تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 72 از 77 اولاول ... 2262686970717273747576 ... آخرآخر
نمايش نتايج 711 به 720 از 761

نام تاپيک: تجربیات خرید از فروشگاه دیجی کالا

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

14

سلام دوستان

یه اسپیکر 3 تیکه از دیجیکالا خریدم الان بدستم رسید. توی بسته ش فقط دو تیکه بود (بلند گو ها) اون ساب ووفرش نیست توش. زنگ زدم می گن چون فروشنده دیجیکالا نیست از 7 روز ضمانت برخوردار نیستید و نمی تونید تعویض کنید الان باید چیکار کنم؟ از کی و به کجا شکایت کنم؟

قیمت 210 بوده. بخوام شکایت بنویسم و برم دادگاه هم وقتم می ره و هم هزیته شکایت خودش حدود 150 تومن می شه.

دوستان راه حلی دارند؟ الان می گن که بوده داخل بسته بندی و ما مطمئنیم. می گم من باز کردم ناقصه. قسمت اصلی نیست داخل جعبه. (اولش که می گفتن مدلشه!!!!! و داخل بسته بندی فرق داره!!!!! می گم قسمت اصلی اسپیکر نیست. بعد هم همون صحبت های بالا.)

من زیاد ازشون خرید داشتم هیچ وقت چنین مشکلی پیش نیومده بود یا اگرم بود ضمانت 7 روزه بود و حل شد.

الان تکلیف چیه؟ یه راهی بهم بگید. بعد ناهار برم سراغ شون.
    متاسفانه نظرم رو بالا میبینید که چند روز پیش بود، دیجی کالا آن دیجی کالا سابق نیست ، کالای بنجل دست خورده و معیوب میاره، داره به همون سرنوشت رقیبش که دو ماه پیش منحل شده دچار میشه، من هم دیگه برای همیشه پاکش کردم.

کاری نمیشه کرد اما شما میتونی یک کار بکنی این هم دیگه ازشون نخری.
    Last edited by italodance; 26-06-2019 at 19:04.

2. 2 کاربر از italodance بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

متاسفانه نظرم رو بالا میبینید که چند روز پیش بود، دیجی کالا آن دیجی کالا سابق نیست ، کالای بنجل دست خورده و معیوب میاره، داره به همون سرنوشت رقیبش که دو ماه پیش منحل شده دچار میشه، من هم دیگه برای همیشه پاکش کردم.

سلام

باید اطلاع رسانی جمعی بشه تا دست این کلاهبردارا رو بشه.

قطعا خرید که دیگه هرگز ازشون نخواهم کرد. ولی بیخیال این قضیه هم نخواهم شد.

دوستانی که تجربه شکایت دارند بفرمایند پروسه به چه شکله؟

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

دقیقا، دیگه از دیجیکالا خرید نکنید
    من هم یکی از مشتری های با سابقه شون بودم و خیلی ازشون خرید کردم ، ده ها ملیون خرت و پرت خریدم ازشون

اما یک پاور بانک خریدم چند ماه پیش، وقتی رسید دستم ، بازش که کردم ، دیدم یک مدل اشتباهی رو فرستادن
    منم زنگ زدم شاکی شدم و گفتم یک مدل اشتباه برام فرستادین، گفتن ایرادی نداره ما یک مامور میفرستیم پسش بده و بعد ما در مرکز چک میکنیم اگه سالم بود، پولتون رو پس میدیم.
    گفتم پس کالا چی میشه، گفت باید دوباره خرید بزنید و اینبار از یک فروشنده دیگه خرید کنید.
    منم برای اینکه وقتم تلف نشه، همونجا یک خرید دیگه زدم (البته ریسک بود و ممکن بود کالای اول رو پس نگیرن و دوتاش رو مجبور شم بردارم)
    اما این دفعه پس کرایه زدم ، تا بعد از دریافت محصول و اطمینان از درست اومدم مدل مورد نظر، پول رو پرداخت کنم
    در کمال تعجب این مرتبه هم محصول اشتباهی آوردن، کلا یک مدل ارزون تر رو که قابلیت شارژ خیلی سریع نداشت، بجای مدل انتخابی من میاوردن. که حتی اسم روی جعبش هم متفاوت بود.
    به مامور گفتم چسب در جعبه رو اجازه بده آروم باز کنم تا مطمئن شم؛ محصول درسته، گفت نه اگه باز کنی باید پولشو پرداخت کنی
    منم چون روی جعبه رو دیدم که اسم همون مدل اشتباهی رو نوشته بود، پسش دادم و پرداخت نکردم، پول پاوربانک اول رو هم بهم برگردوندن.

توی سایتشون رفتم نظر دادم که بهتره این قطعه رو از دیجیکالا نخرید چون اشتباهی میفرستند و من از فلان فروشنده و فلان فروشنده خرید کردم هر دو بار اشتباه برام فرستادن.
    نظرم رو هم تائید نکردن و اجازه ندادن مردم بخونن.

من تصورم اینه که از عمد مدل ارزونتر رو دارن بجای مدل گرون تر میفروشن و خیلی از مردمی که تخصص کافی برای تشخیص مقدار ولتاژ ورودی پاوربانک ها ندارن و یا اهمیت اون رو در مدت زمان شارژ و سالم موندن اون نمیدونن، خیلی راحت مدل اشتباهی را با مبلغ بیشتر ازشون خرید میکنن.

به هرحال من که دیگه خرید آخرم بود، خیلی وقت هم هست که دیگه پک بندیشون داغون شده، نه خبری از کیسه های هوای ضرب گیر در بسته بندی هست و نه اصلا دقتی میکنن در جابجایی، چندمرتبه حتی خود جعبه در جابجایی پاره به دستم رسیده، یک بار هم پایه فلزی هویه چسب حرارتی که خریده بودم، از داخل بسته بندی افتاده بود و گم شده بود که دیگه مرجوع نکردمش و مجبور شدم با بدبختی زیاد یک پایه دست ساز واسش بسازم

5. 3 کاربر از shaahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

من هم عین شما ، کامنت من رو ببینید:

کاربر گرامی

سلام

متاسفانه نظر زیر به دلیل مغایرت با قوانین و شرایط ارسال نظر، تایید نشد.

متاسفانه برس دریافتی پایه اش ازش جدا شده بود انگار خوب نچسبیده یا جا نیافتاده بود. از دیجی کالا بعید است این سبک میدونم کالای خودش نیست ولی یک نگاهی بندازی که چی داری میاری بد نیست. بخاطر قیمتش ارزش عودت و غیره ازش نیست و خودم با چسب دو قلو پایه را بش چسبوندم.

7. 2 کاربر از italodance بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

دقیقا، دیگه از دیجیکالا خرید نکنید
    من هم یکی از مشتری های با سابقه شون بودم و خیلی ازشون خرید کردم ، ده ها ملیون خرت و پرت خریدم ازشون

اما یک پاور بانک خریدم چند ماه پیش، وقتی رسید دستم ، بازش که کردم ، دیدم یک مدل اشتباهی رو فرستادن
    منم زنگ زدم شاکی شدم و گفتم یک مدل اشتباه برام فرستادین، گفتن ایرادی نداره ما یک مامور میفرستیم پسش بده و بعد ما در مرکز چک میکنیم اگه سالم بود، پولتون رو پس میدیم.
    گفتم پس کالا چی میشه، گفت باید دوباره خرید بزنید و اینبار از یک فروشنده دیگه خرید کنید.
    منم برای اینکه وقتم تلف نشه، همونجا یک خرید دیگه زدم (البته ریسک بود و ممکن بود کالای اول رو پس نگیرن و دوتاش رو مجبور شم بردارم)
    اما این دفعه پس کرایه زدم ، تا بعد از دریافت محصول و اطمینان از درست اومدم مدل مورد نظر، پول رو پرداخت کنم
    در کمال تعجب این مرتبه هم محصول اشتباهی آوردن، کلا یک مدل ارزون تر رو که قابلیت شارژ خیلی سریع نداشت، بجای مدل انتخابی من میاوردن. که حتی اسم روی جعبش هم متفاوت بود.
    به مامور گفتم چسب در جعبه رو اجازه بده آروم باز کنم تا مطمئن شم؛ محصول درسته، گفت نه اگه باز کنی باید پولشو پرداخت کنی
    منم چون روی جعبه رو دیدم که اسم همون مدل اشتباهی رو نوشته بود، پسش دادم و پرداخت نکردم، پول پاوربانک اول رو هم بهم برگردوندن.

توی سایتشون رفتم نظر دادم که بهتره این قطعه رو از دیجیکالا نخرید چون اشتباهی میفرستند و من از فلان فروشنده و فلان فروشنده خرید کردم هر دو بار اشتباه برام فرستادن.
    نظرم رو هم تائید نکردن و اجازه ندادن مردم بخونن.

من تصورم اینه که از عمد مدل ارزونتر رو دارن بجای مدل گرون تر میفروشن و خیلی از مردمی که تخصص کافی برای تشخیص مقدار ولتاژ ورودی پاوربانک ها ندارن و یا اهمیت اون رو در مدت زمان شارژ و سالم موندن اون نمیدونن، خیلی راحت مدل اشتباهی را با مبلغ بیشتر ازشون خرید میکنن.

به هرحال من که دیگه خرید آخرم بود، خیلی وقت هم هست که دیگه پک بندیشون داغون شده، نه خبری از کیسه های هوای ضرب گیر در بسته بندی هست و نه اصلا دقتی میکنن در جابجایی، چندمرتبه حتی خود جعبه در جابجایی پاره به دستم رسیده، یک بار هم پایه فلزی هویه چسب حرارتی که خریده بودم، از داخل بسته بندی افتاده بود و گم شده بود که دیگه مرجوع نکردمش و مجبور شدم با بدبختی زیاد یک پایه دست ساز واسش بسازم
    عجب بابا خیلی دزدن.

تو رو خدا بچه ها تجربه ها رو بگن........

چه اشتباهی کردم من......

فردا می رم دفترشون حضوری.

9. این کاربر از mohsenP3000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال m.b.z's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من حدود 4-5 ماه پیش پک 6 تایی جوهر برای پرینتر جوهر افشان از دیجیکالا گرفتم
    قیمتش 850 تومن
    منم فکر کنم حتما خوب هست چون کامنت هاش خوب
    وقتی رسید و استفاده کردم متوجه شدم جوهر بیکیفیته و کلا رنگ هاش خوب نیست
    حدود 7-8 بار کامن گذاشتم که بابا هد پرینترم خراب شد چاپم خراب شده مردم نخرید
    ولی هیچکدوم تایید نشد
    بعدا به کامنت ها توجه کردم دیدم همه اونایی که پیغام مثبت گذاشتن خانم هستم و این منو به شک انداخت که احتمالا اینا فیک باشه
    اگر میدونسم کیفیتش انقدر بده همون جوهر Wox رو میگرفتم 650

11. 3 کاربر از m.b.z بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

عجب بابا خیلی دزدن.

تو رو خدا بچه ها تجربه ها رو بگن........

چه اشتباهی کردم من......

فردا می رم دفترشون حضوری.
    چه خبر چی شد؟

13. این کاربر از italodance بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

وقت دادگاه برای حدود 2 هفته آینده س.

فعلا فقط یه کارشناس شون تماس گرفت و کلا می گفت مدل دستگاهه!!!! و حرف های تکراری....

در هر صورت الان دیگه قضایی پیگیر می شم که بتونم هزینه شکایتی که کردم رو هم پس بگیرم.

به صنف هم شکایت کردم.

تو توییتر و شبکه های مجازی هم می خواستم جریان رو شرح بدم که با مشورت وکیل تصمیم گرفتم صبر کنم تا روند قضایی طی بشه.

15. 2 کاربر از mohsenP3000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه irmacfa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    Kermanshah

پيش فرض

دوستان دیجیکالا این سیستم ارسال تهرانش چوریه بین 15-22 شب میاد در خونه نمیگن چه ساعتی دقیقا میان

اگه نباشه جاش خالی می مونه irmacfa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    Kermanshah

پيش فرض

آقا اجناس سنگین تو دیجیکالا زده رایگان میارن در خونه پول میخوان [emoji16]

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •