تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: تهران را چه طور می بینید؟

راي دهنده
152. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • شلوغ و الوده و غیر قابل زندگی

58 38.16%
  • بهترین شهر ایران

20 13.16%
  • بدترین شهر ایران

9 5.92%
  • شلوغه و دوسش دارم

65 42.76%
صفحه 13 از 43 اولاول ... 39101112131415161723 ... آخرآخر
نمايش نتايج 121 به 130 از 421

نام تاپيک: تاپیک جامع استان تهران

R e b i r t h Kurosh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    همون جا ! :دی

پيش فرض

سلام دوستان
    ببخشيد اگه سوالم تكراريه ، وقت نداشتم كل تاپيكو بخونم...
    ميخواستم چند تا پاسا‍ژ و بوتيك لباس فروشي خوب (لباساي خوب + قيمت مناسب) بهم معرفي كنيد.
    پيشاپيش ممنون.
    به غیر از پاساژای معروف و خوب که آخر بهش می‌رسیم، یه سری منطقه و پاساژ هستن که به قیمت مناسب و جنس خوب معروفن ...

اول منطقه‌ی امامزاده حسن (نزدیک سه راه آذری) و پاساژهای وحدت و عقیق و ...
    بعد منطقه‌ی چهارراه استانبول، پاساژهای پلاسکو، فردوسی، مغازه‌ی اژدر زاپاتا () و کویتی‌ها ...

بوتیک‌های دو منطقه‌ی صادقیه و هفت حوض هم قیمتای مناسبی دارن ...

اما از پاساژای معروف هم نباید ترسید که ممکنه به خاطر حضور برندها قیمتاشون پرت و پلا باشه ...

مثلاً پاساژ بوستان پونک جنسای آس با قیمتای خیلی خیلی مناسب میشه پیدا کرد. البته نه همه‌ی مواقع!

یا تو پاساژ تندیس تجریش، در اغلب اوقات سال، قیمتا بالاست، اما یه وقتایی، یه حراجی‌هایی زده میشه که آدم باورش نمیشه بتونه لباس‌های مارک رو با این قیمتا بخره !
    مثلاً یکی دو سال پیش یادمه زارا حراج کرده بود تو تندیس و همه‌ی پیرهن‌ها، تی‌شرت‌ها و شلوارهاشو بین 15 تا 20 می‌داد !
    چیزایی که تو روزای عادی سال قیمتش زیر 50 تا 100 تومن نیست.

به اینا میلاد نور شهرک غرب رو هم اضافه کنید ...
    Last edited by Kurosh; 26-02-2012 at 20:48.

2. 4 کاربر از Kurosh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض چند سوال در مورد رهن و اجاره خانه در تهران

سلام دوستان ، بخصوص بچه های تهران

چند تا سوال دارم لطفا کمکم کنید:

الان قیمت رهن خونه ( زیر 60 متر ) تو تهران چقدره؟ غرب تهران بهتره یا شرق تهران ؟

کدوم مناطق برای رهن و زندگی بهتره؟ حتی الامکان با کلاس و زیبا باشه

اگه سایت مخصوصی مربوط به رهن و اجاره خونه در تهران هست لطفا بگید بهم؟

ممنون

.....................

راستی مسافرخونه های خوب و با قیمت مناسب ( ارزان) کجای تهرانه؟ شبی چنده؟

هتل چطور؟

آخر فروم باز logos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام دوستان ، بخصوص بچه های تهران

چند تا سوال دارم لطفا کمکم کنید:

الان قیمت رهن خونه ( زیر 60 متر ) تو تهران چقدره؟ غرب تهران بهتره یا شرق تهران ؟

کدوم مناطق برای رهن و زندگی بهتره؟ حتی الامکان با کلاس و زیبا باشه

اگه سایت مخصوصی مربوط به رهن و اجاره خونه در تهران هست لطفا بگید بهم؟

ممنون

.....................

راستی مسافرخونه های خوب و با قیمت مناسب ( ارزان) کجای تهرانه؟ شبی چنده؟

هتل چطور؟
    سلام دوست عزيز
    1: قيمت رهن خونه متفاوت هست خونه 60 متري از 10 تومن شروع ميشه تا .... حتي اگه رهن كامل بدن خونه هايي هست كه 60-70 تومن بشه رهن كاملش
    2: در مورد مناطق مختلف قبلا صحبت شده بهتره به صفحات قبلي مراجعه كنيد
    3: سايت هاي رهن و اجاره وجود دارن تو گوگل سرچ كنيد راحت پيدا ميشه اما بهترين چيز همشهري تهران هست

مسافرخونه كه خبر ندارم اما هتل هم قيمت هاي مختلف داره بستگي به هتل و سرويس و اتاقي كه ميگيريد داره از شبي 30-40 تومن به بالا

5. این کاربر از logos بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز logos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

به غیر از پاساژای معروف و خوب که آخر بهش می‌رسیم، یه سری منطقه و پاساژ هستن که به قیمت مناسب و جنس خوب معروفن ...

اول منطقه‌ی امامزاده حسن (نزدیک سه راه آذری) و پاساژهای وحدت و عقیق و ...
    بعد منطقه‌ی چهارراه استانبول، پاساژهای پلاسکو، فردوسی، مغازه‌ی اژدر زاپاتا () و کویتی‌ها ...

بوتیک‌های دو منطقه‌ی صادقیه و هفت حوض هم قیمتای مناسبی دارن ...

اما از پاساژای معروف هم نباید ترسید که ممکنه به خاطر حضور برندها قیمتاشون پرت و پلا باشه ...

مثلاً پاساژ بوستان پونک جنسای آس با قیمتای خیلی خیلی مناسب میشه پیدا کرد. البته نه همه‌ی مواقع!

یا تو پاساژ تندیس تجریش، در اغلب اوقات سال، قیمتا بالاست، اما یه وقتایی، یه حراجی‌هایی زده میشه که آدم باورش نمیشه بتونه لباس‌های مارک رو با این قیمتا بخره !
    مثلاً یکی دو سال پیش یادمه زارا حراج کرده بود تو تندیس و همه‌ی پیرهن‌ها، تی‌شرت‌ها و شلوارهاشو بین 15 تا 20 می‌داد !
    چیزایی که تو روزای عادی سال قیمتش زیر 50 تا 100 تومن نیست.

به اینا میلاد نور شهرک غرب رو هم اضافه کنید ...
    چنتا نكته از تجربيات خودم اضافه كنم
    1: اگه منطقه اي جنس هاش ارزون باشه به نظر من به معناي خوب بودن نيست مثلا يك كفش اكو يا كلارك 200 تومني از 5 تا كفش معمولي40 تومني از همه لحاظ بهتره هم دوام هم زيبايي هم راحتي پا و ...
    كلا بايد توجه كرد كه الكي گول قيمت ارزون رو نخوريد و اين ضرب المثل انگليسي كه ميگه ما پول زياد نداريم كه جنس (بنجل) ارزون بخريم
    2: يه سري از اين مكانها جنس هاي خوب توشون با گشتن زياد پيدا ميشه و اگه بلد نباشي به راحتي جنس اشغال و متفرقه رو بهتون ميندازن
    حالا بريم سراغ جاهايي كه خودم رفتم :ئي
    چهارراه استانبول ، پلاسكو . پاساژ كويتي ها : جايي كه مغازه زياد و تنوع محصول عالي هست عموما جنسهاي خوب توش پيدا ميشه كرد قيمت ها هم خوب هست و براي خريد اگه حوصله شلوغي و گشتن رو داشته باشيد محل مناسبي هست اما جنس مارك دار اصل رو نميشه اونجا خريد به نظر من البته
    صادقبه : به نظر من اكثر بوتيك ها تو كار انداختن جنس به ادم هستن قيمت ها هم به نسبت جنس بالا هست مثلا شلوار جين معمولي 70 تومن به بالا (با اين حساب كه من شلوار جين مارك دار تو تخفيف مي خرم 30 تا 90 تومن) و به نظرم اصلا نبايد اينجا خريد كرد
    پاساژ بوستان رو الان يه سالي هست كه نرفتم اما پارسال جنسهاي اشغال با قيمت پايين البته ميداد البته تو همين پاساژ جنس هاي خوب هم پيدا ميشه با قيمت مناسب اما بايد بلد باشي و براي فردي مثل من كه حوصله گشتن نداره اصلا مناسب نيست و سرش كلاه ميره

حالا اصل جا : برند هاي معتبري تو ايران اومدن كه در زمان حراج (روزهاي اول) ميشه ازشون خريد انجام بديد و اگه درست اين كار رو بكنيد جنس عالي مارك دار اصل با كيفيت عالي و قيمت بسيار خوب ميتونيد بخريد
    بنتون : چندين شعبه داره يكيش جام جم يكي هم جردن و يكي هم هاير(كه خيلي جنساش كمه) توي حراج اگه شانس داشته باشي و سريع بري خيلي خوبه من شلوار كبريتي خريدم 50 ، جين 60 ، كت اسپرت 75 ، پيرهن عالي 50 و كت شلوار 100-200 ....
    اديداس : مسلما رو كيفيت اين جنس هم شكي نيست و هميشه قيمتهاش بالا هست اما شايد باورتون نشه كه تو حراج 50% مي تونيد چيزهاي خوبي رو با قيمت مناسب بگيريد كفش اسپرت 70 تومن از اديداس مطمئنا خيلي بهتر از كفش هايي هست كه تو مغازه هاي معمولي در مكان هاي ديگه پيدا ميشه
    منطقه جردن در كل مملو از برند هاي گوناگوني هست كه عموما 2 بار در سال حراج دارن و بهترين زمان خريد هست
    وليعصر از پايينش تا بالاش :دي كلا همه چيز توش پيدا ميشه و ميشه گشت و قيمت هاي خوب پيدا كرد توش
    ميدان ونك : چندين و چند پاساژ عالي با مغازه هاي عالي كه در زمان هاي معمولي شايد قيمت هاش بالا باشه اما زمان تخفيف ميشه چيزهاي خوبي ازش خريد به خصوص مركز خريد ونك و پاساژ اسمان (اگه اشتباه نكنم اسمش اسمان هست منظورم اساژي هست كه از ونك به سمت شمال يه كم تو ولي عصر ميري)

7. 3 کاربر از logos بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Gita's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

از سعادت آباد به تجریش تاکسی خطی وجود داره؟
    ایستگاهش کجای سعادت آباد هست؟

مرسی

R e b i r t h Kurosh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    همون جا ! :دی

پيش فرض

از سعادت آباد به تجریش تاکسی خطی وجود داره؟
    ایستگاهش کجای سعادت آباد هست؟

مرسی
    اگه تغییر نکرده باشه، تا اون جایی که یادمه از سعادت آباد واسه تجریش نداره، واسه ونک داره، می‌تونی بیای ونک، از ونک بشینی واسه تجریش ...

راه دیگه هم اینه که بیای تاکسی‌های شهرک - تجریش رو سوار شی ...

10. این کاربر از Kurosh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه peyman12248's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    world

پيش فرض باشگاه ورزشی مناسب؟؟غرب تهران؟؟

سلام دوستان
    ایا کسی غرب تهران طرف های بلوار فردوس غرب...ایت الله کاشانی....فلکه 2 صادقیه ...پیامبر مرکزی و شرقی باشگاه بدنسازی که تا ساعت 12 باز باشه سراغ داره.......من دیر از سر کار میام ....برا همین میخوام..........اونایی که میشناسم ته تهش تا 10:30 شب بازند....ممنون

کاربر فعال انجمن اتومبیل dash_mehdi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض الهیــــــــــه

الهیه تهران

محله ی الهیه تهران واقع در منطقه 1 شهرداری تهران و در نقاط شمالی تهران قرار دارد
    میانگین ارتفاع این محله از سطح دریا برابر با 1550 متر می باشد
    تاریخچه ی این محله به سال 1308 باز میگردد که اراضی این ناحیه توسط اقای الهی خریداری شد
    این محله در کنار زعفرانیه گرانترین محله های تهران میباشند که قیمت هر متر زمین در برخی از ساختمان ها به بیش از 10 میلیون تومان میرسد.
    گرانترین محل مسکونی تهران در این محله قرار دارد . پنت هاوس (طبقه ی اخر) برج های دوقلوی الهیه با قیمت هر متر 18 میلیون تومان گرانترین پنت هاوس تهران میباشد.
    بیشترین برج های بلند تهران در این محله قرار دارد به طوری که بیش از 10 برج بالای 20 طبقه فقط در اینجا قرار دارد.
    برج الهیه با 35 طبقه و ارتفاعی نزدیک 130 متر سومین برج بلند تهران میباشد که در شمال الهیه قرار دارد.
    همچنین این محله میزبان چندین سفارت خانه میباشد که اهمیت این منطقه را بیشتر میکند.

محتوای مخفی: گالری عکس های محله الهیه 

نوشته شده توسط : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

13. 6 کاربر از dash_mehdi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    شيراز

پيش فرض

سلام دوستان

مي خواستم يه خونه بخرم تو منطقه اميريه كه مي گن گويا پائين خيابان وليعصر هست و حالا سوالم اينه كه قيمت اونجا متري چنده تقريبا يه آپارتمان 50 متري و اينكه منطقه ش چطوريه؟؟ پائين شهره يا بالا شهر؟؟؟

سوال دوم اينكه مي خواستم يه مغازه اجاره كنم هر چند كوچيك شايد 12 متري تو يه جاي معمولي ولي خب دم دست و خوش رفت و آمد كجا رو پيشنهاد مي كنيد و رهن اونجا چقدره؟؟؟
    طرف هاي گمرك و سبلان شمالي و اينا چقدره رهن يا رهن و اجاره!!!

با تشكر

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

12 خوابگاه خصوصی

سلام به همه ی دوستان . من میخواستم حدود 2 ماه در تهران اقامت داشته باشم برای رفتن به دوره ی شبکه . کسی از دوستان خوابگاه خصوصی سراغ داره معرفی کنه ؟ الویت با خاوبگاه هایی که نزدیک به انقلاب باشن .هرچی گشتم تو اینترنت همش دخترونه بود . پسرا پس باید چکار کنن ؟ ممنون میشم اگه کمک کنید.

16. این کاربر از milad_mhb بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •