تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 77 اولاول ... 4567891011121858 ... آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 761

نام تاپيک: تجربیات خرید از فروشگاه دیجی کالا

حـــــرفـه ای malkemid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

من دو بار از این سایت گوشی خریدم. هر دو بار هم بعد از اینکه پول رو پرداخت کردم پشیمون شدم! که حالا که من پولو دادم اگه به هر دلیلی مشکلی پیش اومد تکلیف چیه؟ واسه یه گوشی که اون موقع 300 بود من پاشم برم تهران دادگاه پاسگاه که نمیشه!

خلاصه اینکه تا گوشی سالم بیاد یکم مکدر بودم. که خدا رو شکر مشکلی نبود هر دو دفعه.

ولی تو کشور ما بخوای اینطوری خرید کنی بهتره که پرداخت موقع تحویل جنس باشه. از اون طرف اینطوری واسه فروشگاه نمی صرفه...یه چیزیو بفرسته بعد طرف بامبول در بیاره که اینجاش فلانه ...نمی خوام. پول نده...دوباره جنس باید برگرده. به نظرم معقوله که قیمت اینترنتی کمی بیشتر از بازار باشه.

خلاصه داستانیه...اینکه تا الان برای من مشکل پیش نیومده دلیل نمیشه که هیچوقت پیش نیاد! واسه همین من تا جایی که امکان داره خرید حضوری رو ترجیح می دم. حتی اگه 10-20 تومن گرونتر باشه.

این سایت ارادو رو هم که فیل کردن !

اگه نباشه جاش خالی می مونه Legacy's's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

من یکمی از این تاپیک و بعضی نظرات شوکه شدم و فکر کنم در کنار بعضی گله گذاری های شاید بحقی که شد، بعضی نظرات دیگه غیرمنصفانه و بعضی هم غرض ورزانه (ضدتبلیغ) بنظر میاد..
    چون شخصاً سالهای زیادیه که از این فروشگاه و فروشگاههای مشابه خریدهای ریز و درشت بسیار زیادی کردم و با روال کاریشون تا حدودی آشنا هستم و اگر تبلیغ برای اونها محسوب نکنید تابحال به کوچکترین مشکلی هنوز برنخوردم
    پس یا من بیش از حد خوش شانسم یا بعضی دوستان که اینجا شاکیند مشکلی توی کار خودشون بوده!
    یادمه اولین چیزی که از دیجیکالا خریدم هارد 500GB External WD MyBook بود که بتازگی وارد ایران شده بود و حجیم ترین هارد بازار و کمیاب بود
    البته از خدمات دهی البسکو دات کام هم فوق العاده راضیم و اتفاقاً اولین کالایی که حدود دو سال قبل از اون گرفتم هم یک 2TB WD Essential External بود که توی سطح شهر کلی راه رفتم حتی خود نمایندگی هم نداشت ولی از اون فروشگاه به بهای استثنایی 145ت!! تهیه کردم که فکر کنم آخرین قیمت خود نمایندگی سازگار قبل از تموم کردنش بود! پس ببینید گاهی چقدر مفید فایده اند.

و کلاً فروشگاه های آنلاین و بطور جامع تر، خرید آنلاین در همه جای دنیا کارکرد خاص خودش رو داره مخصوصاً برای من که حوصله ی خیابون گردی و دنبال جای پارک گشتن و سرک کشیدن توی مغازه ها رو ندارم یک نعمت فوق العاده بزرگ هست
    کسی که برعکس من هست یعنی حوصله ی پذیرفتن دردسرهای خرید حضوری و تلف کردن وقت توی خیابونها و ... رو داره میتونه از سطح شهر خرید کنه. چرا بره سراغ آنلاین؟ من هنوز خیلی ها رو در ایران می بینم (مخصوصاً در بین طبقه ای که سواد IT ندارند) که از خرید آنلاین می ترسند و اصلاً بهش اعتماد ندارند. خب طبیعی هم هست
    بنظرم نکته ی مهم در خرید آنلاین در ایران فعلاً اینه که تجربه و حس ششم خوبی باید داشت! تا گهگاه در فضای مجازی با فروشگاهها یا افراد غیر قابل اعتماد و یا غیر منصف و سودجو سروکارتون نیفته
    Last edited by Legacy's; 09-05-2013 at 17:32.

3. 3 کاربر از Legacy's بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه howhow's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

کاش برای کاملتر شدن بحث نوع بسته بندیشون رو هم کسی عکسشو میذاشت

مثلا لبتاب یا هارد یا.. رو چجوری بسته بندی میکنن؟!!

این بگم تو بعضی شهرستانا فروشنده ها اینقدر بی انصافا که بنظرم آدم یا نباید ازشون خرید کنه یا اگه میخواد بخره اینترنتی بخره(درسته مثلا دیجی 10 -20 تومن قیمتاش بالاس..) اما باور کنید تو شهرستانا دیدم مغازه هاییی رو که جنسا رو چندصد تومن بالاتر میدن...و یا بین مغازه ها رقابت نیست و یا با هم در ارتباط و هماهنگن
    Last edited by howhow; 10-05-2013 at 09:33.

5. این کاربر از howhow بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال waltz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

دیجی کالا بهترین فروشگاهه اینترنتیه، اونایی که ازش خرید داشتن متوجه منظورم میشن

7. 2 کاربر از waltz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه howhow's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

کاش برای کاملتر شدن بحث نوع بسته بندیشون رو هم کسی عکسشو میذاشت

مثلا لبتاب یا هارد یا.. رو چجوری بسته بندی میکنن؟!!

این بگم تو بعضی شهرستانا فروشنده ها اینقدر بی انصافا که بنظرم آدم یا نباید ازشون خرید کنه یا اگه میخواد بخره اینترنتی بخره(درسته مثلا دیجی 10 -20 تومن قیمتاش بالاس..) اما باور کنید تو شهرستانا دیدم مغازه هاییی رو که جنسا رو چندصد تومن بالاتر میدن...و یا بین مغازه ها رقابت نیست و یا با هم در ارتباط و هماهنگن

کسی نبوووووووود؟؟؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه majid_306's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

من تا حالا از دیجی کالا خرید اینترنتی نداشتم ولی دو سال پیش از نمایندگی تبریزشون یک دستگاه دوربین دیجیتال کانن گرفتم که قیمتش نسبت به بازار تبریز ارزونتر بود.
    امروز از بازار تبریز هارد اکسترنال گرفتم که دیجی کالا همون رو 39 تومن گرونتر میده!
    اون چیزی که من متوجه شدم، اکثر موارد فروش ویژه دیجی کالا مربوط به دو حالت میشه: 1- کالای جدید که تا حالا عرضه نکرده بوده رو در فروش ویژه معرفی میکنه. 2- وقتی میخوان روی قیمت اجناسشون بکشن، یک روز با قیمت ویژه و روزهای بعد با قیمت بالاتر میفروشند.

ولی انصافا نقدهایی که توی معرفی کالا هست خیلی مفید و ارزنده هست.

داره خودمونی میشه mohsen3544's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

منم چند بار خرید کردم و واقعا راضی ام البته به نظرم برای ما شهرستانی ها خوب باشه و تهرانی های عزیز میتونن با گشت و گذار تو بازار ها قیمت های بهتری پیدا کنن اما چیزی که منو راضی تر نگه میداره یکی تماس و چک کردن خرید هست خیلی مودبانه هم هست و دیگری بسته بندی اش هست که خیلی خوب و مطمئن انجام میشه.متاسفانه ما عادت کردیم که به هر اتفاقی اول با دید منفی نگاه کنیم اما من در مورد دیجی کالا مثبت نگاه کردم و فعلا از خریدهام راضی ام.

11. 2 کاربر از mohsen3544 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

من یک گوشی از دیجی کالا خریدم و از خریدم راضی بودم اما میدونم کارمندان بی مسئولیت و گیجی داره و از این لحاظ حق با شماست

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

سلام

کسی خرید از سایت البستکو دات کام را تایید میکنه( میخوام ازش خرید کنم حالا نمیدونم معتبر هست یا نه)
    سپاس

آخر فروم باز Ghaioom's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    ترکمن صحرا

پيش فرض

سلام

کسی خرید از سایت البستکو دات کام را تایید میکنه( میخوام ازش خرید کنم حالا نمیدونم معتبر هست یا نه)
    سپاس
    البسکو که سایت بزرگیه و معتبره فکر کنم.

مگه وجه موقع پرداخت کالا نمیدی؟
    معتبر از چه نظر؟ پولو بگیره جنس نفرسته؟ یا جنس اصلی رو نده؟

15. این کاربر از Ghaioom بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •