تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 14 اولاول 12345612 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 132

نام تاپيک: خرید سیستم کامل تا ۹۰۰

کاربر فعال انجمن لپ تاپ mg_mahyar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

ممنون از توضیحات بسیار کاملتون
    فقط فکر کنم speaker,keyboard,mouse,monitor رو جا انداختید؟ اونا رو هم میفرمایید چی بگیرم؟
    بعد اینکه من اصلا بازی نمیکنم، اورکلاک هم اصلا سر در نمیارم ولی فیلم زیاد میبینم و خرووجی hdmi داشتن هم برام مهمه.
    نرم افزار هم میخوام visual studio و dreamweaver رو راحت جواب بده
    MONITOR : LG W2253TQ : 200.000
    مانیتور خوبیه.
    با بودجه سیستم اول هماهنگه اگر بازم زیاد بود میتونی پردازنده رو 1055T بخری که 200 تومنه. کیبرد و موس هم به انتخاب خودت بستگی داره. اسپیکرم کلا من هیچ وقت نظر نمیدم.
    __________________________________________________ _____
    تویسیستم دوم هم میتونی بخری Intel Core i5 760 =220 و 100 صرفه جویی کنی. مانیتور هم همونو برداری
    که در این صورت amd بهتره و با بودجت هماهنگ تره. یعنی سیستم 710 تومنی رو برداز با مانیتور بالا
    LG 21.5"- W2262TQ یه ذوره کیفیتش بهتره و قیمتش هم 220 تومنه.
    و SAMSUNG 22"- P22700 و SAMSUNG 22"- P23500 هم با قیمت 250 گزینه خوبیه
    حالا بسته به نظر خودت. من شخضا ظاهر مانیتور LG 21.5"- W2262TQ رو بیشتر دوست دارم

مهیار خان آدرس لینک رایان صبا تو پیشنهادت هست ... ویرایشش کن ...
    MAIN : ASROCK 890GM PRO3 : 125.000
    CPU:AMDII X6 1090t=305.000
    RAM:2X4Gb KINGMAX DDR3 1333 CL9=170
    case:Green magnum 2=45
    DVDrW:SONY24X=24
    POWER:maomex600 w=72
    H.D.D:2Xseaget 1tb 7200.12 = 150
    All=903
    ممنون همشه نام چردازنده رو از اونجا کپی میکنم. واسه همین بود.
    MAIN : ASROCK 890GM PRO3 : 125.000
    CPU:AMDII X6 1090t=300.000
    RAM:4Gb KINGMAX DDR3 1333 CL9=85.000
    case:Green magnum 2=45.000
    DVDrW:SONY24X=24.000
    POWER:maomex600 w=72.000
    H.D.D:seaget 500gb 7200.12 = 45.000
    All=748.000
    +

948=
    یا پردازنده رو X6 1050t = 200 بگیرید که مجموعش می شه :
    =848
    ترجیحا رم رو بهتر بردارن و با حجم 4 گیگ. بیشتر به کارشون نمیاد ولی با تایمینگ کمتر و باس بالاتر
    دوست من ASROCK 890GM PRO3 تو بازار نیست.
    در مورد Ram هم میگن ۲ گیگ ۱۶۰۰ خیلی بهتر از ۴ گیگ ۱۳۳۳ هست؟
    بعد اینکه speaker رو چی پیشنهاد میکنید؟
    بهتره باس بالاتر و تایمینگ کمتر بردارید
    اینم لیست رم هایی هست که ارزش خرید دارن با توجه به قابلیت و کیفیت و قیمت. هر کدوم با بودجتون هماهنگه بردار به ترتیب از بالا به پایین افت قیمت و کیفیت دارید
    Ram:A-DATA -Dual Channel 2*2GB CL 7 - 1600 =180
    Ram:A-DATA -Dual Channel 2*2GB CL 8 - 1600 =130
    Ram:A-DATA -Dual Channel 2*2GB CL 9 - 1600 =120
    Ram:Kingmax -Dual Channel 2*2GB CL 9 - 1333 =90

---------- Post added at 01:48 AM ---------- Previous post was at 01:47 AM ----------

فکر کنم جای cpu و M.D اشتباه شده؟
    بعد اینکه گرافیک برای منی که اصلا بازی نمیکنم و فقط فیلم میبینم لازمه که ۱۱۲ تومان براش هزینه کنم؟
    من سیستم پیشنهادیشونو نمیپسندم

2. 2 کاربر از mg_mahyar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت

پيش فرض

فکر کنم جای cpu و M.D اشتباه شده؟
    بعد اینکه گرافیک برای منی که اصلا بازی نمیکنم و فقط فیلم میبینم لازمه که ۱۱۲ تومان براش هزینه کنم؟
    ببخشید،اشتباه شده بود جای پردازنده و موبو!!!چون من با اکسل مرتب کردم و یادم رفت آخر سر جاشونو عوض کنم

---------- Post added at 02:06 AM ---------- Previous post was at 02:05 AM ----------

.
    .
    .

---------- Post added at 01:48 AM ---------- Previous post was at 01:47 AM ----------

[/COLOR]
    لطفا" علت نپسندیدن سیستم زیر رو هم بگید!

این سیستم با توجه به بودجه ایشون ،کاراییش خیلی بالاس،
    درسته با توجه به مادربوردش قابلیت اورکلاک خوبی نداره و نمی تونه رو بازی ها زیاد مانور بده،
    ولی خواسته ایشون توانایی پردازشی بالا بود که کاملا لحاظ شده!!!
    Last edited by santamove; 25-11-2010 at 00:10.

4. این کاربر از santamove بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

مانیتور خوبیه.
    با بودجه سیستم اول هماهنگه اگر بازم زیاد بود میتونی پردازنده رو 1055T بخری که 200 تومنه. کیبرد و موس هم به انتخاب خودت بستگی داره. اسپیکرم کلا من هیچ وقت نظر نمیدم.
    __________________________________________________ _____
    تویسیستم دوم هم میتونی بخری Intel Core i5 760 =220 و 100 صرفه جویی کنی. مانیتور هم همونو برداری
    که در این صورت amd بهتره و با بودجت هماهنگ تره. یعنی سیستم 710 تومنی رو برداز با مانیتور بالا
    LG 21.5"- W2262TQ یه ذوره کیفیتش بهتره و قیمتش هم 220 تومنه.
    و SAMSUNG 22"- P22700 و SAMSUNG 22"- P23500 هم با قیمت 250 گزینه خوبیه
    حالا بسته به نظر خودت. من شخضا ظاهر مانیتور LG 21.5"- W2262TQ رو بیشتر دوست دارم

ممنون همشه نام چردازنده رو از اونجا کپی میکنم. واسه همین بود.

ترجیحا رم رو بهتر بردارن و با حجم 4 گیگ. بیشتر به کارشون نمیاد ولی با تایمینگ کمتر و باس بالاتر

بهتره باس بالاتر و تایمینگ کمتر بردارید
    اینم لیست رم هایی هست که ارزش خرید دارن با توجه به قابلیت و کیفیت و قیمت. هر کدوم با بودجتون هماهنگه بردار به ترتیب از بالا به پایین افت قیمت و کیفیت دارید

یعنی سیستم های پیشنهادی شما میشه این:

CPU:AM3 - Phenom II X6 1090T - 3.2GHz[/URL] = 300
    MB: ASUS-M4A785T-M = 120
    H.D.D : seaget 1 TB 7200.12 = 65
    Power:GREEN-GP430A=45
    CASE:green alp =25
    O.D.D :LG = 25
    MONITOR : LG 21.5"- W2262TQ= 220
    930

Intel Core i5 760 =220
    MB:GIGABYTE-H55M-S2H =140
    HDD:SEAGATE 1tB (7200.12)=65
    SAPPHIRE HD 5570 1GB =125
    ODD:LG=25
    Power maomex 530A = 65
    CASE:green Magnum 2=45
    MONITOR :LG 21.5"- W2262TQ = 220
    1035

که این دومی کارت گرافیک داره با قیمت ۱۲۵ که فکر نکنم برای من نیاز به همچین کارت گرافیکی باشه؟ یا نیاز هست؟
    قیمتش هم میره بالای ۱ تومان ، تازه بدون در نظر گرفتن speaker,keyboard,mouse

با همه این تفسیر پیشنهاد نهایی شما چی هست؟
    Last edited by behz4d; 25-11-2010 at 00:14.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت

پيش فرض

CPU:AM3 - Phenom II X6 1090T - 3.2GHz[/URL] = 300
    MONITOR : LG W2253TQ = 200
    910

Intel Core i5 760 =220
    MB:GIGABYTE-H55M-S2H =140
    HDD:SEAGATE 1tB (7200.12)=65
    SAPPHIRE HD 5570 1GB =125
    ODD:LG=25
    Power maomex 530A = 65
    CASE:green Magnum 2=45
    MONITOR : LG W2253TQ = 200
    1015

که این دومی کارت گرافیک داره با قیمت ۱۲۵ که فکر نکنم برای من نیاز به همچین کارت گرافیکی باشه؟ یا نیاز هست؟

به نظر من

×××در خریدش شک نکنید!!!
    ~~~با وجود این که گیمر نیستید ولی این سیستم می تونه اکثر بازی ها مبتنی با دایرکت ایکس9 رو تو رزولیشن 1024*1280 با تنظیمات متوسط بالای 30فریم اجرا کنه!!!
    اینم ریویو کارت گرافیک5770
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    آماده هستم با تکیه بر مستندات و بنچ مارک ها راجع بهترین سیستم در رنج قیمتی 900تومن،بحث کنم!!!اهل فن بازی هم اصلا" نیستم!
    Last edited by santamove; 25-11-2010 at 00:22.

7. این کاربر از santamove بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

پاور خیلی کمه.
    هارد اگر سری بلک باشه بازم از سیگست هم کند تره و هم گرون تر.
    گرافیک زیاده برا ایشون. اگر اینتل بود میشد گفت چون آنبرد نداریم به اجبار پیشنهاد شده ولی برای amd با اون همه مادربرد با گرافیک آنبرد خریدشو توصیه نمیکنم
    با توجه به هزینه های اضافی که کردید برای خرید رم بودجه کم آوردید و رم ضعیفی رو دادید. این آخرین رم پیشنهادی هست برای بودجه های خیلی پایین .
    مانیتورم برای بودجه ایشون خیلی کمه. فقطحسنش LED بودنه.
    کد:
    کد:
    قیمت های سایت بالاست به هشون توج نکن بازار ارزون تره. فقط جهت مقایسه گزاشتم.
    Resolution 1920 x 1080
    Resolution 1600 x 900
    Viewing Angle H: 160°, V: 160°
    Viewing Angle H: 176°, V: 170°
    من این دوتا رو به کنتراست ترجیح میدم. به هر حال من aoc رو به جز موارد خاص توصیه نمیکنم. اولا هنوز امتحانشونو پس ندادن کامل. زمانی از وروود این مانیتور ها نمیگذره. ثانیا اکثرا بیریختن و جنس بدنه از پلاستیک آشغالی. اگر خیلی تند نرفته باشم شبیه جنس داشبود 206 های جدید هست. ادم احساس میکنه پلاستیکه کیسه زباله رو آب کردن ساختن. رنگ قرمزشون مثل قرمز آفتابه هست. بگذریم کلا با aoc حال نمیکنم. دلیل فنی همون دوتای بالا کافیه ولی ظاهرشم خیلی تو ذوق میزنه خدایی lg بده مگه؟

9. این کاربر از mg_mahyar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت

پيش فرض جوابیه به پست شماره 15 نوشته شده توسط mg_mahyar

جوابیه به پست شماره 15 نوشته شده توسط mg_mahyar
    ××××××××××××××××××××××××× ×××××××

من تمامی حرف هایم بنیان منطقی دارد و با تکیه بر مستندات معتبر است...

مشخصات سیستم پیشنهادی من برای ایشون در رنج قیمتی 900:

در مورد پاور:
    فایل زیر را دانلود نمائید،
    کد:
    پاور مورد نیاز برای سیستم پیشنهادی من 331وات است،ولی من 149وات بیشتر انتخاب نمودم !!!

برای محاسبه میزان توان می توانید به سایت معتبر زیر بروید
    کد:
    ---------------------------------------------------------------------------------------------
    در مورد کارت گرافیک:

برای بودجه ایشان واقعا تعجب برانگیز است سراغ گرافیک آن بورد برویم،
    در ضمن گرافیک آن بورد چون از حافظه ram سیستم استفاده می کند و برای پردازش به cpu فشار زیادی می آورد،تقریبا کارایی سیستم را تا درصد زیادی کاهش می دهد...

در ضمن کارت گرافیک تنها برای بازی نیست،وظیفه قفل گذاری و قفل گشایی فایل های ویدیویی و عملیات رندرینگ سه بعدی و دو بعدی از وظایف کارت های گرافیک است،برای مثال در برنامه فتوشاپcs5 تا حدود زیادی پردازش بر روی gpu افتاده تا cpu
    --------------------------------------------------------------------------------------------------
    در مورد مانیتور:
    کمپانی aoc بزرگترین oem ساز مانیتور در دنیاست،یعنی برندهای مطرح مانیتور تولیداتشون رو به این برند سفارش می دن،به نظر من برتین برند هم همین هست،چون خیلی تجربه استفادشو دارم،

در ضمن اگر تجربه استفاده از چیزی رو نداریم،اونو خراب نکنیم
    ------------------------------------------------------------------------------------------------
    در مورد ram:

واقعا نمی دونم چی بگم از کی رم های ddr3 1333 رم های ضعیفی به حساب میان؟؟؟؟؟؟
    تازه برند kingmax اعتبار بالایی داره،در ضمن تفاوت برندها در کارایی نیست بلکه همشون تو سطح استاندارد کاراییشون یکسانه و تفاوتشون تنها تو اورکلاک بروز می کنه،که ایشون هم چنین قصدی ندارن،در ضمن کینگماکس توسط آواژنگ گارانتی مادام العمر میشه،که نشانگر کیفیت بسیار بالای محصولات این برند است

--------------------------------------------------------------------------------------------------
    در مورد هارد:

وسترن دیجیتال برترین برند سازنده هارد دیسک در جهانه،هم از لحاظ قیمت هم از لحاظ کارایی،
    این هم مدیرک از معتبرترین وبسایت بررسی سخت افزار در وب:
    کد:
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------

امیدوارم قانع شده باشید!
    Last edited by santamove; 25-11-2010 at 00:50.

11. این کاربر از santamove بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

CPU:AM3 - Phenom II X6 1090T - 3.2GHz = 300
    930
    من خودم این سیستمو توصیه میکنم با این بودجه. ولی کیس رو خودت باید از نزدیک ببینی بعدا نظر بدی. شاید ظاهرشو نپسندی. تقریبا هر کیسی برای شما خوبه. چون سیستمت کلا خنکه و اورم نمیکنی.
    ولی اگر جای شما باشم و بخوام خرید کنم یه ذره آروم تر حرکت میکنم. یعنی کل پولو هزینه نمیکنم. 1055 نیاز شما رو کاملا تامین میکنه. نیازی نیست بخوای 1090 بخری. 1090 بهتره ولی نیازت نیست.
    1055 - X6 با قیمت 200 تومن برات کافیه. میتونی توی موس و کیبرد هزینه کنی. موس وایرلس بخری یا کیبرد وایرلس و کلا شکل شمایل خوبی هم تهیه کنی.
    ولی من با قطعیت نمیگم چی کار کنید میزارم پای خودتون. من ترجیح شخصیم اینه مثلا 0.5 میلی ثانیه بیشتر باز شدن فایرفاکس طول بکشه ولی کیبرد و موس بهتری داشته باشم.
    یه چیز دیگه هم هست اینکه ویژوال استدیو تا چه حد کار میکنید؟ مثلا یه نفر میخواد برنامه نویسی کنه بازی بسازه . اون نیاز داره کارت گرافیک داشته باشه. یا کلا برنامه نویسی گرافیکی مثلا بخواد یه برنامه گرافیکی بر پایه دایریکس 11 تولید کنه که خوب مثلا گرافیک آنبرد این مادربرد جوابگو نیست.
    اگر فکر میکنی نیاز داری به کارت گرافیک خوب بخر کارت و اگر نداری گرافیک آنبرد برات کافیه.(من باشم یه دونه کارت میخرم اگر کم بیاد واسه کارم. ولی الان نه یه مقدار ذخیره میکنم پولمو تا بعدا)
    MAIN : ASROCK 890GM PRO3 : 125
    CPU:AM3 - Phenom II X6 1055T = 200
    810 تومن.
    من مادربرد ایسوز دادم واسه اور ولی خوب اور نمکنید همین ارزاک بهتره و قابلیتاش بالاتر و گرافیک آنبردشم قوی تر.
    البته چون کاربرتون محدود هست میتونه به لپ تاپ هم فکر کنی. درسته ضعیفتره ولی بازم جوابگو هست. یک لپ تاپ با پردازنده core i5 از ایسر میتونه براتون گزینه خوبی باشه.

13. این کاربر از mg_mahyar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

دوستان ترجیحا مانیتور مات باشه. چون تو اتاقم یه پنجره خیلی بزرگ هست و منم مجبورم رو به روش بشینم

تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

جوابیه به پست شماره 15 نوشته شده توسط mg_mahyar
    ××××××××××××××××××××××××× ×××××××

من تمامی حرف هایم بنیان منطقی دارد و با تکیه بر مستندات معتبر است...

در مورد پاور:
    فایل زیر را دانلود نمائید،
    کد:
    پاور مورد نیاز برای سیستم پیشنهادی من 331وات است،ولی من 149وات بیشتر انتخاب نمودم !!!

برای محاسبه میزان توان می توانید به سایت معتبر زیر بروید
    کد:
    ---------------------------------------------------------------------------------------------
    در مورد کارت گرافیک:

برای بودجه ایشان واقعا تعجب برانگیز است سراغ گرافیک آن بورد برویم،
    در ضمن گرافیک آن بورد چون از حافظه ram سیستم استفاده می کند و برای پردازش به cpu فشار زیادی می آورد،تقریبا کارایی سیستم را تا درصد زیادی کاهش می دهد...

در ضمن کارت گرافیک تنها برای بازی نیست،وظیفه قفل گذاری و قفل گشایی فایل های ویدیویی و عملیات رندرینگ سه بعدی و دو بعدی از وظایف کارت های گرافیک است،برای مثال در برنامه فتوشاپcs5 تا حدود زیادی پردازش بر روی gpu افتاده تا cpu
    در مورد مانیتور:
    کمپانی aoc بزرگترین oem ساز مانیتور در دنیاست،یعنی برندهای مطرح مانیتور تولیداتشون رو به این برند سفارش می دن،به نظر من برتین برند هم همین هست،چون خیلی تجربه استفادشو دارم،

در ضمن اگر تجربه استفاده از چیزی رو نداریم،اونو خراب نکنیم
    ------------------------------------------------------------------------------------------------
    در مورد ram:

واقعا نمی دونم چی بگم از کی رم های ddr3 1333 رم های ضعیفی به حساب میان؟؟؟؟؟؟
    تازه برند kingmax اعتبار بالایی داره،در ضمن تفاوت برندها در کارایی نیست بلکه همشون تو سطح استاندارد کاراییشون یکسانه و تفاوتشون تنها تو اورکلاک بروز می کنه،که ایشون هم چنین قصدی ندارن،در ضمن کینگماکس توسط آواژنگ گارانتی مادام العمر میشه،که نشانگر کیفیت بسیار بالای محصولات این برند است

در مورد هارد:

وسترن دیجیتال برترین برند سازنده هارد دیسک در جهانه،هم از لحاظ قیمت هم از لحاظ کارایی،
    این هم مدیرک از معتبرترین وبسایت بررسی سخت افزار در وب:
    کد:
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------

امیدوارم قانع شده باشید!
    قفل گشایی و قفل گزاری یعنی چی؟ مثلا کاربردش در برنامه dream چیه؟ بله اگر پریمیر بود میشد گفت ولی اونم درجه اول میره سراغ پردازنده.
    پاور توانش بعد از مدتی افت میکنه. و شما هم میتونی محاسبه توان رو توی سایت گرین ببینید. من فتوشاپ و برنامه های زیادی رو اجرا کردم و خوب اجرا شد. نگران اجرا نباشید. کمپانی aoc رو هم تا زمانی که حق انتخاب بیان ال جا و سامسونگ دارم انتخاب نمیکنم. دلیل فنی هم دادم. زاویه دید کم رزولوشن پایین.
    رم ها هم ضعیف نیستن ولی نسبت به چیزی که پیشنهاد دادم ضعیفن. من خودمم کینگمس رو توصیه میکنم ولی ایشون بودجشو دارن بهتره نسبت به بودجه انتخاب کنن. اگر دقت کنی باس 1333 من همیشه کینگ مکس میگم ولی بهتره تلاش کنیم تا باس بالاتر و زمان تاخیر کمتر بخریم به برند هم کاری ندارم. چون آواژنگ داره ساپورتش میکنه

در مورد هارد فکر کنم تنها فردی باشید که اینو میگه.

16. این کاربر از mg_mahyar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

CPU:AM3 - Phenom II X6 1090T - 3.2GHz = 300
    930
    من خودم این سیستمو توصیه میکنم با این بودجه. ولی کیس رو خودت باید از نزدیک ببینی بعدا نظر بدی. شاید ظاهرشو نپسندی. تقریبا هر کیسی برای شما خوبه. چون سیستمت کلا خنکه و اورم نمیکنی.
    ولی اگر جای شما باشم و بخوام خرید کنم یه ذره آروم تر حرکت میکنم. یعنی کل پولو هزینه نمیکنم. 1055 نیاز شما رو کاملا تامین میکنه. نیازی نیست بخوای 1090 بخری. 1090 بهتره ولی نیازت نیست.
    1055 - X6 با قیمت 200 تومن برات کافیه. میتونی توی موس و کیبرد هزینه کنی. موس وایرلس بخری یا کیبرد وایرلس و کلا شکل شمایل خوبی هم تهیه کنی.
    ولی من با قطعیت نمیگم چی کار کنید میزارم پای خودتون. من ترجیح شخصیم اینه مثلا 0.5 میلی ثانیه بیشتر باز شدن فایرفاکس طول بکشه ولی کیبرد و موس بهتری داشته باشم.
    یه چیز دیگه هم هست اینکه ویژوال استدیو تا چه حد کار میکنید؟ مثلا یه نفر میخواد برنامه نویسی کنه بازی بسازه . اون نیاز داره کارت گرافیک داشته باشه. یا کلا برنامه نویسی گرافیکی مثلا بخواد یه برنامه گرافیکی بر پایه دایریکس 11 تولید کنه که خوب مثلا گرافیک آنبرد این مادربرد جوابگو نیست.
    اگر فکر میکنی نیاز داری به کارت گرافیک خوب بخر کارت و اگر نداری گرافیک آنبرد برات کافیه.(من باشم یه دونه کارت میخرم اگر کم بیاد واسه کارم. ولی الان نه یه مقدار ذخیره میکنم پولمو تا بعدا)
    MAIN : ASROCK 890GM PRO3 : 125
    CPU:AM3 - Phenom II X6 1055T = 200
    810 تومن.
    من مادربرد ایسوز دادم واسه اور ولی خوب اور نمکنید همین ارزاک بهتره و قابلیتاش بالاتر و گرافیک آنبردشم قوی تر.
    البته چون کاربرتون محدود هست میتونه به لپ تاپ هم فکر کنی. درسته ضعیفتره ولی بازم جوابگو هست. یک لپ تاپ با پردازنده core i5 از ایسر میتونه براتون گزینه خوبی باشه.
    ظاهر اصلا برای من اهمیت نداره، برا همین فکر نکنم با ظاهر caseی که فرمودید مشکل داشته باشم
    visual studio هم در این حد که فرمودید کار نمیکنم. یعنی کاربردش برام برنامه نویسی هست نه بازی نویسی
    از M.D ارزاک تو بازار خیلی بد میگن ،تقریبا اکثرشون asus,giga پیشنهاد میدن? من خودم از اینا هیچی سر در نمیارم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •