تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 21 از 34 اولاول ... 1117181920212223242531 ... آخرآخر
نمايش نتايج 201 به 210 از 337

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید گیرنده دیجیتال کامپیوتر

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

تصویر در تصویر منظورت اینجوری؟
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اون قابلیت هایی هم که گفتی فک کنم داره همشو.
    مبتونی بری سایت مادیران نگاه کنی.

تلتکست فارسی با نرم افزار توتال مدیا نمیشه دید میتونی با dvbviewer که تو وبلاگم هم هست بری ببینی.

موفق باشی.
    با سلام
    واقعا مدل 3100 قابلیت نمایش 8 کانال را به طور همزمان داره؟من تو برنامه total media چطور میتونم این قابلیت را فعال کنم ،تو تنظیمات چیزی در مورد این قابلیت پیدا نمیکنم،لطفا راهنمایی کنید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

من بتازگی یه گیرنده دیجیتال مدل 3100 گرفتم
    می خواستم بدونم گیرنده دیجیتال همواره روی سیستم باشه ، آسیب می بینه؟
    یعنی وقتی کاری ندارم باید از USB خارجش کنم و هروقت کار دارم وصلش کنم؟

آخر فروم باز Ghaioom's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    ترکمن صحرا

پيش فرض

با سلام
    واقعا مدل 3100 قابلیت نمایش 8 کانال را به طور همزمان داره؟من تو برنامه total media چطور میتونم این قابلیت را فعال کنم ،تو تنظیمات چیزی در مورد این قابلیت پیدا نمیکنم،لطفا راهنمایی کنید
    سلام
    تو وبلاگم digital-tv.blogfa.com یه پست زدم. کلیدهای میانبر. فک کنم تو قسمت نظرات هم یکی سوال کرد گفتم یا تو خود پست گفتم یادم نیست.

من بتازگی یه گیرنده دیجیتال مدل 3100 گرفتم
    می خواستم بدونم گیرنده دیجیتال همواره روی سیستم باشه ، آسیب می بینه؟
    یعنی وقتی کاری ندارم باید از USB خارجش کنم و هروقت کار دارم وصلش کنم؟
    نه بزارید بمونه مشکلی نیست. مال منم همیشه وصله.

4. این کاربر از Ghaioom بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

سلام
    تو وبلاگم digital-tv.blogfa.com یه پست زدم. کلیدهای میانبر. فک کنم تو قسمت نظرات هم یکی سوال کرد گفتم یا تو خود پست گفتم یادم نیست.

نه بزارید بمونه مشکلی نیست. مال منم همیشه وصله.
    با تشکر از شما ،وبلاگ جناب عالی را تا اونجا که وقت بود مطالعه کردم،مطالب اموزنده ای داره ،خدا قوت ،اما متاسفانه جواب سوالم رو ندیدم.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

من گیرنده دیجتال ایکس ویژن 3100 رو به آنتن هوایی بوستر دار وصل کردم
    کیفیت کانالهای سراسری 100% قرار داره و فقط شبکه ورزش و چند شبکه دیگه 80% هستش . همه شبکه ها رو آینه میگیره
    اما دیشب یه بارندگی خیلی خفیفی رخ داد (هنگام پخش برنامه نود) و هی شطرنجی میشد یا صدا قطع میشد و حتی تصویر فریز میشد.
    با تمام برنامه ها چک کردم از --- Viewer تا TotalMedia و VLC همشون مثل هم پخش میکردند
    میخواستم بدونم باید تغییراتی اعمال کنم یا اصلا گیرنده های دیجیتال کامپیوتر اینقدر مسخره هستند؟
    آخه در رشت زندگی میگنم و با توجه به بارندگی های فصول پاییز و زمستان که دیگه اصلا نمیشه دید (حالا اصلا بارندگی خاصی هم نکرد)
    Last edited by badboy2008; 20-08-2013 at 00:26.

تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    ترکمن صحرا

پيش فرض

با تشکر از شما ،وبلاگ جناب عالی را تا اونجا که وقت بود مطالعه کردم،مطالب اموزنده ای داره ،خدا قوت ،اما متاسفانه جواب سوالم رو ندیدم.
    ممنون

اینه فک کنم:
    Surfing CTRL+SHIFT+S

من گیرنده دیجتال ایکس ویژن 3100 رو به آنتن هوایی بوستر دار وصل کردم
    کیفیت کانالهای سراسری 100% قرار داره و فقط شبکه ورزش و چند شبکه دیگه 80% هستش . همه شبکه ها رو آینه میگیره
    اما دیشب یه بارندگی خیلی خفیفی رخ داد (هنگام پخش برنامه نود) و هی شطرنجی میشد یا صدا قطع میشد و حتی تصویر فریز میشد.
    با تمام برنامه ها چک کردم از --- Viewer تا TotalMedia و VLC همشون مثل هم پخش میکردند
    میخواستم بدونم باید تغییراتی اعمال کنم یا اصلا گیرنده های دیجیتال کامپیوتر اینقدر مسخره هستند؟
    آخه در رشت زندگی میگنم و با توجه به بارندگی های فصول پاییز و زمستان که دیگه اصلا نمیشه دید (حالا اصلا بارندگی خاصی هم نکرد)
    کلا گیرنده دیجیتال اینجوریه. باد یا بارش زیاد باشه. اگه سیگنال پر باشه در هوای خوب این فک کنم کم شطرنجی بشه. اگه سیگنال پایینتر باشه در هوای خوب فک نکنم تو هوای بد بشه کانال دید درست!

8. 2 کاربر از Ghaioom بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

سلام ممنون،روي سيستم ديگه امتحان كردم درست بود.مشكل از ويندوزم بود كه خوشبختانه برطرف شد. راستي دكمه تشكر رو پيدا نكردم ولي همينجا دوباره از پاسخ دقيقتون تشكر مي كنم
    سلام.....آقا منم همین مشکل با xvision 3100 دارم. ارور THE DEVICE CANNOT BE DETECTED OR IS NOT SUPPORTED
    اگه راه حل مشکل پیدا کردی لطفا کمکم کن... ویندوز عوض کردم 3 بار نتیجه نداد... ولی روی لپ تاپ داداشم کار میکنه!!!

تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    ترکمن صحرا

پيش فرض

سلام.....آقا منم همین مشکل با xvision 3100 دارم. ارور THE DEVICE CANNOT BE DETECTED OR IS NOT SUPPORTED
    اگه راه حل مشکل پیدا کردی لطفا کمکم کن... ویندوز عوض کردم 3 بار نتیجه نداد... ولی روی لپ تاپ داداشم کار میکنه!!!
    سلام
    تو آدرس زیر خودم چند تا راه حل گذاشتم تست کنید:

digital-tv.blogfa.com/post/49

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

سلام
    تو آدرس زیر خودم چند تا راه حل گذاشتم تست کنید:

digital-tv.blogfa.com/post/49

اقا من فکر کنم تموم راه حل هایی که تو این سایت گفته شده رو تست کردم اگه به نوشته هام دقت میکردی گفتم که 3بار ویندوز عوض کردم و روی دستگاه دیگه تست کردم
    به هر حال ممنون که جواب دادی جوونمرد
    مشکل من اینه که هر کاری میکنم لپ تاپ اصلا TV TUNER شناسایی نمیکنه ولی درایورش نصب میشه ولی روی لپ تاپ داداشم 3سوت بدون اینکه درایور نصب کنم Tv Tuner شناسایی میکنه و تو قسمت Device Manager نشون میده...من WIN 7 دارم البته WIN XP هم نصب کردم بازم نشناخت... خدمات هم بردم میگن دستگاه سالمه...

تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    ترکمن صحرا

پيش فرض

اقا من فکر کنم تموم راه حل هایی که تو این سایت گفته شده رو تست کردم اگه به نوشته هام دقت میکردی گفتم که 3بار ویندوز عوض کردم و روی دستگاه دیگه تست کردم
    به هر حال ممنون که جواب دادی جوونمرد
    مشکل من اینه که هر کاری میکنم لپ تاپ اصلا TV TUNER شناسایی نمیکنه ولی درایورش نصب میشه ولی روی لپ تاپ داداشم 3سوت بدون اینکه درایور نصب کنم Tv Tuner شناسایی میکنه و تو قسمت Device Manager نشون میده...من WIN 7 دارم البته WIN XP هم نصب کردم بازم نشناخت... خدمات هم بردم میگن دستگاه سالمه...
    شاید از درگاه یو اس بی باشه. usb 2 هست یا 3؟ به درگاه های دیگه هم وصل کردی؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •