تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 44

نام تاپيک: پيانو

آخر فروم باز 1navid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    ضمن تشکر از بابت توضیحات خوبتان در راهنمایی این دوستمون .. لطفا یک مقدار راجع به نورهای فتومتریک و نحوه بکارگیری آن (یا آنها) در صحنه و ارتباط آن با منتال ری برایمان صحبت کنید ممنون می شویم ..
    با احترام
    سلام
    نور های فوتو متریک در کل نزدیک ترین نور به نور لامپ هستند و معمولا به جای نور های نقطه ای استفاده می شوند این نور ها با مکملی (به اسم web ) که یک پلان از شکل حباب و نوردهی لامپ هست نوردهی صحنه رو کامل تر می کنه به نظر من این نوع نور دهی واسه نور کلی زیاد مناسب نیست ولی واسه هالوژن و نور هایی با درجه کم خیلی خوبه (البته چون من vray کار می کنم )این نظر رو دارم شاید دوستان نظر دیگه داشته باشند

2. این کاربر از 1navid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Excel-VB's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    ايران عزيز

پيش فرض نورهای فتومتریک

سلام
    نور های فوتو متریک در کل نزدیک ترین نور به نور لامپ هستند و معمولا به جای نور های نقطه ای استفاده می شوند این نور ها با مکملی (به اسم web ) که یک پلان از شکل حباب و نوردهی لامپ هست نوردهی صحنه رو کامل تر می کنه به نظر من این نوع نور دهی واسه نور کلی زیاد مناسب نیست ولی واسه هالوژن و نور هایی با درجه کم خیلی خوبه (البته چون من vray کار می کنم )این نظر رو دارم شاید دوستان نظر دیگه داشته باشند

با سپاس از شما دوست عزیز
    اتفاقا من هم دنبال همچین نوری بودم (هالوژن) .. ممکنه بفرمائید از کجا می توان این نور را پیدا و در صحنه جاگذاری کرد؟ منظور شما استفاده از یک نور omni و تغییر مشخصات آن و تبدیل به چنین نوری است و یا از جای خاصی باید این نور را شبیه سازی کرد؟
    متشکرم

تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

اگه دقت کنی وقتی نور فوتو متریک می گزاری چند تا تمپلت داره که از اون تو می تونی هالوژن رو انتخاب کنی

5. این کاربر از 1navid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    ايران عزيز

پيش فرض هالوژن

اگه دقت کنی وقتی نور فوتو متریک می گزاری چند تا تمپلت داره که از اون تو می تونی هالوژن رو انتخاب کنی

با سلام و تشکر از شما دوست عزیز
    من این نور را پیدا و جاگذاری کردم .. اما آبجکتم متریال مورد نظر را زیر این نور نمی گیرد و کاملا سفید می شود! شدت را هم کم کردم! به نظر شما ایراد از کجاست؟
    متشکرم

7. این کاربر از Excel-VB بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

شدت نور رو کم کن و از مدل نور free light استفاده کن
    شدت نورش intensity هست که پیشفرضش 1500

9. این کاربر از 1navid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    ايران عزيز

پيش فرض نور هالوژن

شدت نور رو کم کن و از مدل نور free light استفاده کن
    شدت نورش intensity هست که پیشفرضش 1500

با تشکر
    و چگونه می توان خود محل نور را نیز در رندر داشت؟؟ من گزینه ای به نام Visible یا renderable یا چیزی به این نام ندیدم و خود نقطه نور در رندر نیست
    متشکرم

آخر فروم باز /.,mnb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

با تشکر
    و چگونه می توان خود محل نور را نیز در رندر داشت؟؟ من گزینه ای به نام Visible یا renderable یا چیزی به این نام ندیدم و خود نقطه نور در رندر نیست
    متشکرم
    راستش من خودم اکثرا از یه آبجکت (که طرح ساده ی poly هست) و با یک متریال با self-illumation بالا استفاده می کنم که البته با این کار در موتور های رندری مثل vray به عنوان یک منبع نور فرض میشه البته می تونیم این خاصیت رو متوقف کنیم. (الآن مکس روی کامپیوترم نصب نیست تا با عکس نشون بدم.)

تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

نور های فوتو متریک قابلیت دیده شدن ندارند فکر کنم باید از متریال نور برای دیده شدن استفاده کنی vray mtl light

داره خودمونی میشه MrJey's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    زیر ابرها

پيش فرض

دوست من، برای اینکه حباب نور فوتومتری شما نشون داده بشه یه قسمتی توی تنظیمات نور هست به اسم Light sphere visible in view و یه اندازه هم زیرشه، اون رو تیکدار کنید و ....

تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

دوست من، برای اینکه حباب نور فوتومتری شما نشون داده بشه یه قسمتی توی تنظیمات نور هست به اسم Light sphere visible in view و یه اندازه هم زیرشه، اون رو تیکدار کنید و ....
    خوب نمیشه مصنوعی به نظر میاد

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •