تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 142 از 192 اولاول ... 4292132138139140141142143144145146152 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,411 به 1,420 از 1920

نام تاپيک: راهنمای خرید رینگ و لاستیک مناسب

ناظر انجمن اتومبیل mohamad skystar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

من خودم روی کومهو گل الگانسی متمرکز شدم شما هانکوک رو ترجیح می دید؟
    عملکرد هردو شبیه به تم هست اما من تجربه هردو رو در شرایط مختلف دارم
    هانکوک چسبندگی بهتری داره

2. این کاربر از mohamad skystar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه ali_mohammad1365's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    My Love;SHIRAZ

پيش فرض

رینگ فقط چند سال رو ماشین قبلی بود
    مرسی منم حدس میزنم باد و بالانس باشه ، بالانس کرد ولی گفت مشکلی هست باز بیار
    نیترو هم تاثیر داره بزنم ؟

بالانس کردی حل نشد؟؟

در مورد نیترو بعضی از اساتید تعویض روغنی مملکت!! میگن فقط برای فصل گرم خوبه و همون اندازه تو زمستون نیتروژن زدن باعث خرابی زودهنگام لاستیک و به فنا رفتنش میشه.
    حالا نمیدونم درسته یا نه؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه ali_mohammad1365's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    My Love;SHIRAZ

پيش فرض

ممنون میشم دوستان جواب پست 1400 رو هم بدن.تشکر

آخر فروم باز hamed malekpour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    ....

پيش فرض

کدوم لاستیک زیر سمند دید بهتری از بیرون داره تا 450 هزار تومان جفتی نظرتون در مورد لاستیک بریجستون چییه یا همون کموهو بهتره؟

ناظر انجمن اتومبیل mohamad skystar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

کدوم لاستیک زیر سمند دید بهتری از بیرون داره تا 450 هزار تومان جفتی نظرتون در مورد لاستیک بریجستون چییه یا همون کموهو بهتره؟
    سلام
    دید بهتر یعنی اینکه نمای بهتری داشته باشه از بیرون ؟
    اگر منظورتون این باشه نمای لاستیک مهم نیست دوست من
    اولین گزینه برای خرید لاستیک ایمنی هست

- - - Updated - - -

سلام
    دید بهتر یعنی اینکه نمای بهتری داشته باشه از بیرون ؟
    اگر منظورتون این باشه نمای لاستیک مهم نیست دوست من
    اولین گزینه برای خرید لاستیک ایمنی هست

7. این کاربر از mohamad skystar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه 22arash's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

سلام
    لاستیک فعلی ماکسیس ساخت تایوانه سایز 205 که 60000 کار کرده و سه ونیم سال از عمرش میگذره برای پژو 405 سایز 205 لاستیک مرکوری یزد چطوره ؟ ظاهرا مرکوری چهار فصل و اورانوس تابستونیه به نظر شما کدوم برای آب و هوای خراسان رضوی بهتره ؟ لاستیک یزد در مقایسه با مکسیس چطوره ؟ از لحاظ ترمز پذیری ، نرمی و دوام ؟
    سپاس

- - - Updated - - -

سلام
    لاستیک فعلی ماکسیس ساخت تایوانه سایز 205 که 60000 کار کرده و سه ونیم سال از عمرش میگذره برای پژو 405 سایز 205 لاستیک مرکوری یزد چطوره ؟ ظاهرا مرکوری چهار فصل و اورانوس تابستونیه به نظر شما کدوم برای آب و هوای خراسان رضوی بهتره ؟ لاستیک یزد در مقایسه با مکسیس چطوره ؟ از لحاظ ترمز پذیری ، نرمی و دوام ؟
    سپاس

اگه نباشه جاش خالی می مونه shahab-asemani's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    آسمان

پيش فرض

ممنون از جوابت.
    راستش نمیدونم چه برندی هست ولی معمولا لاستیک فابریک پراید اگر چینی نباشه! کویر میندازن.
    حالا با این اوصاف به فرض اینکه کویر باشه یا اصلا به قول خودتون یزد باشه می ارزه بخرم؟؟

در مورد لاستیک کومهو والا راستش الان وضع مالیم خفن خرابه و توانایی خریدش رو ندارم مخصوصا اگر بخوام 4 تا رو عوض کنم.

ببخشید زیاد میپرسم.از جنبه اقتصادیش که بگذریم برای اطلاع خودمم هست.
    لاستیک های خارجی مثل کومهو (که البته بالاخره من متوجه نشدم اونی که روش کره زده اصله واقعا یا ویتنام) که 2 برابر قیمتشونه،عمرش هم 2 برابر هست.
    اکثرا عمر لاستیک ایرانی رو نهایتا 3 سال در نظر میگیرن.میشه گفت کومهو و... 6 سال عمر میکنن.
    من اگر بخوام فقط لاستیک جلو رو عوض کنم و همون کومهو بندازم و عقب همون کویر سابق باشه آیا باز هم نرمی و انعطاف و ترمز و ... بهتر نصیب حالمون میشه!

یه سوال دیگه:
    الان تقریبا لاستیک های عقب در حد قابل قبولی هست.بنظرتون جای عقب و جلو رو عوض کنم خوبه یا بد و میتونه تا یه مدت دیگه جوابگو باشه.

باز هم تشکر از همه

اول اینکه لاستیک 165 با 175 تفاوت چندانی نداره که شما بخای لمسش کنی دادا،ولی جا افتاده همه دنبال 175 هستن و فروشش در مغازه 20 برابر 165 هست

پس اگه دنبال لاستیک زیر صفری یا کارکرده میگردی اصن ملاکت 165 175 اش نباشه واست که اون چیزی که تو فکرته نیست

اون 4 تا لاستیکی که میگی ، شما به حرف اون بابا بسنده نکن که میگه 7 هزارتا رفته ، با گذاشتن سکه وسط آج چک کن ببین چقدر با نو فرق داره ،

یه چیزی هم خدمت شما بگم گرد لاستیک توییپی نرو اصن که نه میصرفه واستون ، نه صحیحه ، لاستیک وقتی توییپی شد دیگه مرخصه داداش ،واسه جلو خطرناکه و با

میخی چیزی میشینه کف خیابون و سریع لاستیک مرخص میشه ، تیوپ وقتی به صرفست که لاستیک نو میخری لاستیک یه چیزی میره توش دلت نمیاد بندازیش دور یه

تیوپ میندازی توش از ناچاری ،یه تیوپ با خدماتش هم 25 تا 30 دست شما رو میگیره ،

کومهو اصلش ماله کره است و ویتنامش هم خوبه و حرف نداره

پول پای لاستیک ایرانی نده برادر من ،من شغلم لاستیکه ،لاستیک ایرانی فارغ از خشک بودن و اینجا ترمز میزنی یه چار راه پایین تر وای میسه که

بگذریم کلا بگیر نگیر داره

یا کره اندونزی هم بسیار با کیفیت و کارکرد بالا ، یا یکم پول روش بزار از ایرانی بهتر چینی مطرح بگیر ، که خارترین چینی از ایرانی بهتره

،مصل ( تری انگل یا لینگ لانگ یا

جینیهو یا) کویر هم کلا فراموش کن ، مخصوصا تو این چند ماه اخیر !!!!!

10. این کاربر از shahab-asemani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    آسمان

پيش فرض

سلام
    سپاس

- - - Updated - - -

سلام
    سپاس

مکسس لاستیک متوسط رو به خوب با کارکرد بالا و نسبتا نرم ، و اصن با لاستیک های ایرانی قابل قیاس نیست ،یزد هم بهترین گلش همون مرکوری که به تقلید از

n5000 رودستون زده و کپیشه، گرونتر هم است از اوررانوس ،اورانوس ها گلاشون درشته و زود معمولا پله میکنن ، قیمتم مرکوری هم تو رنج 300 تا 310 هست ،

12. این کاربر از shahab-asemani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه 22arash's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

مکسس لاستیک متوسط رو به خوب با کارکرد بالا و نسبتا نرم ، و اصن با لاستیک های ایرانی قابل قیاس نیست ،یزد هم بهترین گلش همون مرکوری که به تقلید از

n5000 رودستون زده و کپیشه، گرونتر هم است از اوررانوس ،اورانوس ها گلاشون درشته و زود معمولا پله میکنن ، قیمتم مرکوری هم تو رنج 300 تا 310 هست ،
    سپاس دوست عزیز
    یه چرخی تو سایتا زدم دیدم ظاهرا لاستیک مکسس تایلندی موجوده و شاید تایوانی با تاریخ تولید مناسب گیر نیاد ، نظر شما در مورد لاستیک چهار فصل فالکن و دانلوپ ژاپن چطوره ؟ یه مدل لاستیک تایوانی به نام فدرال دیدم که اونم بد دیده نمیشه به نظر شما نسبت به مکسس که الان دارم چطوره ؟ در ضمن چطور بفهمیم لاستیک چهار فصله یا تابستونی (چه نوشته و علامتی داره)؟

- - - Updated - - -

سپاس دوست عزیز
    یه چرخی تو سایتا زدم دیدم ظاهرا لاستیک مکسس تایلندی موجوده و شاید تایوانی با تاریخ تولید مناسب گیر نیاد ، نظر شما در مورد لاستیک چهار فصل فالکن و دانلوپ ژاپن چطوره ؟ یه مدل لاستیک تایوانی به نام فدرال دیدم که اونم بد دیده نمیشه به نظر شما نسبت به مکسس که الان دارم چطوره ؟ در ضمن چطور بفهمیم لاستیک چهار فصله یا تابستونی (چه نوشته و علامتی داره)؟
    Last edited by 22arash; 16-10-2015 at 19:59.

تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    آسمان

پيش فرض

سپاس دوست عزیز

- - - Updated - - -

سپاس دوست عزیز

خواهش میکنم

مکسس تایوان و تایلند هر دو تاش خوبه،پس سر کشورش وسواس به خرج ندین، تاریخ هم لاستیک اگه آفتاب نخورده باشه تا 4 یا 5 سال اصن واسه تاریخش سخت نگیر

تاریخ 2014 یا 2105 میتونه ایده ال باشه ،پس اگه قصد دارین خریدتون اینترنتی انجام بدین ، به خاطر 2014 بودن یا چند هفته زودتر دیرتر نظرت از یه برند برنگرده،

در مورد چهار فصل بودن نشونش رو لاستیک m+s حک شده، که شاید سخت باشه چکش واسه شما یا مشتری، نمونه ظاهری بت بگم لاستیک فالکن گل ZE 912

رو اگه سرچ کنی به عنوان نمونه چهار فصل(اون دقیقا وسط لاستیک دو تا نیم دایره که هم دیگه رو قطع کردن )هر لاستیکی که این خطا رو داره یا یه چیزی مشابهش میگن

چهار فصل ،البته لاستیکای دیگه هم هستن که این خط ها رو ندارن و چهار فصل شناخته میشن ، اگه دنبال چهار فصلی لاستیک های جهت دار چهار فصل نیستن معمولا،

و اما فالکن زود صاف میشه ، ما کاسبا میگیم مـصل پنیر میمونه ،واسه همینم اینقدر مفته زیر قیمت حتی ارزونترین کره ای (نکسن) گول کشور سازنده رو نخورین،تری انگل

چین متلا کارکردش خیلی بالاتر از فالکن ژاپن

دانلوپ انتخاب ایده ال ه ، کارکرد بسیار بالا ، دیدم که 13 سال زیر ماشین کار کرده ، ما طرف اشنا باشه خودی باشه بش دانلوپ میدیم، قیمتشم واقعی نیست قیمت

واقعیش خیلی بالاتر از کره ای هاست ، منتها تماما قاچاق وارد میشن واسه همین قیمتش مناسبه ، کاغذ پیجم نیستن، تاریخ هم تماما 2014 هستن ، البته تا رینگ 15 ، اسپرتی هاشون با

دلار میاد و قیمتش سر به فلک میزنه

فدرالم از نخش بیا بیرون ، بد بالانس میشن زود غر میشن ، مالی نیست داداش

در خدمتیم
    Last edited by shahab-asemani; 16-10-2015 at 20:56.

15. این کاربر از shahab-asemani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •