تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 9 اولاول 12345678 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 89

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی Emsisoft || آرشیو شماره 1 ||

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    کرماشان

پيش فرض

Emsisoft Anti-Malware 6
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

پروفشنال amirkalak6's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

کارنمیکنه......

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    کرماشان

پيش فرض

Emsisoft Anti-Malware 6
    کد:

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    کرماشان

پيش فرض

Emsisoft Anti-Malware 6
    کد:

تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

ولی هیچکدوم ازین کدا کار نمیکنه!!!!!

تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

ولی هیچکدوم ازین کدا کار نمیکنه!!!!!

آخر فروم باز K1lou's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    Sabzevar

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان
    من دیشب این برنامه رو گرفتم و امروز نصب کردم بعد از نصب چند گزینه برای انتخاب بود ابتدا خواستم حالت free رو انتخاب کنم بعدش تصمیمم عوض شد و حالت trail رو برای 30 روز انتخاب کردم

1 - حالا بعد از اتمام 30 روز برای این محصول کلید به راحتی پیدا میشه یا نه ؟ چون پست قبلی انگار اینو نشون نمیده

2- چقدر تفاوت بین نسخه های free با نسخه های تجاریش از لحاظ ویروس یابی و پاک کردن وجود داره ؟( برام این موضوع خیلی مهم هست چون اگه زیاد تفاوت وجود نداشته باشه دوست دارم از نسخه های قانونی و مجانی استفاده کنم )

3-بعد از اتمام 30 روز می تونم ازش به صورت free استفاده کنم یعنی دوباره اون حالت رو انتخاب کنم ؟

4- همیشه ابدیتهاش سنگین هست یا فقط برای بار اول ؟

با اولین اسکن سریعی که کردم نتیجه یافتن این موارد در سیستم بود حالا نمی دونم اگه پاکشون کنم مشکلی برای سیستم بوجود میاد یا نه
    نظر شما ؟

با تشکر
    Last edited by K1lou; 15-12-2011 at 10:20.

پروفشنال arfnpm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان
    من دیشب این برنامه رو گرفتم و امروز نصب کردم بعد از نصب چند گزینه برای انتخاب بود ابتدا خواستم حالت free رو انتخاب کنم بعدش تصمیمم عوض شد و حالت trail رو برای 30 روز انتخاب کردم

1 - حالا بعد از اتمام 30 روز برای این محصول کلید به راحتی پیدا میشه یا نه ؟ چون پست قبلی انگار اینو نشون نمیده

2- چقدر تفاوت بین نسخه های free با نسخه های تجاریش از لحاظ ویروس یابی و پاک کردن وجود داره ؟( برام این موضوع خیلی مهم هست چون اگه زیاد تفاوت وجود نداشته باشه دوست دارم از نسخه های قانونی و مجانی استفاده کنم )

3-بعد از اتمام 30 روز می تونم ازش به صورت free استفاده کنم یعنی دوباره اون حالت رو انتخاب کنم ؟

4- همیشه ابدیتهاش سنگین هست یا فقط برای بار اول ؟

با اولین اسکن سریعی که کردم نتیجه یافتن این موارد در سیستم بود حالا نمی دونم اگه پاکشون کنم مشکلی برای سیستم بوجود میاد یا نه
    نظر شما ؟

با تشکر
    درود،

یه سوال؟ چه طوری دیشب گرفتید امروز 30 روزش تمام میشه؟

1- خیر، این آنتی ویروس به صورت کرک شده یا سرور مجازی وجود ندارد و این سریال ها که قرار داده می شود بیشتر سریال های آرمایشی مثلا 3 ماهه است که معمولا کار نمی کنند.

2- فرق نسخه رایگان و غیر رایگان
    - رایگان: آپدیت می شود اما سیستم را به صورت دستی باید اسکن کنید (محافظت لحظه ای ندارد که فایل ها را خودکار بررسی کنید.
    - غیر رایگان: محافظت لحظه ای و بررسی رئال تایم تمامی فرآید ها و سه لایه امنیتی Emsisoft در برخورد با مخرب های ناشناخته را دارد.

3- نسخه تریال یعنی تمامی امکاناتی که یک نسخه غیر رایگان دارد که فقط 30 روز به شما می دهد. ویژگی نسخه رایگان هم که گفتم

4- فقط برای بار اول آپدیت نسبتا پر حجمی دارد. البته زمانی که نسخه جدیدی از خود برنامه منتشر می شود ممکن است آپدیتش حدود 7-8 مگابایت هم شود. (نسخه جدید خود برنامه، نه بروزرسانی ها) ولی دست کم شما باید هر 48 ساعت یکبار آپدیت کنید.

اگر به موردی شک دارید که باید پاک کنید یا خیر این آنتی ویروس یک قابلیت ویژه در اختیار شما قرار می دهد. شما موارد پیدا شده را قرنطینه کنید. به قرنطینه بروید و تمامی موارد را انتخاب کنید و با گزینه ارسال فایل ها، آن ها را برای تیم آنالیز شرکت ارسال کنید. بعد از هر بروزرسانی، برنامه به طور خودکار فایل ها را دوباره بررسی کرده و اگر فایلی واقعا مخرب نباشد از قرنطینه خارج می شود.

اگر اوریجینال خواستید بنده میتوانم با قیمت خیلی پایین به شما معرفی کنم.
    Last edited by arfnpm; 15-12-2011 at 10:40.

9. 2 کاربر از arfnpm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Deutsch | Active member omid-p30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

3. اگر هم از طریق خود برنامه نشد به حالت فری برگردید، نهایتا با یک نصب مجدد، حالت فری رو میتونید انتخاب کنید.

11. این کاربر از omid-p30 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز K1lou's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    Sabzevar

پيش فرض

درود،

یه سوال؟ چه طوری دیشب گرفتید امروز 30 روزش تمام میشه؟

1- خیر، این آنتی ویروس به صورت کرک شده یا سرور مجازی وجود ندارد و این سریال ها که قرار داده می شود بیشتر سریال های آرمایشی مثلا 3 ماهه است که معمولا کار نمی کنند.

2- فرق نسخه رایگان و غیر رایگان
    - رایگان: آپدیت می شود اما سیستم را به صورت دستی باید اسکن کنید (محافظت لحظه ای ندارد که فایل ها را خودکار بررسی کنید.
    - غیر رایگان: محافظت لحظه ای و بررسی رئال تایم تمامی فرآید ها و سه لایه امنیتی Emsisoft در برخورد با مخرب های ناشناخته را دارد.

3- نسخه تریال یعنی تمامی امکاناتی که یک نسخه غیر رایگان دارد که فقط 30 روز به شما می دهد. ویژگی نسخه رایگان هم که گفتم

4- فقط برای بار اول آپدیت نسبتا پر حجمی دارد. البته زمانی که نسخه جدیدی از خود برنامه منتشر می شود ممکن است آپدیتش حدود 7-8 مگابایت هم شود. (نسخه جدید خود برنامه، نه بروزرسانی ها) ولی دست کم شما باید هر 48 ساعت یکبار آپدیت کنید.

اگر به موردی شک دارید که باید پاک کنید یا خیر این آنتی ویروس یک قابلیت ویژه در اختیار شما قرار می دهد. شما موارد پیدا شده را قرنطینه کنید. به قرنطینه بروید و تمامی موارد را انتخاب کنید و با گزینه ارسال فایل ها، آن ها را برای تیم آنالیز شرکت ارسال کنید. بعد از هر بروزرسانی، برنامه به طور خودکار فایل ها را دوباره بررسی کرده و اگر فایلی واقعا مخرب نباشد از قرنطینه خارج می شود.

اگر اوریجینال خواستید بنده میتوانم با قیمت خیلی پایین به شما معرفی کنم.
    با سلام و تشکر
    راستش من منظورم این نبود که الان 30 روزش تموم شده بلکه منظورم این بود که بعد از این مدت سریال پیدا میشه یا نه
    پس حالت free هم همون امکانات رو داره و از لحاظ دیتابیس و قدرت فرقی نداره و فقط مثل یک انتی ویروس غیرفعال در کنار انتی ویروس اصلی سیستم عمل میکنه که باید هر چند وقت یکبار اونو ابدیت و سیستم رو اسکن کنیم ؟

در مورد اون فایلهای مشکوک می تونم اونها رو ارسال کنم اما چرا در لیست ارسال اونها روفقط میشه به عنوان فایلهای ناشی از تشخیص نادرست فرستاد

فقط می ترسم در پایان 30 روز نتونم به حالت free برم و مجبور به حذف و نصب مجدد با ابدیت زیاد بشم

ویرایش
    چه خوب فکر کنم این قابلیت رو هم داره که بخوام به حالت free برم

با تشکر
    Last edited by K1lou; 15-12-2011 at 12:09.

13. این کاربر از K1lou بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •