تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 33 از 34 اولاول ... 23293031323334 آخرآخر
نمايش نتايج 321 به 330 از 337

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید گیرنده دیجیتال کامپیوتر

پروفشنال hamidchi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    Right there where they belong

پيش فرض

سلام
    سال نو همگی مبارک
    گیرنده دیجیتال برای لپ تاپ لازم دارم ، چندتا سوال داشتم از خدمت دوستان
    ایکس ویژن 4100 چطوره ؟ مدل بهتری هم هست ؟
    میخام کیفیت تصویرش و همچنین قدرت دریافت سیگنالش خوب باشه . آیا این گیرنده های یو اس بی با گیرنده های دیجیتال متصل شونده به تی وی ها کیفیت تصویرشون برابر هست ؟
    این مدل 4100 آنتنش سوزنی هست ، مشکلی برای اتصال فیش آنتن RF وجود نداره ؟ چند جا خوندم درست جا نمیره و خیلی زود میشکنه
    داخل جعبه 4100 مبدل آنتن وجود داره ؟
    ویندوزم 8 پرو هست 64 بیت با این مشکلی نداره ؟
    کنترلش هم بعضیا میگفتن کار نمیکنه . درسته ؟

اگر نکته ی دیگری یه پیشنهادی به ذهنتون میرسه ممنون میشم اعلام فرمایید
    با تشکر
    با سلام
    ابتدای تشکر میکنم از جواب های بی شمار،جامع و شاملتون که در خرید یک گیرنده یو اس بی کمک زیادی به من کرد
    --------------------
    بالاخره تصمیم گرفتم همون مدل 4100 ایکس ویژن رو بگیرم ، که به قیمت 42 هزار تومن خریداری شد (روی جعبه زده بود 49 تومن به تاریخ تولید اردیبهشت 93 )
    ابتدا در مورد سوال های بالا که قبل از خرید در موردش ابهام وجود داشت توضیح بدم
    -- به دلیل بحث خدمات پس از فروش و گارانتی یک ساله ای که داشت اینو انتخاب کردم
    -- کیفیت تصویر خوبی داره و همون کانال هایی که با گیرنده دیجیتال تی وی دریافت میشد رو دریافت کردم
    -- آنتنی که به گیرنده وصل میشه باید سوکت سوزنی داشته باشه که سوزنش هم خیلی ریز و ظریف به نظر میرسه و جا افتادنش یه مقدار با استرس انجام میشه چون خیلی هم سخت جا میفته ( امیدوارم در آینده مشکلی پیش نیاد برا سوکتش )
    البته یه تبدیل نری مادگی واسه فیش آنتن های معمولی هم تو جعبه ش بود که با همون آنتن هوایی رو بهش وصل کردم و شبکه ها رو دریافت کرد.
    آنتن داخل جعبه ش هم واسه جاهایی که سیگنال قوی باشه به درد میخوره ، با آنتن هوایی 5 خط آنتن کامل پر هست و مشکلی در صدا و تصویر دریافتی وجود نداره
    ولی با آنتن خودش نزدیک پنجره با کلی مکان یابی نهایتا 3 خط آنتن داشت در مواقعی 4 تا هم میشد . توی این شرایط صدای شبکه ها رو دریافت میکرد ولی در تصویر مشکل داشت .
    -- کنترلش هم چون بعضی ها گفته بودن کار نمیده امیدی بهش نداشتم ولی خوب بود و کار میده و اصلا هم لازم نیس که کامل مقابل گیرنده گرفته بشه تا کار کنه
    -- اول درایور دستگاه رو از داخل سی دی همراهش نصب کردم و بعد هم برنامه توتال مدیا 3.5 رو
    موقع کانال یابی سیستم هنگ میکرد وصفحه آبی میومد و ریست میشد ، این مشکلو اونایی که ویندوز 8 داشتن تو سایت مایران گزارش داده بودن که درایور ویندوز 8.1 رو دانلود و نصب کردم و مشکل حل شد
    -------------------------------------------
    چند تا مورد دیگه هم هست بدونید بد نیس
    -- وقتی کانال رو عوض کنید همون اولش در حد چند ثانیه شاید تصویر گیر داشته باشه ولی سرعت تعویض به مقدار بیشتر از گیرنده های تی وی هست
    -- امکانات نرم افزار و کنترل دستگاه کمتر از گیرنده های تی وی هست
    -- این توتال مدیای 3.5 انگار تنظیماتی واسه سایز و رزولوشن تصویر نداره و همه شبکه ها در حالت پیش فرض نسبت 3 به 4 دارند به جز شبکه افق و پرس تی وی که 16 به 9 بود و تمام صفحه مانیوتر رو پوشش میداد

آیا نرم افزار بهتری هم وجود داره ؟

پروفشنال aryna's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

-- این توتال مدیای 3.5 انگار تنظیماتی واسه سایز و رزولوشن تصویر نداره و همه شبکه ها در حالت پیش فرض نسبت 3 به 4 دارند به جز شبکه افق و پرس تی وی که 16 به 9 بود و تمام صفحه مانیوتر رو پوشش میداد

آیا نرم افزار بهتری هم وجود داره ؟
    سلام چرا تنظیمات داره برای سایز و حالت نمایش کافیست قسمت مشخص شده تو عکس زیر بری

2-چرا نرم افزار دیگه هم هست بنام DVBViewer عالی هستش من از هردو استفاده میکنم گیرنده من 3100 هست

3. این کاربر از aryna بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه vaheava's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

من گیرنده ویژن 2100 یو اس بی دارم.قبلا کانالای 1 تا 7 رو خوب میگرفت ولی الان خیلی ضعیف شده و تا حدی که اصلا تصویر نداره. ولی کانالای مثلا ورزش و آی فیلم و hd اینارو خوب میگیره. آنتن هوایی هم دارم از نوع خوبش.همین آنتنو زدم به یه tv که خودش گیرنده دیجیتال داره خوب میگرفت کانالای 1 تا 7 رو. نمیدونم این گیرنده ما چه بلایی سرش اومده که این کانالارو دیگه نمیگیره یه مدته.
    دوباره کانالیابی کردم. ویندوز نصب کردم نشد که نشد.
    کسی تا حالا به همچین مشکلی نخورده؟؟
    -----------
    یک ماه بعد

دوباره کانال یابی کردم اما این سری از ایران گزاشتم رو عراق و درسته درست شد.تصویر آینه
    Last edited by vaheava; 13-05-2015 at 18:24.

کاربر فعال مشاوره خرید سخت افزار Hessam 2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

سلام - دوستان بنده هم مشکل the device cannot be detected or is not supported دارم...
    ویندوزم سون هست. نرم افزار درون سی دی درایور رو نصب کردم. مشکل حل نشد. درایور ویندوز 7 و 8 هم دانلود و نصب کردم، مشکل حل نشد.
    مدل دستگاه هم PCDVB-3100 هست.

کاربر فعال مشاوره خرید سخت افزار Hessam 2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

حذف شود................

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    مشهد مقدس

پيش فرض

سلام
    من بین این دوتا گیرنده های دیجیتال ایکس ویژن 4100 و 3100 موندم کدومو انتخاب کنم
    میشه یکی برتریهای ایندوتا رو نسبت به هم بگه و یک مقایسه ای بکنه؟
    ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

سوای برخی ویژگی های نرم افزاری که در مدل 4100 نسبت به مدل 3100 به روزتر شده، تفاوت اصلی این دو مدل در اتصال آنتن اکتیو به گیرنده دیجیتال است. آنتن های اکتیو که به همراه گیرنده های X.Vision است بسیار آنتن های خوبی هستند و تفاوت آنها با آنتن های معمولی در این است که با برق USB کار می کنند که این برق برای تقویت امواج به کار گرفته می شود. در مدل 3100 برای وصل کردن گیرنده دیجیتال به کامپیوتر یا دستگاه اندروید شما به دو ورودی USB نیاز دارید. یکی برای خود گیرنده و دومی برای آنتن اکتیو. چنانچه بخواهید این مدل را به دستگاه های اندروید وصل کنید ناچارید از آنتن هوایی یا آنتن غیر اکتیو که به پشت گیرنده وصل می شود بهره ببرید. راه دیگر این است که برای اتصال به موبایل یا تبلت ، مدل 4100 خریداری کنید. در این مدل، بخش اتصال آنتن اکتیو ، از پشت گیرنده دیجیتال برق خود را فراهم می کند و USB جداگانه ندارد. بنابراین این مدل برای کسانی که می خواهند شبکه ها را روی موبایل یا تبلت به کمک کابل OTG ببینند مناسب است. ولی بدی این مدل این است که فیش اتصال آنتن اکتیو به گیرنده دیجیتال ، بسیار آسیب پذیر است و با کمی فشار می شکند.

9. 2 کاربر از saeed afshar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال ghasem13's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

با توجه به توضیحات پست قبل اگر بخوام از آنتن هوایی استفاده کنم و استفاده از گیرنده برای موبایل هم برام مهم نباشه، دوستان کدوم مدل رو پیشنهاد میکنن 3100 یا 4100 ؟
    از نظر کیفیت ساخت و کاربردی بودن گیرنده

11. این کاربر از ghasem13 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

سيستم صدا و سيما در حال ارتقا از t1 به t2 هست.
    بهتره الان دست نگه داريد

[emoji266]

13. 2 کاربر از saeedrele بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mojt90's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت
    در سایت های :::::مای موویز - والا مووی - کینگ مووی و imovies-dl ::

پيش فرض

با توجه به توضیحات پست قبل اگر بخوام از آنتن هوایی استفاده کنم و استفاده از گیرنده برای موبایل هم برام مهم نباشه، دوستان کدوم مدل رو پیشنهاد میکنن 3100 یا 4100 ؟
    از نظر کیفیت ساخت و کاربردی بودن گیرنده
    صدا و سیما در حال انتقال از ----T1 به ----T2 هستش .

بنابر این باید گیرنده ای رو تهیه کنید که از هر دو تکنولوژی ----T1/T2 پشتیبانی کنه .

در صورتی که ایکس ویژن X.vision 3100 4100 هیچ کدوم از ----T2 پشتیبانی نمیکنند .

Mygica PC TV Tuner T230 T2

گیرنده بالا فکر کنم ----T2 رو ساپورت میکنه . تحقیق کنید ببینید اگر از ----T2/T1 به طور همزمان پشتیبانی کرد گزینه بسیار خوبی هست . (لازم به ذکر هست مطمئن نیستم که از ----T1 هم پشتیبانی میکنه یا خیر./)

سایت زیر فکر کنم وارد کننده هستش .

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

15. این کاربر از mojt90 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •