تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 17 اولاول 123456713 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 166

نام تاپيک: حقوق حیوانات

حـــــرفـه ای saye's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    mirror

پيش فرض

دوستان خوبم هیچ کسی کسی رو به زور دعوت به گیاهخواری یا ... نمیکنه
    و هر کسی هم این راه رو انتخاب کرده با تحقیقات بوده
    و مطمئن هستم که شرایط جسمی خودشون رو هم در نظر گرفتن
    و در نتیجه گیاهخواری رو انتخاب کردن
    ماها همه انقدر عقل و فهم داریم که بخوایم کاری کنیم قبلش به درستی تحقیق کنیم
    نه اینکه به گفته ی چند نفر اکتفا کنیم چه در تائید و چه در تکذیب
    ....
    همونطور که قبلا هم گفته شده اگر مردم یک لحظه از صحنه های کشتار گاه ها رو ببینن
    دیگه لب به گوشت نمیزنن
    انسان در اصل گیاه خوار بوده
    این رو حتی از ساده ترین چیز که حالت دندونا هست به خوبی میشه فهمید
    انسان عقل و شعو و ... داره درصورتی که ادم از دیدن کارای ادمای امروزه متوجه خیلی چیزا میشه
    تا کی باید دل و روده خورد
    حد اقل میشه کمتر خورد
    یا حد اقل میشه یه تحقیق کلی در مورد این چیزا کرد
    حالا دوستانی که گوشت هم میخورن حد اقل رعایت کنن هنگام کشتن اون زبون بسته
    باید اینو در نظر داشت که اون هم یه موجود زنده هست و کاملا ترس رو درد رو و .... حس میکنه
    اینکه به بدترین شکل و زجر حیوونا رو میکشن و ...... واقعا دیدن و فکر کردن و نوشتن در مورد این چیزا هم درد ناکه
    پس فکر کنم دوستان نباید با قبایلی که انسان خوار بودن مخالفتی داشته باشن

من در یک فرصت مناسب لیستی از اشخاص گیاه خوار تهیه میکنم
    با سخنانشون
    باز هم انتخاب با خود هر فرده

2. 3 کاربر از saye بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Max.Pain's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

در طبیعت حیوانات برای بقای نسلشون و ادامه ی زندگی همدیگرو میکشن . حالا بماند که ما انسانها اگر گوشت نخوریم نه تنها هیچ اتفاقی برامون نمیفته بلکه یه تضمینی هم برای سلامیتیمونه.
    متاسفانه حیوانات در کشتارگاه های صنعتی به بدترین شکل ممکن کشته میشن، گیاهخواران گوشت نمیخورن چراکه مخالف هرگونه آزارو اذیت حیوانات بیگناهین که ما انسانها با زور به قلمروشون تجاوز کردیم. اگه چند تا فیلم از نوع برخورد با حیوانات و کشتن اونا در کشتارگاه ها رو ببینی حتماً متاثر میشی. چرا که به طرز وحشیانه ای با این حیوانات رفتار میکنن. و طبق تحقیقاتی که انجام شده این این حیوانات از شدت ترس ناشی از همین برخوردها مواد سمی در بدنشون ترشح میشه که برای سلامتی انساها مضره.
    انسان عقل و شعو و ... داره درصورتی که ادم از دیدن کارای ادمای امروزه متوجه خیلی چیزا میشه
    تا کی باید دل و روده خورد
    حد اقل میشه کمتر خورد
    یا حد اقل میشه یه تحقیق کلی در مورد این چیزا کرد
    حالا دوستانی که گوشت هم میخورن حد اقل رعایت کنن هنگام کشتن اون زبون بسته
    باید اینو در نظر داشت که اون هم یه موجود زنده هست و کاملا ترس رو درد رو و .... حس میکنه
    من هم همونطور که گفتم مخالف آزار و اذیت حیوانات هستم. ولی به نظر من انسان هم مثل سایر حیوانات موجود در طبیعت می تونه شکار کنه و از گوشت سایر حیوانات استفاده کنه فقط قوانین طبیعت رو رعایت کنه. با شکنجه و آزار حیوانات به شدت مخالفم، با نگهداری صنعتی حیوانات که موجب آزار اونها میشه هم مخالفم.

4. 4 کاربر از Max.Pain بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای V E S T A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

درخواست امضا پتيشن كشتن گاو بدون استفاده از هرگونه وسيله

وحشتناک و دردآور ترین مرگ متصور برای یک گاو

غذایی به نامFoie Gras به معنی جگر چرب غذای تجملی و گران قیمتی است که منشاء آن فرانسه است و در رستورانهایی چون مک دونالد و کی اف سی سرو می شود.
    برای تهیه این غذا مرغابی و غازها را مجبور می کنند مقدار زیادی چربی بخورند تا بیش از اندازه چاق شوند و به بیماری جگر چرب مبتلا شوند.

آتش زدن شاخ گاو در El Toro اسپانیا هر ساله تکرار می شود.
    شرم بر تو باد کانادا!

خیلی از بچه فک ها هنوز شیر اول را هم ننوشیدند و بند نافشان هنوز قطع نشده. ماهیگیرها با پتک و چماق محکم به مغز این نوزادان میکوبند درحالیکه مادرهای درماندهء آنها نظاره گر این ماجرا هستند.

الـــــــــــــــــــــــ ـهی

اينا انسان نیستن ..

من کلی براشون گریه کردم مخصوصا اون گاو که تو آفریفا اون بلا رو سرش آوردن

تو ایرانم کم این اتفاقا نمیوفته ...یادم میاد یه خبری خوندم که مردم یه روستا یه حیوونه وحشی که الان دقیق يادم

نیست چی بود به گله هاشون حمله کرده بودو برای انتقام گیری بچه هاشو آتیش زده بودن

همین ببر مازندران به خاطر جهل مردم الان در حال انقراض ...

این لینکایی که برای امضا دادین هم تا اونجایی که میتونم همه جا تبليغ میکنم..

آدم این خبرا رو میخونه از انسان بودنش خجالت میکشه

6. 3 کاربر از V E S T A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Amin.M.1986's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    طهرون

پيش فرض

من هم همونطور که گفتم مخالف آزار و اذیت حیوانات هستم. ولی به نظر من انسان هم مثل سایر حیوانات موجود در طبیعت می تونه شکار کنه و از گوشت سایر حیوانات استفاده کنه فقط قوانین طبیعت رو رعایت کنه. با شکنجه و آزار حیوانات به شدت مخالفم، با نگهداری صنعتی حیوانات که موجب آزار اونها میشه هم مخالفم.
    جدا؟؟ شما چرا فکر میکنید حق شکار دارید؟؟ اون سایر جیوانات برای زنده موندن شکار میکنند اما انسان برای ارضای شکم !! شما چطور میتونید انسان رو با حیوانات مقایسه کنید و نتیجه بگیرید میشه از حیوانات تبعیت کرد؟؟ در ضمن ساختار بدن شما نشون میده که شما یک گیاهخوار آفریده شده اید!! حرکت فک و طول روده و ساختار انگشتانتون رو ببینید و بیشتر مطالعه کنید.
    کجای بدن شما شبیه جانوران درنده و گوشتخواره؟ شما ساختار بدن یک میوه خوار رو دارید! یک انسان وقتی نمیتونه از هوس شکمش بگذره مشخصه نمیتونه به خیلی از اصول دیگه هم پایبند باشه.. من هم متاسفانه در خانواده ای گوشتخوار متولد شدم و چه حیف که این حرف ها رو خیلی دیر به من گفتند. از بچگی به دلیل اینکه حیوان اهلی نگه میداشتم همیشه یک حس خاصی نسبت به اونا داشتم و مساله خوردنشون واسم سوال بود؟؟ تا اینکه حدود 2 سال پیش فقط یک کار کردم.. ذهنم رو از هر چیزی که بر اساس اون تربیت شده بودم برای چند دقیقه خالی کردم.. بعد با خودم فکر کردم چرا گوشت میخورم؟؟ خدا شاهده که هیچ جوابی که حتی خودم رو با اون بتونم گول بزنم پیدا نکردم..دیدم واقعا دارم گوشت میخورم به قیمت بیمار کردن خودم و آزار حیوانات و آلودگی کره ی زمین و ایجاد گرسنگی در کشور هایی مثل آفریقا و .......!
    اگر مثل من از نزدیک عاشق شدن حیوانات و دلتنگ شدنشون یا احساس مسئولیتشون رو و خیلی خصوصیات رفتاریشون رو ببینید شاید شما هم به این نتیجه برسید اونا واسه خوردن آفریده نشده اند.. پاره کردن گلوی یک حیوان به هیچ وجه توجیهی نداره!!
    کاش میشد به جای قربانی کردن حیوانات تعصبات مردم رو قربانی کرد

8. 4 کاربر از Amin.M.1986 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Amin.M.1986's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    طهرون

پيش فرض

ولی یه سوالی تو ذهنم هست اینهایی که میگن باید گیاهخوار بود و هیچ حیوانی رو نکشت، زندگی حیوانات در طبیعت و کشته شدن اونا به دست همدیگه رو چطور تفسیر میکنن؟
    من توی پست بالا اجمالی توضیح دادم .. همون قسمت که در باره ی روده و فک و کلا ساختار بدن انسان بود.اصلا مسئله ی گوشت خوردن انسان و گرگ هیچ ربطی نداره.. حیوانات بر اساس غریزه عمل میکنند و هیچ وقت کار خلاف طبیعت انجام نمیدهند.. مثلا یک کبوتر هیچوقت به یک گنجیشک حمله نمیکنه که بخورتش!! ولی انسان برعکس.. شما به یک بچه کوچیک مثلا 2 ساله یک خرگوش و یک سیب بده.. ببین کدوم رو میخوره و با کدوم شروع میکنه به بازی یا دوست شدن؟؟ این غریزه و ذات انسان هست .. ولی وقتی بزرگ میشه با تربیت اشتباه تبدیل به یک گوشتخوار میشه...

10. این کاربر از Amin.M.1986 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Aref_2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

7

درخواست امضا پتيشن كشتن گاو بدون استفاده از هرگونه وسيله

وحشتناک و دردآور ترین مرگ متصور برای یک گاو

درحالیکه در اکثر نقاط جهان ، احترام به حقوق حیوانات روز به روز بیشتر و فراگیر تر می شود و ضرورت احترام به دیگر
    ساکنین زمین هر روز بیشتر و بیشتر حس می شود ، هستند مردمانی که در جهت مخالف حرکت می کنند و با سنت
    ها و رسومات زشت و غیر اخلاقی خود ، لکهء ننگی بر نام بشریت هستند. سنت ها و رسوماتی که نه تنها به هیچ
    عنوان در چهارچوب مدنیت و انسانیت نمی گنجد ، بلکه هیچ یک از ادیان الهی نیز آنها را تایید نمی کنند.

شاید آنچه در یکی از بخش های کوچک کشور آفریقای جنوبی در جریان است زشت ترین و وحشیانه ترین این رسومات
    باشد. گاو نری که در پستوی یک طویله ، آخرین ساعات عمر خود را می گذارند هیچ نمی داند که بزودی قرار است
    دردناک ترین و وحشتناک ترین مرگ ممکن را تجربه کند. مرگی چنان دردناک و دلهره آور که توریست های اروپایی که
    شاهد این مراسم بودند را به حالت تهوع وا داشت.

در شهر Zulu monarchy در استان KwaZulu-Natal ، هر ساله جشنواره ای برگزار می شود به نام جشنوارهء
    Ukweshwana یا میوه های تازه. این مراسم که در ماه دسامبر (ماه میلادی که در آستانهء آن قرار داریم) برگزار می
    شود شامل مراسم گونانگون است . اما وحشتناک ترین بخش مراسم ، مراسم کشتن گاو نر با دستان خالی است.
    کشتن این گاو مفلوک صرفا باید از طریق شکنجهء او با دستان خالی انجام شود و استفاده از هرگونه آلات و ابزار برای
    کشتار او ممنوع است!

مراسم به این صورت آغاز می شود که 40 مرد بالغ باید گاو نری را که قبلا برای این کار تعیین شده، به محل
    قتلش بیاورند. سپس هر 40 مرد روی گاو میفتند و او را به زمین می اندازند. دو تن از مردان با تلاش فراوان دهان
    حیوان را به زور باز می کنند و مرد سوم باید زبان گاو را از دهانش محکم گرفته و به شدت بکشد به شکلی که زبان
    حیوان پاره پاره شود و از حلقومش کنده شود !!!! کندن زبان گاو گاهی اوقات چند ساعت طول میکشد و در تمام طول
    این مدت گاو مفلوک فریاد می زند. کندن زبان باید فقط با دستان خالی انجام شود.
    گاو بیچاره که از ترس تمام بدنش می لرزد با دهان خونی عربده میکشد و تلاش می کند تا فرار کند ، اما این تازه اول
    کار است.

بعد از کندن زبان گاو و قرار دادن زبان در کناری، نوبت چشم هاست. با شیئی تیز دو چشم گاو را کاملا تخلیه می
    کنند!! جهانگردانی که این مراسم را به چشم خود دیدند این صحنه ها را وحشتناک ترین تجربهء عمر خود می دانند.
    حالا گاو کور شده و تمام چهره اش خونی شده ولی هنوز تلاش می کند خود را نجات دهد و همچنان نعره می زند.

در مرحلهء بعد همان کسئ که زبان گاو را کنده و چشمانش را کور کرده ، بیضه های گاو را گرفته و چندین دور
    میپیچاند ، و سپس به هم گره می زند. سپس مقدار زیادی شن را به زور وارد نای و شش های گاو می کنند. بعد
    شاخ های گاو را گرفته و سر گاو را به زور به اندازهء 180 درجه میچرخانند تا گردن گاو بشکند! حالا گاو در حال احتضار
    است و بعد از نزدیک به دو ساعت شکنجه و اضطراب و ترس ممتد ، آخرین لحظات زندگی خود را می گذراند. در این
    مرحله مردان بر روی جسد او می ایستند و با شدت بر بدن او می کوبند و لگد می زنند و در همین حال هلهله و
    پایکوبی می کنند و فریاد شادی و خنده سر می دهند ! آنها باید اینقدر به این کار ادامه دهند تا گاو بمیرد و سپس از
    روی جسد او پایین میایند !

اینها همه برای اثبات شجاعت و قدرتمندی مردان قبیله است. اما این وحشی گری ها هیچ ارتباطی با شجاعت یک
    انسان ندارند. این مراسم حداقل دو ساعت و گاهی تا چندین ساعت طوی می کشد. تصور درد و رنج و ترس و
    اضطراب گاو در زمانی که با او اینگونه برخورد می شود غیر ممکن است.

این توحش باید متوقف شود. فعالین حقوق حیوانات در آفریقای جنوبی خواستار توقف این سنت نکبت بار هستند ،
    اما ساکنین Zulu monarchy میگویند این سنت دیرین و قدیمی اجداد ماست و ما دست از این مراسم برنخواهیم
    داشت.

لطفا با امضاء این پتیشن خواستار توقف این رسم نکبت بار شوید.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    عکس

Ritual Killing

Animal Rights Africa takes urgent legal action to prevent heartbreaking bull killing ritual where 20 to 40 young men push the bull onto the ground, stab its eyes, yank out its tongue, twist its genitals and then beat it to death.

Zulu warriors pull at the tongue, while killing a full grown bull with their bare hands during the First Fruit Ceremony in celebration of the harvest at the Royal Kraal at Nongoma inKwa-Zulu Natal.
    (Photo by Joao Silva/PictureNET)

A mob of Zulu warriors trample a full grown bull during the First Fruit Ceremony in celebration of the harvest at the Royal Kraal at Nongoma inKwa-Zulu Natal .

Zulu warriors chase a full grown bull to kill it with their bare hands during the First Fruit Ceremony in celebration of the harvest at the Royal Kraal at Nongoma inKwa-Zulu Natal .

Zulu warriors walk away from the carcass after killing the full grown bull with their bare hands during the First Fruit Ceremony in celebration of the harvest at the Royal Kraal at Nongoma inKwa-Zulu Natal.
    Photo by Joao Silva/PictureNET)

12. 5 کاربر از Aref_2008 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای saye's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    mirror

پيش فرض

فیلم "ساکنین زمین"
    محصول : 2003

کارگردان - نویسنده و تهیه کننده : شاون مانسون (Shaun Monson)

گوینده متن : یواکین فینکس ( Joaquin Phoenix) (هنر پیشه برجسته هالیوود و برنده جایزه اسکار)

همکار تهیه کننده : پرشیا وایت (Persia White)

موزیک : موبی (Moby)

آیا انتخاب رژیم غذایی روزانه براتون مهمه؟...
    اهمیتی میدید که حیوان خانگی شما چطور بدنیا اومده و آماده فروش شده؟....
    در مورد انتخاب لباسهای فصلتون(مخصوصا الان که دارید میرید سراغ لباسهای گرم) چه نظری دارید؟
    ... تفریح و سرگرمی شما چیست؟....
    آیا میدونید چه نوع محصولات آرایشی و بهداشتی استفاده میکنید؟؟؟
    و ... و ... و....

به یک موجود زنده چه نوع دیدگاهی دارید؟
    یک موجود ذی شعور ودارای روح که دارای قابلیت یادگیری - تفکر - احساس شادی ، درد و رنج ، غم و اندوه و عواطفی مشابه عواطف خود ماست؟
    یا :

- ابزاری برای شکمچرانی منحرف، سرگرمی و فخر فروشی به دیگران، گاهی یک موجود مزاحم و کثیف و منبع آلودگی ، ابزاری بدون احساس برای کسب درآمد، و موجودی در مقام پست تر از انسان؟؟؟؟...فقط میتونم بگم یک نکته کاملا آشکار و واضحه و اونم اینکه : این فیلم مطلقا در انتخاب یکی از این دو گزینه به شما کمک خواهد کرد!

فیلم با بهره گیری از تصاویر مستند و واقعی از جنایات هولناک و غیر قابل تصور انسان در حق حیوانات,
    چه پرورش یافته بعنوان پت، غذا، پوشاک ،سرگرمی، و چه بعنوان ابزار و آلت دست برای انجام آزمایشات غیر قابل تصور و نفرت انگیز ،
    با استفاده از دوربینهای مخفی ، پرده برمیدارد.
    و البته نتیجه جذابی هم دارد که باید خود ببینید.

اکثر تهیه کنندگان و همکارن فیلم خود وگن و فعال حقوق حیوانات هستند ... از جمله :

نریتور(گوینده متن فیلم) : یواکین فینکس ... برنده جایزه اسکار بهترین بازیگر مرد.
    تمام عمر گیاهخوار کامل (وگن ) و فعال حقوق حیوانات.

همکار تهیه کننده : پرشیا وایت ... بازیگر - تهیه کننده ... فعال حقوق حیوانات و وگن.

موزیک متن و ساوند ترک : ریچارد ملویل هال(Richard Melville Hall ) معروف به موبی (Moby )... خواننده ، آهنگساز و تنظیم کننده موزیک الکترونیک - پاپ و تکنو...
    فعال حقوق حیوانات و وگن.

14. 2 کاربر از saye بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Super Moderator Ezel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

من در یک فرصت مناسب لیستی از اشخاص گیاه خوار تهیه میکنم
    با سخنانشون
    فکر میکنم در صدر لیستتون صادق هدایت باشه ، و کتاب فوائد گیاهخواری وی ( که متن کتاب و تفاسیر و توضیحات و تصویر سازی ذهنی فوق العاده تلخ هدایت راجع به کشتارگاه و تهیه ی برخی غذاها مثل "بره تو دلی" ، با عنوان لطیف کتاب در تضاد هست و مطمئنا تاثیر گذار خواهد بود برای خواننده ) .

16. 3 کاربر از Ezel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای shabe.saket's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    Lost Island

پيش فرض

با امضای این پتیشن از آقای استفان هارپر نخست وزیر وقت کانادا مستقیما بخواهید تا کشتار وحشیانه بچه فک ها در کانادا را متوقف کند.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    در قسمت Live elsewhere

18. 2 کاربر از shabe.saket بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای MasterGeek's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

به نظر من هرچه تمدن ما جلو رفته، عمیق تر به داشتن حقوق مختلف برای همه نژادها، زن و مرد، باهر فکر و مرامی قائل شده یا حداقل به رسمیت شناخته که در مسائل مربوط به حقوق بشر نمود پیدا کرده....
    ازین بین حقوق حیوانات و در حالت عامترش همه موجودات زنده، و همه هستی بیشتر و بیشتر مورد توجه قرار گرفته و حقوقشون دامنه ی گسترده تری گرفته
    الان افراد زیادتری در دنیا هستن که کشتن حیوانات رو عملی غیرانسانی میدونن...
    خود من توی دو دهه ای که عملا چیزهائی رو میفهمیدم این تغییر یا بسط دیدگاه خودمو دیدم...امروز کم نیستن عکس، کلیپ، داستان یا مقاله های علمی که هر بار گوشه ای از وجود تفکر، احساس، شعور، و همدردی رو بین حیوانات نشون میدن....و این مسئله روز به روز پررنگ تر میشه.

با این وجود من گوشتخوارم و این تناقض مدتهاست با من و دوستانی مثل منه! واقعیت اینه که شرایط کم کم تغییر میکنن و این تفکرات آغاز راهه...
    ضمن اینکه در آینده نیاز احتمالی انسان به گوشت بدون نیاز به قربانی کردن یه جاندار حل خواهد شد. همین الان هم فناوریش در دسترس هست (استفاده از سلولهای بنیادی) ولی نیاز به یه پروسه تولید ارزان قیمت تر داریم.

پی نوشت: من به طور اتفاقی این تاپیک رو دیدم و دوست داشتم با این پست مشترک تاپیک باشم.

20. 3 کاربر از MasterGeek بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •