تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 10 اولاول 123456 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 91

نام تاپيک: Video Game Awards 2010

کـاربـر بـاسـابـقـه Alireza.M67's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    من مال یه دنیای کوچیکم

پيش فرض

BioShock و Oblivion هم که برای سال های قبل انتخاب شدن کاورشون میشد تغییر کنه....
    آقا وحید شرمنده ...
    چون من اینو از جای به خصوصی کپی نکردم و عکسها رو سرچ کردم و اینجا گذاشتم دیگه روی پلتفرماش ریز نشدم .
    حالا شما هم سخت نگیر ...
    ( ولی خداییش تو هم قبول کن 360 Xbox پلتفرم برتره )

2. 5 کاربر از Alireza.M67 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Moderator vahidgame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

آقا وحید شرمنده ...
    چون من اینو از جای به خصوصی کپی نکردم و عکسها رو سرچ کردم و اینجا گذاشتم دیگه روی پلتفرماش ریز نشدم .
    حالا شما هم سخت نگیر ...
    ( ولی خداییش تو هم قبول کن 360 Xbox پلتفرم برتره )
    پس کار خودته
    بابا اصلا همه پلتفرم های عالین
    اون دو تا بازی که گفتم چون مولتی پلتفرم بودن و توی همه پلتفرم ها در یک سطح بودن احتمالا دیگه پلتفرم خاصی مدنظرشون نبوده
    ولی کاش استارکرفت 2 رو هم توی لیست می ذاشتن. بهترین که انتخاب نمیشد ولی باید اونو توی لیست می ذاشتن
    الان چند وقت دیگه هم سایت هایی مثل گیم اسپات بهترین بازی سال رو انتخاب می کنن امکان نداره این بازی جزو کاندیدهای بهترین بازی سال نباشه. حالا خواهیم دید....

4. 3 کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه don mohsen's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    مشهــــد الرضـــا

پيش فرض

اقا MAFIA II با اون همه عظمتش کو؟؟؟

تو داستان بهترین میشه . بهترین بازی اپن ورلد میشه. بهترین بازی اکشن سوم شخص میشه. بهترین موزیک و صداگذاری میشه و شاید هم احتمال کمی بهترین گرافیک!!!

جای تعجب دارد بسی این لیست که دریغ از یک اسم مافیا!!!

6. این کاربر از don mohsen بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز halflife g's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    دور دور دور....

پيش فرض

بابا اصلا همه پلتفرم های عالین
    اون دو تا بازی که گفتم چون مولتی پلتفرم بودن و توی همه پلتفرم ها در یک سطح بودن احتمالا دیگه پلتفرم خاصی مدنظرشون نبوده
    ولی کاش استارکرفت 2 رو هم توی لیست می ذاشتن. بهترین که انتخاب نمیشد ولی باید اونو توی لیست می ذاشتن
    الان چند وقت دیگه هم سایت هایی مثل گیم اسپات بهترین بازی سال رو انتخاب می کنن امکان نداره این بازی جزو کاندیدهای بهترین بازی سال نباشه. حالا خواهیم دید....

کلا محبوبیت VGA بیشتر به بازیهایی هستن که توش معرفی میشن.تا حالا که گفته شده 12 تا بازی جدید تو این نمایشگاه معرفی خواهد شد(که 3 تاش تا حالا معرفی شده و عظیمترینشون هم همین uncharted3 بوده)

+

لیست چند تا ایراد داره یکی اینکه شماره جدید سوپر ماریو تو لیست نیس(با اینکه میانگین امتیاز 97 داشت) یا مثلا saratcraft2 نیست یا مثلا وجود cod تو لیست بهترین بازی سال ..... .اینا سه ایراد درشت هستن و گرنه ایرادات ریز هم داره....... .
    ولی در کل خوب و انتخابای نهاییش معمولا به حق.....(البته بعضی سالا اونطوری نبوده مثلا تو سال 2004 انتخاب نشدن hl2 و doom3 با اینکه اکثر سایتها به عنوان بهترین انتخابشون کره بودن...... .)

8. این کاربر از halflife g بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Moderator vahidgame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

تو داستان بهترین میشه . بهترین بازی اپن ورلد میشه. بهترین بازی اکشن سوم شخص میشه. بهترین موزیک و صداگذاری میشه و شاید هم احتمال کمی بهترین گرافیک!!!

نه دیگه با وجود Red Dead Redemption این جایزه ها رو Mafia II نمی تونه ببره!
    عنوانی به نام بهترین بازی open world وجود نداره اگه بودش شاید کاندید میشد که البته فرقی نمی کرد چون برنده که نمیشد. الانم فوقش دیگه باید کاندید بهترین موزیک یا Soundtrack میشد تازه اونم با ارفاق...

کلا محبوبیت VGA بیشتر به بازیهایی هستن که توش معرفی میشن.تا حالا که گفته شده 12 تا بازی جدید تو این نمایشگاه معرفی خواهد شد(که 3 تاش تا حالا معرفی شده و عظیمترینشون هم همین uncharted3
    پس همه خبرای مربوط به اونو همین جا بذاریم... الان در مورد همین uncharted3 کلی خبر اومده!
    استارتشو خودتون بزنید دیگه

10. این کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال xlife's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    هرجا آسمان باشد من همانجایم

پيش فرض جوایز

اگه اینا رو داشت که بی شک اسمش در همه شاخه ها حضور داشت مافیا چیزی رو که سالها دم از اون میزد رو نداره زنده بودن محیط همه اپن ورلدهای الان همچین چیزی رو حفظ کردند اما مافیا 2بیشتر مدل بازسازی شده مافیا1بود تا یک بازی نسل حاضر
    cod:blackops
    بهترین بازی سال کمی اغراق آمیزه و بنده رو به شوک عمیق فرو برد چه چیزی در این بازی وجود داره که باید نامزد بشه آیا هیجان کاذبش اونهم درصورتی که بهترینها درلیست وجود نداشتند
    این لیست از پایه و اساس دچار مشکل نیست فقط کمی بی انصافی شده اما بیو واری واقعا امسال خوش درخشید و مس افکت 2 اینهمه توجه حقشه و من منتظر star wars ‎:old republicهستم

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    دانشگاه >> اوین<<(!)

پيش فرض

وقتی سری GTA و بازی ورزشی madden توی سابقه بهترین بازی سال این مجموعه باشه ، معلومه وضعش خیلی خوب نیست!
    GTA: SAN ANDREAS یکی از بزرگترین بازیهای تاریخ هست
    هنوز هم برای خودش برو بیایی داره
    واقعا همه جوره تکمیل بود ! از GTA های حال مثل IV به نظر من خیلی خیلی سرتر و کاملتر بود
    شدیدا منتظر نمایش Gears Of War3 هستم ! کلیف میترکونه نمایشگاه رو

13. 5 کاربر از mohammad_twe بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    Wait wut

پيش فرض

وقتی سری GTA و بازی ورزشی madden توی سابقه بهترین بازی سال این مجموعه باشه ، معلومه وضعش خیلی خوب نیست! ولی در کل به نظر خودم God Of War و Red Dead Redemption و Halo : reach احتمال برترین بازی شدنو دارن. مخصوصا RDR !
    یعنی شما میگی سری gta خوب نیست ؟
    شما اصلا GTA بازی کردی این حرفو میزنی ؟ شاید sa الان خوب نباشه اما موقع خودش بهترین بازی بود . حتی همین iv با امکاناتی که داره .
    تو کدوم بازی میتونید لباس بخرید یا برید رستوران ؟
    تو کدوم بازی میتونید با موبایل sms بزنید . حرف بزنید . زنگ بزنید . تم عوض کنید .
    تو کدوم بازی میتونید اینترنت وصل شید ؟
    تو کدوم بازی میتونید با دوستاتون قرار بذارید و ... ؟

جواب این سوالا رو بدید بعد بگید gta خوب نیست . به نظر من کار بسیار درستی بود IV به عنوان بهترین بازی انتخاب شد . کلا همه بازی های راک استار اینطورین . با اینکه کنسول ندارم اما شرط میبندم Red Dead هم اینطوریه .

آخر فروم باز B.3.S.T's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

حالا جون هر کی دوست دارین دوباره این بحث های تکراری رو شروع نکنید باز تاپیک شوت بزنه واسه خودش...!
    +
    این تاپیک منظم بره جلو به نفع همه هست
    ممنون که رعایت می کنید

16. 6 کاربر از B.3.S.T بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال neon_91's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    کهکشان راه شیری

پيش فرض

اینکه بازی gta بازی خوبی است یا نیست به این تاپیک ربطی نداره ولی به دوستانی که به این بازی ایراد می گیرند بگم.با ساخت بازی gta یه سبک جدیدی در بازی های رایانه ای ایجاد شد که هنوزم خیلی از بازی ها از این سبک استفاده می کنند پس gta یکی بهترین بازی هست و خواهد بود و البته به نظر من سان اندریاس یک شاهکاری در زمان خودش بوده که باید تعجب کنیم که چطوری این بازی با این گرافیک پایین در زمان خودش بهترین بازی شده.امسالم بهترین بازی البته به نظر من cod7 بی برو برگشت چون همه اون چیزایی که یه بازی کننده می خواد توش بود.شما می تونید میزان طرفداری از یک بازی رو از پستای اون تاپیک اون بازی بفهمید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •