تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 13 از 13 اولاول ... 3910111213
نمايش نتايج 121 به 130 از 130

نام تاپيک: خرید سیستم برای گیم تا ۱ میلیون

آخر فروم باز erno69's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    بابلسر

پيش فرض

پس به نظرم تا ۱.۵ سال دیگه X4 965 تو گیم عملکرد بهتری داره...اختلاف فرکانسشون با هم زیاده...

---------- Post added at 02:02 PM ---------- Previous post was at 01:59 PM ----------

راستی دوستان سایتی رو سراغ ندارین که بشه این دسته بی سیم رو ازش خرید؟
    اینجا پیدا نمیشه...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

پس به نظرم تا ۱.۵ سال دیگه X4 965 تو گیم عملکرد بهتری داره...اختلاف فرکانسشون با هم زیاده...

تا یک سال یا دو سالش را نمیشه گفت تا وقتی 6 هسته ای های اینتل ارزونتر بشه تا اون موقعه هم نسل بعدی پردازنده ها amd امده وانتخابهای بهتری هست

3. این کاربر از nimada بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    بابلسر

پيش فرض

پس من الان همین 965 رو بگیرم یا بگم برام 1055 بیاره؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

هیچ مدرکی برای این حرف نیست . ممکن یه ماه دیگه هم این اتفاق بیوفته . دارن رو موتور خاصی که اسمش یادم نیست کار می کنند که از همه ی هسته های ریل استفاده می کنه . 100% 1055

---------- Post added at 04:28 PM ---------- Previous post was at 04:24 PM ----------

اگر 2 تا هارد 500 داشته باشی ویکی خراب بشه نصف اطلاعاتت رو از دست می دی ولی اگر 2 تا هارد 500 رو راید کنی اگه یکی خراب بشه باز هم کل اطلاعاتت رو از دست می دی در عوض سرعت تبادل اطلاعاتت در حالت سوم 2 برابر دو حالت دیگست من به شخصه یه دوازده سیزده سالی میشه هاردم نسوخته
    اما تو ی رید 0 همه ی اطلاعات از بین میره . در ضمن مگه هارد اسباب بازی که خراب بشه ؟ فقط ضربه های محکم می تونه یه هارد رو داغون کنه + نوسانات برق ...
    در مورد مانیتور هم چون 1080p بود برای بازی بزرگتر بود تلوزیون هم بود ----t هم بود و... گفتم شاید واقعا برانون سوال پیش اومده
    اما ایشون تلویزیون نخواستن ... P22500 نیاز های اتیشون را کاملا رفع می کنه و فول اچ دی هست به قیمت 220
    در حال حاضر چون بازی ها 6 هسته رو ساپورت نمیکنند و بخاطر اختلاف فرکانس زیاد با 965 به نظرم انتخاب مناسبی نیست مخصوصا اگر نخوایم اور کنیم. 1090 هم برای گیم فرق زیادی با 965 نمیکنه منم گفتم اگر حال واینده را بخواد 1090 بهتره هر چند تو اون رنج قیمت برای حال اینتل بهتره
    دوست عزیز 1090 خودشش 6 هسته ایی هست .دلیل انتخابم رو هم گفتم .

6. 2 کاربر از Corei7_980X بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    بابلسر

پيش فرض

پس من الان همین 965 رو بگیرم یا بگم برام 1055 بیاره؟
    ممنون میشم نظر آخرتون رو بگید....

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    دوست عزیز متاسفانه من کمتر به این فروم سر می زنم ولی این چند وقت که برای جمع کردن pc می گشتم چند تا از پستهای شما رو خوندم و می دونم شما ادم مطلعی هستید تولید یک موتور اون هم به گفته شما دارن روش کار می کنن تا تولید بشه و در ساخت یک بازی استفاده بشه بیشتر از یک سال طول نکشه کمتر طول نمیکشه که من هم همین حرف را زدم در ضمن حتما از تعداد موتورهای بازی اطلاع دارین

کد:
    منظور این جمله را نفهمیدن فکر کنم قصد داشتید حرف منو تایید کنید

کد:
    بابا به خدا من به ایشون سیستم پیشنهاد ندادم این مونیتور خودمه که اصلا به ایشون پیشنهاد نمیکنم بگیره یک دفعه دیگه پست منو بخونید متوجه موضوع می شوید

کد:
    باز هم متوجه نشدم چی می گید خوب همه می دونیم 1090 6 هسته ایست

9. این کاربر از nimada بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

ممنون میشم نظر آخرتون رو بگید....

بسته به انتخاب خودتون داره اگه مثل من هر 2 سال سیستم عوض می کنید 965 ولی اگه می خواین 4 یا 5 سال از سیستم کار بکشین 1050 انتخاب بهتریه بازم این نظر شخصیه. شما باید با توجه به اطلاعاتی که بدست اوردین خودتون تصمیم بگیرید

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

دوست عزیز متاسفانه من کمتر به این فروم سر می زنم ولی این چند وقت که برای جمع کردن pc می گشتم چند تا از پستهای شما رو خوندم و می دونم شما ادم مطلعی هستید تولید یک موتور اون هم به گفته شما دارن روش کار می کنن تا تولید بشه و در ساخت یک بازی استفاده بشه بیشتر از یک سال طول نکشه کمتر طول نمیکشه که من هم همین حرف را زدم در ضمن حتما از تعداد موتورهای بازی اطلاع دارین
    نه خیر دارن روش بازی می سازن دوست عزیز ...
    بسته به انتخاب خودتون داره اگه مثل من هر 2 سال سیستم عوض می کنید 965 ولی اگه می خواین 4 یا 5 سال از سیستم کار بکشین 1050 انتخاب بهتریه بازم این نظر شخصیه. شما باید با توجه به اطلاعاتی که بدست اوردین خودتون تصمیم بگیرید
    حالا درست شد ... نظر من هم همینه ...

تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    بابلسر

پيش فرض

ممنون از نظرات همه عزیزان.تصمیم گرفته شد.ممنون.

تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    بابلسر

پيش فرض

با سلام دوباره به دوستان عزیز من سیستم رو گرفتم فقط مونده مانیتور...
    میخواستم بدونم این مدل

PX23720

چقدر از لحاظ کیفیت نمایش با P23500 تفاوت داره؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •