تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: تهران را چه طور می بینید؟

راي دهنده
152. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • شلوغ و الوده و غیر قابل زندگی

58 38.16%
  • بهترین شهر ایران

20 13.16%
  • بدترین شهر ایران

9 5.92%
  • شلوغه و دوسش دارم

65 42.76%
صفحه 8 از 43 اولاول ... 45678910111218 ... آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 421

نام تاپيک: تاپیک جامع استان تهران

آخر فروم باز mehran_286's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    طهران

پيش فرض

نمي دونم چرا اينجوري به نظر غرض ورزانه گفتيد
    1: همه جاي تهران الودگيش افتضاح هست هرچي از مركز شهر و مراكز الودگي دور بشيم الودگي كمتر ميشه مثلا سمت اتوبان باكري يا بابايي (يكي غرب يكي شرق) الودگي كمتر هست و سمت ميدان هفت حوز و ازادي بيشتر در اين مورد ميشه در هر منطقه مكان هاي مناسب و خوب از نطر اب و هوايي رو يدا كرد
    2: شلوغي اگه منظورتون تراكم ادم هست كه فكر نكنم خيلي تفاوتي داشته باشه (شايد كمي سمت غرب بيشتر باشه) اما از لحاظ ترافيك فكر ميكنم اكثر مناطق تهران ترافيك خاص خودشون رو دارن مهم اينه كه دسترسي در كدام مناطق راحت تر هست كه من بين 3 منطقه شمال ، شرق و غرببه نظرم بدترين شمال و بهترين غرب (از لحاظ دسترسي و رفت امد بهتر) هست

3 : شمال شهر فقط گراني ؟؟ شمال شهر = قشر نسبتا مرفه با سطح زندگي (. عموما فرهنگي اجتماعي بالاتر) ، مغازه ها و خانه هاي زيبا ، امكانات زياد ، همه چيز در دسترس ، كلاس ، فرهنگ شهرنشيني ، تميزي اكثر معابر، امنيت !!! بله معايب هم داره اما مسلما نميشه از اين مزايا چشم پوشيد ، قيمت اجناس مثل پوشاك يا رستورانها بالا تر هست (كيفيتهم بالاتر)

4: جنوب شهر همه چي ارومه من چقدر خوشحالم ؟؟؟ تو اينكه جنوب نكات جالب و خوبي داره شكي نيست ! اما معايب خاص خودشم داره : مردم از سطح فرهنگ شهري پايين تري برخوردار هستند (توهين به كسي نباشه فرهنگ شهري به معناي سطح فرهنگي نيست مثل تفاوت فرهنگ لرد هاي انگليسي با مردم محلههاي پايين تر تفاوت هست ) امنيت كمتر هست ، دعوا و درگيري ، كثيفي برخي محله ها ، زيبايي شهري كمتر ، امنيت كم ، ارازل و اوباش ، كلاس پايين تر اما مزايايي كه دوستمون نگفتن : مرام و معرفت ، خونگرمي بيشتر ، حالت نوستالژيك كه تو برخي محله ها هست ، قيمت پايينتر

پي نوشت ببخشيد اگه به نظر مياد يه كم بد گفتم نسبت به جنوب شهر اما بايد واقعيت ها رو پزيرفت مردم بالاشهر با مردم پايين شهر بسيار فرق دارند چه از نظر ظاهري چه فرهنگي چه .... اميدوارم به كسي بر نخوره

داداش من بچه جنوب نیستم ولی روح جنگجویانه و رفتار نینجایی اون منطقه رو دوست دارم

ولی از لحاظ معرفت و کمک در مواقع که کمک لازم دارید مردم جنوب واقعا خوبن

آره سطح فرهنگش کمی پایینه قبول دارم

ولی شما اگه تو شمال شهر خدای نکرده تو خونه بمیرید هیچ کی متوجه نمی شه تا این که بوی جنازه حال همه رو بهم بزنه اما اگه تو جنوب عطسه کنی همسایه بغلی برات شربت سرما خوردگی میاره

در کل از بحث اصلی خارج نمی شم

ولی غرب برای کارهای تجاری خوبه اگر پول شمال شهر و نزدیک مترو رو داره همون ورا بگیر ولی شما خیلی دلگیره به خصوص شب هاش آدم از غصه دق می کنه

در کل همه جای تهران خوبه الان هر املاکی که میری اول میگه چقدر پول داری

پس اول نسبت به پولت دنبال خونه برو

2. این کاربر از mehran_286 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز logos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

داداش من بچه جنوب نیستم ولی روح جنگجویانه و رفتار نینجایی اون منطقه رو دوست دارم

ولی از لحاظ معرفت و کمک در مواقع که کمک لازم دارید مردم جنوب واقعا خوبن

آره سطح فرهنگش کمی پایینه قبول دارم

ولی شما اگه تو شمال شهر خدای نکرده تو خونه بمیرید هیچ کی متوجه نمی شه تا این که بوی جنازه حال همه رو بهم بزنه اما اگه تو جنوب عطسه کنی همسایه بغلی برات شربت سرما خوردگی میاره

در کل از بحث اصلی خارج نمی شم

ولی غرب برای کارهای تجاری خوبه اگر پول شمال شهر و نزدیک مترو رو داره همون ورا بگیر ولی شما خیلی دلگیره به خصوص شب هاش آدم از غصه دق می کنه

در کل همه جای تهران خوبه الان هر املاکی که میری اول میگه چقدر پول داری

پس اول نسبت به پولت دنبال خونه برو
    البته يه چيز هم هست كه معرفت و مرام كم كم تو كل تهران داره از بين ميره و اون زماني كه همسايه از همسايه خبر داشت كم كم داره تموم ميشه حتي تو خيلي از محله هاي جنوب
    البته اينكه همسايه تو كارت سرك نكشه و هركي سرش تو زندگي خودش باشه يه جورايي مزاياي زندگي در شمال شهر هست نه عيبش (از نظر من)
    من نگرفتم چرا دلگيره ؟

اما با اينهمه من خودم غرب تهران رو ترجيه ميدم به نقاط ديگه تهران

4. 2 کاربر از logos بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض کسی این مسیر رو بلده؟

سلام دوستان
    یه راهنمایی میخواسنم
    کسی میدونه از آرژانتین یا رسالت با اتوبوس چطور میشه رفت کتابخونه ملی؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

سلام
    بلوار فردوس و مرزداران چطوره؟

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام
    بلوار فردوس و مرزداران چطوره؟
    فردوس يه كم شلوغه اما مرزذاران خيلي خوبه اگه بودجت برسه و اونسمت بتوني خونه كرايه كني محيط خوبي هست كه دسترسي به همه جا و همه چيز داري

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

سلام دوستان
    متخصص خوب معده و گوارش در تهران چه کسی رو توصیه میکنید؟
    ترجیحا از شرق تهران باشه.

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام دوستان
    متخصص خوب معده و گوارش در تهران چه کسی رو توصیه میکنید؟
    ترجیحا از شرق تهران باشه.
    شرق كه نمي شناسم اما تو تهران اميراباد شمالي قبل از انرژي اتمي (كوچشو يادم نيست) مركز تخصصي و فوق تخصصي گوارش و كبد هست و من خودم اقاي دكتر ناصري مقدم رو پيشنهاد ميكنم البته نمي دونم الان وقت بده يا نه چون خيلي سخت وقت ميده به مريض جديد البته اونجا همه دكترهاش عالي هستن

10. این کاربر از logos بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

شرق كه نمي شناسم اما تو تهران اميراباد شمالي قبل از انرژي اتمي (كوچشو يادم نيست) مركز تخصصي و فوق تخصصي گوارش و كبد هست و من خودم اقاي دكتر ناصري مقدم رو پيشنهاد ميكنم البته نمي دونم الان وقت بده يا نه چون خيلي سخت وقت ميده به مريض جديد البته اونجا همه دكترهاش عالي هستن
    شماره تلفن یا آدرسی از اون مرکز ندارید؟
    یا از همین دکتر ناصری مقدم

کاربر فعال انجمن ادبیات hamid_diablo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    آنجا که عقاب پر بریزد

پيش فرض

سلام دوستان
    یه سئوال دارم

دانشجوی پیام نور تهرانم که از این ترم کلاسامون رو انداختن طرفای ازگل
    منم بچه فلاح هستم.به نظرتون راحت ترین مسیر و سریعترین مسیر برای رسیدن به دانشگام کدوم مسیره؟

من خودم این مدت میرم میدون ولیعصر از اونجا میرم تجریش از اونجا هم میرم ازگل اما نزدیک 1 ساعت و نیم طول میکشه

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

شماره تلفن یا آدرسی از اون مرکز ندارید؟
    یا از همین دکتر ناصری مقدم
    تماس بگيريد 118 راحت بهتون ميگه من هميشه همين كارو ميكنم :دي اخه هر دفعه كارتشو گم مي كنم
    سلام دوستان
    یه سئوال دارم

دانشجوی پیام نور تهرانم که از این ترم کلاسامون رو انداختن طرفای ازگل
    منم بچه فلاح هستم.به نظرتون راحت ترین مسیر و سریعترین مسیر برای رسیدن به دانشگام کدوم مسیره؟

من خودم این مدت میرم میدون ولیعصر از اونجا میرم تجریش از اونجا هم میرم ازگل اما نزدیک 1 ساعت و نیم طول میکشه
    به نظرم كلا نري دانشگاه بهتره 3 ساعت در روز واسه رفت و برگشت من بودم نميرفتم من خودم يه مدت كلاسام طوري بود كه بايد 1 ساعت تو راه مي بودم (صبحها حتي بيشتر) واسه همين 1 ترم نرفتم تا دانشگاه از خاك سفيد منتقل شد ونك بعدش رفتم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •