تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 77 123451151 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 761

نام تاپيک: تجربیات خرید از فروشگاه دیجی کالا

داره خودمونی میشه mokhtari58's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض تجربیات خرید از فروشگاه دیجی کالا

سلام دوستان عزیز .
    من بالاخره با راهنمایی های شما امروز تصمیم گرفتم از دیجی کالا خرید کنم (550d) که پس از تماس تلفنی قرار شد که بریم خود نمایندگیش تو خیابان مفتح و اونجا با کمی تخفیف (طبق گفته مسئول پاسخگویی تلفنی) خرید کنم و با دوستم از محل کار مرخصی گرفتیم و با کلی زحمت رفتیم اونجا و کمی نشستیم بعد مسول فروشش اومد و سفارشمون رو آورد ولی موقع تست کردن انگار زورش میومد بسته رو باز کنه انگار رفته بودیم بیسکوییت بخریم ، در صورتی که تو سایتش زده هنگام تحویل آموزش هم داده میشه ؟!! بعد موقع حساب کردن گفتیم قرار بود که تخفیف بدین ولی اون آقای محترم گفتن که اصلا تخفیف نداره و ما گفتیم تو تماس تلفنی خودتون گفتین و ایشون با بی ادبی گفت هر کی گفته اشتباه کرده و ... یه عذر خواهی هم از ما نکرد . من هم که از رفتار این اقای محترم شوکه شده بودم خسته و خیلی ناراحت اومدم بیرون . من از ندادن تخفیف ناراحت نشدم ، از اون رفتار بی ادبانه مسوول فروش ناراحت شدم انگار نه انگار که ما اونهمه راه رو برای خرید از دیجی کالا نرفته بودیم . فقط می خواستم یه درده دل کرده باشم ، و بگم از جایی که خرید می کنید مطمئن باشد چون فقط ارزون خریدن مهم نیست بلکه احترام به مشتری از ارکان هر خرید و فروشیه و من هم به همین راحتی از روی این قضیه نمیگذرم .

آخر فروم باز alborz_k's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

سلام دوستان عزیز .
    من بالاخره با راهنمایی های شما امروز تصمیم گرفتم از دیجی کالا خرید کنم (550d) که پس از تماس تلفنی قرار شد که بریم خود نمایندگیش تو خیابان مفتح و اونجا با کمی تخفیف (طبق گفته مسئول پاسخگویی تلفنی) خرید کنم و با دوستم از محل کار مرخصی گرفتیم و با کلی زحمت رفتیم اونجا و کمی نشستیم بعد مسول فروشش اومد و سفارشمون رو آورد ولی موقع تست کردن انگار زورش میومد بسته رو باز کنه انگار رفته بودیم بیسکوییت بخریم ، در صورتی که تو سایتش زده هنگام تحویل آموزش هم داده میشه ؟!! بعد موقع حساب کردن گفتیم قرار بود که تخفیف بدین ولی اون آقای محترم گفتن که اصلا تخفیف نداره و ما گفتیم تو تماس تلفنی خودتون گفتین و ایشون با بی ادبی گفت هر کی گفته اشتباه کرده و ... یه عذر خواهی هم از ما نکرد . من هم که از رفتار این اقای محترم شوکه شده بودم خسته و خیلی ناراحت اومدم بیرون . من از ندادن تخفیف ناراحت نشدم ، از اون رفتار بی ادبانه مسوول فروش ناراحت شدم انگار نه انگار که ما اونهمه راه رو برای خرید از دیجی کالا نرفته بودیم . فقط می خواستم یه درده دل کرده باشم ، و بگم از جایی که خرید می کنید مطمئن باشد چون فقط ارزون خریدن مهم نیست بلکه احترام به مشتری از ارکان هر خرید و فروشیه و من هم به همین راحتی از روی این قضیه نمیگذرم .
    این جور مسائل در کشور ما یک امر عادی شده!! به طوری که اگه به مشتری احترام بزارن ، باید تعجب کنید!!
    حالا تصور کن که اگه یکی ، دو روز بعد ، محصولی که خریده بودین ، دچار مشکل می شد ، چه برخوردی باهاتون می کرد!!

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سایتهای فروش اینترنتی همچین ارزون هم نمیدند....اونهمه مغازه توی ناصرخسرو رو ول کردید رفتید از دیجی کالا خریدید؟

داره خودمونی میشه mokhtari58's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

سایتهای فروش اینترنتی همچین ارزون هم نمیدند....اونهمه مغازه توی ناصرخسرو رو ول کردید رفتید از دیجی کالا خریدید؟
    چه میدونستم ؟ گول گارانتیش و بیمه ایرانش رو خوردم . اشتباه کردم ولی خدارو شکر که دوربین رو نخریدم . و گرنه با اینکار به شخصیت خودم و همه خریدارها توهین کرده بودم .
    من موندم چجوری رتبه بهترین سایت اینترنتی رو گرفته . یعنی واقعا تو این زمینه نظارتی نیست ؟ کجا میشه شکایت کرد ؟؟؟

5. 15 کاربر از mokhtari58 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

12 از دیجی کالا خرید نکنید هاااا

سلام دوست عزیز
    شاید من این پست رو خیلی دیر زدم ولی می خواستم چند تا نکته عرض کنم :
    اولا تو ایران چی سر جاشه که امتیاز دهی به سایت ها سر جاش باشه ! - دیجی کالا هم مثل دیگر جاها با پارتی بازی و یا پول دادن دو سه تا نشون گرفته و بهشون می نازه
    دوما تجارت الکترونیک تازه تازه داره تو ایران راه می افته و متاسفانه بیشتر سایت ها که یکیشون هم دی جی کالا باشه به جای فروشنده بودن دلالی می کنن و به محض سفارش مشتری از فروشگاه های دیگه می خرن و با یه سود به مشتری می دن . اگه دو سه تا اطلاعات فنی و کاربردی مثلا دوربین رو ازشون بپرسین می مونن
    سوما به قول آقای مختاری فروش و سود کردن وظیفه فروشنده نیست ، وظیفه فروشنده مشاوره دادن و راهنمایی کردن خریدار هست هرچند خریدار از او خرید انجام ندهد

در ضمن در صورتی که قصد خرید دوربین رو دارید بهتون پیشنهاد می دم از این سایت هم دیدن کنید . اگه دیدین دوربینی که می خواین قیمت نداره ، از گزینه استعلام بها اقدام کنین . تو بیشتر مواقع قیمت هاشون از تهران ارزون تره مخصوصا رو برند سونی که میگن به تهران هم اینها جنس می دن

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

شاد و پیروز باشید

7. 9 کاربر از tabrizdps بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت بابا برقی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

با سلام
    باید بگم به نظر بنده شما دارید اشتباه می کنید
    اولا که این فروشگاه یک فروشگاه اینترنتی هست و شما در خرید از یک فروشگاه اینترنتی هیچ وقت نباید به محل فروشگاه مراجعه نمایید ( این که دیگه خرید اینترنتی نیست)
    دوما دیجی کالا یک سایت واقعا کاربردی و یک ستاره در وب فارسی هست
    شما حتی نمیتونید یک نمونه در حد و اندازه و کیفیت اطلاعات این سایت توی وب فارسی پیدا کنید
    بله درسته که با نمونه های خارجی خود خیلی فاصله داره ولی باید بهش تبریک گفت که توی ایران حداقل بهترینه

به نظر بنده بهترین نوع مشتری مداری را نیز در وب سایت خود رعایت می کند

سعی کنید در جهت پیشبرد این وب سایت ها گام بردارین و انتقادات سازنده بکنیم نه انتقادات کوبنده
    این سایتها و فروشگاه ها تا مشتری نداشته باشند پیشرفت نمیکنند
    شما با این کار مشتری ها رو از اونا دور می کنید و این حکم نابودی این سایتها و عقب افتادن وب فارسی از دنیای روز تکنولوژی است

به فکر خودمون باشیم

آخر فروم باز Dj_aghamajid's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    RaShT

پيش فرض

با سلام
    اولا که این فروشگاه یک فروشگاه اینترنتی هست و شما در خرید از یک فروشگاه اینترنتی هیچ وقت نباید به محل فروشگاه مراجعه نمایید ( این که دیگه خرید اینترنتی نیست)
    شما حتی نمیتونید یک نمونه در حد و اندازه و کیفیت اطلاعات این سایت توی وب فارسی پیدا کنید
    بله درسته که با نمونه های خارجی خود خیلی فاصله داره ولی باید بهش تبریک گفت که توی ایران حداقل بهترینه

سعی کنید در جهت پیشبرد این وب سایت ها گام بردارین و انتقادات سازنده بکنیم نه انتقادات کوبنده
    شما با این کار مشتری ها رو از اونا دور می کنید و این حکم نابودی این سایتها و عقب افتادن وب فارسی از دنیای روز تکنولوژی است

به فکر خودمون باشیم
    اتفاقا سایت که میگی همچین آش دهنسوزی هم نیست! قیمتاش هم بالاس! فقط 4 تا تبلیغات رنگورانگ تو صفحاتش هست!
    من طرفدار سایت یا شخص خاصی نیستم ولی اگه بخوام مثلا یک نمونه مثال برنم سایت لیون هست که برخوردش با مشتری عالیه و قیمت ها نسبت به دی جی کالا بهتر آپدیت میشه و روش های نوینی تو زمینه ی فروش داره! مثلا جدیدا میگه شما از سایت هایی مثل آمازون و... میتونید کالاهایی بالای 100 دلار انتخاب کنید وما بدون سود براتون میاریم فقط باید هزینه حمل ونقل رو بدید!

10. 13 کاربر از Dj_aghamajid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و عکاسی naamre's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

با سلام

به فکر خودمون باشیم
    من به هيچ عنوان قصد قضاوت ندارم تنها مي خوام تجربه شخصيم رو بگم. پس از مدتي گشتن تصميم گرفتم دوربين sony HX7 رو براي دوستم به ديجي كالا سفارش بدم و علت اصلي قيمت مناسبش بود . خوب بعد از يكي دو بار بدقولي كه البته بابتش عذر خواهي كردن بالاخره دوربين دستم رسيد. با بسته بندي خيلي سفت و سخت كه برام كمي عجيب بود. وقتي بسته رو باز كردم متوجه شدم كه سريال دوربين از روش كنده شده و ظاهر دوربين هم به جنس نو نمي خوره بلافاصله جريان رو به دفترشون اطلاع دادم. خانمي كه پاسخگو بود خدشه دار بودن سريال دوربين رو به تحريم ربط دادن و گفتن كه شما مطمين باشيد چون از ديجي كالا خريد مي كنيد در ضمن همه ي دوربينهاي سوني شركتشون به همين شكل هستن ! اين موضوع براي من قابل قبول نبود چون به چشمم بيشتر از گوشم اعتماد مي كنم در نتيجه جنس رو تحويل نگرفتم . تقريبا تا نيم ساعت بعدش احساس بدي داشتم انگار كسي بهم توهين كرده. رفتم موضوع رو با دوستم در ميون گذاشتم اونم حضوري رفت بازار و از مغازه يه دوربيني از كنون خريد كرد. چند هفته بعد يكي ديگه از دوستام دنبال يه دوربين كامپكت بود كه منم مدلي رو از چاره سفارش دادم اين مدل حدود 30 تا 40 تومن ارزون تر از ديجي كالا بود. وقتي تحويل گرفتم دوربين كاملا نو به نظر مي رسيد و سريالش هم سره جاش بود و با كارتنش هم خوني داشت البته اينو بگم كه سوني نبود. ورژن دوربين ژاپني بود و وقتي براي اولين بار روشنش كردم با زبون ژاپني بالا اومد كه چون قبلا بهم اطلاع داده بودن غافل گير نشدم. در مجموع از اين خريد راضي بودم . تنها نكته ي منفي نبودن بند توي كارتن دوربين بود كه اين مشكل هم با 5000 تومن حل شد. بايد بگم بعد از اين جريان ديجي كالا رو از ليست سايتهاي قابل اعتماد براي خريد كالا خارج كردم. من در درجه اول به جايي براي خريد مراجعه مي كنم كه خوش انصاف و قابل اعتماد باشه و در نهايت تجربه خوب يا بدم رو در اختيار ديگران قرار مي دم همانطور كه همه جاي دنيا مرسومه.
    اينو هم بگم كه اگر اين سايت ده ستاره بشه مزد مديريت خوب و مشتري مداريشو مي گيره و اگر نابود بشه نتيجه ي سود جويي هاي آنيشه و مديريت غيره صحيحشه.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

دوستان منم قصد اظهار نظر نا به جا ندارم . ولی خب فروش اینترنتی یعنی اینکه درب منزل تحویل بگیرید- تست کنید.اموزش بگیرید . اگه مشکلی نداشت پولو بدید.در غیر اینصورت کالا را باید اجازه بر گرداندنشو داشته باشید .
    این چه جور خرید اینترنتی یه که شما رفتید اونجا خریدید؟
    من خودم از فروشگاه بانه مارکت رضایت دارم . چون راهنمایی و شرایط شون خوبه.

داره خودمونی میشه drs_mehry's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

من هم یک دوربین از دیجی کالا خریدم.به مدت یک هفته شرکت مدعی بود که پرداخت اینترنتی انجام نشده.بالاخره با تهدید به شکایت و پیگیری قضیه ختم به خیر شد و دوربین به دستم رسید.

14. 4 کاربر از drs_mehry بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 77 123451151 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •