تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 151 از 303 اولاول ... 51101141147148149150151152153154155161201251 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,501 به 1,510 از 3030

نام تاپيک: مطالعات جامع پیرامون Service Menu تلویزیون های سامسونگ

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

کمک کمک کمک کمک کمک کمک کمک کمک کمک کمک کمک مک کمک کمک کمک کمک کمک کمک کمک کمک کمک کمکمک کمک کمک کمک کمک کمک کمک کمک کمک کمک کمکمک کمک کمک کمک کمک کمک کمک کمک کمک کمک کمکمک کمک کمک کمک کمک کمک کمک کمک کمک کمک کمکمک کمک کمک کمک کمک کمک کمک کمک کمک کمک کمکمک کمک کمک کمک کمک کمک کمک کمک کمک کمک کمکمک کمک کمک کمک کمک کمک کمک کمک کمک کمک کمکمک کمک کمک کمک کمک کمک کمک کمک کمک کمک کمکمک کمک کمک کمک کمک کمک کمک کمک کمک کمک کمکمک کمک کمک کمک کمک کمک کمک کمک کمک کمک کمک
    سلام دوستان تورو خدا کمک کنید
    من توی منوی مخفی یه چیز رو تغییر دادم بعدش که تلوزیون رو روشن کردم نشد الان همش تلوزیون روش و خاموش میشه نمیزاره حتی وارد مخفی بشم هیچی نشون نمیده
    تلوزیونم ue40d7000هستش تو رو خدا کمک کنید
    کسی نیست جواب ما رو بده ؟

2. این کاربر از mansour4388 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز smhsh121's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

کسی نیست جواب ما رو بده ؟
    احتمالا Type رو تغییر دادی. اگر تلویزیونت گارانتی هست با خدمات پس از فروش تماس بگیر چون کار تلویزیونت بیخ پیدا کرده. اگر گارانتی نداره یه راهی هست برای ریست که با مسئولیت خودت می گم چیکار کنی.

4. این کاربر از smhsh121 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

احتمالا Type رو تغییر دادی. اگر تلویزیونت گارانتی هست با خدمات پس از فروش تماس بگیر چون کار تلویزیونت بیخ پیدا کرده. اگر گارانتی نداره یه راهی هست برای ریست که با مسئولیت خودت می گم چیکار کنی.
    سلام گارانتی نداره . type رو دست نزدم namb DVI رو از 0 به 1 تغییر دادم

تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

عجیبه تا حالا اینجا چنین چیزی گزارش نشده بود. به هر حال تنها راهش اینه که تلویزیون رو باز کنی و طبق روشی که تو لینک زیر اومده تلویزیون رو ریست سخت افزاری کنی. اگر می ترسی یه وقت کار از این خراب تر بشه از یه سرویس کار باید کمک بگیری.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

7. این کاربر از smhsh121 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

عجیبه تا حالا اینجا چنین چیزی گزارش نشده بود. به هر حال تنها راهش اینه که تلویزیون رو باز کنی و طبق روشی که تو لینک زیر اومده تلویزیون رو ریست سخت افزاری کنی. اگر می ترسی یه وقت کار از این خراب تر بشه از یه سرویس کار باید کمک بگیری.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    دوست عزیز
    تو شهر ما یه نمایندپی سامسونگ هست پیش اون رفتم گفت باید مین بوردشو عوض کنم اونم موجود نداشتن درضمن گفت هزینش 550هزارتومن میشه به هشون ندادم چون بهشون اطمینان نداشتم هیچی بلد نیستن.اینا.
    لطفا میشه راهنمایی فارسیشو بهم نشون بدی خیلی ممنون میشم
    شاید خودم تونستم انجامش بدم

تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

دوست عزیز
    تو شهر ما یه نمایندپی سامسونگ هست پیش اون رفتم گفت باید مین بوردشو عوض کنم اونم موجود نداشتن درضمن گفت هزینش 550هزارتومن میشه به هشون ندادم چون بهشون اطمینان نداشتم هیچی بلد نیستن.اینا.
    لطفا میشه راهنمایی فارسیشو بهم نشون بدی خیلی ممنون میشم
    شاید خودم تونستم انجامش بدم
    ببین اول بگم من خودم این کارو نکردم و چیزایی که در ادامه می نویسم تئوری هست ولی کسانی که تست کردند جواب داده.
    دوم اینکه طبق شکل زیر باید از رو مادربورد چیپ EEPROM رو پیدا کنی که همینجوری که تو شکل می بینی یه عدد 24512 روش نوشته شده یا یه چیزی تو همین مایه ها. که یه آی سی 8 پایه هست که 5 تا سوراخ بغلش هست که باید توسط یه پنس پایه SDA رو به VCC وصل و قطع کنی تا تنظیمات ریست بشه (اگر نشد SDA رو به GND وصل و قطع کن).

سوم اینکه بعد از ریست کردن تنظیمات، باید اطلاعات قبلیش رو بدونی که واردش کنی در غیر اینصورت بازم تلویزیون کار نمی کنه که مثلا باید از رو یه تلویزیون هم مدل خودت اطلاعات Type و Front Color رو یادداشت و واردش کنی.
    امیدوارم کمکی کرده باشم ولی جهت اطمینان اون لینک رو به دقت بخون چون کامل توضیح داده.
    Last edited by smhsh121; 31-01-2013 at 21:17.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

دوستان تو رو خدا کمک کنید
    مدل ال ای دی من d5500 هستش هرچی سرچ میکنم کانالهای دیجیتال رو نمیگیره (فکر میکنم گیرنده دیجیتال داره)
    اساتید لطفا کمک کنید

تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

دوستان تو رو خدا کمک کنید
    مدل ال ای دی من d5500 هستش هرچی سرچ میکنم کانالهای دیجیتال رو نمیگیره (فکر میکنم گیرنده دیجیتال داره)
    اساتید لطفا کمک کنید
    اگر بانه ای ساخت مالزی هست که می دونم نداره.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

اگر بانه ای ساخت مالزی هست که می دونم نداره.
    بانه ای که فکر کنم باشه ولی میرم تو قسمت سرچش ازم سوال میکنه که انالوگ میخوای یا دیجیتال که دیجیتال رو انتخاب می کنم ولی هیچ کانالی نمیگیره
    میشه با اپدیت تلویزیون درست بشه؟

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

کمک کمک کمک کمک کمک کمک کمک کمک کمک کمک کمک مک کمک کمک کمک کمک کمک کمک کمک کمک کمک کمکمک کمک کمک کمک کمک کمک کمک کمک کمک کمک کمکمک کمک کمک کمک کمک کمک کمک کمک کمک کمک کمکمک کمک کمک کمک کمک کمک کمک کمک کمک کمک کمکمک کمک کمک کمک کمک کمک کمک کمک کمک کمک کمکمک کمک کمک کمک کمک کمک کمک کمک کمک کمک کمکمک کمک کمک کمک کمک کمک کمک کمک کمک کمک کمکمک کمک کمک کمک کمک کمک کمک کمک کمک کمک کمکمک کمک کمک کمک کمک کمک کمک کمک کمک کمک کمکمک کمک کمک کمک کمک کمک کمک کمک کمک کمک کمک
    سلام دوستان تورو خدا کمک کنید
    من توی منوی مخفی یه چیز رو تغییر دادم بعدش که تلوزیون رو روشن کردم نشد الان همش تلوزیون روش و خاموش میشه نمیزاره حتی وارد مخفی بشم هیچی نشون نمیده
    تلوزیونم ue40d7000هستش تو رو خدا کمک کنید
    عیب یابی
    دکمه return رو 5 ثانیه نگه دار بعد ok کن عیب یابی سخت افزاری سیستم شروع میشه ببین چی میگه
    تنظیمات ریست
    دکمه exit رو 5 تا 20 ثانیه نگه دار همه تنظیمات ریست میشه به تنظیمات کارخانه چه تنظیمات منو مخفی چه تنظیمات خود tv

14. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •