تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 20 از 20

نام تاپيک: مشکل در login ویندوز 7

اگه نباشه جاش خالی می مونه Hamid.dzh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Internet

پيش فرض

سلام دوست عزيز.

برو توي run و اين دستور رو تايپ کن :
    control userpasswords2

در کادري که ظاهر ميشه روي يوزري که مي خواي اتومات وارد بشه کليک کن . ( مثلا اگه اسم يوزرت shahbab هست از توي اون جدول که اسم يوزر ها توشه اونو انتخاب کن.
    بعد در قسمت بالاي اون کادر تيک مربوط به وارد کردن يوزر نام و پسورد براي يوزر ها رو بردار :
    Users must enter a username and password to use this computer ( تيکه اين رو بردار)

بعد که دکمه ي Apply رو بزني يه کادر کوچيک مياد که ازت سئوال ميکنه اگه اين يوزر (shahbab) قراره اتومات وارد بشه ، پسوردي هم داره اون پسورد رو 2 بار وارد کن تا ديگه از شما نپرسه و اتومات لاگين کنه.
    اگه شما پسوردي نداري ok رو بزن و دوباره هم ok

2. این کاربر از Hamid.dzh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز H.Operator's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

تمام فایلهای مسیر C:\Windows\Minidump رو ZIP کنید و برام بفرستید.

ویندوزتون دستکاری شده هستش. ممکنه این مشکل در SAM سیستم به علت همین تغییرات ویندوزتون باشه.
    چون ویرایشی با نام Carbon وجود ندارهمگر اینکه کسی ویندوز رو دستکاری کرده باشه. (داخل DVD)
    متاسفانه این نسخه از نسخه های دستکاری شده هست که من برای دانلود دیده بودمش که گفته بود سبک شده هست احتمال میدم این مشکلات به همین خاطر باشه.
    Last edited by H.Operator; 18-03-2011 at 19:10.

4. 4 کاربر از H.Operator بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت sadaf_m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

تمام فایلهای مسیر C:\Windows\Minidump رو ZIP کنید و برام بفرستید.

ویندوزتون دستکاری شده هستش. ممکنه این مشکل در SAM سیستم به علت همین تغییرات ویندوزتون باشه.
    چون ویرایشی با نام Carbon وجود ندارهمگر اینکه کسی ویندوز رو دستکاری کرده باشه. (داخل DVD)

فایل های مسیری که گفتید رو اینجا آپلود کردم:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    این نسخه ای که خریدم مربوط به شرکت SoftISG هست! فکر می کردم معتبر باشه!
    Last edited by sadaf_m; 19-03-2011 at 16:38.

تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

سلام دوست عزيز.

برو توي run و اين دستور رو تايپ کن :
    control userpasswords2

در کادري که ظاهر ميشه روي يوزري که مي خواي اتومات وارد بشه کليک کن . ( مثلا اگه اسم يوزرت shahbab هست از توي اون جدول که اسم يوزر ها توشه اونو انتخاب کن.
    بعد در قسمت بالاي اون کادر تيک مربوط به وارد کردن يوزر نام و پسورد براي يوزر ها رو بردار :
    Users must enter a username and password to use this computer ( تيکه اين رو بردار)

بعد که دکمه ي Apply رو بزني يه کادر کوچيک مياد که ازت سئوال ميکنه اگه اين يوزر (shahbab) قراره اتومات وارد بشه ، پسوردي هم داره اون پسورد رو 2 بار وارد کن تا ديگه از شما نپرسه و اتومات لاگين کنه.
    اگه شما پسوردي نداري ok رو بزن و دوباره هم ok
    از توضیحاتتون ممنون، اما من با اصل لوگین کردن مشکلی ندارم و با تآیید خطای username و password اولیه میتونم با administrator لوگین کنم! اما مشکلم این هست که اگر بخوام از طریق کاربرهای دیگه لوگین کنم، اسامی کاربرای دیگه ویندوز دیده نمیشه! و من مجبورم other user رو انتخاب کنم و خودم اسم user account مربوطه رو بهمراه پسوردش وارد کنم! نهایتا لوگین صورت میگیره، اما می خوام که این مشکل رو رفع کنم! تو local policy هم گشتم، اما گزینه ی مناسبی برای رفع این مشکل پیدا نکردم!

حـــــرفـه ای ebicross's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    مـشـهـد

پيش فرض

مشکل خطای صفحه آبی شما مربوط به فایلی بانام Intels51.sys هستش که درایور مودم شماست.
    برای حل این مشکل زمانیکه به اینترنت متصل هستید از طریق Windows Update چک کنید تا آپدیتهای جدید لیست بشن و بعد از لیست آپدیتهای Optional درایور مودم رو پیدا کنید و تیک بزنید تا نصب بشه.

برای مشکل لوگین شدن در رجیستری به مسیر زیر برید:
    کد:
    نام Userها اگر وجود دارند در سمت راست مقدارش رو 1 کنید و اگر نیستند با نام Userها برای هر کدوم یک DWORD 32 بسازید و اسمش رو هم نام User و مقدارش رو 1 کنید.

8. 4 کاربر از ebicross بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

مشکل خطای صفحه آبی شما مربوط به فایلی بانام Intels51.sys هستش که درایور مودم شماست.
    برای حل این مشکل زمانیکه به اینترنت متصل هستید از طریق Windows Update چک کنید تا آپدیتهای جدید لیست بشن و بعد از لیست آپدیتهای Optional درایور مودم رو پیدا کنید و تیک بزنید تا نصب بشه.
    ممنونم از راهنماییتون، فکر کنم حل شد مشکلم، مرسی

برای مشکل لوگین شدن در رجیستری به مسیر زیر برید:
    کد:
    نام Userها اگر وجود دارند در سمت راست مقدارش رو 1 کنید و اگر نیستند با نام Userها برای هر کدوم یک DWORD 32 بسازید و اسمش رو هم نام User و مقدارش رو 1 کنید.
    به مسیری که گفتید رفتم اما داخل شاخه Winlogon پوشه ای به اسم SpecialAccounts وجود نداشت! شاخه Winlogon من شامل دو پوشه به اسم های AutoLogonChecked و GPExtensions هست!
    Last edited by sadaf_m; 20-03-2011 at 16:26.

حـــــرفـه ای Dew Drop's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

به مسیری که گفتید رفتم اما داخل شاخه Winlogon پوشه ای به اسم SpecialAccounts وجود نداشت! شاخه Winlogon من شامل دو پوشه به اسم های AutoLogonChecked و GPExtensions هست!
    سلام
    برید به همین مسیری که ebicross عزیز اشاره کردن رو Winlogon کلیک راست کنید و New و بعد KEY

و اسم این کی رو SpecialAccounts بزارید.دوباره رو همین کی که ایجاد کردید کلیک راست کنید و New
    و یه کی از نوع ( DWORD(32-bit ایجاد کنید و اسم این کی رو UserList بزارید و بعد ازاین کارا برای این کی تو صفحه سمت راست کارهایی که ebicross تو پست قبلیشون گفتند رو انجام بدید.
    در ضمن قبل این کارها یه ریستور هم برای خودتون ایجاد کنید.

11. 2 کاربر از Dew Drop بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

سلام
    برید به همین مسیری که ebicross عزیز اشاره کردن رو Winlogon کلیک راست کنید و New و بعد KEY
    و اسم این کی رو SpecialAccounts بزارید.دوباره رو همین کی که ایجاد کردید کلیک راست کنید و New
    و یه کی از نوع ( DWORD(32-bit ایجاد کنید و اسم این کی رو UserList بزارید و بعد ازاین کارا برای این کی تو صفحه سمت راست کارهایی که ebicross تو پست قبلیشون گفتند رو انجام بدید.
    در ضمن قبل این کارها یه ریستور هم برای خودتون ایجاد کنید.
    ممنون، این کار رو انجام دادم اما ظاهراً مشکلم حل نشده و تغییری حاصل نشد!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

سلام

منم دقیقاً همین مشکل "Sadaf_M" رو دارم... ویندوزم 7 هستش و فک کنم بعد از اینکه از گذینه "Turn Off Computer When Done" موجود در نرم افزار "IDM" و نرم افزار Auto Power On ShutDown استفاده کردم اینجوری شد. (فک کنم به علت خاموش کردن غیر استاندارد بوده و همچنین از لاگین اتومات Auto Power On ShutDown استفاده کردم) راه حل چیه؟؟ این مشکل چجوری برطرف می شه؟ من این مدت مدام لپ تاپو Hibernet کردم که مجبور نشم هر بار به یه اکانت دیگه لاگین کنم و بعدش لاگ آف کنم تا نهایتاً بتونم به اکانت خودم لاگین کنم !!!

" توضیح: من رو لپ تاپ دوتا اکانت دارم فرضاً به اسم A , B مشکلی که الان هست اینه که وقتی لپ تاپو روشن می کنم ارور از یوزر پسورد میگیره ( بدون اینکه من کاری کرده باشم و این به صور انومات ظاهر می شه!) بعد که روی دکمه OK کلیک می کنم یه اکانت میبینم هم اسم اکانت خودم یعنی "A" ولی با یه عکس دیگه!!! و پسورد می خواد و هیچ پسوردی رو هم قبول نمی کنه و مجبورم سوییچ کنم و اسم اون یکی اکانت یعنی "B" رو تایپ کنم و لاگین شم به اون و بعد لاگ آف یا سوییچ یوزر کنم تا بتونم اون اکانت اصلی خودم یعنی "A" رو ببینم و بتونم به اون لاگین کنم !!"

لطفاً کمک کنید، راه حل های بالا نتیجه نداد و تقریباً ربطی به این مشکل نداره!!!

پیشاپیش ممنون از توجه و کمکاتون!
    Last edited by Laycan; 20-10-2012 at 14:49.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2021

پيش فرض

سلام . خسته نباشید .من ویندوز سون دارم . چند روز پیش یهو سیستمم هنگ کرد و محبور شدم از کیس ریستارتش کنم . از اون موقع هر وقت سیستمو روشن میکنم بجای اینکه مستقیم بره رو صفحه دسکتاپ میره رو حالت سوئیچ یوزر . پسورد هم ندارم .باید چکار کنم برگرده به حالت عادی؟

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •