تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 808 از 860 اولاول ... 308708758798804805806807808809810811812818858 ... آخرآخر
نمايش نتايج 8,071 به 8,080 از 8593

نام تاپيک: Harvest Moon

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

بعده 800 صفحه بازم بعضیا میپرسن چجوری میشه قابلمه خرید ! بنده اعلام میکنم از این صفحه به بعد مبحث تخصصی میشه

2. 3 کاربر از pc-game بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال iman reza's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    همدان

پيش فرض

دوستان بازی من تیک میزنه مشکلش چی میتونه باشه ؟
    سری های قبلی همین تنظیماتو انجام میدادم اما تیک نمیزد

تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

دوستان بازی من تیک میزنه مشکلش چی میتونه باشه ؟
    سری های قبلی همین تنظیماتو انجام میدادم اما تیک نمیزد
    خب یه عکس از تنظیماته شبیه ساز بذار . تا به حال این مشکلو نداشتم . شبیه ساز من خودش تنظیم شده تازه فارسی هم هست ! آدرس دانلودو بدم ؟
    ایمان فلوت رو گرفتی ؟ قبلا میگفتی تخم مرغ سرخ کرده و چند تا غذای دیگه بدیم به کوتوله ها ...با گیم شارک میشه شاید طبیعی هم بشه گرفت
    Last edited by pc-game; 25-09-2013 at 21:22.

5. این کاربر از pc-game بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    همدان

پيش فرض

خب یه عکس از تنظیماته شبیه ساز بذار . تا به حال این مشکلو نداشتم . شبیه ساز من خودش تنظیم شده تازه فارسی هم هست ! آدرس دانلودو بدم ؟
    ایمان فلوت رو گرفتی ؟ قبلا میگفتی تخم مرغ سرخ کرده و چند تا غذای دیگه بدیم به کوتوله ها ...با گیم شارک میشه شاید طبیعی هم بشه گرفت

خوشبختانه درست شد
    شبیه ساز 1.8 بود که plug و bios نداشت منم واسه نسخه 1.6 شیشو ریختم براش که انگار واسه نسخه 1.8 جواب نمیداد ولی خود 1.6 بدون مشکل اجرا میشه
    والا چندتا چیز مثل فلوتو دو نوع بذر که مربوط به گاو و مرغا میشه هنوز واسه من سواله ... با داش وحید پروژه ریختیم یه کارای بکنیم ایشالله نتیجه بده
    یادش بخیر با عروسکو امید و لیث واسه دمو ازدواج و دونوع دارو برنامه ریختیم و نتیجه گرفتیم
    دمو گری هم که میاد خونت چکش میسازه تو برنامه بود
    من دو ساله بازی نکردم خیلی چیزارو یادم رفته ، ببینیم قسمت چی میشه

همش pes بازی میکردم این مدت ) ... میگن pes 14 افتضاحه ! کسی نصب کرده ؟

تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

خوشبختانه درست شد
    شبیه ساز 1.8 بود که plug و bios نداشت منم واسه نسخه 1.6 شیشو ریختم براش که انگار واسه نسخه 1.8 جواب نمیداد ولی خود 1.6 بدون مشکل اجرا میشه
    والا چندتا چیز مثل فلوتو دو نوع بذر که مربوط به گاو و مرغا میشه هنوز واسه من سواله ... با داش وحید پروژه ریختیم یه کارای بکنیم ایشالله نتیجه بده
    یادش بخیر با عروسکو امید و لیث واسه دمو ازدواج و دونوع دارو برنامه ریختیم و نتیجه گرفتیم
    دمو گری هم که میاد خونت چکش میسازه تو برنامه بود
    من دو ساله بازی نکردم خیلی چیزارو یادم رفته ، ببینیم قسمت چی میشه

همش pes بازی میکردم این مدت ) ... میگن pes 14 افتضاحه ! کسی نصب کرده ؟
    دمو چکش رو دیدم . میخواد مثل باباش بشه که چکش میشکنه . دارو هم گرفتم .
    تا به حال pes بازی نکردم . نمیدونم . فیفا بوده فقط .

این نمونه سوالات من در چند دهه ی اخیره !

1 : سایت ناتسومی درباره ی همه ی ورژن ها یه توضیحی داده اما واسه این نسخه صفحه ی مربوطه ارور میده . چرا ؟
    2 : پسر کوچولو در مورد گاو سواری حرف میزنه .
    3 : اگه کای با مو صورتیه ازدواج کنه . اون وقت دختره از ده میره ؟
    4 : کسی تا به حال بچه اش رو بزرگ کرده ؟
    5 : کسی لباس دیگه ای کشف کرده واسه پوشیدن ؟
    6 : فلوت ؟ اون قایق چیکارس تو بازی ؟ برنج گرفتید ؟ توی کتابخونه حرفای عجیبی نوشته . مثلا در مورد فضایی ها ! یا کوتوله ها . نوشته یکی از کوتوله ها عاشق پنهان شدنه و شبا صدای هو هو شو میشنوید !

8. این کاربر از pc-game بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن pcsoft's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    بهشت ایران

پيش فرض

دمو چکش رو دیدم . میخواد مثل باباش بشه که چکش میشکنه . دارو هم گرفتم .
    تا به حال pes بازی نکردم . نمیدونم . فیفا بوده فقط .

این نمونه سوالات من در چند دهه ی اخیره !

1 : سایت ناتسومی درباره ی همه ی ورژن ها یه توضیحی داده اما واسه این نسخه صفحه ی مربوطه ارور میده . چرا ؟
    2 : پسر کوچولو در مورد گاو سواری حرف میزنه .
    3 : اگه کای با مو صورتیه ازدواج کنه . اون وقت دختره از ده میره ؟
    4 : کسی تا به حال بچه اش رو بزرگ کرده ؟
    5 : کسی لباس دیگه ای کشف کرده واسه پوشیدن ؟
    6 : فلوت ؟ اون قایق چیکارس تو بازی ؟ برنج گرفتید ؟ توی کتابخونه حرفای عجیبی نوشته . مثلا در مورد فضایی ها ! یا کوتوله ها . نوشته یکی از کوتوله ها عاشق پنهان شدنه و شبا صدای هو هو شو میشنوید !
    1-نمیدونم ولی چون بازی برای حدود 10 سال پیش هست اونچنان هم عجیب نیست.
    2- من سوالی نمیبینم؟
    3- هر سال فصل تابستان همراه کای برمیگرده. البته اگر موقع رفتن به برادر Popuri بگید نمیزاره که خواهرش بره.
    4- من با PS1 پسر دار شده بودم ولی خب سیو نابود شد و نتونستم ادامه بدم. ولی فکر نمیکنم. البته شاید هم بشه. در هر صورت معلوم نیست.
    5-من نه. یادم نیست ولی مادر بزرگ یه چیزی برای خودمون یا سگمون می دوخت. کفش بود فکر کنم!
    5-
    Last edited by pcsoft; 25-09-2013 at 22:36.

10. 2 کاربر از pcsoft بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

گزینه اخر جای بحث داره ها . برنج گرفتید ؟ فلوت چطور ؟ چرا پسره در مورده گاو سواری حرف میزنه . به نظرم هیچ چیزه بازی بیهوده نیست . این همه داستان ، چرا توی کتاب خونه حرفای عجیب نوشته ...؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

خواهشن بگید چطور سیو هامو اپلود کنم من هم میکنم اون وقت شما خودتون دمو رو نه با عکس بلکه خودتون تجربه می کنین در ضمن در مورد جزییات دمو باید بگم من دمو های may رو دیدم هم گم شدنش هم میاد میپرسه می خوام بازی کنم و به stu هم در روز تولدش غوغا کردم و بعد این دمو رو خیلی اتفاقی در فصل زمستان در روز 12 یا 11 است دقیق نمیدونم و مثل دمو های دیگه شروع نمیشه یعنی باید بین ساعت 2 تا 3 با may وقتی که با stu وایسادن دم کلیسا صحبت کنی و در حین صحبت یهو جو عوض میشه و تبدیل به دمو میشه حتما حتما باید بین ساعت 2 تا 3 باشه چون من هم12 هم 12.30 هم 1 هم 1.30 هم 1.50 هم 3.10 همشو امتحان کردم اما در این ساعت ها may چیز دیگه ای میگه اما بین ساعت 2 تا 3 may درباره ازدواج باهاتون صحبت میکنه و جنابvahid خان 20 تومن شمارو هم نمی خواهیم ولی خواشا طریقه اپلود و عکس انداختن از بازی رو به من یاد بدید ممنون میشم

تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    همدان

پيش فرض

دمو چکش که کشف خودم بود ریکس کردم تا اخر پاییز خونمو بزرگ نکردم و دو ردیف از چوبای مزرعه رو دست نزده گذاشتم گری اومد شکوندش
    2-گاو سواری که شدنیه ولی خب باید اول بذر مربوط به گاوارو بدست بیاریم ... چطوری هیچی نمیدونم ولی احتمالا مثل همین دمو گری باید یه داستانی داشته باشه
    3-من حدس میزنم که تو سال چهارم بازی من کای هم دیگه نره ... باید تا اخر تابستون صبر کنم ، یه اتفاقاتی تو بازی افتاده بود دقیقا یام نیست
    4-فعلا که نشده
    5-فکر نکنم اینجور چیزی واسه ورژن پسره داشته باشه ، ولی تو ورژن دختره واسه فستیوال رقص احتمالا یه دست لباس هدیه میگیره که بحث دوتا بازیو قاطی کردن
    6-فلوت هم وجود داره ، فکر میکنم روز قبل فستیوال با کشیک صحبت کنی که فقط بذاره یه بار روز فستیوال استفاده کنی ... برنج وجود نداره،قایق دکوریه.... تو کتابخونه هم هیچ حرف عجیبی من بهش برنخوردم فقط درباره بازی توضیح داده

به نظر من زیاد به حاشیه نریم ... یکم منطقی در مورد بازی فکر کنید الکی به بازی شاخو برگ ندیم ، این یه بازی ساده است همین

اینجوری راحت تر میتونید معمای بازی رو کشف کنید
    مثلا به دمو ازدواجا دقت کنید :
    قبل اینکه دمو رو ببینیم همه تو سه فصل اول قلب دخترا رو قرمز میکردیم در صورتی که با یه تغییر کوچیک این معما حل شد
    من اومدم قلب یکی رو قرمزکردم ستارو نارنجی یکی قبل نارنجی نگه داشتم مجبورن خودمم اخر بازی همه ازدواج کردم ... یه تغییر کوچیک ولی منطقی تو بازیتون بدید

* راستی داشتم یاداشتامو می خوندم ... یه قسمت نوشته بودم دکتر و الی درباره بچه دار شدن صحبت کردن ... اگه بشه بازی خیلی جذاب میشه

14. 3 کاربر از iman reza بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    همدان

پيش فرض

واسه عکس انداختن اگه شبیه ساز داری با f10 بالای کیبورد عکس میندازه تو پوشه snap ذخیره میکنه
    واسه اپلود کردن هم تو گوگل بنویس اپلود فایل .... اون وقت یکی دوتا از صفحه های اومده رو باز کن متوجه میشی کدوم قسمت فایلو اپلود کنی که بعد اتمام اپلود یکی دوتا ادرس میده اونارو کپی کن تو فرم تا ما بتونیم دان کنیم

16. این کاربر از iman reza بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •