تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: آلوپشی آره آتا (ریزش منطقه ای مو)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

9 آلوپشی آره آتا (ریزش منطقه ای مو)

سلام.
    دوستان من حدود 1.5 سال هست که موهای صورتم (ریش) به صورت منطقه ای خیلی کوچیک ریخته ! و هنوز که هنوزه خیلی جاهاش خوب نشده ! البته بعضی جاها خوب شده و بعضی جاها هم تازه ریخته ! حدود 3 یا 4 جای وصرتم اینطور هست !
    چندین بار به متخصص پوست و مو مراجعه کردم ، یکشون چند تا آمپول به صورتم تزریق کرد که خیلی هم درد داشت بعد حدود 1 هفته بعد تمام صورتم خوب شد ! فکر می کنم آمپول کورتون دار بود.
    تازگی ها هم رفتم پیش یه دکتر دیگه ایشون هم تشخصی داد که اگزما هست و اینا ! پماد بتامتازون + 2 عدد آمپول بتامتازون و یه آمپول دیگه داد که اسمش یادم نیس ! خلاصه الان 3 ماه می گذره از آخرین باری که دکتر رفتم، هنوز صورتم خوب نشده و چند جایی به صورت منطقه ای ریزش هست ...
    راستی من هر کاری کردم دکترهای محترم هیچ کدومشون لازم ندونستن که من برم آزمایش تیرویید و کبد و ...

درمان خاصی سراغ ندارید برای این بیماری؟
    اگه یه پماد قوی در این زمینه سراغ دارید معرفی کنید
    ممنون.

با تشکر
    پدرام از اهواز .

حـــــرفـه ای ***Spring***'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    ♠♠♠♠♠♠♠

11

سلام ...

قبلآ یه نفر نمونه مشابه ای تعریف میکرد شاید بدردتون بخوره ... ایشون یه منطقه از موهای صورتش بطور کامل ریخت و بعد از تحقیق پیش یه دندون پزشک رفت ... ریشه یکی از دندونهاش چرکی بود ، و با کشیدن اون دندون دوباره بمرور صورتش خوب شد ... البته شاید مورد شما مشابه ایشون نباشه ، حتمآ اول با پزشک متخصص پوست و مو مشورت بفرمایید ... موفق باشید ...

پزشک انجمن morsadr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام.
    دوستان من حدود 1.5 سال هست که موهای صورتم (ریش) به صورت منطقه ای خیلی کوچیک ریخته ! و هنوز که هنوزه خیلی جاهاش خوب نشده ! البته بعضی جاها خوب شده و بعضی جاها هم تازه ریخته ! حدود 3 یا 4 جای وصرتم اینطور هست !
    چندین بار به متخصص پوست و مو مراجعه کردم ، یکشون چند تا آمپول به صورتم تزریق کرد که خیلی هم درد داشت بعد حدود 1 هفته بعد تمام صورتم خوب شد ! فکر می کنم آمپول کورتون دار بود.
    تازگی ها هم رفتم پیش یه دکتر دیگه ایشون هم تشخصی داد که اگزما هست و اینا ! پماد بتامتازون + 2 عدد آمپول بتامتازون و یه آمپول دیگه داد که اسمش یادم نیس ! خلاصه الان 3 ماه می گذره از آخرین باری که دکتر رفتم، هنوز صورتم خوب نشده و چند جایی به صورت منطقه ای ریزش هست ...
    راستی من هر کاری کردم دکترهای محترم هیچ کدومشون لازم ندونستن که من برم آزمایش تیرویید و کبد و ...

درمان خاصی سراغ ندارید برای این بیماری؟
    اگه یه پماد قوی در این زمینه سراغ دارید معرفی کنید
    ممنون.

با تشکر
    پدرام از اهواز .
    دوست عزیز ریزش موی سکه ای یا همون آلوپسی آراتا یک بیماری با منشا و درمان ناشناخته می باشد که عمدتا سیستم ایمنی و سیستم عصبی را در ایجاد آن دخیل دانسته اند . البته بیماریهای اتو ایمون و کمبود یکسری مواد در بدن نیز محتمل می باشد .
    در هر صورت در مواردی که بیماری زمیینه ای خاصی وجود نداشته باشد بهترین درمان تزریق موضعی کورتونهای خاص می باشد

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •