تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 55 از 639 اولاول ... 54551525354555657585965105155555 ... آخرآخر
نمايش نتايج 541 به 550 از 6382

نام تاپيک: | گفتگو درباره بانک‌ها و امور بانکی |

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    شيراز

پيش فرض نظرتون در مورد حساب سپرده طلا چیه؟؟!!! خوبه یا بده؟؟!!!

سلام دوستان

یک مقدار پول دارم و می خواستم بدونم این حساب سپرده طلا چه جوره؟؟!! اینجور که تبلیغ می کنن حتما کلی به نفعشون هست و به ضرر ما !!!

لطفا هر کسی وارد هست یا این حساب رو باز کرده بگه؟؟!!!

می ترسم مثل وام گرفتن باشه یهو بریم بگیریم به جای مثلا 20 درصد یهو 25 درصد بگیرن

با تشکر

اگه نباشه جاش خالی می مونه majid.shiraz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

سلام دوستان

یک مقدار پول دارم و می خواستم بدونم این حساب سپرده طلا چه جوره؟؟!! اینجور که تبلیغ می کنن حتما کلی به نفعشون هست و به ضرر ما !!!

لطفا هر کسی وارد هست یا این حساب رو باز کرده بگه؟؟!!!

می ترسم مثل وام گرفتن باشه یهو بریم بگیریم به جای مثلا 20 درصد یهو 25 درصد بگیرن

با تشکر
    کاملا مشخصه که بانک جایی نمیخوابه که آب زیر پاش بره
    شنیدم این نوع سپرده هم اگر وسط قرارداد منصرف بشید ازش کارمزد و یه سود درست و حسابی کم میکنن و پولتون رو پس میدن که خیلی خیلی کم سود میکنید
    از طرفی دولت تصویب کرده که بانکها سود رو از یه حدی بیشتر ندن
    پس در نتیجه حساب طلا و ... همش یه مزخرفیه که فقط شکلش عوض شده
    به نظرم سکه خیلی خوبه چرا الان همه دارن میخرن؟ (اما با طلای زینتی موافق نیستم)
    آیا همه دارن اشتباه میکنن؟
    آیا شده طلا نسبت به پارسال ارزونتر شده باشه؟
    قیمت طلا اگر 5000 تومن پایین بیاد دو ماه بعد 15000 تومن هم بالا میره که جبران اون 5000 تومن رو هم میکنه مخصوصا وقتی مقدار طلا زیاد باشه سودش خیلی میشه
    من همیشه گفتم با سرمایه گذاری توی بانک برای مدت طولانی 6 یا 12 ماه خیلی مخالفم
    تورم ارزش پول رو در طولانی مدت ازبین میبره
    خلاصه سکه بخرید 4 تا صفر که حذف شد قیمتها حسابی کج و کوله میشه اما طلا نه

3. 2 کاربر از majid.shiraz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    شيراز

پيش فرض

سلام مجید جان

من توضیحات این حساب رو از سایت خود بانک خوندم این قسمتش خیلی جالبه که عینا از سایت می زارم:

اگر قیمت طلا در روز مراجعه مشتری برای بستن حساب کاهش یافته باشد ، آیا بانک ضرر او را تأمین می نماید؟
    تجربه نشان داده است که روند قیمت طلا در میان مدت و بلند مدت همواره صعودی می باشد لیکن در صورت کاهش قیمت طلا در بازارهای جهانی ، در حال حاضر بانک تضمینی بر پرداخت حداقل معادل مبلغ اولیه مشتری را ندارد ولی راهکارحل این موضوع در دستور کار مدیران بانک قرار دارد.
    حتما اطلاع داريد در خريد فيزيکي طلا نيز قيمت ها ثابت نيست اما آمار نشان مي دهد ظرف مدت10 سال گذشته قيمت طلا حدود 6 برابر افزايش پيدا کرده است.

خیلی کثیف هستن
    نتونستن مستقیم بگن که آقا اگر طلا ارزشش کم شد بانک تضمینی نداره در پرداخت اصل پول ولی اگر زیاد شد با کلی اما و اگر یه خرده ازش کم می کنیم اون مقدار کم رو به شما می دیم و سود کلفت رو خودمون بر می داریم

امروز تو روزنامه نوشته بود کلی اختلاس تو بانک ها مشخص شده و بازرسی کل کشور می خواد بره سراغ بانک ها

آخر فروم باز babak_gww's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    U.Iran

پيش فرض

سلام
    يه كارت دارم رمز دوم و اينترنتي و ايمناشم فعال كردم
    منتها اين تاريخ تنقضاش مال سال 1400 هست
    هر جا ميخوام خريد اينترنتي بكنم قبول نميكنه
    همه سايتها تا سال 99 قبول ميكنن
    1400 رو چطور بايد وارد كنم؟
    دردسر بزرگي شده برام
    شما 99 باید بزنی ، به احتمال زیاد قبول میکنه

تو توضیحاتش نوشته:
    تاریخ انقضاء روی کارت های بانکی حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود ندارد، از عدد 12 به جای ماه و از 99 به جای سال انقضای کارت استفاده نمایید.

آخر فروم باز oghyanoos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

سلام دوستان
    من از یه آدمی میخام یه چک 20 روزه به مبلغ شش میلیون تومان قبول کنم. اگر از یه فرد دیگه هم بخوام پشت چک رو امضا کنه، بعد از 20 روز اگر چک پاس نشد میتونم از طریق فرد دومی به پولم برسم؟؟؟

آخر فروم باز shahin666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    البرز

پيش فرض

سلام
    دوستان من اگر يه مبلغي كه بالاي 200 هزاتومن هست رو بخوام به حساب خودم يعني به عابر بانك خودم بفرستم و بانك هم باز نيست چيكار ميتونم بكنم

يعني ميتونم برم به يه مغازه داره بگم اين كار برام انجام بده يا نه ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه oveisi2005's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    قزوین

پيش فرض

سلام
    دوستان من اگر يه مبلغي كه بالاي 200 هزاتومن هست رو بخوام به حساب خودم يعني به عابر بانك خودم بفرستم و بانك هم باز نيست چيكار ميتونم بكنم

يعني ميتونم برم به يه مغازه داره بگم اين كار برام انجام بده يا نه ؟
    سلام
    یکی از روشهایش اینه که کسی رو پیدا کنی که تو کارتش اونقدر پول باشه بعد یا با عابر بانک کارت به کارت کنی یا اینترنتی کارت به کارت کنی یا اگه طرف دستگاه POS بانک ملت را داشته باشه جدیدا میشه از حساب خودش به حسابهای دیگر ملت با کسر 250 ریال انتقال وجه کرد
    وگرنه با دستگاههای pos دیگه اصلا نمیشه تا اونجا که اطلاع دارم و POS ملت هم به حسابهای ملت میشه اینکار رو کرد.

9. این کاربر از oveisi2005 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    شيراز

پيش فرض

سلام دوستان
    من از یه آدمی میخام یه چک 20 روزه به مبلغ شش میلیون تومان قبول کنم. اگر از یه فرد دیگه هم بخوام پشت چک رو امضا کنه، بعد از 20 روز اگر چک پاس نشد میتونم از طریق فرد دومی به پولم برسم؟؟؟
    سلام دوست عزیز

اگر کسی پشت چک رو امضا کنه یعنی اون چک هم مال اونه و هم مال اون صاحب چک یعنی اینکه اگر که 6 میلیون پاس نشد بعد از طی یک سری مراحل طولانی چون چک حقوقی هست حکم جلب هر دو نفر رو می دن

بازم می گم چون چک مدت دار هست می شه حقوقی و چون بالای 5 میلیون هست باید بری دادگاه نه شورای حل اختلاف

با تشکر

11. این کاربر از aria_electric_fars بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز oghyanoos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

سلام دوست عزیز

اگر کسی پشت چک رو امضا کنه یعنی اون چک هم مال اونه و هم مال اون صاحب چک یعنی اینکه اگر که 6 میلیون پاس نشد بعد از طی یک سری مراحل طولانی چون چک حقوقی هست حکم جلب هر دو نفر رو می دن

بازم می گم چون چک مدت دار هست می شه حقوقی و چون بالای 5 میلیون هست باید بری دادگاه نه شورای حل اختلاف

با تشکر
    ممنون
    اگر کار به دادگاه کشید چقدر طول میکشه تا به پولم برسم؟؟
    و یه سوال دیگه در همین ارتباط:
    من از صاحبخونم شکایت کردم که پول رهن من رو نداده، دادگاه حکم را صادر کرده . حالا بعد 2 ماه صابخونم میخاد درخواست تجدید نظر بده! قراره پرونده بره دادگاه تجدید نظر.
    میگن در اینصورت 5، 6 ماه طول میکشه تا من به پولم برسم.! درسته؟ یا کمتر از این مدت میشه؟؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    شيراز

پيش فرض

سلام

دادگاه که بری بهت یه وقت می ده مثلا می گه 2 ماه دیگه که بستگی به شعبه داره که خلوت باشه یا شلوغ
    یه نامه احضاریه بهت می ده یا پست می کنن که فکر کنم بهت می دن با مامور می ری در آدرسش بهش ابلاغ یا الصاق می کنی

اگر بخواد طرف کش بده که طولانی بشه می تونه روز دادگاه نیاد و یک بار دیگه بهش احضاریه می ده که اینم باز دو ماه طول می کشه
    نهایت دو یا سه بار احضار می کنه
    آخر کار اگر نیومد که رای غیابی می ده که 20 روز واسه تجدید نظر هست و 20 روز واسه دادخواهی یا یه همچین چیزی
    یعنی طرف راحت می تونه حداقل 6 ماه بدوونه تو رو

در مورد صاحبخانه هم باید بگم به لطف قانون خیلی خوبی که داریم همین طوره یعنی طرف می تونه ماهها تو رو اذیت کنه

در ایران قانون به نفع متهم هست

وقتی می خوای از کسی شکایت کنی به شاکی می گن ضامن بیار (در موارد توقیف اموال)
    وقتی حکم جلب می خوان بهت بدن با کلی ترس و لرز می دن تازه مامور کلانتری می ترسه اجرا کنه
    وقتی از کسی شاکی هستی بعد از کلی هزینه می تونه حداقل 6 ماه تو رو جون به لب کنه

به این می گن قانون!!!

با تشکر

14. این کاربر از aria_electric_fars بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •