است دلایل دیگری هم داشته باشد!

بخش‌هایی از گفت‌وگو با منتقد شماره یک دفاع خطی را بخوانید:

* ایرانی بسیار فهیم و باشعور است و در 90 ـ 80 درصد مسائل نبوغی ذاتی دارد. در همین مساله هسته‌ای ببینید با چه زحمت و خطرات شدیدی حرف خودمان را به کرسی نشاندیم. در فوتبال هم چه کسی گفته مورینیو فوتبال را از من بهتر می‌فهمد؟ اگر مورینیو مربی ممتازی است چرا چلسی با این همه ستاره ته جدول است؟

* گواردیولا را به عنوان کمک مربی هم قبول ندارم. آبدارچی گروه ورزش شبکه سه هم اگر بود، با این همه ستاره در آلمان اول می‌شد. با پول‌هایی که گواردیولا و مورینیو می‌گیرند، حق ندارند یک فصل خوب باشند و یک فصل بد و فقط یک جام بگیرند.

* گواردیولا و مورینیو هیچ چیزی بیشتر از مربیان دیگر ندارند. در فوتبال حوادث و شانس در شایستگی مربی موثر هستند. خدا به بعضی‌ها بیشتر کمک می‌کند. گواردیولا و مورینیو را خدا خیلی دوست دارد.
    * فقط فرگوسن مربی درجه یکی است. آینده را کسی ندیده. شاید مربی‌ای بیاید که من قبولش داشته باشم ولی فعلا تا زنده‌ام فقط فرگوسن را مربی می‌‌دانم.

* هر مربی‌ای در دنیا با دفاع خطی بازی کند، مهمترین اصول دفاعی را زیرپا گذاشته و این اشتباه بزرگی است. این ساده‌لوحی و ساده‌انگاری است. برای پپ گواردیولا، مورینیو و همه سند می‌آورم که هرکدام بیش از 100 گل روی دفاع خطی خورده‌اند. اگر تیمی با دفاع خطی کم گل بخورد آن دو اصل دیگر یعنی شانس و حوادث کمکش کرده‌اند.

* من یک گزارشگر متفاوت هستم چون مربی هستم. اگر الان تمام تیم‌های لیگ‌برتری از من بخواهند با تضمین و مجانی در تمریناتشان شرکت می‌کنم و در عرض 2 هفته و در 14 جلسه تمرین تضمین می‌‌دهم کاری کنم که دفاع تیمشان از زمین تا آسمان فرق کند. البته سرمربی تیم یا ریاست باید فردی به دانش محمدحسن انصاری‌فرد باشد!

* اگر به جای گزارشگری 21 سال پیش کمک مربی لیگ می‌شدم در حال حاضر سرمربی بودم ولی با این کسوت و سن و شرایط دیگر نمی‌توانم کمک مربی شوم. البته اگر یک فصل کمک قلعه‌نویی یا دایی شوم، خود آنها هر تیمی بروند من را می‌برند.

* دلم می‌خواهد این مساله (مضار دفاع خطی) را بست بدهم تا تیم‌ملی ما گل مفت نخورد چون ایران حقش هست در آسیا همیشه اول باشد.

* از نظر فنی اطلاعاتم بالاست، روی آنتن جرأت زیادی دارم که نکات فنی و اخلاقی را بگویم. هیچ کدام از این همکارانم این جرات را ندارند. دلم می‌خواهد در جامعه‌ای که جوانان ما زیرپیراهنی یا شلوار پاره می‌پوشند یا با کت چروک به عروسی می‌روند برای جوانان ما نکاتی را روشن کنم.

* یک چهارم شخصیتی را که قبلا برای پژمان جمشیدی قائل بودم حالا قائل نیستم مخصوصا به دلیل نقش‌هایی که بازی می‌کند.

* یک روز جواد نکونام ضعیف بازی کرد و من گفتم اگر اشتباه نکنم این ششمین توپی است که نکونام لو می‌دهد. یک بار هم او با یک بازیکن خودی درگیر شد که من گفتم نکونام تازه یک ماه است به استقلال آمده و چطور با بازیکنی که سال‌هاست در این تیم است، اینطور برخورد می‌کند؟ فردای آن روز مدیرگروه و مدیرشبکه من را توبیخ کردند که نکونام از تو شاکی است.

* اسم خودم را در گوگل سرچ نمی‌کنم چون اعصابم خرد می‌شود. آنجا از من ایرادهای بنی‌اسرائیلی می‌گیرند. در حالی که من بازی‌های با بالای 5 تا 10 میلیون بیننده را گزارش می‌کنم و غالبا هم نتایج را درست پیش‌بینی می‌کنم.

* نمی‌گویم طرفدار چه تیمی هستم اما آن تیمی را دوست دارم که پدرم طرفدارش بود و در بچگی من را قلمدوش می‌کرد و به امجدیه می‌برد.

2. 3 کاربر از Morteza4SN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز albertxx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

حتما دیگه شنیدید که خیابانی کاندیدای مجلس شده. و حتی مدعی شده «مطمئن باشید در مجلس چرت نمی‌زنم»! ولی بعضی از سوتی‌های ایشون فقط با چرت زدن حین گزارش قابل توجیه و خب به نظر می‌رسه فقط جای خواب قراره عوض بشه اینکه خیابانی مناسب این حوزه‌ی جدید هست و اصلا مجلسیون چه کسانی هستند بماند اما در صورت موفقیت، خیابانی کرسی گرم گزارشگری و مجری‌گری تی.وی رو از دست خواهد داد و اون موقع است که در خلا بزرگش بقیه‌ی گزارشگرهای سیما باید به خوبی جاشو پر کنن این تاپیک هم داغ بمونه

اما یه نفر هم هست که می‌تونه با یک هوار خواب هر چرت‌گزاری رو متلاشی کنه؛ جناب سرهنگ که با فرمایشات اخیرش یادآور شد که چرا علیفر نه؟!

محتوای مخفی: نکنه ستاره‌ای بیاد یاد تو رو نیاره 

با دو هفته در فوتبال ایران انقلاب می‌کنم
    علیفر: مورینیو و گواردیولا مربی نیستند!

علیرضا علیفر یک نام شناخته شده در گزارشگری فوتبال ایران است. چهره‌ای که به دلیل ایرادگیری‌های همیشگی از تاکتیک‌ها در بازی‌های روز دنیا مشهور شده است.

به گزارش "ورزش سه"، علیفر که با عنوان سرهنگ نیز از او یاد می‌شود، در گفت‌وگویی با هفته‌نامه تماشاگران درباره اصولی که از آنها در رقابت‌های فوتبال حرف می‌زند و با آن مربیان بزرگ جهان را نقد می‌کند، صحبت کرده است. حرف‌هایی که شگفت‌انگیز به نظر می‌رسد و به هر حال ممکن است دلایل دیگری هم داشته باشد!

بخش‌هایی از گفت‌وگو با منتقد شماره یک دفاع خطی را بخوانید:

* ایرانی بسیار فهیم و باشعور است و در 90 ـ 80 درصد مسائل نبوغی ذاتی دارد. در همین مساله هسته‌ای ببینید با چه زحمت و خطرات شدیدی حرف خودمان را به کرسی نشاندیم. در فوتبال هم چه کسی گفته مورینیو فوتبال را از من بهتر می‌فهمد؟ اگر مورینیو مربی ممتازی است چرا چلسی با این همه ستاره ته جدول است؟

* گواردیولا را به عنوان کمک مربی هم قبول ندارم. آبدارچی گروه ورزش شبکه سه هم اگر بود، با این همه ستاره در آلمان اول می‌شد. با پول‌هایی که گواردیولا و مورینیو می‌گیرند، حق ندارند یک فصل خوب باشند و یک فصل بد و فقط یک جام بگیرند.

* گواردیولا و مورینیو هیچ چیزی بیشتر از مربیان دیگر ندارند. در فوتبال حوادث و شانس در شایستگی مربی موثر هستند. خدا به بعضی‌ها بیشتر کمک می‌کند. گواردیولا و مورینیو را خدا خیلی دوست دارد.
    * فقط فرگوسن مربی درجه یکی است. آینده را کسی ندیده. شاید مربی‌ای بیاید که من قبولش داشته باشم ولی فعلا تا زنده‌ام فقط فرگوسن را مربی می‌‌دانم.

* هر مربی‌ای در دنیا با دفاع خطی بازی کند، مهمترین اصول دفاعی را زیرپا گذاشته و این اشتباه بزرگی است. این ساده‌لوحی و ساده‌انگاری است. برای پپ گواردیولا، مورینیو و همه سند می‌آورم که هرکدام بیش از 100 گل روی دفاع خطی خورده‌اند. اگر تیمی با دفاع خطی کم گل بخورد آن دو اصل دیگر یعنی شانس و حوادث کمکش کرده‌اند.

* من یک گزارشگر متفاوت هستم چون مربی هستم. اگر الان تمام تیم‌های لیگ‌برتری از من بخواهند با تضمین و مجانی در تمریناتشان شرکت می‌کنم و در عرض 2 هفته و در 14 جلسه تمرین تضمین می‌‌دهم کاری کنم که دفاع تیمشان از زمین تا آسمان فرق کند. البته سرمربی تیم یا ریاست باید فردی به دانش محمدحسن انصاری‌فرد باشد!

* اگر به جای گزارشگری 21 سال پیش کمک مربی لیگ می‌شدم در حال حاضر سرمربی بودم ولی با این کسوت و سن و شرایط دیگر نمی‌توانم کمک مربی شوم. البته اگر یک فصل کمک قلعه‌نویی یا دایی شوم، خود آنها هر تیمی بروند من را می‌برند.

* دلم می‌خواهد این مساله (مضار دفاع خطی) را بست بدهم تا تیم‌ملی ما گل مفت نخورد چون ایران حقش هست در آسیا همیشه اول باشد.

* از نظر فنی اطلاعاتم بالاست، روی آنتن جرأت زیادی دارم که نکات فنی و اخلاقی را بگویم. هیچ کدام از این همکارانم این جرات را ندارند. دلم می‌خواهد در جامعه‌ای که جوانان ما زیرپیراهنی یا شلوار پاره می‌پوشند یا با کت چروک به عروسی می‌روند برای جوانان ما نکاتی را روشن کنم.

* یک چهارم شخصیتی را که قبلا برای پژمان جمشیدی قائل بودم حالا قائل نیستم مخصوصا به دلیل نقش‌هایی که بازی می‌کند.

* یک روز جواد نکونام ضعیف بازی کرد و من گفتم اگر اشتباه نکنم این ششمین توپی است که نکونام لو می‌دهد. یک بار هم او با یک بازیکن خودی درگیر شد که من گفتم نکونام تازه یک ماه است به استقلال آمده و چطور با بازیکنی که سال‌هاست در این تیم است، اینطور برخورد می‌کند؟ فردای آن روز مدیرگروه و مدیرشبکه من را توبیخ کردند که نکونام از تو شاکی است.

* اسم خودم را در گوگل سرچ نمی‌کنم چون اعصابم خرد می‌شود. آنجا از من ایرادهای بنی‌اسرائیلی می‌گیرند. در حالی که من بازی‌های با بالای 5 تا 10 میلیون بیننده را گزارش می‌کنم و غالبا هم نتایج را درست پیش‌بینی می‌کنم.

* نمی‌گویم طرفدار چه تیمی هستم اما آن تیمی را دوست دارم که پدرم طرفدارش بود و در بچگی من را قلمدوش می‌کرد و به امجدیه می‌برد.

کاندید کجا شده ؟؟
    کرج ؟؟

از خداتون باشه کاندید شده باشه
    برید دعا کنید رای بیاره
    فکر کنم خیلی های دیگه همین شکلی هستن

این بره مجلس دیگه از شرش راحت میشیم
    همون دوره قبل رای گیری هم واسه تبلیغات به نظرم بهترین تصمیم اینه واسش تبلیغات مثبت انجام بدیم
    بر خلاف رسانه ها که الان دارن میکوبن !
    از گزارش بازی ایران استرالیا بگیرید تا هرچیزی که به ذهن میرسه

رفتن خیابانی به مجلس یعنی حذف شدن اعصاب خردکن ترین گزارشگر حال حاضر ایران !
    و نکته مثبت اینکه جا واسه گزارشگرای جوان باز میشه !

امیدوارم با رای خوبی بره مجلس !!
    Last edited by albertxx; 28-12-2015 at 02:14.

4. 3 کاربر از albertxx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Animation Deliberation Morteza4SN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    Violet Orient

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خیابانی! حالا یه اعتراض بی هدف به رد صلاحیت! تایید! تایید! تایید! نعععععع! انصراف میده!

به استحضار مردم خوب شهر کرج و استان البرز می رسانم که این جانب بنا بر بروز شدید مشکلات جسمی در دو ماه گذشته و نیاز به عمل جراحی و مداوای قطعی بیماری سال های اخیر که اکثریت مردم از آن مطلع هستند، قادر به ادامه راه خطیر نمایندگی در مجلس شورای اسلامی نیستم و انصراف خود را از این موضوع اعلام می دارم و می دانم در جمع کاندیداهای محترم شهرم افراد بسیاری هستند که از هر لحاظ برتر از من می باشند....
    این دیدگاه به گزارشگری هم بسط پیدا کنه خوبه.

6. 3 کاربر از Morteza4SN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز XENON24's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

جواد با این کارش تمام معادلات سیاسی و اجتماهی رو به هم زد.

8. 2 کاربر از XENON24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

عادلو

10. 3 کاربر از 000000000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز EhsanCPU's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    IRN-ISF

پيش فرض

اینم یکی دیگه

12. 4 کاربر از EhsanCPU بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

عذرخواهی متواضعانه خیابانی به خاطر اشتباهات گزارشگری

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

14. 2 کاربر از 000000000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه pc-lazio's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016

پيش فرض

عادل و مزدک....سیانکی.....

ناظر فوتبال خارجی و مسابقه و سرگرمی Reza31001's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

17. 2 کاربر از Reza31001 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

رئال با سیستم سرهنگی از کوپا دل ری حذف شد!

19. 2 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •