تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 9 12345 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 90

نام تاپيک: One Piece / وان پیس

آخر فروم باز masoud93's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    Arak

پيش فرض One Piece / وان پیس

One Piece

معرفی : انیمه وان پیس که جزو سه انیمه مشهور جهان در حاضر میباشد و شاهکار Eiichiro Oda مانگاکای معروفش و دارای سبک بخصوص خود هست ، اولین قسمت انیمه در سال 1999 ریلیس شده و بعد چند مدت شهرت این انیمه روز به روز زیادتر شد بصورتی که مانگای این انیمه در حال حاضر پرفروش ترین در سراسر ژاپن شده ، و حتی از مانگای ناروتو و بلیچ در ژاپن معروفتر است...

داستان این انیمه در رابطه با پسر نوجوان 17 ساله ای به نام مانکی دی. لوفی Monkey D. Luffy میباشد که در کودکی خود در یک دهکده زندگی میکرده و در آن دهکده دزدان دریای قهرمانان آنها محسوب می شدند که رییس آنها شانکس میباشد که به نحوی الگوی لوفی محسوب میشود ، آرزوی لوفی این است که روزی پادشاه دزدان دریایی شود ، کسی که بزرگترین گنج دریاها که برای شاه قبلی یعنی Gold .D Roger هست را بدست می آورد.

در این راه لوفی روزی میوه ی عجیبی می خورد که متعلق به گروه شانکس بوده و شانکس متوجه میشود و به لوفی میگوید آن میوه عادی نبوده و توانایی شیطانی به او میده نام این میوه با توجه به توانایی آن لاستیک است و بدن لوفی خاصیت لاستیکی گرفته و میتواند انعطاف پذیر باشد و کش بیاید . ولی در این راه او یک خاصیت مهم را برای همیشه از دست داد که شنا در دریا هست او برای رسیدن به هدف خود به سرزمینهای مختلف سفر میکند و دنبال همراهانی می گردد که او را در این راه کمک و همراهی کنند ...

کارگردان: ... و Munehisa Sakai , Kônosuke Uda , Hiroaki Miyamoto , Atsuji Shimizu

شروع نمایش: Oct 20, 1999

__________________________________________________ ___________

از این به بعد تمامی سوالات و مباحث در مورد انیمه وان پیس اینجا گفته میشه ...

Last edited by masoud93; 16-11-2010 at 15:36.

2. 7 کاربر از masoud93 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز kortol's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اراک

پيش فرض

اینو که من خوابوندم توی آب نمک تا تموم بشه بعد دانلودش کنم ...تعریفش رو خیلی شنیدم.بعد از ناروتو و بلیچ سوم اینه!!!!!..........مخصوصا که کمدی هم فکر کنم باشه و توی کار دزد دریایی و گنچ هم باشه...........نمی دونم چرا اینها تموم نمی شن ........جالبیش ینه که هیچ وقت هم کهنه و یا تکراری نی شن............همیشه یه موضوعی برای دنبال کردن داره!!!!!!!!!!!!!!!!!

4. این کاربر از kortol بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای mestry's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    بُردار یکّه ای در فضای n بُعدی

پيش فرض

اینو که من خوابوندم توی آب نمک تا تموم بشه بعد دانلودش کنم ...تعریفش رو خیلی شنیدم.بعد از ناروتو و بلیچ سوم اینه!!!!!..........مخصوصا که کمدی هم فکر کنم باشه و توی کار دزد دریایی و گنچ هم باشه...........نمی دونم چرا اینها تموم نمی شن ........جالبیش ینه که هیچ وقت هم کهنه و یا تکراری نی شن............همیشه یه موضوعی برای دنبال کردن داره!!!!!!!!!!!!!!!!!
    کار اشتباهی کردی، اگه وان پیس رو نبینی نصف عمرت بر فناست، به مراتب قشنگتر از ناروتو و بلیچه...حتی اگه شده روزی 3 قسمت ببین، تقریبا 12 ساله داره پخش میشه، حالا حالا هم تموم نمیشه چون مانگاش خیلی جلوه و تازه داغ شده، شخصیت اصلیش مثل ناروتو شیپودن تازه بزرگ شده

6. این کاربر از mestry بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای zed2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

من که هنوز تازه شروع کردم.( چپتر 1 )
    ولی شروع کردم مانگاشو رو به خوندن اگر داستانش خوب بود سراغ انیمه اش هم می رم.

آخر فروم باز masoud93's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    Arak

پيش فرض

من که هنوز تازه شروع کردم.( چپتر 1 )
    ولی شروع کردم مانگاشو رو به خوندن اگر داستانش خوب بود سراغ انیمه اش هم می رم.
    اصلا شک نکن تو زیبا بودن این انیمه و مانگا.

به نظر من الان حتی از ناروتو هم قشنگ تر شده.

حالا خود دانی.

البته باید یه 400 قسمتی ببینی تا خیلی قشنگ بشه.

آخر فروم باز kortol's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اراک

پيش فرض

کار اشتباهی کردی، اگه وان پیس رو نبینی نصف عمرت بر فناست، به مراتب قشنگتر از ناروتو و بلیچه...حتی اگه شده روزی 3 قسمت ببین، تقریبا 12 ساله داره پخش میشه، حالا حالا هم تموم نمیشه چون مانگاش خیلی جلوه و تازه داغ شده، شخصیت اصلیش مثل ناروتو شیپودن تازه بزرگ شده
    این که درسته ...باید این انیمه رو هم با بقیه دنبال می کردم اما تصمیمی دا رم برای عید نوروز امسال این کار رو بکنم ..........از یک ماه قبل از عید شروع می کنم به دانلود تا توی عید دلی از انیمه در بیارم .............اگه از الان شروع کنم می ترسم وسط امتحانات ترم دانشگاه هی بشینم این انیمه رو نگاه کنم از درسها بیافتم !!!!!!!!!!

در ضمن توی خیلی از سایت های دانلود انیمه اولین انیمه ناروتو بعد بلیچ و سوم هم وان پیس هستش .........

پروفشنال D,Freeman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    خونه.

پيش فرض

من تازه این تایپک رو دیدم...بعضی از قسمتاش رو از (...)دیدم...ولی انقدر تیک تیکه هی جلو عقب میکردن که قیدشو زدم...منم منتظرم این ناروتو که این قدر بااین فیلراش مارو سرکار گزاشته تموم شه بعد برم اینو ببینم...راستی تا الان چند قسمت انیمش اومده...من آخرین قسمتائی که دیدم اون قسمت های مبارزه رافی(اگه اسمشو درست گفته باشم!!!)واون دوتا کاپیتان خفن دیگه تو اون جزیره بعد از حراج اون دختره تو اون سالن بود...تمام مارین ها رو سه تائی ناکار کردن ولی بعدش اون دوتا کاپیتانه گیر اون رباته...(همون که شبیه خرگوش میموند...کف دستش هم عین کف دست حیوانات بود...) میفتن...بعدش بازم تکراری نشون داد اون کاناله بی خیال شدم...حالا ازاون به بعد خیلی قسمت اومده؟؟؟

مدیر انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Layken's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Sillent Hill

پيش فرض

من هم 2 سالی هست این سریال رو دنبال می کنم انصافا خوبه...
    چند روز پیش 475 رو دیدم و خفن جایی تموم شده و داستان در اوج جنگ به سر میبره...

12. این کاربر از Layken بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Bill Gates's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    @ Company

پيش فرض

سلام

خیلی با این سریال حال میکنم واقعا بهترین و جذاب ترین هستش مخصویا داستان هایی که توی این سریال رخ میده
    معتادشممم...

فعلا قسمت ۱۵۰ هستم ۴۵۰ تاش رو دارم

14. این کاربر از Bill Gates بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای zed2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

تازه من امروز رسیدم به چپتر 35 (انیمه رو هم ندیدم.)
    هنوز نتونستم با داستانش ارتباط برقرار کنم ....هنوز جذاب نشده
    شایدم به سلیقه من نمی خوره....بزار جلوتر برم ببینم چی میشه.

صفحه 1 از 9 12345 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •