تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 77 اولاول ... 345678910111757 ... آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 761

نام تاپيک: تجربیات خرید از فروشگاه دیجی کالا

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

عجب.............!

در آغاز فعالیت tornado's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004

پيش فرض

باسلام
    فقط تجربه شخصی خودم رو می نویسم
    محل کار من در یکی از شهرهای دوردست ایران هست با کمترین امکانات ممکن
    اکثر خریدهایی که انجام میدم اینترنتی هست. از کالاهای دیجیتال گرفته تا کتاب و لوازم دیگه ...
    تا حالا 5 محصول از دیجی کالا خریداری کردم چیزی در حدود 3 میلیون تومان.
    تا حالا هیچ مشکلی نداشتم و واقعاً از خریدم راضیم
    اینم بگم که شخصاً آدم نکته بین و حساسی هستم و به کوچکترین جزئیات توجه می کنم.
    در نحوه برخورد با مشتری تا حالا هیچ مشکلی نداشتم
    بسته بندی های کالا کاملاً مناسب و حرفه ای هست
    پرداخت ها رو بصورت اینترنتی انجام دادم و هیچ مشکلی تا حالا نداشتم
    کیفیت کالاها خوب هست حتی کالاهای چینی هم از نوع مرغوب هستند
    از نظر قیمت هم تا حالا در مقایسه با سایت های مشابه، کاملاً منصفانه هست واگه ارزون تر نباشه، گرون تر نیست.
    در کل راضیم

3. 4 کاربر از tornado بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال fabio montari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ديجي خوبه فقط مشكلش اينكه قيمتاش خيلي بيشتر از بازاره مثلا ميخواستم ipod بخرم ديجي زده بود ١٢٠٠ من همون روزش از جاي ديكه كرفتم ١٠٥٠ يا هارد رو با همون garanty كه ديجي ميداد ٥٠ ارزونتر خريدم از بازار الانم ميخوام دوربين بخرم تو ديجي با garanty اصلي بازركاني ايران ٥٩٠ ولي خوده نمايندكي سوني ميده ٤٩٠ خريد از ديجي كالا اشتباه واقعا

Sent from my iPhone
    using Tapatalk

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

سلام
    دوستان عزیز کسی از سایت camshop.ir خرید کرده؟؟؟

6. این کاربر از salar_2oo5 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Honor27's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2013
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

من یه بار از دیجی کالا گوشی موبایل خریدم که سریع آوردن و برام تست کردن. یه بار هم یه کابل HDMI گرفتم که از همه جا ارزون تر بود ( البته چون لوازم جانبی محسوب میشد 3500 تومن هزینه گرفتن )

8. این کاربر از Honor27 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

من تا حالا
    یه لب تاب
    یه دوربین عکاسی
    3 گوشی موبایل
    از دیجی کالا خریدم و هیچ کدومشون مشکلی نداشته تا اینکه حدود یک هفته یک گوشی موبایل سفارش دادم به دستم که رسید مشگل داشت با هاشون تماس گرفتم و با پست براشون فرستادم بعد از 48 ساعت که مشگل تایید شد گوشی جدید رو برام پست کردن
    به نظر من خدماتشون خیلی خوبه و توقع بعضی ها خیلی زیاده مثلا یکی نوشته بود ازشون خاستم جلوی خودم سیستم رو تعمیر کنن و ...
    بطور کلی ما که توی شهرستان هستیم دیجی کالا گزینه خیلی خوبیه برامون چون هم سریعتر از خیلی از مغازه دارها به دستمون میرسه هم تعهدشون بنظر من بیشتر
    اگه یه سرچی هم توی نت بکنید می بینید که کسی شکایتی نداره از این سایتی نداره جزئی موارد هم به نسبت تعداد فروششون خیلی کمه

10. این کاربر از ehsan_y1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه starless_90's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    بهشت وعده داده شده!!!

پيش فرض

من چند بار تبلت و یا لوازم جانبی لب تاب و کامپیوتر ازشون خریدم.هربار با گارانتی یه شرکتی بود و هیچ کدوم گارانتی خودشون نبود.اما من دروغ نگفته باشم انصافا ازشون راضی ام.

12. این کاربر از starless_90 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2013

پيش فرض خریدی مطمئن

سلام
    این که کالايي آکبند به دستت برسه حداقلی است که میشه از یک سایت فروش انتظار داشت و نیازی به تعریف و تمجید نیست. مشکل وقتی پیش میاد که بخواهی یک کالا را مرجوع کنی. میدونم که اینجا با خارج خیلی خیلی فرق داره ولی به طور مثال تو سایته آمازون میتونی سی روز بدونه توضیح تعویض کنی یا کلا پس بدی. اینجا چطور؟ آیا اصلان این امکان وجود داره که اگر تو شهرستان تحویل گرفتی و اگر دیدی که انتظارت را بر آورده نمیکنه یا بي کیفیت هست تعویض کنی یا پس بدی (البته با توجه به اینکه همونطور که تحویل گرفتی پس بفرستی).
    اگه این امکان رو یکی از این فروشگاهها داد انوقت میشه بهشون گفت فروشگاه خوب اینترنتی. باور کنید میدونم راجبع چی صحبت میکنم چون چند سالی دوری از وطن و خرید از اینطور سایتها را تجربه کردم. الان هم تو شهرستان بزرگی گیر کردم و مجبورم آنلاین خرید کنم چون خیلی چیزا که تهران راحت گیر میاد اینجا میگن آقا نیست دنبالش نگرد، دیگه تولید نمیشه!
    Last edited by rezasamurai; 30-04-2013 at 17:03.

14. این کاربر از rezasamurai بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه veg7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2013

پيش فرض

من هم ازش خرید کردم . اصلا خوشم نیومد. خیلی گرون تر از مغازه ها میده و برای تعویض و این چیز ها هم باید کلی توضیح داد که چرا و ...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

سلام من چند بار تا حالا ازش خريد كردم
    از خريدم هم راضي بودم.
    هم سريع تحويل ميده و. هم جنس آكبند ميده....قيمتهاش هم منصفانه تر از ساير فروشگاههاي اينترنتي يه
    اما بايد توجه داشت كه هميشه اگر از فروشگاههاي شهر خريد كنيد كمي ارزونتره..بعنوان مثال در يه گوشي موبايل كه ديجي كالا 745 هزارتومن ميداد من تو بازار موبايل قيمت 735 تومن گرفتم. كه البته با درنظر گرفتن پيك رايگان ديجي كالا اين اضافه قيمت با اون هزينه رفت و آمد كاملا" جبران ميشه .
    بنابراين اگر شما انتخابتون رو انجام دادين و كاملا" ميدونين چي ميخواين بخرين خريد از ديجي كالا به صرف تر از رفتن وسط شهر و دنبال جنس گشتنه
    ولي يه نكات منفي هم داره. مثلا" با وجود اينكه دهها خط تلفن داره ولي هيچوقت شما نميتوني باهاشون تماس بگيري و اگرچه تلفنهاش آزاده ولي كسي پاسخگوي شما نيست. يه روز از ساعت 8 صبح تا 2 نصفه شب هزار بار زنگ زدم (وسط هفته و روز غير تعطيل) و با اينجال حتي يكبار هم موفق نشدم با كسي صحبت كنم. بنابراين پاسخگويي هيچوقت وجود نداره...فقط بايد تو سايت پر كنيد و منتظر باشيد خودشون باهاتون تماس بگيرن
    بهترين شيوه خريد هم پرداخت هنگام تحويله
    كه شما تا جنس رو تحويلت ندادن و از سلامتش مطمئن نشدي پرداخت نميكني..اينجوري خيالت راحت تره و سريعتر هم ميارنش

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •