تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 12 1234511 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 116

نام تاپيک: بحث در مورد قانون جذب ==> کسایی که واقعا بهش ایمان دارن بیایند بیان کنند

آخر فروم باز mojtaba007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض بحث در مورد قانون جذب ==> کسایی که واقعا بهش ایمان دارن بیایند بیان کنند

چند روزی میشه این قانون جذب بدجوری رفته تو مخم
    تاپیک زدم که با هم در موردش بحث کنیم
    یه نوع تمرینیه به این شکل

تمرین 21 x14یکی از بهترین تمرین هایی است که قدرت جذب را افزایش می دهد.

هدفی را که می خواهید به آن برسید در یک جلسه 21 بار بدون وقفه تکرار کنید و این برنامه را برای 14 روز ادامه دهید.

• شرح تمرین:
    • از آنچه گفته شد واضح است که تمرین باید به طور کامل و بی وقفه و طبق شرایط زیر انجام شود تا نتیجه بخش باشد:
    • 1) هدف یا خواسته ای را که می خواهید به آن برسید انتخاب کنید و با شهامت آن را بنویسید مثلا "الان احساس آرامش می کنم " یا "هر چه قدر که بخواهم پول دارم." "حافظه ای قوی دارم".هر چیزی را که می خواهید با جمله مثبت بگویید مثلا نگویید : "می خواهم نگران نباشم." یا " آرزو نمی کنم " ، " مایوس نیستم".
    • 2) جمله حتما باید واضح ، دقیق و کوتاه و مخالف آنچه درواقعیت وجود دارد باشد و همان لحظه که جمله را می گویید باید قدرت آن را احساس کنید و باید آن را محدود کنید مثلا "الان 1 میلیون تومان پول دارم."
    • 3) برای انتخاب هدف عجله نکنید. چه بسا بعد از ماه ها یا سالها به هدفتان برسید یا بعد از مدتی آن را به اهداف کاربردی تر و کوچکتر تقسیم کنید یا آن را تعدیل کنید.
    • 4) جمله باید در زمان حال باشد نه در زمان اینده. نگویید : " احساس خوبی خواهم داشت " یا " به --- مقدار پول خواهم رسید" در این صورت آنچه می خواهید اتفاق می افتد اما بعد از 20 سال! ضمیر ناخود آگاه شما جملات لفظی را طبقه بندی می کند و سپس برای آنچه که می خواهید ارسال می کند اما اگر جملات به زمان آینده باشد شما فقط به هدفتان نزدیک می شوید و هدف تحقق پیدا نمی کند و همیشه در زمان آینده باقی می ماند.
    • 5) افکاری که در ذهنتان است بنویسید. هر چیزی که یه ذهناتان خطور می کند مثبت یا منفی همان لحظه آن را بنویسید.
    • 6) طبیعی است که واکنش ها نسبت به هر جمله ای بسته به واقعیت های زندگی کنونی متفاوت است . مثلا جمله " 1 میلیون تومان دارم" برجمله " اعتماد به نفس بالایی هم دارم" واکنش دارد.
    • 7) 21 بار در یک جلسه بدون وقفه تکرار کنید. در هنگام تمرین چای ننوشید به تلفن پاسخ ندهید و فقط بر جمله خود تمرکز کنید و هنگام تمرین به هیچ چیز دیگر توجه نکنید اگر هر چیزی در تمرین تان وقفه ایجاد کرد باید 21 مرتبه را از ابتدا آغاز کنید. طبق گفته روان شناسان تاکید بر عدد 21 بار روانی بسیار موثری را برای پیشبرد اهداف شما دارد.
    • 8) این تمرین را طی 14 روز متوالی انجام دهید. در هر زمان از روز حتی اگر خسته هستید مثلا قبل از خواب بعد از بیدار شدن یا هر زمانی که در مکانی آرام هستید این تمرین را انجام دهید
    • 9) فقط بر جمله تمرکز کنید نه بر واکنش آن.
    • 10) جمله را نباید تغییر دهید فقط در صورتی که می خواهید وضوح یا قدرت آن را افزایش دهید می توانید آن را تغییر دهید. مثلا " الا ن کاملا سلامت هستم " بعد از چند روز می توانید بگویید " از سلامتی ام لذت می برم"
    • 11) تجزیه تحلیل نکنید فقط واکنش ها را آن گونه که هست بنویسید. بعد از اتمام تمرین یا بعد از دوره ی 14 روزه می توانید واکنش ها را تجزیه تحلیل کنید یا اصلا این کار را نکنید.
    • 12) اگر قبل یا هنگام تمرین خسته هستید به تمرین ادامه دهید چون بر روی ذهن ناخود آگاه کار می کنید و لازم نیست کاملا هوشیار باشید.

• 13) در یک دوره 14 روزه می توانید بر روی چند خواسته که در یک حیطه نیستند کار کنید. مثلا اگر برروی احساس آرامش کار می کنید جمله ی احساس خوشبختی یا اعتماد در همان زمینه است و می توانید روی موضوعات مالی یا اجتماعی تمرین کنید. تمرین در زمینه موضوعات روان شناسی را صبح انجام دهید مثلا " الان خیلی خوشحالم" و هنگام عصر " موقعیت های تجاری به خوبی پیش می روند" را تمرین کنید.
    • 14) حداقل 1 هفته بین دوره 14 روزه تمرین نکنید و دوباره تمرین در همان زمینه را آغاز کنید.
    • 15) تمرین کنید و پشتکار داشته باشید تنها مانع رسیدن شما به هدفتان ذهن شما ست هنگامی که اراده کنید زندگی آنچه را می خواهید تحقق می بخشد.
    • 16) در مورد این تمرین با هیچ کس صحبت نکنید فقط بعد از اینکه به نتیجه رسیدید در مورد آن بگویید.

2. 15 کاربر از mojtaba007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Amirdb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

پیشنهاد میکنم قبل از اینکه به قانون جذب علاقه مند بشید مجله موفقیت چاپ نیمه اول آذر 89 رو حتما بخونید
    یه قسمتی رو به نام secret هست اون مقاله دو صفحه ای رو حتما بخونید

فقط من یه چیز بگم و برم یه اشاره کوچیک میکنم
    این چیزی که تو کتاب و فیلم راز اومده قانون جذب نیست !! خانم راندا برن نویسنده این کتاب خیلی از چیزها رو حذف کرده

حتی این سخنران هایی هم که داخل این فیلم صحبت میکنند بعدا داخل فیلم های دیگه این را گفتند که این قانون جذب نیست و خیلی از قوانین اصلی جذب از کتاب راز حذف شده ولی متاسفانه دیگه این فیلم ها به دست ما نرسیده و زیاد مشهور نشده

حتما این نقد رو که گفتم در مجله موفقیت آخرین چاپش رو بخونید.ضرر نمیکنید

پ ن:بیخودی وقت با ارزشتون را پای قانون سراسر دروغ جذب هدر ندهید.

پ ن:قانون جذب وجود دارد ولی نه به این شکلی که در کتاب و فیلم راز هست.

موفق باشید

4. 7 کاربر از Amirdb بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    تقریبا آخرای جاده زندگی... یه تیغ تیز تو دستم تو وان حموم

پيش فرض

بحث در مورد قانون جذب ==> کسایی که واقعا بهش ایمان دارن بیایند بیان کنند
    اين قانون به كسايي كه بيماري هاي لاعلاچ مثل آچ آي وي دارن ميتونه كمكي بكنه؟

6. این کاربر از Old_Chater بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Petros's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    سوال بسیار جالب و بجایی بود

پيش فرض

من تجربمو میتونم بگم؟

من 40 روز ادامه دادم، واقعا سیریش ادامه دادم، قانون جذبو میگم، نتیجه معکوس داد!

وقتی فکرای منفی میکنم یه نیرویی برای اینکه ثابت کنه افکارم اشتباس، رویدادها رو مثبت میکنه. ذهنمو کند میکنه (خراب میکنه) ولی با فکر منفی، به نتیجه مثبت میرسم!

قصد از گفتن تجربه، استفاده از نظر بقیه بچه هاست. من تو توهممم؟
    والسلام

8. 2 کاربر از Petros بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن ادبیات hamid_diablo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    آنجا که عقاب پر بریزد

پيش فرض

سلام
    من که بد جوری به ابن قانون اعتقاد دارم
    حتی فکر میکنم که بدون تلاش هم میشه به جایی رسید اگه این قانون رو خوب بشناسی و روش تمرکز کنی
    که اتفاقا خدش تلاش زیادی رو میطلبه

10. 3 کاربر از hamid_diablo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن ادبیات Lady parisa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

من این چند وقته به هر چی می خواستم رسیدم.حتی گاهی احتمال رسیدن به هدفم به زیر صفر هم رسیده هم من بالاخره جذبش کردم

12. این کاربر از Lady parisa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه AKBAR132's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

منم اعتقاد شدیدی دارم به خصوص به آزمندیان

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

منم اعتقاد داشتم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

من فقط میدونم به هر چیزی بخوای زیادی نزدیک بشی ازدستت میپره مثل یه ماهی که گرفتی اگه محکم فشارش بدی از دستت سر میخوره

16. این کاربر از lol_1029 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای ebicross's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    مـشـهـد

پيش فرض

من شدیدا اعتقاد دارم و ازش استفاده میکنم.
    ولی با تکرار و این چیزا چیزی حاصل نمیشهو اعتقاد قلبی و حرص و علاقه به هدف لازمه.
    البته اگر هدف منفی نباشه.
    براحتی جذب میشه.
    گروهی با این نام داریم که بحثهای جالبی توش هست. میتونید عضو شید و استفاده کنید.

صفحه 1 از 12 1234511 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •