تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 18

نام تاپيک: حتما بخوانید (راه حل مشکلات ساده)

اگه نباشه جاش خالی می مونه kavian123's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    u

پيش فرض حتما بخوانید (راه حل مشکلات ساده)

این تجربه رو اینجا میگم که شاید عادت کنیم اطلاعات خودمون رو مجانی در اختیار هم بذاریم تا شاید یه روزی باعث بشه پشت جعبه انتی ویروس ها ننویسند :
    ONLY FOR SALE IN THE FOLLOWING COUNTRIES:
    AFGHANESTAN,IRAN AND PAKISTAN!!!!!!!!!
    روزی که داشتم تو مغازه ایران رهجو نوت بوکی رو میدیدم که بعنوانه تست گذاشته بود تاچ پد گیر کرده بود و فروشنده چند ضزبه محکم به نوت بوک زد ،این حرکت تو ذهنم موند
    من از جایی دیگه مثل همون مدل رو خریدم
    فرداش تاچ پد من گیر میکنه !!!!! اصلا موس تکون نمیخوره میبرمش پایتخت هر کی میبینه تو دلم رو خالی میکنه یکی میگه اینا ایراد داره باید ببریش نمایندگی عوضش کنن ،یکی میگه نمایندگی قبول نمیکنه ،خلاصه کم کم 2 بار سکته رو زدم اخر همو ن جا تو پایتخت نشسته بودم ناراحت نا خود اگاه
    با نا امیدی گفتم ری استور کنم دیگه اخرین تیره
    بعد از ری استور چشام برق زد ،
    درست شد !!!
    خیلی خوشحال شدم

و

ناراحت از این همه بی سوادی در کشورمون
    که ممکن بود کلی وقت و هزینه من رو از بین ببره!!

2. 18 کاربر از kavian123 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال MicrosoftH's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    Persia

پيش فرض

ببینید دوست عزیز متاسفانه تو کشور ما اونهایی که واقعا از کامپیوتر چیزی حالیشونه سرمایه ای ندارن تا کامپیوتری و ... بزنن و کسایی که دارن الان به قول شما کار میکنن و بی سواد هستن که درست عرض میکنید فقط تجربی چیزی رو یاد گرفتن فقط تجربه از لحاظ علمی هیچی بارشون نیست یا رفتن با هزار بدبختی مدرکی چیش چا افتاده گرفتن و خلاص بهتون حق میدم

4. 8 کاربر از MicrosoftH بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن ادبیات Lady parisa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

توی جاهای اداری تا حالا بودید(منظورم اینه که کار کردید)
    به جرئت می گم حدود 80%از روسا و معاونین چیزی از کامپیوتر نمی دونن.
    همون اتوماسیون رو هم به زور فهمیدن.
    کلاسهای icdlهم می رن چون مدیر و رئیسن می پیجونن تا بدبخت استادی که درس میده نمی تونه چیزی بهشون بگه
    واقعا متاسفم

6. 8 کاربر از Lady parisa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

من خودم یه مدت تو آموزش و پرورش مسول شبکه بودم ! اونجا کلاسهایی می زاشتند به عنوان ضمن خدمت معلاما می اومدند فقط به خاطر امتیازش ساعت 10 شب همشون خوابشون می اومد یارو داشت نحوه ی کرک کردن NETSUPPORT رو آموزش می داد

8. این کاربر از p30pro بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کـاربـر بـاسـابـقـه hovo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    نصف جهان

پيش فرض

ببینید دوست عزیز متاسفانه تو کشور ما اونهایی که واقعا از کامپیوتر چیزی حالیشونه سرمایه ای ندارن تا کامپیوتری و ... بزنن و کسایی که دارن الان به قول شما کار میکنن و بی سواد هستن که درست عرض میکنید فقط تجربی چیزی رو یاد گرفتن فقط تجربه از لحاظ علمی هیچی بارشون نیست یا رفتن با هزار بدبختی مدرکی چیش چا افتاده گرفتن و خلاص بهتون حق میدم
    به شدت تایید میشه

من خودم شاگردی کردم چی بگم
    صاب مغازه فرق بین موس اپتیک و لیزری رو هم نمیدونست
    حالا که بعد از چند وقت از پیشش اومدم هنوزم که هنوزه زنگ میزنه بعد از نصب ویندوز اورجینال در مورد ریجیستر کردن ویندوز سوال می پرسه

10. 3 کاربر از hovo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

منم شاگرد بزرگترین فروشگاه شیراز بودم مشکل مالی داشتم فقط برای ماهی 130 میفرفتم تا شهریه ترمم جور شه بخدا این ادم فقط پول داشت فقط پول سواد که هیچی تازه اسمشم این بود که مهندس هست یه سیستم اوردن که ویروس گربه را گرفته بود میگفت ویروس بایوس هست 2 روز فقط براش توضیح میدادم که بایوس RED ONLY MEMORY هست و توسط کارخونه برنامه زیزی میشه و ویروس بایوس در عول یکی بیشتر وجود نداشته که دیگه نیست خلاصه ما سرمایه نداریم وگرنه فکرشو و تجربشو داریم لنگ 3 میلیون هستم تا بتونم مغازه راه بندازم خدا بزرگه

12. 2 کاربر از ztczt328 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه g.reza23's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    _karaj_itsat_ir-tci_p30world

پيش فرض

تائید میشه.

در همه شاخه های شغلی توی ایران همچین موردی هست .

فقط لازمه که یک مقدار پرو و کنه باشی و تا میتونی بی رحم باشی کارت حله تا ریاست هم میری با درآمدی عالی

---------- Post added at 01:55 PM ---------- Previous post was at 01:53 PM ----------

من خودم تو شرکتی کار میکنم که فقط باید بیرحم باشی و حق بخوری تا کسی بشی منم بد کم آوردم نمیتونم تحمل کنم چون یا باید مثل بقیه باشم یا با شغلم خداحافظی کنم.

14. 3 کاربر از g.reza23 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز gog2000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    ايران

پيش فرض

اره خاب تو این زمینه به یک مغازه کامپیوتر بزرگ که کلی اجناس توشه همه نگاه می کنن و فکر می کنن طرف خیلی حالیشه و مهندس به تمام معناست در حالیکه طرف فقط خر پوله و برای فرقی نمیکنه کیسه برنج بخره انبار کنه یا لپ تاب اصلا مغازه کامپیوتر که سوپر مارکتی نیست که هر چی دکانتو بیشتر پر کردی یعنی خیلی مشتری پسندی؟؟؟؟؟؟

ولی اونکه واقعا مهندسه یک مغازه فکستنی داره که هیچ کس بهش نگاهم نمی کنه و همه میگه اه این یارو چیزی از کامپیوتر حالیش نیست دکانشو نگاه خالیه؟؟؟

پس مشکل اصلی از خودمونه که به معنای واقعی عقلمون تو چشمونه

16. 3 کاربر از gog2000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز far2009's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    اصفهان، نصف جهان

پيش فرض

یکی دو روز پیش رفتم تا یک بازی بخرم از مسئولش پرسیدم حداکثر رزولوشن این بازی چقدره ؟ گفت پشتش نوشته cpu چقدر می خواهد.

یا رفتم تو یک مغازه اونی که توش بود داشت تو تلویزیون مغازه اش چارخونه می دید . می خواستم یک کیبرد بی سیم بگیرم بهش گفتم این با بلوتوثه ، اینفرارده ، چیه ؟ اول که حواسش به فیلم بود بعد هم که گفت من نمی دانم

در پایان هم متاسفانه باید صحبت همه دوستان را تایید کنم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

این چیزا تازگی نداره من دیروز رفتم یه تستم به این فروشنده ه ای گوشی بزنم گفتم این گوشی وایفا داره میگه اره بلوتوث داره اخه من نمیدونم چرا همش بیسوادا به درجه میرسند چرا

19. این کاربر از ztczt328 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •