تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 38 اولاول 12345612 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 371

نام تاپيک: دنا ، سومین خودرو با برند ملی ( Dena )

حـــــرفـه ای Pami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

منم امشب دیدم ، فکر کنم همین رانا باشه اسمش رو عوض کردن !

آخر فروم باز Lamanta's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ™Tehran

پيش فرض

به نظر من اگه صنعت خودرو سازیمون بخواد پیشرفت کته اول باید از محصولات دیگه کپی کنه مثل چین که کم کم داره پیشرفت میکنه

3. این کاربر از Lamanta بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز ARASH66's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    ■ قلب زمین

پيش فرض

منم امشب دیدم ، فکر کنم همین رانا باشه اسمش رو عوض کردن !
    تبلیغ مدل جدید ایران خودرو رو امشب نشون داد به نظر ظاهرش خوبه ولی با رانا فرق داشت مخصوصا قسمت جلو و چراغ هاش.

به نظر من اگه صنعت خودرو سازیمون بخواد پیشرفت کته اول باید از محصولات دیگه کپی کنه مثل چین که کم کم داره پیشرفت میکنه
    نیازی به کپی نیست الگو گیری و تحقیقات و صرف هزینه بهتر از کپی کاریه.

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ™Tehran

پيش فرض

نیازی به کپی نیست الگو گیری و تحقیقات و صرف هزینه بهتر از کپی کاریه.
    اگه ایرانخودرو بتونه یه سمند بسازه مثلا مثل BMW سری 3 ی نسل قبل و موتور خوبی روش بزاره مطمئنا از این محصول ها استقبال بهتری ازش خواهد شد
    بعدا میتونه از تجاربش توی این محصولات یه محصول کاملا مستقل و زیبا بسازه

آخر فروم باز hamed malekpour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    ....

پيش فرض

خودروي دنا سال 91 زينت بخش جاده هاي جهاني مي شود

جديدترين محصول پيشرفته ايراني به نام دنا و با برند ملي سال 91 وارد با زارهاي داخلي و بين المللي مي شود.

به گزارش ايکو پرس، مهندس مير جواد سليماني قائم مقام مدير عامل ايران خودرو در کيفيت و توسعه محصول با بيان اين مطلب گفت: اين محصول توسط مهندسان ايراني و بدون مشارکت خارجي ها و با استفاده از ظرفيت ها و امکانات ايران خودرو طراحي شده است.

وي افزود: خودرو دنا برپايه پلتفرم داخلي و مطابق با استاندارد هاي ملي و بين المللي و باهدف ارتقاي توسعه برند ملي عرضه مي شود.

مهندس سليماني، مهمترين حجم تغييرات ايجاد شده در خودرو دنا را نماي ظاهري، نماي جانبي، نماي داخلي وتغييرات پلتفرمي عنوان کرد و اظهارداشت: اين محصول با بيشترين خودکفايي ساخت داخل توليد و روانه بازار خواهد شد.

وي تاکيد کرد: خودرو دنا داراي مزيت رقابتي براي صنعت و اقتصاد ايران دارد و استانداردهاي ايمني آن در خصوص تصادف با عابر و تصادف از جلو و کنار، ارتقا يافته است.

قائم مقام مدير عامل ايران خودرو تصريح کرد: مدل هاي اين محصول شامل ال ايکس با موتورهاي اي اف 7 بنزيني و پايه گاز سوز و اي ال ايکس با موتور اي اف 7 توربوشارژ است.

سليماني همچنين در خصوص تفاوت هاي مدل ال ايکس و اي ال ايکس اين محصول اظهار داشت: علاوه بر موتور، درسيستم هاي همچون رينگ، فرمان برقي، آيينه برقي تاشو، چراغ هاي مه شکن، رنگ تريم داخلي، کيسه هواي جانبي صندلي و... تفاوت هايي وجود دارد.

وي يكي از ويژگي هاي اين محصول را عدم وابستگي به خودرو سازان خارجي دانست و افزود: با توجه به سطح تجهيزات نسبت به خودرو هاي وارداتي قيمت مناسب و برخورداري از شبکه خدمات گسترده پس از فروش از ديگر مزيت هاي مهم خودروي دنا محسوب مي شود.

وي ياد آورشد: ايران خودرو درسال 91، 35 هزار دستگاه در سال 92 ، 80 هزار دستگاه و از سال 94تا 96 هر سال 100 هزار دستگاه از اين محصول را توليد مي کند.

سليماني خاطر نشان ساخت: سالانه قراراست 15 هزار دستگاه خودرو دنا به بازاهاي بين المللي صادر شود و مهمترين بازار هاي صادراتي اين خودرو،کشورهاي مشترک المنافع، روسيه، ترکيه و شرق اروپا، منطقه خليج فارس، آفريقا، شرق آسيا و... خواهد بود.

وي تاکيد کرد: انتخاب اسم دنا الهام گرفته از پيشنهاد دکتر محمود احمدي نژاد رئيس جمهور کشورمان درنام گذاري خودرو ها است كه فرمودند به گونه اي عمل کنيد که درکنار خودرو هاي دنيا مشتري هاي خودرو، نام ايران و خودروي ايران را انتخاب کنند.

گفتني است - دنا؛ نام قله اي است با بلنداي ۴۴۴۸ متر، در ۳۵ کيلومتري شمال غربي شهر ياسوج؛ شهرستاني که اين قله در آن قرار دارد نيز شهرستان دنا نام دارد؛ نام "دنا" با مفهوم استواري و استحکام و سرافرازي آميخته است که همگي مثبت مي باشند.

7. این کاربر از hamed malekpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ™Tehran

پيش فرض

کاشکی ایران خودرو یه مسابقه بزاره برای طراحی لوگوی دنایی که پشت ماشین وصل میشه
    مثلا مثل لوگوی سانتافه یه طرح خاص داشته باشه........

پروفشنال Amin-Nasim's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Kerman

پيش فرض

این 206SD کشیده شده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    021

پيش فرض

من قبلا که کوچیک تر بودم عکسای ماشینارو جمع میکردم و میچسبوندم تو یه سررسید.
    حدود 6-7 سال پیش عکس یه نوع سمندی رو دیدم اونم چسبوندم به این سررسیده.ولی ددیگه خبری ازش نشد.اسمشم سمند نمیددونم چی چی بود..اینم عکسش:نمیدونیددد این سمند چی شد؟

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کد:
    Last edited by Steps-Rap; 12-04-2011 at 16:35.

11. 6 کاربر از Steps-Rap بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن اتومبیل mohamad skystar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

من قبلا که کوچیک تر بودم عکسای ماشینارو جمع میکردم و میچسبوندم تو یه سررسید.
    حدود 6-7 سال پیش عکس یه نوع سمندی رو دیدم اونم چسبوندم به این سررسیده.ولی ددیگه خبری ازش نشد.اسمشم سمند نمیددونم چی چی بود..اینم عکسش:نمیدونیددد این سمند چی شد؟

کد:
    کد:

سلام.دوست عزیز این سمند زوبین بود که قرار بود بعد از سریر و سورن تولید بشه که نشد.

13. 4 کاربر از mohamad skystar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه suny apple's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    ايران وطن من

پيش فرض

سلام.به نظر من خودروي دنا داراي ارتفاع بسيار بيشتر و سقف نسبتا كوتاهتر از سمند باشه.البته جوري كه سايشو توي پيام بازرگاني ديدم.فرم سقفش از بيرون منو ياد آستون مارتين انداخت.البته بلا نسبت.ولي به نظر منم بسيار شبيه BMWهستوولي حيف من عاشق آئودي هستم.ايكاش رو فرم اون يه ماشين بزنن.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •