تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: هنگام خرید اتومبیل دست دوم به نکات زیر توجه کنید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض هنگام خرید اتومبیل دست دوم به نکات زیر توجه کنید.

من خرید یک ماشین بسیار قدیمی را توصیه نمی کنم؛ حتی به یک قیمت بسیار ارزان. فرقی نمی کند چند قطعه ی نو روی آن سوار کنید، چون هنوز هم یک اتومبیل قدیمی است که در آینده به تعمیرات بیشتر و بیشتر نیاز خواهد داشت. خلاصه اینکه اتومبیل های با عمر بیش از ده الی دوازده سال را از لیست خود کنار بگذارید. بهترین انتخاب، یک ماشین با عمر سه الی پنج سال است که قیمت آن زیاد پایین آمده است و هنوز هم سال های بدون دردسری را پیش رو دارد.

اتومبیلی را که یک تصادف جدی داشته است خریداری نکنید؛ بخصوص اگر از جلو برخورد داشته است. شاید باور نکنید که چه مشکلات احتمالی ممکن است بر اثر تصادف برای ماشین به وجود بیاید.

به محض دیدن اتومبیل ، آن را نخرید. وقت بگذارید و تا جایی که میتوانید ماشین را امتحان کنید. مثلا ممکن است بعضی مشکلات فقط هنگامی که موتور اتومبیل سرد است بروز کند یا برخی مشکلات دیگر هنگامی که با سرعت در بزرگراه ها در حال حرکت هستید مشخص شود.

اتومبیلی که به تعمیرات جزئی نیاز دارد نخرید. زیرا این اغلب منجر به خرج کردن مقدار زیادی پول برای تعمیرات می شود که به نظر می رسد پایانی نداشته باشد.

در کل، خرید اتومبیل با کیلومتر بالا را توصیه نمی کنم ؛ هرچند کیلومتر پایین لزوما به این معنا نیست که قرار است اتومبیل خوبی باشد. بدانید که تصادفی نبودن و خوب ماندن یک اتومبیل مهمتر از توجه به کیلومتر شمار است.

از یک فرد با اطلاعات بخواهید تا اتومبیل را برای شما بررسی کند .
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    خرید و فروش اتومبیل کارکرده

2. 4 کاربر از romina بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای rami_hemi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

زیاد هم قبول ندارم این مطلب رو ولی برای ماشینهای مصرفی موارد خوبی رو گوشزد کرده

پروفشنال Sayam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

من تعجب میکنم بعضیا میگن ماشینای قدیمی خارجی ( مثلا مدل های دهه 90 ) که کارکرد زیادی هم داره از پراید صفر خیلی سرتره.... بعضی ها هم مث شما میگن ماشین دست دوم نخریم.... آخه منم میخام ماشین بگیرم و بیشتر از ماشینهای قدیمی(مث میتسوبیشی، بی ام و، بنز و..... ) خوشم میاد اما داییم که خودش نمایشگاه داره و سرش تو ماشینه بهم گیر داده میگه با پولی که دارم فقط باید پراید یا پی کی بخرم

حـــــرفـه ای rami_hemi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

اون ماشینا مصرفی نیستن به منم خیلی ها میگفتن
    کسایی که توصیه
    پراید و پی کی میکنن جیزی از ماشین سرشون نمیشه و فقط جنبه مادی رو نگاه میکنن
    در کل برای کسایی که از ماشین انتظار متفاوتی دارن با این معیارها جور در نمیان

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

سلام ممنون از نوشته ات بازم مطلب داری بنویس میخوام ماشین دست 2 بخرم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    قلب آذربایجان

پيش فرض

به نظر من این بستگی داره به درامد و بودجه چون اگه درامد کم باشه باید بری به طرف پراید ... چون خرجشون خیلی پایین هست والی اگه درامد و بوجه ی خوب داشته باشی بنز 15 یا 20 ساله میارزه به تمام خودروهای ساخت داخل وقتی راه میره ادم فکر میکنه انگار روی اب حرکت میکنه امنیتشم یکه.از همه مهمتر با حالتره اما اگه به خرج بیفته یا خدایی نکرده تصادف کنه پدر ادم در میاره

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •