تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 11 اولاول 1234567 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 107

نام تاپيک: *انتخاب VGA بین چند مدل*

آخر فروم باز Advanced Ali-001's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

Crysis 2 وسط عید میاد
    2فروردین میاد.
    عرفان جان شما به5970یا580فکر کن برای تکی برای دوتایی هم به کراس6870ویاSLI460فکر کن.
    راه دیگه ای نمیبینم.

2. این کاربر از Advanced Ali-001 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال jack426's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    بالای دیوار همسایه کناری

پيش فرض

دارید سیستم برای کرایسیس 2 جمع می کنید ایول
    پس چرا صبر نمی کنید تا اومدن بازی شاید اونموقع نظرت برگرده
    منم اون تریلر 123 مگی رو دانلود کردم و دیدم فوق عالی بود

4. این کاربر از jack426 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Erfan.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    Solar System

پيش فرض

دارید سیستم برای کرایسیس 2 جمع می کنید ایول
    پس چرا صبر نمی کنید تا اومدن بازی شاید اونموقع نظرت برگرده
    منم اون تریلر 123 مگی رو دانلود کردم و دیدم فوق عالی بود
    یکی از مهم ترین عنوان های گرافیکی هست که واقعا مهمه!

اتفاقا شاید کمی صبر کنم ببینم این گیم با چه کارت هایی بهتره!

کدوم تریلر؟آخریه که HDش 30 MB بود و من همچنان منتظر تریلر نسخه PC هستم

6. 2 کاربر از Erfan. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال millad1388's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    طهران-همیشه در تهرانپارس ...

پيش فرض

2فروردین میاد.
    عرفان جان شما به5970یا580فکر کن برای تکی برای دوتایی هم به کراس6870ویاSLI460فکر کن.
    راه دیگه ای نمیبینم.
    ببینم شما به گوشتون 6970 نخورده!!!اخه در حد 570 هستش که!!!!
    برای دو تا هم 6950 انتخواب خیلی خوبیه اگه قیمتش در حد دو تا6970 در نیاد!!!

8. این کاربر از millad1388 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز alireza1411's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    پای آن کاج بلند

پيش فرض

خب اگه 500 تا 550 میخواین هزینه کنید انتخاب بین مدلهای 560 و 570 و 6950 و 6970 محدود میشه.

من باشم اگر فقط بازی مد نظر باشه و اونهم بدون تسلا خب 6950 رو برمیدارم آنلاک میکنم. میگن جای اور چندان نداره ولی مگه 6970 تا چند اور میشه؟ چند درصد اور میشه ؟ به نظر من 100 تومن قیمت بیشتر 6970 خودش پول یه فن مشتی گرافیکه !!! یا نه اصلا سایر قطعات !!

نه من باشم 6950 رو ترجیح میدم، تازه من تا خرخره هیچ وقت اورکلاک نمیکنم، آخه میام 5 درصد کارایی رو ببرم بالا و در نتیجه 5 درصد فرکانس رو میبرم بالا، توان مصرفی تصاعدی زیاد میشه و شاید حدود 11 درصد بیشتر بشه !! دما همچنین !! استهلاک هسته ی پردازنده همچنین !!

خب ...

اگر کار فقط بازی نباشه 570 بهتره. بالاخره احتمالش هست بخوایم از CUDA استفاده کنیم یا مانیتور سه بعدی به پستمون بخوره (ولی برای بازی سه بعدی کردن کم میاره ها !!! آخه فریم ریت هر چی هست تقسیم بر 2 یا حتی 3 باید بشه !!! ) و تازه قابلیت تسلا که جزء دایرکت ایکس 11 هست هم تو این کارت به خوبی بهینه شده بنابراین انتخاب مناسبی هست. اما تو بازیهای عادی کاراییش یه 3 4 درصدی کمتر از 6970 میشه که به نظرم قابل اغماضه.

560هم قابلیت خوبی برای اور داره. مصرفش هم پایینه ، ولی قیمتش فکر کنم 400 در بیاد و از بودجه ی شما خیلی کمتر میشه. مدل خوبی هست که شکی نیست ولی شما چیزای بهتری میتونی بخری.

اگه خودم برای سیستم خودم بخوام بخوم 570، شما هم ببینید سلیقتون چه طوره.

10. 2 کاربر از alireza1411 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    Solar System

پيش فرض

من باشم اگر فقط بازی مد نظر باشه و اونهم بدون تسلا خب 6950 رو برمیدارم آنلاک میکنم. میگن جای اور چندان نداره ولی مگه 6970 تا چند اور میشه؟ چند درصد اور میشه ؟ به نظر من 100 تومن قیمت بیشتر 6970 خودش پول یه فن مشتی گرافیکه !!! یا نه اصلا سایر قطعات !!
    یعنی به نظرت با آنلاک 6950 نوعی آور انجام ندادیم؟ یعنی بحث استهلاک و... هم در این جا هست

اگر کار فقط بازی نباشه 570 بهتره. بالاخره احتمالش هست بخوایم از CUDA استفاده کنیم یا مانیتور سه بعدی به پستمون بخوره (ولی برای بازی سه بعدی کردن کم میاره ها !!! آخه فریم ریت هر چی هست تقسیم بر 2 یا حتی 3 باید بشه !!! )
    این قابلیت ها اصلا به کارم نمیان!

و تازه قابلیت تسلا که جزء دایرکت ایکس 11 هست هم تو این کارت به خوبی بهینه شده بنابراین انتخاب مناسبی هست. اما تو بازیهای عادی کاراییش یه 3 4 درصدی کمتر از 6970 میشه که به نظرم قابل اغماضه.
    ولی Tessellation که خب خیلی مهمه...

اگه خودم برای سیستم خودم بخوام بخوم 570، شما هم ببینید سلیقتون چه طوره.
    در حالت تکی خودم هم 570 رو تا حدودی ترجیح میدم ولی همون طور که میدونید سیستم من AMD هست و با این کار در آینده قابلیت SLI ندارم!
    عنی به نظرت میارزه قید CF رو بزنم؟؟

12. 2 کاربر از Erfan. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    پای آن کاج بلند

پيش فرض

یعنی به نظرت با آنلاک 6950 نوعی آور انجام ندادیم؟ یعنی بحث استهلاک و... هم در این جا هست

این قابلیت ها اصلا به کارم نمیان!

ولی Tessellation که خب خیلی مهمه...

در حالت تکی خودم هم 570 رو تا حدودی ترجیح میدم ولی همون طور که میدونید سیستم من AMD هست و با این کار در آینده قابلیت SLI ندارم!
    عنی به نظرت میارزه قید CF رو بزنم؟؟
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    ببین جزئیات رو اینجا نوشتم، شیدرهای لاک شده رو آنلاک کنیم مشکلی ندارن که.مگه اوناش که عادیه مشکل داره ؟ مگه ای ام دی اومده اون 1 واحد رو یه جور تولید کرده و 11 تای بقیه رو یه جور دیگه ؟

مثلا شما اگه 1 هسته ی این 3 هسته ایهای ای ام دی رو آنلاک کنی چی میشه مگه؟ من که واسه داداشم یه سال و خورده ای هست این کارو کردم و هیچی نشده. تازه اورکلاک هم کردم. 720 BE رو گرفتم 4 هسته ایش کردم و کلاک هم از 2.8 بردم روی 3.3 که باز هم جا داره به راحتی، چون دور فن رو 1000 هستش الان و دما هم تو فول لو به بدبختی میرسه به 52 درجه. هیچ مشکلی تا به حال نداشتم و اینهم که بیشتر اور نکردم واسه اینه که به کارش نمیاد.

اگر بخوایم سرعت 6950 رو در 12/11 ضرب کنیم خب اون یک واحد رو آنلاک میکنیم. واسه همین 1/11 افزایش سرعت میشه 6950 آنلاک نشده رو اورکلاک کرد. مگه نه ؟ ولی فکر میکنی توان مصرفی چه فرقی میکنه ؟ حدس من اینه که توان مصرفی در 12/11 به توان 2 ضرب میشه البته تقریبا، ولی اگر شیدر آنلاک کنی در 12/11 ضرب میشه چون قبلا 11 هسته پردازش میکرده و حالا شدن 12 تا. بنابراین آنلاک کردن مزیت داره. تازه بازدهی رو هم بالا میبره گرچه تو ایران زیاد به توان و بازدهی اهمیت نمیدن.

استهلاک وقتی پیش میاد که شما وردای 6950 رو اورکلاک کنی. در مورد مموری هم مشکل داره.

اگر کلاک رو در حد 6970 و یه کم بالاتر بزاری به هسته و شیدرها فشار نمیاد، یعنی میاد ولی در حدی که چند سال کار کنه هست. 6950 داره رو 800 کار میکنه و 6970 رو 880 مگ. فکر میکنی اینایی که 6970 دارند میتونن کلاک رو ببرن روی 980 بالاتر ؟ 6950 دارها که راحت تا 950 میبرن البته خودم باشم رو 900 میذارم الکی پدرش رو در نمیارم. همین 900 هم از سر خیلی بازیهای سنگین زیاده.

فن Zalman 3000 رو شاید دیده باشی. 80 تومن این طورا در میاد. با این فن البته به 6950 فکر نمیکنم بخوره ولی با این فن رو گرافیک GTX 480 تونستن سقف اورکلاک رو نسبت به کولینگ استوک 30 مگاهرتز افزایش بدن.

مموری این کارت چی؟ خب مموری مشکل دار میشه اینطور که خوندم. نه همه ی مدلها و نه هر سرعتی. بخوای اورکنی مشکل پیش میاد. پس چه کنیم ؟ خب مدل 1 گیگابایتی همون طور که گفتم از نظر بافر فریم کم میاره گاهی. پس اورکلاک هم نیاز داره ولی مدل 2 گیگ چی ؟ میتونی امتحان کنی خودت ولی افزایش کلاک مموری اثر نسبتا کمی داره و مهم همون فرکانس هسته هستش. پس شما میتونی 6950 2 گیگابایتی بگیری الان و بعدا اگه بازیها سنگین تر شد یه حرکت بزنی کراس رو هم فعال کنی. البته اگه قصد استفاده از کراس نداری که بحثی نیست 570 بهتره.
    Last edited by alireza1411; 12-02-2011 at 19:44.

14. 2 کاربر از alireza1411 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    پای آن کاج بلند

پيش فرض

این رو هم ببین بد نیست:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    با 6870 لج نیستم، این که اصلا صحبتی از اون یا مثلا 6850 که دوتاش 500 این طورا در میاد نمیکنم همین معماری بدشه. بازده VLIW5 با اون شیدری که همش علاف میشه قطعا از VLIW4 کمتره. مصرف برق 5870 رو نگاه کنی تابلوئه:
    حتی بیشتر از 6970 مصرف داره.

و این در حالی هستش که کارایی از 5870 بهتره.

6870 هم 240 دلاره، وقتی 6950 قیمتش 280 دلار باشه به نظرم نمیصرفه. چرا ؟ خب 20 درصد کندتره ولی 15 درصد ارزونتره. دو تا 6850 هم درسته الان خوب جواب میده ولی هم بازده بدی داره و هم بعدا راه ارتقا رو میبنده تا حدی.

(تقریبا گفتم، دوستان ماشین حساب به دست خواهشا نزنید)

16. 2 کاربر از alireza1411 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    Solar System

پيش فرض

alireza1411 واقعا ممنون از توضیحات چه مدت داشتی تایپ میکردی؟!

ببین جزئیات رو اینجا نوشتم، شیدرهای لاک شده رو آنلاک کنیم مشکلی ندارن که.مگه اوناش که عادیه مشکل داره ؟ مگه ای ام دی اومده اون 1 واحد رو یه جور تولید کرده و 11 تای بقیه رو یه جور دیگه ؟

مثلا شما اگه 1 هسته ی این 3 هسته ایهای ای ام دی رو آنلاک کنی چی میشه مگه؟ من که واسه داداشم یه سال و خورده ای هست این کارو کردم و هیچی نشده. تازه اورکلاک هم کردم. 720 BE رو گرفتم 4 هسته ایش کردم و کلاک هم از 2.8 بردم روی 3.3 که باز هم جا داره به راحتی، چون دور فن رو 1000 هستش الان و دما هم تو فول لو به بدبختی میرسه به 52 درجه. هیچ مشکلی تا به حال نداشتم و اینهم که بیشتر اور نکردم واسه اینه که به کارش نمیاد.

اگر بخوایم سرعت 6950 رو در 12/11 ضرب کنیم خب اون یک واحد رو آنلاک میکنیم. واسه همین 1/11 افزایش سرعت میشه 6950 آنلاک نشده رو اورکلاک کرد. مگه نه ؟ ولی فکر میکنی توان مصرفی چه فرقی میکنه ؟ حدس من اینه که توان مصرفی در 12/11 به توان 2 ضرب میشه البته تقریبا، ولی اگر شیدر آنلاک کنی در 12/11 ضرب میشه چون قبلا 11 هسته پردازش میکرده و حالا شدن 12 تا. بنابراین آنلاک کردن مزیت داره. تازه بازدهی رو هم بالا میبره گرچه تو ایران زیاد به توان و بازدهی اهمیت نمیدن.

استهلاک وقتی پیش میاد که شما وردای 6950 رو اورکلاک کنی. در مورد مموری هم مشکل داره.

اگر کلاک رو در حد 6970 و یه کم بالاتر بزاری به هسته و شیدرها فشار نمیاد، یعنی میاد ولی در حدی که چند سال کار کنه هست. 6950 داره رو 800 کار میکنه و 6970 رو 880 مگ. فکر میکنی اینایی که 6970 دارند میتونن کلاک رو ببرن روی 980 بالاتر ؟ 6950 دارها که راحت تا 950 میبرن البته خودم باشم رو 900 میذارم الکی پدرش رو در نمیارم. همین 900 هم از سر خیلی بازیهای سنگین زیاده.

فن Zalman 3000 رو شاید دیده باشی. 80 تومن این طورا در میاد. با این فن البته به 6950 فکر نمیکنم بخوره ولی با این فن رو گرافیک GTX 480 تونستن سقف اورکلاک رو نسبت به کولینگ استوک 30 مگاهرتز افزایش بدن.

مموری این کارت چی؟ خب مموری مشکل دار میشه اینطور که خوندم. نه همه ی مدلها و نه هر سرعتی. بخوای اورکنی مشکل پیش میاد. پس چه کنیم ؟ خب مدل 1 گیگابایتی همون طور که گفتم از نظر بافر فریم کم میاره گاهی. پس اورکلاک هم نیاز داره ولی مدل 2 گیگ چی ؟ میتونی امتحان کنی خودت ولی افزایش کلاک مموری اثر نسبتا کمی داره و مهم همون فرکانس هسته هستش.
    پس فکر کنم 6950 انتخاب بهتری باشه... مثال CPU رو زدی متوجه شدم

مدل 2GB به نظرم بهتره یه کم گرون تره ولی شاید چند وقت دیگه پرفرمنسشو توی گیم ها جدید نشون بده... در هرحال میارزه.

راستی مدل هایی که الآن تولید میشن هم آنلاک میشن دیگه؟!

پس شما میتونی 6950 2 گیگابایتی بگیری الان و بعدا اگه بازیها سنگین تر شد یه حرکت بزنی کراس رو هم فعال کنی. البته اگه قصد استفاده از کراس نداری که بحثی نیست 570 بهتره.
    توی این زمینه گیج شدم حسابی!

قصد CF فعلا ندارم. ولی اصلا نمیدونم شاید بعدا CF کنم... میترسم 6950 با عملکرد تسلیشنش توی گیم ها کم بیاره! بنچمارک های Hawx 2 یک نمونست... یه کم دیگه فکر میکنم ببینم چی میشه.

با 6870 لج نیستم، این که اصلا صحبتی از اون یا مثلا 6850 که دوتاش 500 این طورا در میاد نمیکنم همین معماری بدشه. بازده VLIW5 با اون شیدری که همش علاف میشه قطعا از VLIW4 کمتره. مصرف برق 5870 رو نگاه کنی تابلوئه:
    حتی بیشتر از 6970 مصرف داره.
    نه خوددمم سراغ 68XX نمیرم... هم ارتقا نداره هم معماریش نسبت به 69XX زیاد جالب نیست.

متشکرم.

---------- Post added at 11:08 PM ---------- Previous post was at 11:08 PM ----------

راستی قیمت 6950-570 رو دارید؟؟

18. 2 کاربر از Erfan. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    پای آن کاج بلند

پيش فرض

alireza1411 واقعا ممنون از توضیحات چه مدت داشتی تایپ میکردی؟!

پس فکر کنم 6950 انتخاب بهتری باشه... مثال CPU رو زدی متوجه شدم
    مدل 2GB به نظرم بهتره یه کم گرون تره ولی شاید چند وقت دیگه پرفرمنسشو توی گیم ها جدید نشون بده... در هرحال میارزه.
    راستی مدل هایی که الآن تولید میشن هم آنلاک میشن دیگه؟!

توی این زمینه گیج شدم حسابی!
    قصد CF فعلا ندارم. ولی اصلا نمیدونم شاید بعدا CF کنم... میترسم 6950 با عملکرد تسلیشنش توی گیم ها کم بیاره! بنچمارک های Hawx 2 یک نمونست... یه کم دیگه فکر میکنم ببینم چی میشه.

نه خوددمم سراغ 68XX نمیرم... هم ارتقا نداره هم معماریش نسبت به 69XX زیاد جالب نیست.

متشکرم.

---------- Post added at 11:08 PM ---------- Previous post was at 11:08 PM ----------

راستی قیمت 6950-570 رو دارید؟؟
    خواهش میکنم. نه دستم تنده ... دیگه اینقدر خبر ترجمه کردم تند شده.
    فقط دقت کن اگه بنچ مارک ها رو دید میزنی قبلش ببین درایور چند بوده ؟ آخه 11.1a یه 30 درصدی بهتر از قبلیهاشه مخصوصا همون تسلیشن. اما به هر حال تو تسلا مشخصه که از 570 ضعیف تره. کلا انویدیا رو تسلا خوب کار کرده. این کرایسیس بعدی هم که بیاد فکر کنم دایرکت ایکس 11 توش کار شده باشه ولی از اونجایی که برای کنسول های ضعیف هم میسازنش باید با این کارت قوی راحت جواب بده. تنها مشکل همین تسلا هستش به نظر من. همه چیش خوبه خداییش.

تو همون خبری که گذاشتم و منبعش تچ پاور آپ هست از حدود 330 کارت 15 تاش مشکل داشته یا کلا آنلاک نشده ولی 95 درصد بقیه همه شده.

قیمت که چی بگم ... یکی تو لیون کامپیوتر مدل XFX که خودت میدونی چیز مالی نیست رو میداد 450 تومن. البته 2 تا دونه آورده بود یکیش رو میفروخت. ملت هم هر کی رسیده بود یه فحشی چیزی گفته بود. باید 400 این طورا باشه. 450 زیاده مگه اینکه اول ورودش باشه و بازار سیاه درست بشه.

اتخاب خوبیه به شرطی که زیاد نخوای بهش فشار بیاری اورش کنی.

20. 2 کاربر از alireza1411 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •