تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 10 اولاول 123456 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 94

نام تاپيک: Asus n53sv vs msi GE 620 Plz help me

پروفشنال amin_pwa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض دوباره سلام .

من یه تحقیق کوچیک دیگه کردم دیدم این مدل msi انتخابی شماچیز محشری هست . از ایسوس سرتر نباشه کمتر هم نیست . برتریش نسبت به ایسوس همان سالم بودنش هست و وزن کمترش که خیلی خیلی مهم هست و در واقعیت دلیل اختلاف قیمت این دو همین وزن کمتر می باشد به طوری که هرچه وزن کمتر باشه تکنولوژی ساخت بالاتر و قیمت هم بالا تر می رود . البته من دیده بودم که msi 620 با دیسک بلوری ١٤٤٠ و با دی وی دی رایتر ١٣٠٠ هست که مطمنا با دی وی دی رایتر بهتره چون اعتباری به این بلوری های نوت بوک نیست ضعیفند و با ١٤٠ می توانی یه بلوری اکسترنال توپ با قدرت به خری و دیگه نگران ضریف بودنش نباشی . این نظر من من ٧ ماه دیگه قصد خرید لپ تپ دارم فعلانه این مدل را پسندیدم تا ببینم مدل های دیگر چه می اید!
    Last edited by amin_pwa; 05-04-2011 at 09:31.

2. 2 کاربر از amin_pwa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

دوستان می تونید برای اطلاعات بیشتر به دو سایت زیر رجوع کنند :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کد:

4. این کاربر از amin_pwa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

الانه مدل sn هست توی بازار اما با گارانتیش نیست

Asus N53 : Intel Core i7 2630
    NVIDIA GeForce GT 550M 2048 MB
    Display: 15.6 inch
    سلام دوست عزیر
    قیمت بدون گارانتیش چنده؟ کجا دارن؟

داره خودمونی میشه .princess's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    Desert Rose

پيش فرض

ريويوتون عالي بود امين جان پس3به 1به نفع ام اس اي! منم كاملا موافقم كه ام اس اي خيلي برند شناسي نيست و تو ايران مخصوصا كم لطفي شده اما واقعا تو لپ تاپهاي ديگه معركه بود در ضمن خدمت دوستمون m9780d عرض ميكنم بله ايسوس كمي سنگين تره اما ما با توجه به كانفيگش ميخوايم يه تصميم گيري بر مبناي خرد جمعي بگيريم كه از نظر هزينه مقرون به صرفه ترين و در عين حال كارا ترين سيستم رو انتخاب كنيم تا ايشالا يه 3 - 4 سالي بتونيم از اين لپتاپ استفاده كنيم
    ولي كانفيگ لنوو رو دوستمون زحمت كشيده تو اين تاپيك گذاشته :
    کد:
    يه مقايسه با ام اس اي و لنوو اگه داشته باشيم نظرتون اون موقع چيه؟ صبر كنيم تا لنوو بياد يا همين ام اس اي گزينه خوبيه؟ ايا لپ تاپي با هزينه 1.5 ميليون كه كاراييش از لپ تاپهاي موجود بيشتر باشه سراغ داريد؟ ممنون ميشم اگه جواب بدين

7. 4 کاربر از .princess بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    Desert Rose

پيش فرض

راستی این مدلی که شما نوشتید مدل فول اچ دی // بلوری // هست؟؟
    مدلهاي ايسوس سري ان فول اچ دي هستند اما كيفيت ال اي دي شون به مراتب كمتر از ام اس اي هست به نظرم ام اس اي كيفيت ال اي ديش كاملا قابل رقابت با وايو هست حتي بهتر از اونه!!
    من شخصا بلوري رو تو لپ تاپ نميپسندم ميتونيد اكسترنالشو بعدا بهش اضافه كنيد بلوري لپتاپ خيلي ضعيفه من حرفهاي دوستمون امين رو تاييد ميكنم

9. 3 کاربر از .princess بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

سلام دوست عزیر قیمت بدون گارانتیش چنده؟ کجا دارن؟
    ان طوری که دوستان گفتن قیمتش بالای ١٨٠٠ تا ٢٢٠٠ هست تا ببینیم کدام وارد کننده وارد می کند و چقدر روش می کشه ؟ خدا رحم کنه ! به نظر من همان msi GE620 بهتر قدرت و زیبایی داره از هر لحاظ برتر هست .

11. این کاربر از amin_pwa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    Desert Rose

پيش فرض

کد:
    طبق ايسايت در حال حاضر ام اس اي از همه لپ تاپهاي گيمينگ تو رنج قيمت 1.5 ميليون تومن اوله! بايد منتظر ايسوس و لنوو بمونيم كه چيكار ميكنن اميدوارم هر چه زودتر سري اس ان به بازار تحريمي ايران برسه

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

دستت درد نكنه دل زنده جان ممنون از لطفت فقط تو تاپيكم ادرس تاپيك شما رو دادم تا بچه ها بين اين سه تا مدل يكي رو انتخاب كنن ولي بين ام اس اي و يا لنوو الان شك دارم در حال حاضر دوستان اگه ممكنه نظر بدين ممنونتون ميشم
    مطمنا msi من هنوز کانفیگ لنوو را ندیدم همان طور که قبلا گفتم هنوز تو بازار جهانی نیومده اگر هم تو بازار جهانی بیاید معلوم نیست ایران کی بیاد اگر هم ایران بیاید معلوم نیست چقدر میشه ولی حدودا قیمتش باید قیمت جهانی که به دلار هست را به ریال تبدیل کنی و بعد به اضافه ٥ درصد مالیات واردات و بعد هم ٤٥٠ تا ... بسته به کرم وارد کننده قیمت نهایش میشه زیاد به حرف وارد کننده هاکه می گن اگر تو بازار جهانی باشه ماهم وارد می کنیم اعتبار نیست این حرف را می زنند تا شما صبر کنید تا شاید اگر وارد کردند از اینها بخرین . اگر می تونید ٥ یا ٦ ماه صبر کنید صبر کنبد چون حتما مدل های قوی تر هم می اید و اگر نه باید تا کمتر ٥ ماه دیگه بخری خوب معلوم هست دیگه فقط msi بخر و حال کن . ☺

14. 2 کاربر از amin_pwa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

بسیار عالی . کانفیگ لنوو را دیدم جالب بود ولی یک نکته پنهان داشت و ان اینکه وقتی می گویید قیمتش از ٩٠٠ دلار شروع میشهکه حدود ١.٦ میلیون هست کانفیگش ضعیف ترین هست یعنی واسه٩٠٠ دلار به شما سی پیو i3 یا یه چیز تو این مایه ها و عارد کمتر می دهند و برای کافیگ قوی تر باید پول بیشتر بدید که پولش سر به فلک می زنه . به شخصه معتدقدم که همون msi بهترینه

16. 2 کاربر از amin_pwa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه delzende's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

بسیار عالی . کانفیگ لنوو را دیدم جالب بود ولی یک نکته پنهان داشت و ان اینکه وقتی می گویید قیمتش از ٩٠٠ دلار شروع میشهکه حدود ١.٦ میلیون هست کانفیگش ضعیف ترین هست یعنی واسه٩٠٠ دلار به شما سی پیو i3 یا یه چیز تو این مایه ها و عارد کمتر می دهند و برای کافیگ قوی تر باید پول بیشتر بدید که پولش سر به فلک می زنه . به شخصه معتدقدم که همون msi بهترینه
    فکر نکنم این طور باشه چون با یه مقایسه کوچیک با مدل y560 که تو بازاره ایرانم موجوده میشه گفت که این طور نیست که میفرمایید.
    قیمت y560 تو سایت رسمی لنوو باکانفیگ Intel® Core™ i7-740QM Processor به قیمت $1,449.00 به فروش میرسه.که توایرانم تو این رنج قیمته.
    من فکر میکنم در حدود 1.500.000باشه.

اینم لینکش.

کد:
    Last edited by delzende; 05-04-2011 at 16:48.

18. این کاربر از delzende بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •