تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 4 اولاول 1234
نمايش نتايج 31 به 33 از 33

نام تاپيک: سوال : آپدیت بایوس مادربرد گیگابایت بدون فلاپی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام

مادربرد من [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

GA-8I915P Duo rev. 2.0

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

FF 0.46 MB 2006/03/30 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Europe(Russia) : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] / [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    1. Update CPU microcode
    FE 0.46 MB 2006/01/11 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Europe(Russia) : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] / [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    1. Update CPU microcode.
    FD 0.47 MB 2005/12/26 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Europe(Russia) : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] / [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    1. Update CPU microcode
    FC 0.47 MB 2005/11/24 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Europe(Russia) : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] / [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    1. Update CPU microcode
    FB 0.46 MB 2005/09/27 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Europe(Russia) : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] / [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    1. Update CPU microcode
    FA 0.45 MB 2005/04/29 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Europe(Russia) : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] / [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    1. First Release

بنده با نرمافزار atbios اقدام به آپدیت به FF 2006/03/30

کردم

این متنی که با قرمز خودم اضافه کردم ورژن بایوس قبل از آپدیت هست

چیزه عجیب اینه که به نظر می رسه آپدیت موفقیت آمیز بوده و تاریخ آپدیت شده به 2006 ولی حرف FA که می بایست به FF تبدیل می شد تغییری نکرده

کسی می تونه بگه داستان چیه این وسط

Last edited by pinky; 02-07-2013 at 18:29.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سر در نمیارم ببینید اینجا تو صفحه استارت آپ چی نوشته

یعنی چی ؟

تو ویندوز یه چیز نوشته اینجا یه چیزه دیگه
    داستان چیه؟

بلاخره این بایوس درست آپدیت شده یا نه؟
    Last edited by pinky; 02-07-2013 at 18:55.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2022

پيش فرض

سلام
    من یک کامپی.تر قدیمی دارم که مشکل دارد و نمیتواند هر ویندوزی را نصب کنم فکر کنم از بایوس باشد چون موقع نصب ویندوز 7 یک صفحه ابی میاد و میگه بایوس خود را آپدیت کنید و ... که من فایل آپدیت بایوس را دانلود کرده ام ولی فقط از روی فلاپی قبول میکنه و من میخواهم از روی cd ویا فلش بایوس را آپدیت کنم . یکی از دوستان نوشته بود که از ابزار Hiren Boot CD استفاده کنید ولی من نمیتوانم چگونه از این نرم افزار استفاده کنم لطفا راهنمایی کنید که چگونه میشود از این ابزار برای آپدیت بایوس استفاده کرد چون روش استفاده از فلش مموری را بلدم ولی اصلا گزینه ای ندارد که من بتونم فلش مموری یا cd را انتخاب کنم ، مادربرد گیگابایت است و ویندوز xp را که میخواهم نصب بکنم موقعی که میخواهد ویندوز را نصب کند تا 18 درصد کپی میکند و اجازه نمیدهد که نصب کامل شود و سیستم ری استارت میشه و بالا نمیاد و باید از پشت کلید کیس را خاموش کنم و دوباره بزنم تا سیستم به حالت اولیه برگردد و هارد را تست کرده ام ولی مشکلی ندارد و سالم است .
    لطفا راهنمایی بفرمائید

صفحه 4 از 4 اولاول 1234

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •