تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 10 اولاول ... 345678910 آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 91

نام تاپيک: Video Game Awards 2010

کـاربـر بـاسـابـقـه Alireza.M67's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    من مال یه دنیای کوچیکم

پيش فرض

ولی به نظر من این انتخابش عادلانه بود .
    من شخصا با اینکه خیلی با سری COD حال نمیکردم ولی با COD:BO امسال خیلی حال کردم .

(چه جالب ... اون موقع که این پستو میدادم به این توجه نکردم که این 2000 امین پستمه)
    Last edited by Alireza.M67; 12-12-2010 at 21:51.

2. 2 کاربر از Alireza.M67 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    Wait wut

پيش فرض

من میگم بحث cod رو ول کنید . تموم شده رفت پی کارش دیگه کاری نمیشه کرد . کلا بازی های IW یه چیز دیگست (سری COD میگم .) توی COD BO بر خلاف نکات مثبت تنها باگش هوش مصنوعی و نداشتن هیجان توی مرحله های Stealth بود . مثلا بری پشت یارو هم برقصی برنمیگرده .

پیش بینی رو حال میکنید ؟؟؟!!!
    پیش بینی نمیخواد که . شما یه بازی open world شرکت بزرگ R* بگو که بهترین بازی سال نشده باشه .

حـــــرفـه ای hosseincode2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    اردبیل

پيش فرض

داستان بازی خوب هست اما نه برایه نسخه ی COD بلکه برایه یک فرانچیز دیگه
    شايان تو نسخه ي بعدي رو بازي كني چي ميگي؟ اون كه كلا تو فضاست احتمالا ، دست پخت Sledgehammer رو ميگم!

براي اينكه اسپم نباشه بگم كه پلتفرم هاي Mass Effect 3 هم مشخص شدند : PC ، Xbox 360 و Play Station 3 براي سال بعد . به همين ترتيب پايين تويت زدن !
    “Mass Effect 3 is coming to Xbox 360, PC and.... PS3!”
    Last edited by hosseincode2008; 12-12-2010 at 21:56.

آخر فروم باز amin 2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    خونمون دیگه!!!

پيش فرض کار ساخت Resistance 3 تمام شده

نفس کش !!!
    اقا یه کار نکنین اینجا خون راه بیفته !! دفعه بعدی به REACH بی احترامی بشه من رسما طبق حرکتی انقلابی انصراف میدم بعدا حسین پشیمون میشیا هر چقدرم خواهش کنی بر نمی گردم !!دی:

..................................

James Stevenson (مدیر روابط عمومی Insomniac )در حاشیه VGA گفته که Resistance 3 هم اکنون از ابتدا تا انتهاش قابل بازیه . این بازی September 6 عرضه میشه که نشون میده تیم سازنده حدود 8 ماه برای رفع مشکلات بازی و پولیش بازی وقت دارن .
    در ضمن گفته شده که هنوز در مورد استفاده از تکنولوژی 3D و MOVE باید فکر کنن!

Resistance 3 تاریخ September 6, 2011 بصورت انحصاری برای PS3 عرضه خواهد شد .

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

6. 9 کاربر از amin 2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mosolim's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    كرج

پيش فرض

DLC منتشر شده برای NFS: HP رو pc ساپورت نمیشه
    خوب متاسفانه ظاهرا EA اعلام کرده کرده که DLC که قرار منتشر کنه برای بازی NFS :HP به نام Super Sport تنها برا کنسول منتشر میشه و خبری از انتشار این افزونه بازی برای PC نیست.

No DLC support for Hot Pursuit on PC

8. 4 کاربر از mosolim بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز djmd's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

خبری از Beyond Good & Evil 2 نیست ؟! ...

مدیر انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Layken's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Sillent Hill

پيش فرض

من نمی دونم فروم ما داره اشتباه فکر میکنه یا فروم های خارجی...
    کلی در کامنتهای دیگر فرومهای خارجی نظر کردم...همه با یک نظر بودن که بله COD لایق بهترین انتخاب بود...؟
    نمی دونم اخه بزرگترین ایراد شوتر اول د رهمون هوش مصنوعی بازی بود...مگه این که فقط بازی هایی که
    تو ایران اومده همین ترتیبی داشتند (معجزه )
    چون اخه حتا کسی کلمه ای مبنی بر یک نقطه از ایراد بر بازی نمی گرفتند...
    ریچ یک نوع بازی هست که یک گیمر وقتی میشینه بازی کنه دیگه باید کلی بهانه و کار پیش بیاد که بازی رو ول
    کنه مخصوصا اگر دو نفری بازی کنی که غوغایی دارد...
    (همین دیروز نزدیک 10 ساعت دو نفری ریچ زدیم گذر زمان معلوم نشد...کلی عشق و حال کردیم.)
    درسته داستان بازی COd خوب بود ولی یک شوتر اول شخصی که یک گیمر حرفه ای با کلی سوالات بازی براش تموم بشه
    چه بسا برای یک گیمر عادی ........
    در حالی که ریچ بدون نیاز به یک هوش بیشتر تصاویر و میان پرده های بازی خود روایت گر بازی بودن...
    و داستان بازی به صورت کاملا سینمایی پرداخت میشد در مغز گیمر.....
    من حتا فکر میکنم اصلا نباید Woods در لیست نامزدها بود اونم کنار کریتوس...
    کارکتر عالی بودش...حرف نداشت اما نه برای رقابت با کریتوسی که 3 عنوان بزرگ را در پلتفرم ها گذرونده...
    همین شخصیت kat در بازی ریچ من خیلی سخت از کارکترهای زن تو بازی ها خوشم میاد ولی kat شخصیت بسیار خوبی داشت.
    اگه بخوایه صحنه کشته شدنشون رو مقایسه کنیم که امکان دارد کشته شدن Wood و به درگیری کشیدن احساسات گیمر در ان
    لحظه باعث حضور ان شخصیت در لیست و اول شدنش شده.....که خب kat هم کمتر احساساتی رو منتقل نمی کنه. عالی بودش...
    یک نکته دیگر هم ممکن هستش وجود داشته باشه...
    یادمه وقتی داشتن برترین بازیکن سال فوتبال دنیا رو در سال 2002 انتخاب میکردن...تو برنامه تلوزیونی...داشتن با
    مجید جلالی حرف میزدن اون گفت به نظر من گیلبرتو سیلوا بهترین بازیکن سال هستش...
    پرسیدن چطور گفتن چون واقعا اون یک مهره اساسی در برزیل بود و میانه تیم رو نگه داشته و با فشار بر مهاجمین حریف...
    مانع از حرکت انها میشه...ولی خب منتقدین میان رونالدو رو انتخاب میکنن...
    چرا....؟؟؟ گفتش چون که حتا منتقدین و کارشناسان رای دهنده به دیدگاه های بیننده توجه می کنن...
    بیننده میبینه که رونالدو گل زد....ولی کارهای سیلوا رو ندید....
    اینجا هم بازیباز دید که با هلیکوپتر ولوایی به پا کرد....و هیجانی درون لحظه ای...اما ندیدن که ریچ...
    و six تنها در سیاره مانده بود....
    به هر حال انتخاباتی هست و صورا گرفت که بهتره حالشو ببریم.
    Last edited by Layken; 13-12-2010 at 00:17.

11. 6 کاربر از Layken بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز kortol's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اراک

پيش فرض

این تریلری که از بت من شهر آرخام نشون داده شد فیلم بود یا از بازی بود ............شخصیت نشون داده شده که همه چیز رو در مورد بروس وین می دنه اسمش چی بود ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کلا از بین این همه تریلری که از دیشب تا حالا دارم دانلود می کنم مال آنچارتد و بت من از همه خفن تر بودند ..........در مورد بازی بت من هم معلومه که برای بازی سال شدند کار سختی رو در پیش داره !!!!!!!!

آخر فروم باز B.3.S.T's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

حالا 4تا باگم داشت
    البته 4 تا باگه در سطح جام جهانی داشت..!!دیگه همه خوبیهاشم بزاریم کنار ..بدیهاش رو هم باید میدیدن و جوری تظاهر نکنن که کور بودن و ندیدن..!
    +
    حالا دیگه بیخیالش بشیم بهتره...اگر هم کسی شکایت داره بره کمیته اصتیناف ... ! : دی

حـــــرفـه ای Sam Fisher 11's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    فیس فود

پيش فرض Batman: Arkham City

مرحله ی به یاد ماندنی که اصلا توش وجود نداشت نسبت به نسخه هایه قبل برایه مثال تو اگه تونستی یک مرحله مثله اینایی که پایین میگم بیاری من همین جا رسما میگم این بازی بهترین شوتر ساله :
    آخرای black ops که با لباس محافظ nova 6 باید میجنگیدی...واقعا ناب بود...چرا که توی cod همیشه بعد از اثابت چند گلوله یه جا پناه میگیری و خوب میشی اما شیشه محافظ لباست شکستنی بود و با هر تیر یه ترک خیلی طبیعی برمیداشت و یه جورایی خط جون بود تو اون مرحله.

کشتن فیدل هم جذاب بود اگه تو هر cod به من اجازه بدن یه دیکتاتور رو بکشم باعث میشه یه مقدار تخلیه بشم: دی

در کل من منکر ایرادات Black ops نیستم (گرچه بازم میگم دو باگ بیشتر تو این بازی ندیدم: دی) ولی همین CoD پر از مشکل و ایراد سر بود نسبت به هیلو ریچ. 100درصد اگر شوترایی مثل Crysis یا gears امسال منتشر شده بودن این بازی هیچ شانسی نداشت ولی از شانس خوبش امسال شوتری که بتونه باهاش رقابت کنه نبود...

من حتا فکر میکنم اصلا نباید Woods در لیست نامزدها بود اونم کنار کریتوس...
    چه گیری دادی تو هم به کریتوس: دی
    کریتوس به قدر کافی اینور اونور جایزه برده فقط واسه احترام گذاشته بودنش تو نامزدا...شکی نیست که پرنس فوق العاده محبوبه ولی اونم نذاشتن دلیل نمیشه که یکی که محبوبه هر سال بیاد تو لیست که...

در کل همه میدونیم که دارید ریچ رو تو ذهنتون بزرگ تر از اون چیزی که هست جلوه میدید...

-------------

Batman: Arkham City

VGA 10: Exclusive Debut Trailer
    Platform: XBOX 360 , PS3

کیفیت: HD
    فرمت: WMV
    حجم: 54 MB
    کد:

کیفیت: SD
    فرمت: WMV
    حجم: 20 MB
    کد:

شات ها:
      محتوای مخفی: شات 

تریلرش فوق العاده است...واقعا ساخت چنین cgیی هنر میخواد...دشمن جدید هم به نظر خیلی باهوش، پلید و شوم تر از سایر دشمنان بتمنه...جمله ی انتهایی تریلر هم خیلی تاثیر گذاره که خطاب به بتمن میگه خوبه تو حالا اسممو میدونی اما من همه چیزو راجبت میدونم همه ی رازهای سیاهت رو بروس وین!
    Last edited by Sam Fisher 11; 13-12-2010 at 08:22.

15. 8 کاربر از Sam Fisher 11 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •