تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 10 اولاول 1234567 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 94

نام تاپيک: Asus n53sv vs msi GE 620 Plz help me

داره خودمونی میشه .princess's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    Desert Rose

پيش فرض

ممنون دل زنده جان پس رقيب احتمالي ام اس اي فعلا لنوو شد تا ببينيم كه قيمتش چند در مياد

2. این کاربر از .princess بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

بهتر asus n53sv البته new revision
    حالتهای مودهاش فوق العاده است
    من باهاش کارهای رندر خرکی مکس و راینو می کنم و خوبه
    و بیشتر وقتها هم که کارهای معمولی و اینترنت است رو مود سرگرمی می گذارم تا 3.5 ساعت جواب می ده
    باید بدونید برای کارهای گرافیکی سنگین چطور تنظیمش کنید
    asus فوق العاده است
    من چند سالی با vaio کار کردم ولی asus هم عالی است
    مخصوصاً با این کانفیگ و قیمت ، خدا وکیلی با این قیمت بهترین ت وبازار است
    البته full hd و blueray دارش حدود 1290 با گارانتی الماس و حتماً new revision
    این هم لینک بررسی حرفه ای این لپ تاپ

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    فقط کیبوردش تو حد این لپ تاپ نیست که اگر تایپیست نباشید مشکلی ایجاد نمی کنه
    طراحی بدنه الهام گرفته از طبیعت داره و زیباست
    شاید بزرگترین مزیتش این است که وقتی شما کارهای معمولی دارید (مثل کارهای آفیس یا اینترنت گردی) رو مود سرگرمی یا آفیس می گذارید مصرف برق ، دما و صدای دستگاه فوق العاده کم خواهد شد که خیلی عالیه
    مدل n53sn هم فکر نمی کنم با گارنتی خوب کمتر از 1400 گیر بیاد البته الان با گارانتی نیست و حدود 1500 می گن

4. 2 کاربر از persianmajid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    Desert Rose

پيش فرض

بهتر asus n53sv البته new revision
    حالتهای مودهاش فوق العاده است
    من باهاش کارهای رندر خرکی مکس و راینو می کنم و خوبه
    و بیشتر وقتها هم که کارهای معمولی و اینترنت است رو مود سرگرمی می گذارم تا 3.5 ساعت جواب می ده
    باید بدونید برای کارهای گرافیکی سنگین چطور تنظیمش کنید
    asus فوق العاده است
    من چند سالی با vaio کار کردم ولی asus هم عالی است
    مخصوصاً با این کانفیگ و قیمت ، خدا وکیلی با این قیمت بهترین ت وبازار است
    البته full hd و blueray دارش حدود 1290 با گارانتی الماس و حتماً new revision
    این هم لینک بررسی حرفه ای این لپ تاپ

کد:
    فقط کیبوردش تو حد این لپ تاپ نیست که اگر تایپیست نباشید مشکلی ایجاد نمی کنه
    طراحی بدنه الهام گرفته از طبیعت داره و زیباست
    شاید بزرگترین مزیتش این است که وقتی شما کارهای معمولی دارید (مثل کارهای آفیس یا اینترنت گردی) رو مود سرگرمی یا آفیس می گذارید مصرف برق ، دما و صدای دستگاه فوق العاده کم خواهد شد که خیلی عالیه
    مدل n53sn هم فکر نمی کنم با گارنتی خوب کمتر از 1400 گیر بیاد البته الان با گارانتی نیست و حدود 1500 می گن
    ممنون كه تجربه شخصي تونو تو تاپيك قرار دادين فقط يه خواهشي داشتم ازتون اگه امكانش هست يه عكس از كارايي كارت گرافيك با برنامه GPU-Z بذاريد تا قدرت واقعي اين لپ تاپ مشخص بشه بازهم از اطلاعات خوبتون ممنونم ولي من به شخصه واسه لپتاپ دي وي دي رو بيشتر ميپسندم چون بلوري لپتاپ معمولا ضعيف طراحي شدن من اگه منتظر بمونم شايد اگه لنوو رو با قيمت خوب پيدا كردم ميخرم بعد اگه ايسوس قيمتش 1.5 باشه با گارانتي خوب ايسوس و در اخر ام اس اي ولي در حالتي كه منتظر نمونم بي شك بين ايسوس اس وي و ام اس اي 620 من ام اس اي رو انتخاب ميكنم

6. 2 کاربر از .princess بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال amin_pwa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

قبل از هر چیزی مبارک باشه . یکم بیشتر در مورد کیبوردش توضیح می دهی ؟ لطفا . این که می گی کیبوردش مکشل داره یعنی شه ؟ سفت هست یا خلاصی داره یا فاصله کیبورد ها زیاد هست ؟ در ضمن باریک الله به شجاعتت چه شجاعتی داشتی بدون گارانتی خریدی .
    Last edited by amin_pwa; 05-04-2011 at 17:13.

اگه نباشه جاش خالی می مونه m9780d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

ريويوتون عالي بود امين جان پس3به 1به نفع ام اس اي! منم كاملا موافقم كه ام اس اي خيلي برند شناسي نيست و تو ايران مخصوصا كم لطفي شده اما واقعا تو لپ تاپهاي ديگه معركه بود در ضمن خدمت دوستمون m9780d عرض ميكنم بله ايسوس كمي سنگين تره اما ما با توجه به كانفيگش ميخوايم يه تصميم گيري بر مبناي خرد جمعي بگيريم كه از نظر هزينه مقرون به صرفه ترين و در عين حال كارا ترين سيستم رو انتخاب كنيم تا ايشالا يه 3 - 4 سالي بتونيم از اين لپتاپ استفاده كنيم
    ولي كانفيگ لنوو رو دوستمون زحمت كشيده تو اين تاپيك گذاشته :
    کد:
    يه مقايسه با ام اس اي و لنوو اگه داشته باشيم نظرتون اون موقع چيه؟ صبر كنيم تا لنوو بياد يا همين ام اس اي گزينه خوبيه؟ ايا لپ تاپي با هزينه 1.5 ميليون كه كاراييش از لپ تاپهاي موجود بيشتر باشه سراغ داريد؟ ممنون ميشم اگه جواب بدين
    آرش هستم
    فرمایش شما متین
    از نظر هزینه جفتشون تقریبا در یک رنج هستند حدود 1.400 اما خوب من با خوندن اون ریویو یکمی نظرم تغییر کرد اما:
    ام اس آی کارای مبتکرانه ای برای کم کردن مصرف انرژی انجام داده بود برای مثال همون کلیدها و در ایسوس هم تغییر مد مصرف!!!!!
    صداش رو باید شنید تا نظر قطعی بشه داد
    رم ایسوس تا 16 گیگ قابل ارتقا است اما ام اس آِ رو نمیدونم!! دوستان لطف کنن بگن
    از نظر گرافیک هم ایسوس 440 و ام اس آی 540 هست که خوب ام اس آی بالاتره اما ایسوس هم فکر نمیکنم کم بیاره جلوش مقدار واقعی شون یکیه ولی در رندر و کار باید دید!!
    تاچ پد هم ایسوس رو نمیدونم ولی مولتی تاچ خیلی خوبه
    ای ای دی اگه فول اچ دی باشه ایسوس که برابر خواهد بود با ام اس آی
    ایسوس هم از usb3 بهره می بره راستی اون داستان یو اس بی برای شارژ وسایل از یو اس بی جالب بود
    در کل میشه گفت ایسوس و ام اس آی در یک رنج هستند البته ام اس آِ به لطف 8 گیگ رم / گرافیک با یک ورژن قوی تر / نوآوری های جدیدتر یک مقدار جلوتر میوفته البته شاید اون مقدار خیلی محسوس نباشه
    اما:
    من شخصاً آدم مدگرا یا متعصب به برندی نیستم اما فکر میکنم وقتی در جمع یک لپ تاپ وایو رو باز کنید نسبت به همون آدم در همون جمع اما با لپ تاپ اپل اون برند باعث میشه ناخداگاه حس خاص بودن رو به بیننده القا کنه !!! همان طور که وقتی شما سوار یک پراید توربو و تقویت شده با 700 اسب بخار هستید (مثاله دیگه محالش هم قشنگه) وقتی کنار یک مرسدس بنز 300 اسبی توقف میکنید کسی به شما توجه نمیکنه همه به مرسدس توجه میکنن چون مرسدس همیشه مرسدسه اما پراید حتی با اون قدرت نمیتونه اون بشه
    منظورم از این همه پرحرفی خورد کردن یا بالا بردن برند خاصی نبود منظور کلی ام اینه: اگه انسانی هستید که اهل برند و مارک .. هستید و داشتن یک مارک نه چندان شناخته شده در ایران آزارتون میده ایسوس رو بردارید اما اگه از نظر شخصیتی فردی هستید که برند براتون مهم نیست ام اس آِ می تونه راضی نگهتون داره
    در کل من جزو دسته اول هستم و ایسوس رو انتخاب میکنم
    ================================================== ====
    قبل از هر چیزی مبارک باشه . یکم بیشتر در مورد کیبوردش توضیح می دهی ؟ لطفا . این که می گی کیبوردش مکشل داره یعنی شه ؟ سفت هست یا خلاصی داره یا فاصله کیبورد ها زیاد هست ؟ در ضمن باریک الله به شجاعتت چه شجاعتی داشتی بدون گارانتی خریدی .
    ببین دوست عزیز
    هر چیز غیرعادی لزوما بد یا مزخرف نیست !!!
    دوستان اشاره کردند شاید اگه کارتون جوری باشه که زیاد تایپ میکنید یکمی اذیت بشید !!!
    مشکلش هم دو مورد هست:
    1-شکل مستطیلی شکلش باعث میشه شما اشتباهی بخاطر فاصله کم ردیف ها کلید اشتباهی رو بزنید یا با هم بزنید
    2- مثل اینکه خلاصی کلیدها بیشتره و گودتر هست البته این رو شنیدم
    ولی در حالت عادی و... برای استفاده روزانه راضی کننده هست
    Last edited by m9780d; 05-04-2011 at 18:08.

9. 3 کاربر از m9780d بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    Desert Rose

پيش فرض

آرش هستم
    فرمایش شما متین
    از نظر هزینه جفتشون تقریبا در یک رنج هستند حدود 1.400 اما خوب من با خوندن اون ریویو یکمی نظرم تغییر کرد اما:
    ام اس آی کارای مبتکرانه ای برای کم کردن مصرف انرژی انجام داده بود برای مثال همون کلیدها و در ایسوس هم تغییر مد مصرف!!!!!
    صداش رو باید شنید تا نظر قطعی بشه داد
    رم ایسوس تا 16 گیگ قابل ارتقا است اما ام اس آِ رو نمیدونم!! دوستان لطف کنن بگن
    از نظر گرافیک هم ایسوس 440 و ام اس آی 540 هست که خوب ام اس آی بالاتره اما ایسوس هم فکر نمیکنم کم بیاره جلوش مقدار واقعی شون یکیه ولی در رندر و کار باید دید!!
    تاچ پد هم ایسوس رو نمیدونم ولی مولتی تاچ خیلی خوبه
    ای ای دی اگه فول اچ دی باشه ایسوس که برابر خواهد بود با ام اس آی
    ایسوس هم از usb3 بهره می بره راستی اون داستان یو اس بی برای شارژ وسایل از یو اس بی جالب بود
    در کل میشه گفت ایسوس و ام اس آی در یک رنج هستند البته ام اس آِ به لطف 8 گیگ رم / گرافیک با یک ورژن قوی تر / نوآوری های جدیدتر یک مقدار جلوتر میوفته البته شاید اون مقدار خیلی محسوس نباشه
    اما:
    من شخصاً آدم مدگرا یا متعصب به برندی نیستم اما فکر میکنم وقتی در جمع یک لپ تاپ وایو رو باز کنید نسبت به همون آدم در همون جمع اما با لپ تاپ اپل اون برند باعث میشه ناخداگاه حس خاص بودن رو به بیننده القا کنه !!! همان طور که وقتی شما سوار یک پراید توربو و تقویت شده با 700 اسب بخار هستید (مثاله دیگه محالش هم قشنگه) وقتی کنار یک مرسدس بنز 300 اسبی توقف میکنید کسی به شما توجه نمیکنه همه به مرسدس توجه میکنن چون مرسدس همیشه مرسدسه اما پراید حتی با اون قدرت نمیتونه اون بشه
    منظورم از این همه پرحرفی خورد کردن یا بالا بردن برند خاصی نبود منظور کلی ام اینه: اگه انسانی هستید که اهل برند و مارک .. هستید و داشتن یک مارک نه چندان شناخته شده در ایران آزارتون میده ایسوس رو بردارید اما اگه از نظر شخصیتی فردی هستید که برند براتون مهم نیست ام اس آِ می تونه راضی نگهتون داره
    در کل من جزو دسته اول هستم و ایسوس رو انتخاب میکنم
    ممنون از نظرت آرش جان ولي كلا اگه ايسوس N53SN تو بازار ايران بياد بايد ديد كه قيمتش به كانفيگش ميارزه يا نه ولي اگه زير 1.5 ميليون باشه من خودم ايسوس رو ميخرم چون كارت گرافيكش بالاتره
    يه سرچ كوچولو كردم درباره لنوو يكي گفته بود شايد به 1.8 ميليون تو بازار ايران تموم بشه كه خيلي ناراحت شدم البته تا اون موقعه هيچ چيزي معلوم نيست
    به نظرتون اواسط ارديبهشت تا وسطاي خرداد لپتاپ ارزونتر ميشه؟
    Last edited by .princess; 05-04-2011 at 20:56.

داره خودمونی میشه IIXFXII's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

دوستان عزیز سلام:
    ببخشید من یهو پا برهنه پریدم وسط بحثتون میخوام در حالت کلی یه چیزی بگم گاها میبینیم که خیلی از برند ها کانفیگی یکسان دارن و البته با درصدی تفاوت قیمت من میخوام بدونم در یه همچین شرایطی بین برندها تنها چیزی که شاید بتونه انتخاب رو آسون تر بکنه کیفیت کار برند و گارانتیشه ..
    حالا از گارانتی بگذریم میرسیم به کیفیت کار برند آیا سایتی هست که به روز باشه و بتونه لحظه به لحظه برند ها رو با هم مقایسه کلی بزنه و و در شرایط های مختلف امتیاز بده و رتبه بندی بکنه خلاصه بتونیم بهتر تشخیص بدیم و بر اساس کیفیت کار لب تاپ رو انتخاب کنیم ؟؟
    منظورم از کیفیت کار بعنوان مثال کیفیت پوشش بدنه (اینکه مثلا ضد خش باشه و ...) یا کیفیت صفحه کلید و یا اپتیکال درایو و مسائلی از این قبیل...
    ممنون میشم کمک کنید..
    Last edited by IIXFXII; 05-04-2011 at 19:03.

پروفشنال amin_pwa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

برای من مارک مهم هست ولی اگر راننده پراید اهل حال باشه با کمی کارهای قشنگ با ماشینش می کنه تا همه به ماشینش نگاه کنند نه به بنزه .☺ البته مارک مهمه ولی قشنگی هم مهمه که msi قشنگه الباه من رو هیچ مارکی تعصب ندارم اولین بار که وارد بحث نوت بوک ها شدم قصد خرید hp را داشتم بعد که بیشتر در مورد کانفیگ ها دانستم امدم سراغ acer بعد دیدم ایسر خوب هست ولی زیبایی و امکانتش به پولش نمی ارزه امدم سراغ ایسوس دیدم ایسوس مشکل سیپیو داره و کیبوردش مکشل داره چون قبلش وایو داشتم . وایو هم می دانید که چه کیفیتی داره سالار هست . دیدم کیبورد ایسوس حال نمی دهد چون به کیبورد نرم یا انگشتی عادت دارم دیدم ibm بعذ نیست دقت کردم دیدم پولش ارزش کانفیگش را نداره امدم سراغ msi دیدم فعلانه سالاره از هر نظری خوب هست تا ببینم شاید بعدا با مدل های جدید تر نظرم عوض شود فعلانه از msi خوشم امده . ایسوس خوب بود اگر مشکل کیبورد و پردازنده نداشت . حاضر نیستم پول بدم جنس خراب بگیرم چه کاریه خودمان را تو چاه بندازیم .

---------- Post added at 07:06 PM ---------- Previous post was at 07:02 PM ----------

دوستان عزیز سلام: ببخشید من یهو پا برهنه پریدم وسط بحثتون میخوام در حالت کلی یه چیزی بگم گاها میبینیم که خیلی از برند ها کانفیگی یکسان دارن و البته با درصدی تفاوت قیمت من میخوام بدونم در یه همچین شرایطی بین برندها تنها چیزی که شاید بتونه انتخاب رو آسون تر بکنه کیفیت کار برند و گارانتیشه .. حالا از گارانتی بگذریم میرسیم به کیفیت کار برند آیا سایتی هست که به روز باشه و بتونه لحظه به لحظه برند ها رو با هم مقایسه کلی بزنه و و در شرایط های مختلف امتیاز بده و رتبه بندی بکنه خلاصه بتونیم بهتر تشخیص بدیم و بر اساس کیفیت کار لب تاپ رو انتخاب کنیم ؟؟ منظورم از کیفیت کار بعنوان مثال کیفیت پوشش بدنه (اینکه مثلا ضد خش باشه و ...) یا کیفیت صفحه کلید و یا اپتیکال درایو و مسائلی از این قبیل... ممنون میشم کمک کنید..
    برو به سایت
    کد:
    واسه هر لپ تاپی نمره زده حه بر حسب کیفیت ال سی دی و وزن و غیره هست امید وارم بدردت بخورد .

13. 2 کاربر از amin_pwa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

دوست عزیزم من با ام اس ای کار کردم این مدلی را که شما میگید با ایسوز هم همنطور اما را حتی که با ایسوس داشتم را با ام اس ای نداشتم ولی کیبورد ایسوز خیلی اشغاله خدایش .
    در باره قیمت sn هم من یک جا پرسیدم توی اصفهان گفت حدود 1800 که مخم سوت کشید البته اینا این قیمت ها را میپرونن چون گارانتی نداره و قیمتش معلوم نیست
    اما مطمئا باشید اگه با گارنتیش بیاد بالای 1600 نمیره کی میاد برای یه گرافیک 200 هزار سر بده الانه این قیمت میدن چون توی ایران نیست با گارنتیش که بیاد همون حدود 1500 میاد منم میگم صبر کنید تا مدل sn بیاد
    با ایسوز که کار کردم خدایش روش هر برنامه ای که بگید بود به راحتی و سریع اومد بالا خیلی عالی باهاش بلک اوپس را هم بازی کردم که همچیش تقریبا تا ته بالا بود و راحت بازی کردم .
    اما بریم سراغ
    y570 lenovo
    این لپ تاپی که من دیدم اگه پایین ترین مدلش که میاد از 900 دلار شروع بشه مدلی که حداقل مثل asus snباشه باید بالای 1800 باشه توی ایران

اگه به اینجا هم سر بزنید میبینید که توی بازی ها گرافیک 550 و555 تقریبا هیچ فرقی باهم ندارن پس به سرفه همون 53snهست
    کد:

حالا شما هر چی که دوست دارید
    در ضمن فرق صفحه نمایش ایسوز با ام اس ای خیلی زیاد نیست که به چشم بیاد

15. 3 کاربر از omidtaker بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    Desert Rose

پيش فرض

اقا اميد ممنون از اطلاعاتتون اگه امكانش هست يه عكس از كارايي كارت گرافيك با برنامه GPU-Z از هر دو لپتاپ بذاري واقعا ممنونت ميشم از نظر شكل يا ظاهر اصلا لپتاپ واسم مطرح نيست فقط كاراييش واسم مهمه چون كاراييشو نميشه عوض كرد ولي ميتوني كيبوردشو به صورت وايرلس بگيري راستي بابت لينك خوبت هم ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •