تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 48 از 303 اولاول ... 384445464748495051525898148 ... آخرآخر
نمايش نتايج 471 به 480 از 3030

نام تاپيک: مطالعات جامع پیرامون Service Menu تلویزیون های سامسونگ

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

سلام و روز به خیر مجدد

برای فعال کردن اینترنت تی وی در سری 8000 در قسمت مربوطه info link country رو روی استرالیا گذاشتم ولی همچنان اینترنت غیر فعاله, کار دیگه ای هم باید انجام بدم؟
    Last edited by mehdy55; 06-04-2011 at 16:42.

حـــــرفـه ای t_tanhayam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    پيش امام رضا

پيش فرض

سلام و روز به خیر مجدد

برای فعال کردن اینترنت تی وی در سری 8000 در قسمت مربوطه info link country رو روی استرالیا گذاشتم ولی همچنان اینترنت غیر فعاله, کار دیگه ای هم باید انجام بدم؟
    مهدي جان چون من به شخصه با اين قابليت ها كاري ندارم تست نكردم
    مطالب اين تاپيك رو بخونيد :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

3. این کاربر از t_tanhayam بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

1

مهدي جان چون من به شخصه با اين قابليت ها كاري ندارم تست نكردم
    مطالب اين تاپيك رو بخونيد :

کد:
    ممنونم, مشکل تقریبا حل شد ولی فکر می کنم اینترنت سرعت بالا می خواد چون با اینترنت 512 که من تست کردم هم چندان قابل استفاده به نظر نمی رسه , البته در این مورد اگر سایر دوستان تجربه ای دارند لطفا ما رئ هم در جریان بگذارن

5. این کاربر از mehdy55 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

سلام دوستان ، من LED UA40C5000سامسونگ دارم ، اولش هیچ مشکلی نداشت ، تله تکست فارسی هم داشت ، وارد منو مخفی شدم و بدون اینکه چیزی تغییر بدم از منو خارج شدم . حالا چند تا مشکل پیدا شده . یکی اینکه تله تکست نمیاد و وقتی TV رو میخوام خاموش کنم باید کلید پاور کنترل رو چند ثانیه نگه دارم . وقتی هم روشن می کنم اتومات روی ----- نمیره (من از طریق ماهواره شبکه ها رو می بینم ) و باید برم تو منو و بصورت دستی تنظیم کنم ، قبلا هیچ کدوم این مشکل ها رو نداشت.

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    پيش امام رضا

پيش فرض

سلام دوستان ، من LED UA40C5000سامسونگ دارم ، اولش هیچ مشکلی نداشت ، تله تکست فارسی هم داشت ، وارد منو مخفی شدم و بدون اینکه چیزی تغییر بدم از منو خارج شدم . حالا چند تا مشکل پیدا شده . یکی اینکه تله تکست نمیاد و وقتی TV رو میخوام خاموش کنم باید کلید پاور کنترل رو چند ثانیه نگه دارم . وقتی هم روشن می کنم اتومات روی ----- نمیره (من از طریق ماهواره شبکه ها رو می بینم ) و باید برم تو منو و بصورت دستی تنظیم کنم ، قبلا هیچ کدوم این مشکل ها رو نداشت.
    -در مورد تلتكست فارسي احتمال داره در منوي مخفي از روي ea-iran يا ed-iran برداشته شده باشه مجددا وارد بشين وتنظيمش كنيد با توجه به راهنمايي صفحات اول همين تاپيك
    -در مورد strat توي منوي مخفي گزينه اي هست كه تعريف ميكنيد زمانيكه hdtv تون روشن ميشه روي چه سورسي باشه اون قسمت رو بگزارين روي ورودي رسيورتون power on source

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

1

با توجه به مباحث مطرح شده در خصوص گیرنده دیجیتال در سری 8000 سامسونگ و این موضوع که این قابلیت قبلا در این مدل وجود داشت, بنده روشهای ذکر شده رو در مورد دو دستگاه 46C8000 XR که هر دو تولید sep 2010 بودن امتحان کردم و علیرغم اینکه گزینه سرچ دارای هر دو مورد آنالوگ و دیجیتال شد ولی در عمل هیچ کانال دیجیتالی رو پیدا نمی کنه و از آنجا که حذف سخت افزار مربوطه (در حالیکه قبلا در این مدل تعبیه شده بوده) چندان منطقی به نظر نمی رسه, لطفا اگر سایر دوستان در این مورد توفیقی کسب کردند و یا اطلاع دقیقتری از کم و کیف اون دارند لطفا برای استفاده سایرین در این تاپیک اطلاعاتشون رو اعلام بفرمایند.
    سپاسگذارم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان من از منوی مخفی جهت فعال کردن تیونر دیجیتال در ال ای دی سامسونگ استفاده کردم ولی فعال نشد البته همان مدل ال ای دی دیگر همه چیز فعال است . در ضمن اگر امکان دارد نحوه فعال سازی در ال جی را هم به بصورت تصویری می خواستم

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    پيش امام رضا

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان من از منوی مخفی جهت فعال کردن تیونر دیجیتال در ال ای دی سامسونگ استفاده کردم ولی فعال نشد البته همان مدل ال ای دی دیگر همه چیز فعال است . در ضمن اگر امکان دارد نحوه فعال سازی در ال جی را هم به بصورت تصویری می خواستم
    -مدل hdtv تون چيه؟
    دقيقا كارهاي گفته شده رو در همين تاپيك انجام دادين؟

براي ال جي هم اينجا سر بزنيد:

کد:

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

اونایی که میگفتند Led c7000 , c8000,c9000 دیژیتال TV و PVR ندارد سایتهای زیر را نگاه کنند؟؟

---------- Post added at 08:39 PM ---------- Previous post was at 08:38 PM ----------

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

---------- Post added at 08:39 PM ---------- Previous post was at 08:39 PM ----------

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

اونایی که میگفتند Led c7000 , c8000,c9000 دیژیتال TV و PVR ندارد سایتهای زیر را نگاه کنند؟؟

---------- Post added at 08:39 PM ---------- Previous post was at 08:38 PM ----------

---------- Post added at 08:39 PM ---------- Previous post was at 08:39 PM ----------

سلام
    دوست عزیز مدلهای استرالیایی که شما لینکش رو گذاشتید این موارد رو داره ولی مدلهای مالزیایی که وارد بازار میشه خیر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •